IV liga śląska (gr. I) sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Radzionków 30 64 19 7 4 61 30 31
2 Szombierki Bytom 30 60 17 9 4 56 22 34
3 Przemsza Siewierz 30 60 19 3 8 57 31 26
4 Śląsk Świętochłowice 30 55 16 7 7 70 40 30
5 Polonia Łaziska Górne 30 51 15 6 9 66 45 21
6 RKS Grodziec (Będzin) 30 50 15 5 10 67 45 22
7 Sarmacja Będzin 30 48 14 6 10 61 38 23
8 MKS Myszków 30 48 15 3 12 56 42 14
9 Gwarek Ornontowice 30 43 12 7 11 48 49 -1
10 Warta Zawiercie 30 38 11 5 14 48 45 3
11 Polonia Poraj 30 36 9 9 12 38 50 -12
12 Górnik Piaski (Czeladź) 30 30 9 3 18 26 50 -24
13 Raków II Częstochowa 30 29 9 2 19 47 89 -42
14 Szczakowianka Jaworzno 30 23 5 8 17 35 64 -29
15 Piast II Gliwice 30 21 6 3 21 50 94 -44
16 Sparta Lubliniec 30 20 5 5 20 35 87 -52
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. I) sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Radzionków 15 38 12 2 1 34 9 25
2 Szombierki Bytom 15 31 9 4 2 34 13 21
3 Przemsza Siewierz 15 29 9 2 4 33 15 18
4 Śląsk Świętochłowice 15 29 8 5 2 35 18 17
5 Sarmacja Będzin 15 29 9 2 4 34 15 19
6 Gwarek Ornontowice 15 29 8 5 2 27 16 11
7 MKS Myszków 15 28 9 1 5 36 20 16
8 RKS Grodziec (Będzin) 15 26 8 2 5 39 23 16
9 Polonia Łaziska Górne 15 23 7 2 6 35 25 10
10 Warta Zawiercie 15 20 6 2 7 24 21 3
11 Polonia Poraj 15 20 5 5 5 21 22 -1
12 Górnik Piaski (Czeladź) 15 20 6 2 7 15 18 -3
13 Raków II Częstochowa 15 20 6 2 7 32 36 -4
14 Sparta Lubliniec 15 17 5 2 8 23 33 -10
15 Szczakowianka Jaworzno 15 14 3 5 7 19 30 -11
16 Piast II Gliwice 15 10 3 1 11 26 40 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. I) sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Przemsza Siewierz 15 31 10 1 4 24 16 8
2 Szombierki Bytom 15 29 8 5 2 22 9 13
3 Polonia Łaziska Górne 15 28 8 4 3 31 20 11
4 Ruch Radzionków 15 26 7 5 3 27 21 6
5 Śląsk Świętochłowice 15 26 8 2 5 35 22 13
6 RKS Grodziec (Będzin) 15 24 7 3 5 28 22 6
7 MKS Myszków 15 20 6 2 7 20 22 -2
8 Sarmacja Będzin 15 19 5 4 6 27 23 4
9 Warta Zawiercie 15 18 5 3 7 24 24 0
10 Polonia Poraj 15 16 4 4 7 17 28 -11
11 Gwarek Ornontowice 15 14 4 2 9 21 33 -12
12 Piast II Gliwice 15 11 3 2 10 24 54 -30
13 Górnik Piaski (Czeladź) 15 10 3 1 11 11 32 -21
14 Raków II Częstochowa 15 9 3 0 12 15 53 -38
15 Szczakowianka Jaworzno 15 9 2 3 10 16 34 -18
16 Sparta Lubliniec 15 3 0 3 12 12 54 -42
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Sarmacja Będzin

Gospodarze Wynik Goście Data
Śląsk Świętochłowice 1 - 0 Sarmacja Będzin 20 marca 2021
Sarmacja Będzin 1 - 2 Śląsk Świętochłowice 2 września 2020
Sarmacja Będzin 2 - 0 Śląsk Świętochłowice 24 sierpnia 2019
Sarmacja Będzin 1 - 1 Śląsk Świętochłowice 24 maja 2019
Śląsk Świętochłowice 2 - 1 Sarmacja Będzin 20 października 2018
Piast II Gliwice 0 - 5 Sarmacja Będzin 2 czerwca 2018
Sarmacja Będzin 1 - 2 Śląsk Świętochłowice 31 marca 2018
Sarmacja Będzin 3 - 2 Piast II Gliwice 11 listopada 2017
Śląsk Świętochłowice 1 - 2 Sarmacja Będzin 26 sierpnia 2017
