I liga sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sandecja Nowy Sącz 34 61 18 7 9 51 29 22
2 Górnik Zabrze 34 58 17 7 10 53 34 19
3 Miedź Legnica 34 57 16 9 9 48 27 21
4 Zagłębie Sosnowiec 34 57 16 9 9 53 44 9
5 Olimpia Grudziądz 34 56 17 5 12 48 36 12
6 Chojniczanka Chojnice 34 56 13 17 4 54 48 6
7 GKS Katowice 34 54 15 9 10 47 32 15
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 53 14 11 9 40 38 2
9 Wigry Suwałki 34 52 15 7 12 51 45 6
10 Stal Mielec 34 45 12 9 13 39 42 -3
11 Pogoń Siedlce 34 44 13 5 16 33 45 -12
12 Chrobry Głogów 34 43 12 7 15 49 50 -1
13 Stomil Olsztyn 34 40 9 13 12 48 50 -2
14 GKS Tychy 34 37 10 7 17 42 52 -10
15 Bytovia Bytów 34 35 8 11 15 38 46 -8
16 Wisła Puławy 34 33 7 12 15 33 49 -16
17 Znicz Pruszków 34 30 8 6 20 35 64 -29
18 MKS Kluczbork 34 25 4 13 17 36 67 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sandecja Nowy Sącz 17 40 12 4 1 36 10 26
2 Górnik Zabrze 17 36 11 3 3 32 11 21
3 Miedź Legnica 17 32 9 5 3 26 15 11
4 Zagłębie Sosnowiec 17 32 9 5 3 27 19 8
5 Olimpia Grudziądz 17 29 9 2 6 20 15 5
6 Wigry Suwałki 17 29 9 2 6 29 24 5
7 GKS Tychy 17 29 9 2 6 25 21 4
8 Pogoń Siedlce 17 28 9 1 7 17 21 -4
9 GKS Katowice 17 26 7 5 5 20 16 4
10 Stomil Olsztyn 17 26 7 5 5 27 23 4
11 Chojniczanka Chojnice 17 25 5 10 2 31 28 3
12 Chrobry Głogów 17 25 7 4 6 25 22 3
13 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 24 6 6 5 25 25 0
14 Stal Mielec 17 23 6 5 6 21 21 0
15 Bytovia Bytów 17 22 6 4 7 14 14 0
16 MKS Kluczbork 17 18 3 9 5 24 29 -5
17 Znicz Pruszków 17 15 4 3 10 18 32 -14
18 Wisła Puławy 17 13 2 7 8 12 23 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Chojniczanka Chojnice 17 31 8 7 2 23 20 3
2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 29 8 5 4 15 13 2
3 GKS Katowice 17 28 8 4 5 27 16 11
4 Olimpia Grudziądz 17 27 8 3 6 28 21 7
5 Miedź Legnica 17 25 7 4 6 22 12 10
6 Zagłębie Sosnowiec 17 25 7 4 6 26 25 1
7 Wigry Suwałki 17 23 6 5 6 22 21 1
8 Górnik Zabrze 17 22 6 4 7 21 23 -2
9 Stal Mielec 17 22 6 4 7 18 21 -3
10 Sandecja Nowy Sącz 17 21 6 3 8 15 19 -4
11 Wisła Puławy 17 20 5 5 7 21 26 -5
12 Chrobry Głogów 17 18 5 3 9 24 28 -4
13 Pogoń Siedlce 17 16 4 4 9 16 24 -8
14 Znicz Pruszków 17 15 4 3 10 17 32 -15
15 Stomil Olsztyn 17 14 2 8 7 21 27 -6
16 Bytovia Bytów 17 13 2 7 8 24 32 -8
17 GKS Tychy 17 8 1 5 11 17 31 -14
18 MKS Kluczbork 17 7 1 4 12 12 38 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Skra Częstochowa

Gospodarze Wynik Goście Data
Skra Częstochowa 0 - 0 Miedź Legnica 26 lutego 2022
Miedź Legnica 1 - 1 Skra Częstochowa 17 sierpnia 2021

I liga sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Igor Angulo Górnik Zabrze 17
2 Jakub Świerczok GKS Tychy 16
3 Damian Kądzior Wigry Suwałki 13
4 Karol Angielski Olimpia Grudziądz 13
5 Petteri Forsell Miedź Legnica 13
6 Kamil Zapolnik Wigry Suwałki 12
