IV liga śląska (gr. I) sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gwarek Tarnowskie Góry 34 78 25 3 6 75 25 50
2 Ruch Radzionków 34 65 20 5 9 69 36 33
3 Szombierki Bytom 34 63 19 6 9 70 42 28
4 Sarmacja Będzin 34 60 19 3 12 85 47 38
5 RKS Grodziec (Będzin) 34 58 18 4 12 75 55 20
6 Warta Zawiercie 34 55 17 4 13 59 54 5
7 Przemsza Siewierz 34 52 15 7 12 61 58 3
8 GKS II Tychy 34 47 14 5 15 71 58 13
9 Polonia Poraj 34 46 10 16 8 66 59 7
10 Górnik Piaski (Czeladź) 34 46 13 7 14 39 54 -15
11 Raków II Częstochowa 34 45 12 9 13 59 63 -4
12 Piast II Gliwice 34 45 13 6 15 41 53 -12
13 MKS Myszków 34 43 12 7 15 46 54 -8
14 Slavia Ruda Śląska 34 41 11 8 15 52 52 0
15 Ruch II Chorzów 34 36 11 3 20 53 79 -26
16 Nadwiślan Góra 34 32 9 5 20 25 67 -42
17 GKS II Katowice 34 28 7 7 20 40 69 -29
18 KS Panki 34 24 7 3 24 39 100 -61
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. I) sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gwarek Tarnowskie Góry 17 46 15 1 1 44 5 39
2 Ruch Radzionków 17 41 13 2 2 41 16 25
3 Warta Zawiercie 17 40 13 1 3 35 15 20
4 Szombierki Bytom 17 38 12 2 3 43 16 27
5 RKS Grodziec (Będzin) 17 38 12 2 3 42 22 20
6 Sarmacja Będzin 17 32 10 2 5 52 21 31
7 Przemsza Siewierz 17 31 10 1 6 37 29 8
8 GKS II Tychy 17 30 9 3 5 47 28 19
9 MKS Myszków 17 30 9 3 5 29 19 10
10 Slavia Ruda Śląska 17 28 8 4 5 36 20 16
11 Polonia Poraj 17 27 6 9 2 36 26 10
12 Ruch II Chorzów 17 26 8 2 7 38 26 12
13 Raków II Częstochowa 17 23 6 5 6 34 32 2
14 Piast II Gliwice 17 22 6 4 7 21 24 -3
15 Górnik Piaski (Czeladź) 17 21 6 3 8 19 20 -1
16 Nadwiślan Góra 17 18 5 3 9 14 34 -20
17 KS Panki 17 18 5 3 9 24 36 -12
18 GKS II Katowice 17 16 4 4 9 19 25 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. I) sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gwarek Tarnowskie Góry 17 32 10 2 5 31 20 11
2 Sarmacja Będzin 17 28 9 1 7 33 26 7
3 Szombierki Bytom 17 25 7 4 6 27 26 1
4 Górnik Piaski (Czeladź) 17 25 7 4 6 20 34 -14
5 Ruch Radzionków 17 24 7 3 7 28 20 8
6 Piast II Gliwice 17 23 7 2 8 20 29 -9
7 Raków II Częstochowa 17 22 6 4 7 25 31 -6
8 Przemsza Siewierz 17 21 5 6 6 24 29 -5
9 RKS Grodziec (Będzin) 17 20 6 2 9 33 33 0
10 Polonia Poraj 17 19 4 7 6 30 33 -3
11 GKS II Tychy 17 17 5 2 10 24 30 -6
12 Warta Zawiercie 17 15 4 3 10 24 39 -15
13 Nadwiślan Góra 17 14 4 2 11 11 33 -22
14 MKS Myszków 17 13 3 4 10 17 35 -18
15 Slavia Ruda Śląska 17 13 3 4 10 16 32 -16
16 GKS II Katowice 17 12 3 3 11 21 44 -23
17 Ruch II Chorzów 17 10 3 1 13 15 53 -38
18 KS Panki 17 6 2 0 15 15 64 -49
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Sarmacja Będzin

Gospodarze Wynik Goście Data
Sarmacja Będzin 1 - 0 Przemsza Siewierz 22 maja 2021
Przemsza Siewierz 0 - 2 Sarmacja Będzin 10 października 2020
