IV liga śląska (gr. I) sezon 2013/2014

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Grunwald Ruda Śląska 30 63 18 9 3 70 38 32
2 Górnik Piaski (Czeladź) 30 59 17 8 5 60 37 23
3 Sarmacja Będzin 30 49 14 7 9 55 28 27
4 Przyszłość Ciochowice 30 49 14 7 9 38 24 14
5 Slavia Ruda Śląska 30 48 13 9 8 53 44 9
6 Concordia Knurów 30 48 14 6 10 50 49 1
7 Gwarek Tarnowskie Góry 30 44 14 2 14 56 47 9
8 Pilica Koniecpol 30 44 12 8 10 34 37 -3
9 LKS Kamienica Polska 30 43 12 7 11 44 34 10
10 Raków II Częstochowa 30 43 13 4 13 53 47 6
11 RKS Grodziec (Będzin) 30 42 11 9 10 53 50 3
12 Zieloni Żarki 30 41 12 5 13 45 53 -8
13 MLKS Woźniki 30 40 11 7 12 42 38 4
14 Wyzwolenie Chorzów 30 30 8 6 16 40 48 -8
15 Lot Konopiska 30 14 2 8 20 19 76 -57
16 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 30 11 3 2 25 23 85 -62
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. I) sezon 2013/2014

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Grunwald Ruda Śląska 15 32 9 5 1 36 18 18
2 Górnik Piaski (Czeladź) 15 30 9 3 3 29 14 15
3 Concordia Knurów 15 26 8 2 5 27 22 5
4 LKS Kamienica Polska 15 26 8 2 5 26 16 10
5 Sarmacja Będzin 15 25 7 4 4 24 13 11
6 Raków II Częstochowa 15 24 7 3 5 28 21 7
7 RKS Grodziec (Będzin) 15 24 7 3 5 28 24 4
8 Przyszłość Ciochowice 15 22 6 4 5 18 13 5
9 Gwarek Tarnowskie Góry 15 22 7 1 7 33 26 7
10 Pilica Koniecpol 15 21 5 6 4 14 15 -1
11 Zieloni Żarki 15 21 6 3 6 26 24 2
12 Wyzwolenie Chorzów 15 20 6 2 7 23 20 3
13 Slavia Ruda Śląska 15 17 4 5 6 27 29 -2
14 MLKS Woźniki 15 16 4 4 7 16 20 -4
15 Lot Konopiska 15 7 1 4 10 11 40 -29
16 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 15 7 2 1 12 12 42 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. I) sezon 2013/2014

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Grunwald Ruda Śląska 15 31 9 4 2 34 20 14
2 Slavia Ruda Śląska 15 31 9 4 2 26 15 11
3 Górnik Piaski (Czeladź) 15 29 8 5 2 31 23 8
4 Przyszłość Ciochowice 15 27 8 3 4 20 11 9
5 Sarmacja Będzin 15 24 7 3 5 31 15 16
6 MLKS Woźniki 15 24 7 3 5 26 18 8
7 Pilica Koniecpol 15 23 7 2 6 20 22 -2
8 Concordia Knurów 15 22 6 4 5 23 27 -4
9 Gwarek Tarnowskie Góry 15 22 7 1 7 23 21 2
10 Zieloni Żarki 15 20 6 2 7 19 29 -10
11 Raków II Częstochowa 15 19 6 1 8 25 26 -1
12 RKS Grodziec (Będzin) 15 18 4 6 5 25 26 -1
13 LKS Kamienica Polska 15 17 4 5 6 18 18 0
14 Wyzwolenie Chorzów 15 10 2 4 9 17 28 -11
15 Lot Konopiska 15 7 1 4 10 8 36 -28
16 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 15 4 1 1 13 11 43 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Sarmacja Będzin

Gospodarze Wynik Goście Data
LKS Kamienica Polska 2 - 1 Sarmacja Będzin 19 kwietnia 2014
Sarmacja Będzin 5 - 0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 29 marca 2014
Sarmacja Będzin 1 - 1 LKS Kamienica Polska 7 września 2013
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0 - 6 Sarmacja Będzin 18 sierpnia 2013

