IV liga śląska (gr. I) sezon 2014/2015

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Radzionków 27 63 20 3 4 78 21 57
2 Zieloni Żarki 28 52 16 4 8 63 45 18
3 Sarmacja Będzin 28 46 13 7 8 57 40 17
4 Raków II Częstochowa 28 45 13 6 9 67 41 26
5 Przyszłość Ciochowice 28 45 13 6 9 44 41 3
6 Unia Ząbkowice 28 43 13 4 11 61 49 12
7 Gwarek Tarnowskie Góry 28 42 11 9 8 57 43 14
8 Polonia Poraj 28 41 11 8 9 53 43 10
9 Górnik Piaski (Czeladź) 28 39 11 6 11 45 43 2
10 Slavia Ruda Śląska 28 38 11 5 12 49 47 2
11 RKS Grodziec (Będzin) 28 38 11 5 12 39 52 -13
12 Concordia Knurów 27 35 10 5 12 50 61 -11
13 Pilica Koniecpol 28 28 7 7 14 35 56 -21
14 MLKS Woźniki 28 27 7 6 15 48 62 -14
15 Fortuna Gliwice 28 4 1 1 26 17 119 -102
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. I) sezon 2014/2015

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Radzionków 14 35 11 2 1 44 11 33
2 Zieloni Żarki 14 35 11 2 1 44 15 29
3 Przyszłość Ciochowice 14 29 9 2 3 21 15 6
4 Unia Ząbkowice 14 28 9 1 4 39 16 23
5 Gwarek Tarnowskie Góry 14 28 8 4 2 40 20 20
6 Raków II Częstochowa 14 27 8 3 3 41 18 23
7 RKS Grodziec (Będzin) 14 27 9 0 5 29 25 4
8 Sarmacja Będzin 14 25 7 4 3 36 17 19
9 Slavia Ruda Śląska 14 24 7 3 4 26 13 13
10 Concordia Knurów 13 24 7 3 3 24 21 3
11 Górnik Piaski (Czeladź) 14 21 6 3 5 27 18 9
12 Polonia Poraj 14 19 5 4 5 23 19 4
13 Pilica Koniecpol 14 19 5 4 5 22 19 3
14 MLKS Woźniki 14 17 4 5 5 28 26 2
15 Fortuna Gliwice 14 4 1 1 12 10 56 -46
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. I) sezon 2014/2015

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Radzionków 13 28 9 1 3 34 10 24
2 Polonia Poraj 14 22 6 4 4 30 24 6
3 Sarmacja Będzin 14 21 6 3 5 21 23 -2
4 Raków II Częstochowa 14 18 5 3 6 26 23 3
5 Górnik Piaski (Czeladź) 14 18 5 3 6 18 25 -7
6 Zieloni Żarki 14 17 5 2 7 19 30 -11
7 Przyszłość Ciochowice 14 16 4 4 6 23 26 -3
8 Unia Ząbkowice 14 15 4 3 7 22 33 -11
9 Gwarek Tarnowskie Góry 14 14 3 5 6 17 23 -6
10 Slavia Ruda Śląska 14 14 4 2 8 23 34 -11
11 RKS Grodziec (Będzin) 14 11 2 5 7 10 27 -17
12 Concordia Knurów 14 11 3 2 9 26 40 -14
13 MLKS Woźniki 14 10 3 1 10 20 36 -16
14 Pilica Koniecpol 14 9 2 3 9 13 37 -24
15 Fortuna Gliwice 14 0 0 0 14 7 63 -56
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Sarmacja Będzin

Gospodarze Wynik Goście Data
Sarmacja Będzin 2 - 2 Slavia Ruda Śląska 26 października 2019
Sarmacja Będzin 4 - 0 Slavia Ruda Śląska 20 kwietnia 2019
Sarmacja Będzin 2 - 2 Górnik Piaski (Czeladź) 23 marca 2019
Slavia Ruda Śląska 1 - 3 Sarmacja Będzin 8 września 2018
Górnik Piaski (Czeladź) 0 - 1 Sarmacja Będzin 15 sierpnia 2018
Sarmacja Będzin 2 - 0 Górnik Piaski (Czeladź) 21 kwietnia 2018
Górnik Piaski (Czeladź) 0 - 4 Sarmacja Będzin 16 września 2017
Sarmacja Będzin 4 - 0 Slavia Ruda Śląska 3 czerwca 2017
Górnik Piaski (Czeladź) 1 - 1 Sarmacja Będzin 20 maja 2017
Slavia Ruda Śląska 0 - 2 Sarmacja Będzin 11 listopada 2016
Sarmacja Będzin 5 - 0 Górnik Piaski (Czeladź) 22 października 2016
Sarmacja Będzin 3 - 1 Górnik Piaski (Czeladź) 30 kwietnia 2016