Sarmacja Będzin 2 - 2 Slavia Ruda Śląska 26 października 2019
Sarmacja Będzin 1 - 1 Przemsza Siewierz 12 października 2019
Przemsza Siewierz 3 - 0 Sarmacja Będzin 27 kwietnia 2019
Sarmacja Będzin 4 - 0 Slavia Ruda Śląska 20 kwietnia 2019
Sarmacja Będzin 3 - 2 Przemsza Siewierz 15 września 2018
Slavia Ruda Śląska 1 - 3 Sarmacja Będzin 8 września 2018
Przemsza Siewierz 1 - 0 Sarmacja Będzin 11 kwietnia 2018
Sarmacja Będzin 1 - 2 Przemsza Siewierz 15 sierpnia 2017
Sarmacja Będzin 4 - 0 Slavia Ruda Śląska 3 czerwca 2017
Sarmacja Będzin 0 - 1 Przemsza Siewierz 13 maja 2017
Slavia Ruda Śląska 0 - 2 Sarmacja Będzin 11 listopada 2016
Przemsza Siewierz 2 - 3 Sarmacja Będzin 15 października 2016
Sarmacja Będzin 2 - 1 Przemsza Siewierz 23 kwietnia 2016
Sarmacja Będzin 3 - 2 Slavia Ruda Śląska 19 marca 2016
Przemsza Siewierz 0 - 3 Sarmacja Będzin 13 września 2015
Slavia Ruda Śląska 0 - 0 Sarmacja Będzin 8 sierpnia 2015
Sarmacja Będzin 2 - 1 Slavia Ruda Śląska 23 maja 2015
Slavia Ruda Śląska 1 - 3 Sarmacja Będzin 4 października 2014
Sarmacja Będzin 0 - 1 Slavia Ruda Śląska 21 maja 2014
Slavia Ruda Śląska 0 - 0 Sarmacja Będzin 19 października 2013

IV liga śląska (gr. I) sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Kowalski Polonia Poraj 30
2 Jacek Jarnot Szombierki Bytom 28
3 Piotr Andrzejewski MKS Myszków 21
4 Robert Wojsyk Ruch Radzionków 19
5 Daniel Tukaj Przemsza Siewierz 19
6 Marcin Smarzyński RKS Grodziec (Będzin) 18
7 Kamil Zalewski Slavia Ruda Śląska 16
8 Michał Mąka Warta Zawiercie 13
9 Tomasz Pasieka KS Panki 13
10 Rafał Jędrzejczyk Sarmacja Będzin 12
11 Józef Misztal Sarmacja Będzin 12
12 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 12
13 Remigiusz Malicki Sarmacja Będzin 12
14 Michał Dyrda Sarmacja Będzin 12
15 Artur Nowak Sarmacja Będzin 11
16 Rafał Nowak Warta Zawiercie 11
17 Sławomir Piwiński Polonia Poraj 10
18 Kamil Moritz Slavia Ruda Śląska 10
19 Paweł Krzos RKS Grodziec (Będzin) 10
20 Dawid Błanik GKS II Tychy 10
21 Adam Baran RKS Grodziec (Będzin) 9
22 Arkadiusz Hyra KS Panki 9
23 Norbert Bębenek Górnik Piaski (Czeladź) 9
24 Rafał Kuliński Gwarek Tarnowskie Góry 9
25 Piotr Rocki Ruch Radzionków 9
26 Marcin Strojek Warta Zawiercie 8
27 Marcin Ból Przemsza Siewierz 8
28 Kacper Zawadzki Przemsza Siewierz 8
29 Tadeusz Urbainczyk Gwarek Tarnowskie Góry 8
30 Tomasz Czogała Nadwiślan Góra 8
31 Maciej Wolny Warta Zawiercie 8
32 Michał Przemyk Piast II Gliwice 7
33 Tomasz Rybak MKS Myszków 7
34 Alex Tyszczak Sarmacja Będzin 7
35 Rafał Stanisławski RKS Grodziec (Będzin) 7
36 Amadeusz Zając Szombierki Bytom 7
37 Jacek Wujec Slavia Ruda Śląska 7
38 Daniel Rumin Raków II Częstochowa 7
39 Daniel Sroka Sarmacja Będzin 7
40 Adam Varadi GKS II Tychy 7
41 Rafał Otwinowski RKS Grodziec (Będzin) 6
42 Marcin Trzcionka Ruch Radzionków 6