Piast II Gliwice 0 - 3 Sarmacja Będzin 1 kwietnia 2017
Sarmacja Będzin 2 - 0 Piast II Gliwice 27 sierpnia 2016

IV liga śląska (gr. I) sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Piotr Andrzejewski MKS Myszków 30
2 Robert Wojsyk Ruch Radzionków 23
3 Kamil Zalewski RKS Grodziec (Będzin) 20
4 Mateusz Mazurek Polonia Łaziska Górne 19
5 Adrian Lesik Śląsk Świętochłowice 19
6 Sebastian Gielza Przemsza Siewierz 15
7 Piotr Spende Piast II Gliwice 15
8 Tomasz Kasprzyk Gwarek Ornontowice 15
9 Patryk Mendela Polonia Poraj 13
10 Mateusz Kaiser Śląsk Świętochłowice 13
11 Bogusław Borowiec Sparta Lubliniec 12
12 Adam Baran RKS Grodziec (Będzin) 11
13 Dawid Frąckowiak Polonia Łaziska Górne 11
14 Damian Kosiński Sparta Lubliniec 10
15 Sławomir Piwiński Polonia Poraj 10
16 Jacek Jarnot Szombierki Bytom 10
17 Piotr Makowski Sarmacja Będzin 10
18 Damian Waśniewski RKS Grodziec (Będzin) 9
19 Michał Mąka Warta Zawiercie 9
20 Damian Sadowski Ruch Radzionków 9
21 Daniel Fabisiak Polonia Łaziska Górne 9
22 Dawid Hewlik Śląsk Świętochłowice 8
23 Paweł Lesik Sarmacja Będzin 8
24 Damian Adamiecki Warta Zawiercie 8
25 Jakub Sewerin Gwarek Ornontowice 8
26 Łukasz Krakowczyk Piast II Gliwice 8
27 Bartosz Nawrocki RKS Grodziec (Będzin) 7
28 Kacper Zawadzki Sarmacja Będzin 7
29 Artur Nowak Sarmacja Będzin 7
30 Michał Dyrda Sarmacja Będzin 7
31 Maciej Niesyto Przemsza Siewierz 7
32 Norbert Bębenek Górnik Piaski (Czeladź) 7
33 Karol Pstuś MKS Myszków 7
34 Jakub Zdrzałek Gwarek Ornontowice 7
35 Karol Kajda Ruch Radzionków 7
36 Maciej Obodecki Raków II Częstochowa 6
37 Andrzej Piecuch Ruch Radzionków 6
38 Marcin Ból Przemsza Siewierz 6
39 Amadeusz Zając Szombierki Bytom 6
40 Józef Misztal Sarmacja Będzin 6
41 Alex Tyszczak Sarmacja Będzin 6
42 Rafał Stanisławski RKS Grodziec (Będzin) 5
43 Roman Terbalyan Szombierki Bytom 5
44 Maksym Kravets Sparta Lubliniec 5
45 Łukasz Burczyk Przemsza Siewierz 5
46 Daniel Koniarek Śląsk Świętochłowice 5
47 Saba Jikia Górnik Piaski (Czeladź) 5
48 Sebastian Radosz Warta Zawiercie 5
49 Adam Janeczko Szczakowianka Jaworzno 5
50 Damian Mielnik Szombierki Bytom 5
51 Michał Bobryk MKS Myszków 4
52 Tomasz Sanok Szczakowianka Jaworzno 4
53 Mateusz Wawoczny Warta Zawiercie 4
54 Damian Sołtysik Warta Zawiercie 4
55 Patryk Cepek Gwarek Ornontowice 4
56 Maciej Tora Przemsza Siewierz 4
57 Krystian Furgacz Warta Zawiercie 4
58 Kamil Fredyk Przemsza Siewierz 4
59 Marcin Trzcionka Ruch Radzionków 4
60 Czapla Daniel Śląsk Świętochłowice 4
61 Mateusz Majsner Szombierki Bytom 4
62 Tomasz Wróbel Raków II Częstochowa 4
63 Remigiusz Malicki Sarmacja Będzin 4
64 Paweł Piceluk Raków II Częstochowa 4
65 Jose Djalo Raków II Częstochowa 4
66 Szymon Tutaj Przemsza Siewierz 3
67 Dominik Rzymowski Górnik Piaski (Czeladź) 3
68 Kamil Ściętek Śląsk Świętochłowice 3
69 Mateusz Mauzrek Polonia Łaziska Górne 3
70 Dominik Mąka Gwarek Ornontowice 3
71 Miłosz Socha Szczakowianka Jaworzno 3
72 Andrzej Setlak Przemsza Siewierz 3