Sarmacja Będzin 3 - 2 Slavia Ruda Śląska 19 marca 2016
Górnik Piaski (Czeladź) 1 - 2 Sarmacja Będzin 26 września 2015
Slavia Ruda Śląska 0 - 0 Sarmacja Będzin 8 sierpnia 2015
Sarmacja Będzin 1 - 1 Górnik Piaski (Czeladź) 10 czerwca 2015
Sarmacja Będzin 2 - 1 Slavia Ruda Śląska 23 maja 2015
Górnik Piaski (Czeladź) 3 - 0 Sarmacja Będzin 2 listopada 2014
Slavia Ruda Śląska 1 - 3 Sarmacja Będzin 4 października 2014
Sarmacja Będzin 0 - 1 Slavia Ruda Śląska 21 maja 2014
Górnik Piaski (Czeladź) 2 - 1 Sarmacja Będzin 17 maja 2014
Slavia Ruda Śląska 0 - 0 Sarmacja Będzin 19 października 2013
Sarmacja Będzin 1 - 2 Górnik Piaski (Czeladź) 12 października 2013

IV liga śląska (gr. I) sezon 2014/2015

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartosz Giliński Zieloni Żarki 24
2 Robert Wojsyk Ruch Radzionków 22
3 Marcin Smarzyński Unia Ząbkowice 17
4 Bartosz Polis Gwarek Tarnowskie Góry 16
5 Tadeusz Urbainczyk Ruch Radzionków 16
6 Damian Sadowski Ruch Radzionków 16
7 Artur Opeldus Gwarek Tarnowskie Góry 13
8 Piotr Prusko Polonia Poraj 13
9 Arkadiusz Staszczak Przyszłość Ciochowice 11
10 Artur Kierat Raków II Częstochowa 11
11 Artur Nowak Sarmacja Będzin 10
12 Michał Skórski Sarmacja Będzin 10
13 Kamil Zalewski Slavia Ruda Śląska 10
14 Hubert Gmaj Unia Ząbkowice 9
15 Piotr Rocki Ruch Radzionków 9
16 Łukasz Baran Górnik Piaski (Czeladź) 9
17 Andrzej Buchcik Ruch Radzionków 8
18 Patryk Cepek Ruch Radzionków 8
19 Andriy Dyhas Przyszłość Ciochowice 8
20 Damian Koch RKS Grodziec (Będzin) 8
21 Kamil Ścisłowski Polonia Poraj 8
22 Bartłomiej Chwalibogowski Unia Ząbkowice 8
23 Dawid Gajewski Concordia Knurów 8
24 Łukasz Spórna Concordia Knurów 7
25 Dawid Gajewski Concordia Knurów 7
26 Piotr Andrzejewski Sarmacja Będzin 7
27 Tomasz Czerniak Concordia Knurów 6
28 Mateusz Kyzioł Pilica Koniecpol 6
29 Łukasz Witor Gwarek Tarnowskie Góry 6
30 Arkadiusz Porochnicki Raków II Częstochowa 6
31 Artur Filipiak Gwarek Tarnowskie Góry 6
32 Adam Krzęciesa Gwarek Tarnowskie Góry 6
33 Adrian Sieradzki MLKS Woźniki 6
34 Bartosz Zachara Zieloni Żarki 5
35 Dawid Dziambor Przyszłość Ciochowice 5
36 Damian Krawczyk Pilica Koniecpol 5
37 Paweł Krzos Unia Ząbkowice 5
38 Ariel Afeltowicz Górnik Piaski (Czeladź) 5
39 Bartosz Kędzierski Górnik Piaski (Czeladź) 5
40 Marcin Brodziński Zieloni Żarki 5
41 Bartosz Lach Slavia Ruda Śląska 5
42 Michał Dyrda Sarmacja Będzin 5
43 Kamil Witczyk Polonia Poraj 5
44 Mariusz Gancarczyk Slavia Ruda Śląska 5
45 Mateusz Zaczyński MLKS Woźniki 5
46 Ariel Wiśniowski Pilica Koniecpol 5
47 Paweł Marchewka Raków II Częstochowa 5
48 Kacper Zawadzki Sarmacja Będzin 5
49 Dawid Jaźwić Unia Ząbkowice 5
50 Maciej Wiktorek Zieloni Żarki 5
51 Sylwester Dębowski MLKS Woźniki 5
52 Marcin Nowak Polonia Poraj 4
53 Maciej Konieczko Zieloni Żarki 4
54 Marcin Strojek Górnik Piaski (Czeladź) 4
55 Artur Karpowicz Górnik Piaski (Czeladź) 4
56 Jacek Wujec Slavia Ruda Śląska 4
57 Dawid Maciaszczyk Slavia Ruda Śląska 4
58 Dawid Frukacz Zieloni Żarki 4
59 Adam Mesjasz Polonia Poraj 4