43 Mateusz Morys Szombierki Bytom 6
44 Bartosz Zachara Warta Zawiercie 6
45 Rafał Wawrzyńczok Gwarek Tarnowskie Góry 6
46 Adrian Sikora Gwarek Tarnowskie Góry 6
47 Mikołaj Gola Piast II Gliwice 6
48 Kamil Słoma Ruch II Chorzów 6
49 Saba Dżikia Ruch II Chorzów 6
50 Jakub Piątek GKS II Tychy 5
51 Adrian Marek Warta Zawiercie 5
52 Jakub Stefaniak Szombierki Bytom 5
53 Damian Waśniewski RKS Grodziec (Będzin) 5
54 Michał Walski Ruch II Chorzów 5
55 Kamil Wojtyra Raków II Częstochowa 5
56 Maciej Niesyto Przemsza Siewierz 5
57 Piotr Kokoszka GKS II Tychy 5
58 Patryk Cepek Ruch Radzionków 5
59 Jakub Arak Ruch II Chorzów 5
60 Konrad Bąk Ruch Radzionków 5
61 Krzysztof Wołkowicz GKS II Katowice 5
62 Kamil Wawoczny Piast II Gliwice 5
63 Patryk Szymański Raków II Częstochowa 5
64 Mateusz Hermasz Ruch Radzionków 4
65 Marcin Met Slavia Ruda Śląska 4
66 Adrian Świerczyński Przemsza Siewierz 4
67 Rafał Majchrowski Przemsza Siewierz 4
68 Sławomir Pach Gwarek Tarnowskie Góry 4
69 Tomasz Harmata Ruch Radzionków 4
70 Alan Jaworski Raków II Częstochowa 4
71 Tomasz Kita Sarmacja Będzin 4
72 Tomasz Szpoton Slavia Ruda Śląska 4
73 Łukasz Siedlik Raków II Częstochowa 4
74 Przemysław Wołczyk RKS Grodziec (Będzin) 4
75 Grzegorz Koch RKS Grodziec (Będzin) 4
76 Krzysztof Małolepszy Raków II Częstochowa 4
77 Filip Wiśniewski Warta Zawiercie 4
78 Marcin Trzcionka Ruch Radzionków 4
79 Mateusz Górka Gwarek Tarnowskie Góry 4
80 Bartosz Nowak Ruch II Chorzów 4
81 Łukasz Kmieć Raków II Częstochowa 4
82 Paweł Szołtys GKS II Katowice 4
83 Dawid Kamiński Raków II Częstochowa 4
84 Daniel Sobas GKS II Tychy 4
85 Marcin Rosiński Gwarek Tarnowskie Góry 4
86 Eryk Sobków GKS II Katowice 4
87 Eduards Višņakovs Ruch II Chorzów 4
88 Daniel Duda GKS II Tychy 4
89 Dominik Budzik Piast II Gliwice 4
90 Bartosz Suszek GKS II Katowice 3
91 Michał Bobryk Ruch II Chorzów 3
92 Patryk Pikuta Górnik Piaski (Czeladź) 3
93 Karol Pstuś Gwarek Tarnowskie Góry 3
94 Michał Pustelnik GKS II Tychy 3
95 Dawid Maciaszczyk Slavia Ruda Śląska 3
96 Lukas Cmelik Piast II Gliwice 3
97 Mateusz Pańkowski GKS II Tychy 3
98 Bartłomiej Cymerys Gwarek Tarnowskie Góry 3
99 Maciej Obodecki Raków II Częstochowa 3
100 Kamil Ciapa KS Panki 3
101 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 3
102 Bartłomiej Płatkowski Polonia Poraj 3
103 Kamil Banaś Ruch Radzionków 3
104 Tomasz Górkiewicz GKS II Tychy 3
105 Tomasz Zdanowski MKS Myszków 3
106 Mateusz Mączyński GKS II Tychy 3
107 Przemysław Sawicki GKS II Katowice 3
108 Daniel Fabisiak Nadwiślan Góra 3
109 Bartosz Polis Gwarek Tarnowskie Góry 3
110 Marcin Czerwiński Przemsza Siewierz 3
111 Kamil Papis Szombierki Bytom 3
112 Mateusz Lubkowicz Szombierki Bytom 3
113 Robert Smoliński Szombierki Bytom 3
114 Piotr Makowski Gwarek Tarnowskie Góry 3