7 Adrian Paluchowski Znicz Pruszków 11
8 Martin Pribula Zagłębie Sosnowiec 11
9 Grzegorz Goncerz GKS Katowice 11
10 Sylwester Patejuk Wisła Puławy 11
11 Tomasz Foszmańczyk GKS Katowice 9
12 Szymon Lewicki Podbeskidzie Bielsko-Biała 9
13 Andrzej Rybski Chojniczanka Chojnice 9
14 Rafał Niziołek MKS Kluczbork 9
15 Kamil Adamek Wigry Suwałki 9
16 Maciej Małkowski Sandecja Nowy Sącz 9
17 Rafał Kujawa Stomil Olsztyn 9
18 Aleksander Jagiełło Znicz Pruszków 8
19 Łukasz Grzeszczyk GKS Tychy 8
20 Tomasz Podgórski Podbeskidzie Bielsko-Biała 8
21 Kamil Słaby Sandecja Nowy Sącz 8
22 Marcin Kaczmarek Olimpia Grudziądz 8
23 Tomasz Nowak Zagłębie Sosnowiec 7
24 Jakub Vojtuš Miedź Legnica 7
25 Paweł Wojciechowski Chrobry Głogów 7
26 Aleksandyr Kolev Stal Mielec 7
27 Andreja Prokić GKS Katowice 7
28 Tsubasa Nishi Stomil Olsztyn 7
29 Janusz Surdykowski Bytovia Bytów 6
30 Łukasz Szczepaniak Chrobry Głogów 6
31 Konrad Wrzesiński Pogoń Siedlce 6
32 Patryk Kun Stomil Olsztyn 6
33 Mateusz Machaj Chrobry Głogów 6
34 Kamil Radulj Stal Mielec 6
35 Sebastian Dudek Zagłębie Sosnowiec 6
36 Jakub Biskup Chojniczanka Chojnice 6
37 Tomasz Mikołajczak Chojniczanka Chojnice 5
38 Sebastian Bonecki Chrobry Głogów 5
39 Paweł Kubiak MKS Kluczbork 5
40 Wojciech Trochim Sandecja Nowy Sącz 5
41 Przemysław Kita Znicz Pruszków 5
42 Konrad Nowak Wisła Puławy 5
43 Jakub Łukowski Olimpia Grudziądz 5
44 Bartłomiej Dudzic Sandecja Nowy Sącz 5
45 Grzegorz Bartczak Miedź Legnica 5
46 David Ledecký Górnik Zabrze 5
47 Grzegorz Lech Stomil Olsztyn 5
48 Jakub Bąk Bytovia Bytów 5
49 Vamara Sanogo Zagłębie Sosnowiec 5
50 Łukasz Wróbel Bytovia Bytów 5
51 Michał Fidziukiewicz Zagłębie Sosnowiec 4
52 Grzegorz Tomasiewicz Pogoń Siedlce 4
53 Damian Michalik Olimpia Grudziądz 4
54 Rafał Grzelak Chojniczanka Chojnice 4
55 Rafał Kurzawa Górnik Zabrze 4
56 Adam Banasiak Olimpia Grudziądz 4
57 Łukasz Kosakiewicz Chojniczanka Chojnice 4
58 Damian Rasak Miedź Legnica 4
59 Krzysztof Drzazga Stal Mielec 4
60 Maciej Mańka GKS Tychy 4
61 Robert Mandrysz Bytovia Bytów 4
62 Róbert Demjan Podbeskidzie Bielsko-Biała 4
63 Mateusz Cholewiak Stal Mielec 3
64 Mateusz Żytko Pogoń Siedlce 3
65 Sebastian Deja MKS Kluczbork 3
66 Paweł Mandrysz GKS Katowice 3
67 Krzysztof Szewczyk Stomil Olsztyn 3
68 Wojciech Łobodziński Miedź Legnica 3
69 Dariusz Zjawiński Pogoń Siedlce 3
70 Mateusz Radecki Wigry Suwałki 3
71 Szymon Matuszek Górnik Zabrze 3
72 Wojciech Łuczak Zagłębie Sosnowiec 3
73 Jarosław Ratajczak Stomil Olsztyn 3
74 Nermin Haskić Podbeskidzie Bielsko-Biała 3
75 Damian Sędziak Chrobry Głogów 3
76 Michal Piter-Bucko Sandecja Nowy Sącz 3
77 Filip Piszczek Sandecja Nowy Sącz 3
78 Bartosz Kopacz Górnik Zabrze 3
79 Marcin Biernat Chojniczanka Chojnice 3
80 Dawid Abramowicz GKS Katowice 3
81 Marcin Woźniak Olimpia Grudziądz 3
82 Mateusz Klichowicz Bytovia Bytów 3
83 Daniel Tanżyna GKS Tychy 3