73 Marcin Czapla Śląsk Świętochłowice 3
74 Tomasz Czogała Szczakowianka Jaworzno 3
75 Łukasz Ząbek Przemsza Siewierz 3
76 Marcin Bawolik Raków II Częstochowa 3
77 Sebastian Sarzała Górnik Piaski (Czeladź) 3
78 Ireneusz Badura Polonia Łaziska Górne 3
79 Bartosz Smyla Polonia Łaziska Górne 3
80 Przemysław Mizgała Raków II Częstochowa 3
81 Przemysław Sawicki Szombierki Bytom 3
82 Dawid Domański Szombierki Bytom 3
83 Tomasz Wilk Gwarek Ornontowice 3
84 Rafał Skwarczyński Polonia Poraj 3
85 Tomasz Zdanowski MKS Myszków 3
86 Tomasz Rybak Szombierki Bytom 3
87 Łukasz Ząbek Szczakowianka Jaworzno 3
88 Rafał Jędrzejczyk Sarmacja Będzin 3
89 Dominik Kurek Raków II Częstochowa 2
90 Kamil Mokwiński MKS Myszków 2
91 Roland Skolik Sparta Lubliniec 2
92 Damian Wasiak Śląsk Świętochłowice 2
93 Mateusz Broda Piast II Gliwice 2
94 Bartosz Rutkowski Polonia Łaziska Górne 2
95 Bartosz Suszek Polonia Łaziska Górne 2
96 Marcin Drzymont Warta Zawiercie 2
97 Bartłomiej Gwiaździński Szombierki Bytom 2
98 Daniel Niedzielski Szczakowianka Jaworzno 2
99 Daniel Sroka Sarmacja Będzin 2
100 Mateusz Hermasz Ruch Radzionków 2
101 Michał Biskup Szczakowianka Jaworzno 2
102 Adam Mójta Piast II Gliwice 2
103 Bartłomiej Płatkowski Polonia Poraj 2
104 Dawid Kaciuba Śląsk Świętochłowice 2
105 Jakub Sołdecki MKS Myszków 2
106 Jarosław Bąk MKS Myszków 2
107 Marcin Smolik Szczakowianka Jaworzno 2
108 Patryk Gatys Sparta Lubliniec 2
109 Damian Gadecki Sparta Lubliniec 2
110 Bartosz Sulima Piast II Gliwice 2
111 Jakub Borowski Piast II Gliwice 2
112 Dawid Danilczyk Szczakowianka Jaworzno 2
113 Tomasz Harmata Ruch Radzionków 2
114 Kamil Banaś Ruch Radzionków 2
115 Dariusz Wilk Górnik Piaski (Czeladź) 2
116 Dawid Kapral Górnik Piaski (Czeladź) 2
117 Aleksander Jagiełło Piast II Gliwice 2
118 Przemysław Wołczyk RKS Grodziec (Będzin) 2
119 Adrian Świerczyński Przemsza Siewierz 2
120 Rafał Otwinowski RKS Grodziec (Będzin) 2
121 Łukasz Ząbek Szczakowianka Jaworzno 2
122 Tomasz Czogała Przemsza Siewierz 2
123 Michał Mizgała Polonia Poraj 2
124 Damian Bartos Piast II Gliwice 2
125 Bartosz Braksator MKS Myszków 2
126 Adam Mesjasz Raków II Częstochowa 2
127 Jakub Stefaniak Szombierki Bytom 2
128 Patryk Grim Warta Zawiercie 2
129 Paweł Sermak Szczakowianka Jaworzno 2
130 Igor Sapała Raków II Częstochowa 2
131 Mateusz Morys Szombierki Bytom 2
132 Krzysztof Kamiński Szczakowianka Jaworzno 2
133 Artur Moroń Polonia Łaziska Górne 2
134 Marek Jonda Piast II Gliwice 2
135 Bartosz Szeliga Piast II Gliwice 2
136 Paweł Lechki Ruch Radzionków 1
137 Mateusz Pawłowski Polonia Poraj 1
138 Radosław Kowynia Śląsk Świętochłowice 1
139 Kamil Uniejewski Polonia Łaziska Górne 1
140 Tokarz brak Przemsza Siewierz 1
141 Dariusz Formella Raków II Częstochowa 1
142 Rafał Psonka Polonia Poraj 1
143 Damian Nowak Polonia Poraj 1
144 Sebastia Pociecha Piast II Gliwice 1
145 Rafał Majchrowski Przemsza Siewierz 1
146 Kacper Michnicki Raków II Częstochowa 1
147 Mateusz Rajca Gwarek Ornontowice 1