115 Michał Pawełczyk GKS II Tychy 2
116 Kamil Bochenek RKS Grodziec (Będzin) 2
117 Krystian Furgacz Warta Zawiercie 2
118 Łukasz Żmuda Górnik Piaski (Czeladź) 2
119 Tomasz Leszczyński Ruch Radzionków 2
120 Krzysztof Rośkowicz GKS II Tychy 2
121 Oskar Stanik Gwarek Tarnowskie Góry 2
122 Szymon Małecki GKS II Katowice 2
123 Szymon Kowalczyk KS Panki 2
124 Maciej Szymkowiak Piast II Gliwice 2
125 Dominik Cieszyński Szombierki Bytom 2
126 Jakub Kuliński Ruch Radzionków 2
127 Erik Tornros GKS II Tychy 2
128 Remigiusz Szywacz GKS II Tychy 2
129 Mateusz Lebek Szombierki Bytom 2
130 Łukasz Krakowczyk Piast II Gliwice 2
131 Sławomir Duda GKS II Katowice 2
132 Wojciech Szumilas GKS II Tychy 2
133 Sebastian Żyłka Ruch II Chorzów 2
134 Szymon Cichecki Szombierki Bytom 2
135 Sebastian Stankiewicz MKS Myszków 2
136 Paweł Mandrysz GKS II Katowice 2
137 Przemysław Bargiel Ruch II Chorzów 2
138 Sebastian Sarzała Górnik Piaski (Czeladź) 2
139 Oskar Krawczyk RKS Grodziec (Będzin) 2
140 Marcin Rejmanowski Slavia Ruda Śląska 2
141 Adam Mesjasz Raków II Częstochowa 2
142 Mateusz Mroczek Górnik Piaski (Czeladź) 2
143 Bartosz Rutkowski GKS II Tychy 2
144 Kamil Korbel MKS Myszków 2
145 Dominik Bronisławski Raków II Częstochowa 2
146 Michał Sołtysik Warta Zawiercie 2
147 Kamil Szydłowski Górnik Piaski (Czeladź) 2
148 Kamil Sierka Górnik Piaski (Czeladź) 2
149 Marcin Pieniążek Górnik Piaski (Czeladź) 2
150 Pawłowski Mateusz Polonia Poraj 2
151 Zając Amadeusz Szombierki Bytom 2
152 Miłosz Socha Polonia Poraj 2
153 Miłosz Przybecki Ruch II Chorzów 2
154 Sebastian Musiolik Piast II Gliwice 2
155 Seweryn Gancarczyk GKS II Tychy 2
156 Artur Filipiak Slavia Ruda Śląska 2
157 Konrad Zaradny Raków II Częstochowa 2
158 Michał Biskup GKS II Tychy 2
159 Szymon Rosochacki MKS Myszków 2
160 Paweł Juraszczyk GKS II Katowice 2
161 Wojciech Fabisiak Nadwiślan Góra 2
162 Patryk Bajor Nadwiślan Góra 2
163 Adam Czerkas Raków II Częstochowa 2
164 Marcin Dziewulski Ruch Radzionków 1
165 Mateusz Nowara Ruch Radzionków 1
166 Mateusz Pawłowski Polonia Poraj 1
167 Bartłomiej Długosz GKS II Katowice 1
168 Dawid Kapral Górnik Piaski (Czeladź) 1
169 Artur Kierat KS Panki 1
170 Mariusz Bojarski GKS II Tychy 1
171 Bartosz Gęsior Ruch II Chorzów 1
172 Patryk Sikora Ruch II Chorzów 1
173 Adrian Nyl GKS II Katowice 1
174 Bogdan Pikuta Górnik Piaski (Czeladź) 1
175 Mateusz Kos Raków II Częstochowa 1
176 Rafał Psonka Polonia Poraj 1
177 Dmitrii Tanchyk KS Panki 1
178 Szymon Kraczyński GKS II Katowice 1
179 Dawid Chrzęstek KS Panki 1
180 Mateusz Bukowiec GKS II Tychy 1
181 Szymon Kapias Przemsza Siewierz 1
182 Daniel Flak Raków II Częstochowa 1
183 Kacper Czajkowski Ruch II Chorzów 1
184 Dawid Hewlik Gwarek Tarnowskie Góry 1
185 Marcin Flis Piast II Gliwice 1
186 Jakub Wagner Ruch II Chorzów 1