84 Krystian Getinger Stal Mielec 3
85 Michał Bajdur Pogoń Siedlce 3
86 Grzegorz Baran Sandecja Nowy Sącz 3
87 Tomasz Boczek GKS Tychy 3
88 Maciej Korzym Sandecja Nowy Sącz 3
89 Eusebio Bancessi Pogoń Siedlce 3
90 Alen Ploj Bytovia Bytów 3
91 Wiktor Biedrzycki Stomil Olsztyn 3
92 Jacek Podgórski Chojniczanka Chojnice 3
93 Patryk Kubicki Znicz Pruszków 3
94 Karol Danielak Chrobry Głogów 3
95 Damian Chmiel Podbeskidzie Bielsko-Biała 3
96 Paul Batin Miedź Legnica 3
97 Jakub Serafin Bytovia Bytów 3
98 Bartosz Kwieciń Chrobry Głogów 3
99 Łukasz Matusiak Zagłębie Sosnowiec 3
100 Roman Gergel Górnik Zabrze 3
101 Marcin Radzewicz GKS Tychy 2
102 Tomasz Midzierski Miedź Legnica 2
103 Robert Gumny Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
104 Konrad Kaczmarek Chrobry Głogów 2
105 Dani Suarez Górnik Zabrze 2
106 Łukasz Garguła Miedź Legnica 2
107 Kamil Jóźwiak GKS Katowice 2
108 Adrian Danek Sandecja Nowy Sącz 2
109 Michał Gałecki Sandecja Nowy Sącz 2
110 Mohamed Essam MKS Kluczbork 2
111 Łukasz Sierpina Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
112 Jakub Smektała Wisła Puławy 2
113 Konrad Michalak Zagłębie Sosnowiec 2
114 Mateusz Wieteska Chrobry Głogów 2
115 Bartłomiej Kasprzak Sandecja Nowy Sącz 2
116 Arkadiusz Najemski Zagłębie Sosnowiec 2
117 Michał Ilków-Gołąb Chrobry Głogów 2
118 Jakub Bartkowski Wigry Suwałki 2
119 Arkadiusz Czarnecki Stomil Olsztyn 2
120 Dawid Plizga Górnik Zabrze 2
121 Sebastian Zalepa Stal Mielec 2
122 Łukasz Jegliński Stomil Olsztyn 2
123 Jakub Żubrowski Stal Mielec 2
124 Dorian Buczek Stal Mielec 2
125 Damian Gąska Wigry Suwałki 2
126 Seweryn Michalski Chrobry Głogów 2
127 Mariusz Rybicki Miedź Legnica 2
128 Daniel Chyła Pogoń Siedlce 2
129 Dawid Ryndak Zagłębie Sosnowiec 2
130 Michał Rzuchowski Bytovia Bytów 2
131 Daniel Gołębiewski Pogoń Siedlce 2
132 Michał Szewczyk MKS Kluczbork 2
133 Paweł Tarnowski Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
134 Wojciech Szumilas GKS Tychy 2
135 Dawid Pożak Wisła Puławy 2
136 Miłosz Kozak Wigry Suwałki 2
137 Łukasz Wroński Wigry Suwałki 2
138 Dariusz Kłus Olimpia Grudziądz 2
139 Kacper Kostorz Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
140 Szymon Szymański Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
141 Robert Dadok Wigry Suwałki 1
142 Michał Pawlik Chrobry Głogów 1
143 Łukasz Ganowicz MKS Kluczbork 1
144 Piotr Głowacki Stal Mielec 1
145 Piotr Żemło Wisła Puławy 1
146 Karol Żwir Stomil Olsztyn 1
147 Wojciech Lisowski Chojniczanka Chojnice 1
148 Adam Orłowicz MKS Kluczbork 1
149 Lukáš Bielák Bytovia Bytów 1
150 Adrian Basta Sandecja Nowy Sącz 1
151 Szymon Żurkowski Górnik Zabrze 1
152 Daniel Feruga Olimpia Grudziądz 1
153 Marcin Sierczyński Zagłębie Sosnowiec 1
154 Dominik Kościelniak MKS Kluczbork 1
155 Łukasz Hanzel Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
156 Michał Jakóbowski Chojniczanka Chojnice 1