IV liga śląska (gr. I) sezon 2013/2014

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Dariusz Kot Grunwald Ruda Śląska 25
2 Bartosz Polis Gwarek Tarnowskie Góry 17
3 Damian Koch RKS Grodziec (Będzin) 16
4 Michał Brzozowski Grunwald Ruda Śląska 14
5 Przemysław Mońka Raków II Częstochowa 12
6 Łukasz Burczyk Górnik Piaski (Czeladź) 11
7 Bartosz Gliński Zieloni Żarki 10
8 Kamil Zalewski Slavia Ruda Śląska 9
9 Adam Krzęciesa Gwarek Tarnowskie Góry 9
10 Rafał Czerwiński LKS Kamienica Polska 9
11 Bartosz Zachara Zieloni Żarki 9
12 Damian Krawczyk Pilica Koniecpol 9
13 Marcin Pieniążek Górnik Piaski (Czeladź) 9
14 Solomon Bongwong Mawo Concordia Knurów 8
15 Łukasz Stępień Górnik Piaski (Czeladź) 8
16 Józef Misztal Sarmacja Będzin 8
17 Kamil Ciołek Grunwald Ruda Śląska 7
18 Michał Woźniak Sarmacja Będzin 7
19 Marcin Szopa Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 7
20 Robert Liksza Wyzwolenie Chorzów 7
21 Marcin Modrzyński Concordia Knurów 6
22 Rafał Szpoton Grunwald Ruda Śląska 6
23 Michał Kurpios Pilica Koniecpol 6
24 Patryk Rumiński RKS Grodziec (Będzin) 6
25 Piotr Andrzejewski Sarmacja Będzin 6
26 Bartłomiej Maciejewski Concordia Knurów 5
27 Marcin Rejmanowski Slavia Ruda Śląska 5
28 Łukasz Baran Górnik Piaski (Czeladź) 5
29 Artur Nowak Sarmacja Będzin 5
30 Marcin Kurpios Pilica Koniecpol 5
31 Dawid Frukacz Zieloni Żarki 5
32 Adrian Świerk Raków II Częstochowa 5
33 Tomasz Pogoda Wyzwolenie Chorzów 5
34 Mariusz Gancarczyk Slavia Ruda Śląska 5
35 Patryk Piwczyk Slavia Ruda Śląska 5
36 Tomasz Pełka Raków II Częstochowa 5
37 Kacper Zawadzki MLKS Woźniki 5
38 Marcin Met Slavia Ruda Śląska 5
39 Łukasz Spórna Concordia Knurów 5
40 Ariel Wiśniowski LKS Kamienica Polska 5
41 Dawid Szczypior Grunwald Ruda Śląska 4
42 Rafał Jędrzejczyk Sarmacja Będzin 4
43 Łukasz Krzyczmanik Lot Konopiska 4
44 Tymoteusz Tankowski Gwarek Tarnowskie Góry 4
45 Grzegorz Oberaj Górnik Piaski (Czeladź) 4
46 Łukasz Żyrkowski Concordia Knurów 4
47 Kamil Ścisłowski LKS Kamienica Polska 4
48 Tomasz Świerczyński Górnik Piaski (Czeladź) 4
49 Daniel Jagodziński Grunwald Ruda Śląska 4
50 Paweł Krzysztoporski Concordia Knurów 4
51 Michał Skórski Sarmacja Będzin 4
52 Andrij Dyhas Przyszłość Ciochowice 4
53 Bartosz Oziębała Zieloni Żarki 4
54 Paweł Nocuń Raków II Częstochowa 4
55 Damian Waśniewski RKS Grodziec (Będzin) 4
56 Damian Wasil Przyszłość Ciochowice 4
57 Mateusz Zaczyński MLKS Woźniki 4
58 Sebastian Majecki Gwarek Tarnowskie Góry 4
59 Artur Sosenkiewicz LKS Kamienica Polska 4
60 Jakub Kawecki Górnik Piaski (Czeladź) 3
61 Łukasz Witor Slavia Ruda Śląska 3
62 Kewin Bieniek Przyszłość Ciochowice 3
63 Jakub Ciekot LKS Kamienica Polska 3
64 Mateusz Dreszer Grunwald Ruda Śląska 3
65 Sebastian Foszmańczyk Gwarek Tarnowskie Góry 3
66 Adam Baran RKS Grodziec (Będzin) 3
67 Marcin Czerwiński LKS Kamienica Polska 3
68 Wojciech Marczyk MLKS Woźniki 3
69 Adam Mesjasz LKS Kamienica Polska 3
70 Michał Michałek Sarmacja Będzin 3
71 Tomasz Rejmanowski Slavia Ruda Śląska 3
72 Michał Załucki Lot Konopiska 3
73 Przemysław Wołczyk RKS Grodziec (Będzin) 3
74 Sylwester Dębowski MLKS Woźniki 3
75 Jacek Czyżykowski Przyszłość Ciochowice 3
76 Łukasz Wawrzyniak Sarmacja Będzin 3
77 Łukasz Śliwakowski Raków II Częstochowa 3
78 Arkadiusz Suchiński Concordia Knurów 3
79 Jacek Eljasiński Lot Konopiska 3
80 Dawid Skrzypek Górnik Piaski (Czeladź) 3