60 Mariusz Suwaj Górnik Piaski (Czeladź) 4
61 Tomasz Pełka Polonia Poraj 4
62 Sławomir Chodor RKS Grodziec (Będzin) 4
63 Maciej Kruczek RKS Grodziec (Będzin) 4
64 Adrian Filauer MLKS Woźniki 4
65 Adam Zawadzki Sarmacja Będzin 4
66 Sebastian Pluta Pilica Koniecpol 4
67 Helder Rodriguez MLKS Woźniki 4
68 Mateusz Majchrzak RKS Grodziec (Będzin) 4
69 Rafał Czerwiński Raków II Częstochowa 4
70 Paweł Nocuń Raków II Częstochowa 4
71 Marcin Met Slavia Ruda Śląska 4
72 Sebastian Stankiewicz Unia Ząbkowice 3
73 Patryk Turowski Zieloni Żarki 3
74 Adam Giesa Ruch Radzionków 3
75 Artur Szewczyk Concordia Knurów 3
76 Sebastian Sarzała Górnik Piaski (Czeladź) 3
77 Progress Musepa Zieloni Żarki 3
78 Bartłomiej Gębicz Pilica Koniecpol 3
79 Marcin Rejmanowski Slavia Ruda Śląska 3
80 Łukasz Sawicki Unia Ząbkowice 3
81 Damian Waśniewski RKS Grodziec (Będzin) 3
82 Bartłomiej Maciejewski Concordia Knurów 3
83 Rafał Wroński Pilica Koniecpol 3
84 Mateusz Kowalik Slavia Ruda Śląska 3
85 Radosław Piętka Górnik Piaski (Czeladź) 3
86 Adrian Kardaś RKS Grodziec (Będzin) 3
87 Kamil Moritz Slavia Ruda Śląska 3
88 Helder Rodriguez MLKS Woźniki 3
89 Marcin Ból Unia Ząbkowice 3
90 Bartłomiej Cymerys Gwarek Tarnowskie Góry 3
91 Marcin Dziewulski Ruch Radzionków 3
92 Adrian Łuszcz Zieloni Żarki 3
93 Kewin Bieniek Przyszłość Ciochowice 3
94 Marcin Kowalski Pilica Koniecpol 3
95 Sebastian Foszmańczyk Gwarek Tarnowskie Góry 3
96 Ihor Severenchuk Przyszłość Ciochowice 3
97 Krzysztof Poznański Fortuna Gliwice 3
98 Paweł Krzysztoporski Concordia Knurów 3
99 Bartłomiej Płatkowski Raków II Częstochowa 2
100 Tomasz Żurawski Raków II Częstochowa 2
101 Rafał Jędrzejczyk Sarmacja Będzin 2
102 Bartosz Garcarczyk RKS Grodziec (Będzin) 2
103 Rafał Zaborowski Ruch Radzionków 2
104 Mateusz Strzalla Slavia Ruda Śląska 2
105 Kamil Skowronek Raków II Częstochowa 2
106 Łukasz Markińczyk Górnik Piaski (Czeladź) 2
107 Michał Kurpios Pilica Koniecpol 2
108 Edward Nazarian Fortuna Gliwice 2
109 Marcin Modrzyński Concordia Knurów 2
110 Volodymyr Ostroushko Unia Ząbkowice 2
111 Łukasz Dębski Ruch Radzionków 2
112 Łukasz Gad Górnik Piaski (Czeladź) 2
113 Karol Skiba Sarmacja Będzin 2
114 Aleksander Mużyłowski Zieloni Żarki 2
115 Marcin Wroński Pilica Koniecpol 2
116 Wojciech Popiel Przyszłość Ciochowice 2
117 Hubert Jaromin Gwarek Tarnowskie Góry 2
118 Jacek Czyżkowski Przyszłość Ciochowice 2
119 Patryk Timochina Gwarek Tarnowskie Góry 2
120 Łukasz Pilc Concordia Knurów 2
121 Łukasz Janczarek Fortuna Gliwice 2
122 Sebastian Majecki Gwarek Tarnowskie Góry 2
123 Tomasz Pożoga Slavia Ruda Śląska 2
124 Wojciech Marczyk MLKS Woźniki 2
125 Krzysztof Szewczyk Fortuna Gliwice 2
126 Paweł Baraniak Raków II Częstochowa 2
127 Jarosław Bąk Gwarek Tarnowskie Góry 1
128 Piotr Nocoń Raków II Częstochowa 1
129 Salomon Mawo Concordia Knurów 1
130 Dawid Skrzypek RKS Grodziec (Będzin) 1
131 Davis Nsyme Fortuna Gliwice 1
132 Jakub Szramek Ruch Radzionków 1
133 Tomasz Wandzik Ruch Radzionków 1
134 Grzegorz Oberaj Górnik Piaski (Czeladź) 1