148 Gaspar Bomba Szombierki Bytom 1
149 Paweł Krzos RKS Grodziec (Będzin) 1
150 Adrian Marek Warta Zawiercie 1
151 Wojciech Jamróz Warta Zawiercie 1
152 Filip Maziarz Piast II Gliwice 1
153 Paweł Domański RKS Grodziec (Będzin) 1
154 Grzegorz Koch RKS Grodziec (Będzin) 1
155 Sebastian Szombierski Szombierki Bytom 1
156 Kamil Kościelny Raków II Częstochowa 1
157 Bartosz Garczarczyk RKS Grodziec (Będzin) 1
158 Robert Maryniok Przemsza Siewierz 1
159 Dawid Kaszok Polonia Łaziska Górne 1
160 Maciej Swatek Polonia Poraj 1
161 Łukasz Dębski Szczakowianka Jaworzno 1
162 Szymon Perkowski Sparta Lubliniec 1
163 Krystian Furkacz Warta Zawiercie 1
164 Michał Staszowski Ruch Radzionków 1
165 Szymon Kania Piast II Gliwice 1
166 Mateus Skibiński Raków II Częstochowa 1
167 Sebastian Majewski Polonia Poraj 1
168 Jakub Wagner Śląsk Świętochłowice 1
169 Szymon Rosochacki MKS Myszków 1
170 Mateusz Wojtoń Gwarek Ornontowice 1
171 Marcin Flis Piast II Gliwice 1
172 Kacper Winiarczyk Piast II Gliwice 1
173 Łukasz Borowski Piast II Gliwice 1
174 Łukasz Borowski Piast II Gliwice 1
175 Dominik Budzik Piast II Gliwice 1
176 Danyil Myronenko Przemsza Siewierz 1
177 Filip Starczewski MKS Myszków 1
178 Kacper Prokopów RKS Grodziec (Będzin) 1
179 Jakub Leda Szczakowianka Jaworzno 1
180 Przemysław Żemła Warta Zawiercie 1
181 Patryk Dzianok Raków II Częstochowa 1
182 Hubert Tomalski Raków II Częstochowa 1
183 Tomasz Pryszcz RKS Grodziec (Będzin) 1
184 Szymon Cichecki Szombierki Bytom 1
185 Mateusz Lebek Szombierki Bytom 1
186 Bartosz Braksator MKS Myszków 1
187 Bartosz Braksator MKS Myszków 1
188 Patryk Bartusiak Warta Zawiercie 1
189 Marcin Jaskiernia Śląsk Świętochłowice 1
190 Robert Smoliński Warta Zawiercie 1
191 Piotr Stasiewski Warta Zawiercie 1
192 Michał Zębik Raków II Częstochowa 1
193 Patryk Piekut Górnik Piaski (Czeladź) 1
194 Łukasz Stolarczyk Górnik Piaski (Czeladź) 1
195 Mateusz Nowara Ruch Radzionków 1
196 Wojciech Blaszke Piast II Gliwice 1
197 Andrzej Buchcik Gwarek Ornontowice 1
198 Łukasz Winkler Gwarek Ornontowice 1
199 Tomasz Leszczyński Ruch Radzionków 1
200 Bartosz Hacaś Raków II Częstochowa 1
201 Kamil Kopeć Ruch Radzionków 1
202 Bartosz Derlatka Sarmacja Będzin 1
203 Piotr Holewa Szczakowianka Jaworzno 1
204 Artur Molenda Szczakowianka Jaworzno 1
205 Karol Angielski Piast II Gliwice 1
206 Bartosz Szcząber Raków II Częstochowa 1
207 Szymon Kapias Przemsza Siewierz 1
208 Łukasz Wawrzyniak Śląsk Świętochłowice 1
209 Mateusz Jezik Piast II Gliwice 1
210 Marcin Strojek Warta Zawiercie 1
211 Krzysztof Krzykawski Szombierki Bytom 1
212 Krzysztof Ferensztain Gwarek Ornontowice 1
213 Maciej Wnuk Polonia Poraj 1
214 Maciej Dankowski Polonia Poraj 1
215 Gracjan Kuśmierek Raków II Częstochowa 1
216 Karol Mondek Raków II Częstochowa 1
217 Łukasz Wolf Górnik Piaski (Czeladź) 1
218 Łukasz Czajka Gwarek Ornontowice 1
219 Tomasz Balul Sarmacja Będzin 1
220 Bartosz Zachara Warta Zawiercie 1
221 Marcel Gad Górnik Piaski (Czeladź) 1