157 Radosław Pruchnik GKS Tychy 1
158 Michał Stasiak Miedź Legnica 1
159 Jakub Wilk Bytovia Bytów 1
160 Patryk Królczyk Olimpia Grudziądz 1
161 Robert Sulewski Stal Mielec 1
162 Piotr Marciniec Stal Mielec 1
163 Igor Biedrzycki Stomil Olsztyn 1
164 Łukasz Wójcik Pogoń Siedlce 1
165 Mateusz Kamiński GKS Katowice 1
166 Konrad Budek Zagłębie Sosnowiec 1
167 Grzegorz Janiszewski Znicz Pruszków 1
168 Lukas Klemenz Olimpia Grudziądz 1
169 Bartłomiej Poczobut Bytovia Bytów 1
170 Konrad Szczotka Wisła Puławy 1
171 Maciej Kowalczyk MKS Kluczbork 1
172 Paweł Moskwik Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
173 Dawid Szufryn Sandecja Nowy Sącz 1
174 Piotr Mroziński Pogoń Siedlce 1
175 Marcel Ziemann Stomil Olsztyn 1
176 Piotr Misztal Znicz Pruszków 1
177 Vaclav Cverna Wigry Suwałki 1
178 Frank Adu Kwame Wigry Suwałki 1
179 Maciej Michalski Znicz Pruszków 1
180 Maciej Ambrosiewicz Górnik Zabrze 1
181 Damian Garbacik GKS Katowice 1
182 Maksymilian Banaszewski Znicz Pruszków 1
183 Maciej Wichtowski Wigry Suwałki 1
184 Kamil Wacławczyk Bytovia Bytów 1
185 Mateusz Mączyński GKS Tychy 1
186 Damian Ciechanowski Olimpia Grudziądz 1
187 Paweł Szołtys GKS Katowice 1
188 Damian Świerblewski Pogoń Siedlce 1
189 Rafał Augustyniak Wigry Suwałki 1
190 Piotr Kieruzel Chojniczanka Chojnice 1
191 Maciej Mysiak Znicz Pruszków 1
192 Marcin Smoliński Olimpia Grudziądz 1
193 Michał Szeliga Sandecja Nowy Sącz 1
194 Michał Michalec Chrobry Głogów 1
195 Adam Wolniewicz Górnik Zabrze 1
196 Damian Kądzior Wigry Suwałki 1
197 Ivan Lytvynyuk Wisła Puławy 1
198 Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork 1
199 Michał Markowski Chojniczanka Chojnice 1
200 Krzysztof Bąk Bytovia Bytów 1
201 Erik Grendel Górnik Zabrze 1
202 Irakli Meschia Chojniczanka Chojnice 1
203 Michał Budzyński Wisła Puławy 1
204 Damian Warchoł Olimpia Grudziądz 1
205 Andrzej Niewulis Znicz Pruszków 1
206 Michał Bierzało Stal Mielec 1
207 Jonathan De Amo Miedź Legnica 1
208 Bartłomiej Niedziela Chojniczanka Chojnice 1
209 Marcin Burkhardt Pogoń Siedlce 1
210 Radoslaw Bartoszewicz Znicz Pruszków 1
211 Adrian Łuszkiewicz Miedź Legnica 1
212 Žarko Udovičić Zagłębie Sosnowiec 1
213 Łukasz Ganowicz MKS Kluczbork 1
214 Szymon Skrzypczak Górnik Zabrze 1
215 ID:0 brak Pogoń Siedlce 1
216 Tin Matić Zagłębie Sosnowiec 1
217 Mateusz Bukowiec GKS Tychy 1
218 Oliver Práznovský GKS Katowice 1
219 Klimas Gusocenko Wisła Puławy 1
220 Mateusz Olszak Wisła Puławy 1
221 Piotr Kurbiel Pogoń Siedlce 1
222 Bartłomiej Olszewski MKS Kluczbork 1
223 Eryk Sobków GKS Katowice 1
224 Krzysztof Kiercz Stal Mielec 1
225 Sebastian Głaz Wisła Puławy 1
226 Łukasz Zejdler GKS Katowice 1
227 Patryk Gondek MKS Kluczbork 1
228 Michał Kojder MKS Kluczbork 1
229 Paweł Głowacki Stomil Olsztyn 1
230 Patryk Mikita Chojniczanka Chojnice 1
231 Rafal Zembrowski Znicz Pruszków 1