135 Jarosław Wróbel MLKS Woźniki 1
136 Kamil Materla Przyszłość Ciochowice 1
137 Michał Mizgała Polonia Poraj 1
138 Mariusz Korzeniowski Gwarek Tarnowskie Góry 1
139 Łukasz Kowalczyk Raków II Częstochowa 1
140 Patryk Serafin Raków II Częstochowa 1
141 Marcin Trzcionka Ruch Radzionków 1
142 Michał Grzyb Przyszłość Ciochowice 1
143 Rafał Skwarczyński Polonia Poraj 1
144 Przemysław Synoradzki Polonia Poraj 1
145 Tomasz Kasprzyk Raków II Częstochowa 1
146 Daniel Majka Sarmacja Będzin 1
147 Mateusz Kozłowski Sarmacja Będzin 1
148 Sebastian Radek Przyszłość Ciochowice 1
149 Piotr Buchalik Przyszłość Ciochowice 1
150 Józef Misztal Sarmacja Będzin 1
151 Adrian Świerk Polonia Poraj 1
152 Mateusz Ślęzak Fortuna Gliwice 1
153 Łukasz Puschhaus Slavia Ruda Śląska 1
154 Bartosz Barchan Sarmacja Będzin 1
155 Bartosz Derlatka Sarmacja Będzin 1
156 Krzysztof Krzykawski MLKS Woźniki 1
157 Robert Brzęczek Raków II Częstochowa 1
158 Dariusz Pawlusiński Raków II Częstochowa 1
159 Łukasz Żyrkowski Concordia Knurów 1
160 Józeł Misztal Sarmacja Będzin 1
161 Rafał Juszczak MLKS Woźniki 1
162 Damian Malinowski Concordia Knurów 1
163 Dawid Wieliczko Concordia Knurów 1
164 Daniel Pietrycha Zieloni Żarki 1
165 Łukasz Molek Polonia Poraj 1
166 Błażej Korczyński Przyszłość Ciochowice 1
167 Robert Murszewski Górnik Piaski (Czeladź) 1
168 Patryk Taraszkowski Unia Ząbkowice 1
169 Tomasz Paluch Unia Ząbkowice 1
170 Kamil Wojtyra Raków II Częstochowa 1
171 Marcin Rozumek Concordia Knurów 1
172 Szymon Gawliński Gwarek Tarnowskie Góry 1
173 Wojciech Nowak Unia Ząbkowice 1
174 Sebastian Lindner Przyszłość Ciochowice 1
175 Grzegorz Koch RKS Grodziec (Będzin) 1
176 Marcin Rekus Przyszłość Ciochowice 1
177 Łukasz Kluz Polonia Poraj 1
178 Damian Kozdroń Concordia Knurów 1
179 Szymon Tokarz Unia Ząbkowice 1
180 Damian Żur Fortuna Gliwice 1
181 Michał Szaton Slavia Ruda Śląska 1
182 Damian Dudek MLKS Woźniki 1
183 Kamil Głośny Unia Ząbkowice 1
184 Marcin Kurpios Pilica Koniecpol 1
185 Marcel Panak Gwarek Tarnowskie Góry 1
186 Paweł Jaroszewski Concordia Knurów 1
187 Marcin Kondzielnik RKS Grodziec (Będzin) 1
188 Eryk Krupa Raków II Częstochowa 1
189 Wojciech Franiel Ruch Radzionków 1
190 Mateusz Mikulski Concordia Knurów 1
191 Paweł Krzystoporski Concordia Knurów 1
192 Kamil Suliński Polonia Poraj 1
193 Maciej Barć Unia Ząbkowice 1
194 Michał Witor Slavia Ruda Śląska 1
195 Adam Cylny Fortuna Gliwice 1
196 Bartosz Maćkowski Sarmacja Będzin 1
197 Łukasz Wawrzyniak Sarmacja Będzin 1
198 Patryk Rumiński RKS Grodziec (Będzin) 1
199 Rafał Andraszak Fortuna Gliwice 1
200 Damian Kaciczak Sarmacja Będzin 1
201 Dawid Gajewski Concordia Knurów 1
202 Helder Rodriguez MLKS Woźniki 1
203 Andriy Dyhas Przyszłość Ciochowice 1
204 Ihor Severenchuk Przyszłość Ciochowice 1
205 Sławomir Oglaza Raków II Częstochowa 1
206 Adam Kucz Fortuna Gliwice 1
207 Bartłomiej Rak Pilica Koniecpol 1
208 Mario Jendryka Fortuna Gliwice 1
209 Kamil Szczagiel Górnik Piaski (Czeladź) 1
210 Damian Garcarz Zieloni Żarki 1
211 Jakub Kawecki Górnik Piaski (Czeladź) 1