187 Maksym Kravets Polonia Poraj 1
188 Adrian Słota GKS II Katowice 1
189 Jakub Łabojko Raków II Częstochowa 1
190 Tomasz Mokwa Piast II Gliwice 1
191 Marcin Musiolik GKS II Tychy 1
192 Marek Jonda Piast II Gliwice 1
193 Alexander Mrożek Gwarek Tarnowskie Góry 1
194 Bartosz Pławczyk KS Panki 1
195 Damian Adamecki Warta Zawiercie 1
196 Karol Żmijewski Raków II Częstochowa 1
197 Tomasz Margol Raków II Częstochowa 1
198 Kamil Czapla Raków II Częstochowa 1
199 Łukasz Dębski Polonia Poraj 1
200 Bartosz Lach Slavia Ruda Śląska 1
201 Paweł Jamrozy Slavia Ruda Śląska 1
202 Maciej Tora Przemsza Siewierz 1
203 Szymon Barczyk GKS II Katowice 1
204 Bartosz Garczarczyk RKS Grodziec (Będzin) 1
205 Rafał Skwarczyński MKS Myszków 1
206 Bartosz Derlatka Sarmacja Będzin 1
207 Bartłomiej Gwiaździński Szombierki Bytom 1
208 Miłosz Trojak Ruch II Chorzów 1
209 Paweł Oleksy Ruch II Chorzów 1
210 Aleksander Jelonek Piast II Gliwice 1
211 Łukasz Mieszczak Nadwiślan Góra 1
212 Dominik Małkowski Ruch II Chorzów 1
213 Adrian Żurek Nadwiślan Góra 1
214 Bartosz Borowiec Ruch Radzionków 1
215 Marcel Gad Górnik Piaski (Czeladź) 1
216 Andreja Prokić GKS II Katowice 1
217 Dominik Rzymowski Górnik Piaski (Czeladź) 1
218 Sebastian Szombierski GKS II Katowice 1
219 Konaszczuk Jakub Szombierki Bytom 1
220 Patryk Stefański Nadwiślan Góra 1
221 Dominik Lewandowski Ruch II Chorzów 1
222 Krystian Piechel KS Panki 1
223 Stephan Hirskyi GKS II Tychy 1
224 Łukasz Gad Nadwiślan Góra 1
225 Michał Łatka Polonia Poraj 1
226 Dominik Czekański Piast II Gliwice 1
227 Patryk Timochina Gwarek Tarnowskie Góry 1
228 Damian Sadowski Sarmacja Będzin 1
229 Bartłomiej Taska GKS II Katowice 1
230 Kamil Mokwiński Górnik Piaski (Czeladź) 1
231 Mateusz Kiepura RKS Grodziec (Będzin) 1
232 Damian Sołtysik Warta Zawiercie 1
233 Patryk Widuch Nadwiślan Góra 1
234 Jakub Dankowski RKS Grodziec (Będzin) 1
235 Andrzej Nowakowski MKS Myszków 1
236 Krzysztof Krzykawski Szombierki Bytom 1
237 Oskar Operacz KS Panki 1
238 Bartłomiej Chwalibogowski MKS Myszków 1
239 Łukasz Moneta Ruch II Chorzów 1
240 Łukasz Maciongowski RKS Grodziec (Będzin) 1
241 Dariusz Załęcki KS Panki 1
242 Mateusz Śliwa Gwarek Tarnowskie Góry 1
243 Dominik Smoczyński MKS Myszków 1
244 Igor Sapała Piast II Gliwice 1
245 Daniel Kramarczyk GKS II Katowice 1
246 Maksymilian Dikof MKS Myszków 1
247 Artur Jabłoński Górnik Piaski (Czeladź) 1
248 Jakub Żmuda Ruch II Chorzów 1
249 Artur Pląskowski GKS II Tychy 1
250 Sebastian Dobosz KS Panki 1
251 Szymon Tutaj Przemsza Siewierz 1
252 Marcin Derlatka Sarmacja Będzin 1
253 Edvinas Girdvainis Piast II Gliwice 1
254 Dawid Karpiński Warta Zawiercie 1
255 Marcin Grolik RKS Grodziec (Będzin) 1
256 Tomasz Czogala Nadwiślan Góra 1
257 Łukasz Polak Gwarek Tarnowskie Góry 1