81 Dawid Dziambor Przyszłość Ciochowice 3
82 Robert Wosiewicz LKS Kamienica Polska 3
83 Paweł Jaroszewski Concordia Knurów 3
84 Tomasz Jarosz Zieloni Żarki 3
85 Kamil Ściętek Wyzwolenie Chorzów 2
86 Radosław Piętka Górnik Piaski (Czeladź) 2
87 Bartłomiej Kędzierski Górnik Piaski (Czeladź) 2
88 Hubert Bembenek Wyzwolenie Chorzów 2
89 Piotr Nocoń LKS Kamienica Polska 2
90 Michał Zych Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2
91 Bartosz Barchan Sarmacja Będzin 2
92 Artur Jabłoński Gwarek Tarnowskie Góry 2
93 Łukasz Ducki Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2
94 Kamil Bochenek RKS Grodziec (Będzin) 2
95 Marcin Żmuda MLKS Woźniki 2
96 Mateusz Bik MLKS Woźniki 2
97 Łukasz Pilc Concordia Knurów 2
98 Ihor Sewerenczuk Przyszłość Ciochowice 2
99 Rafał Bielawski Górnik Piaski (Czeladź) 2
100 Adrian Sieradzki MLKS Woźniki 2
101 Mateusz Sopniewski Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2
102 Piotr Buchalik Przyszłość Ciochowice 2
103 Mateusz Romańczyk Wyzwolenie Chorzów 2
104 Sebastian Kopyciok Wyzwolenie Chorzów 2
105 Marcin Matławski Lot Konopiska 2
106 Patryk Nalepa Concordia Knurów 2
107 Mateusz Kyzioł Pilica Koniecpol 2
108 Damian Kozdroń Concordia Knurów 2
109 Diery Fall Wyzwolenie Chorzów 2
110 Łukasz Karasiński Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2
111 Igor Szopa Górnik Piaski (Czeladź) 2
112 Michał Dyrda Sarmacja Będzin 2
113 Tomasz Pożoga Slavia Ruda Śląska 2
114 Marcin Kondzielnik RKS Grodziec (Będzin) 2
115 Tomasz Kozerański Sarmacja Będzin 2
116 Piotr Karwowski Concordia Knurów 2
117 Sebastian Standera MLKS Woźniki 2
118 Dariusz Figzał Lot Konopiska 2
119 Paweł Walasek Raków II Częstochowa 2
120 Daniel Majka Sarmacja Będzin 2
121 Paweł Wiśniewski RKS Grodziec (Będzin) 1
122 Mateusz Wiśniewski MLKS Woźniki 1
123 Marcel Panak Gwarek Tarnowskie Góry 1
124 Dariusz Bernaś Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1
125 Miłosz Socha Raków II Częstochowa 1
126 Radosław Strzelecki Raków II Częstochowa 1
127 Artur Pląskowski Raków II Częstochowa 1
128 Mateusz Kos Raków II Częstochowa 1
129 Jakub Malara Górnik Piaski (Czeladź) 1
130 Dawid Porwik Wyzwolenie Chorzów 1
131 Dawid Świtała LKS Kamienica Polska 1
132 Arkadiusz Nitecki LKS Kamienica Polska 1
133 Damian Dudek MLKS Woźniki 1
134 Dawid Wieliczko Concordia Knurów 1
135 Arkadiusz Staszczak Przyszłość Ciochowice 1
136 Sebastian Stefański Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1
137 Łukasz Maciongowski Grunwald Ruda Śląska 1
138 Marcin Wroński Pilica Koniecpol 1
139 Mateusz Kowalik Slavia Ruda Śląska 1
140 Dawid Czubala Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1
141 Diogo Alves Raków II Częstochowa 1
142 Artur Waśniewski RKS Grodziec (Będzin) 1
143 Michał Grzyb Przyszłość Ciochowice 1
144 Damian Garcarz Zieloni Żarki 1
145 Damian Pawęzowski Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1
146 Szymon Oswald Grunwald Ruda Śląska 1
147 Łukasz Kominiak Raków II Częstochowa 1
148 Marcin Nawrat Slavia Ruda Śląska 1
149 Konrad Grosman RKS Grodziec (Będzin) 1
150 Paweł Wróblewski Grunwald Ruda Śląska 1
151 Adrian Grociak Sarmacja Będzin 1
152 Rafał Berdys Lot Konopiska 1
153 Wojciech Krotofil Wyzwolenie Chorzów 1
154 Dominik Brzozowski Wyzwolenie Chorzów 1
155 Bartosz Derlatka Sarmacja Będzin 1
156 Bartosz Danielczok Przyszłość Ciochowice 1
157 Grzegorz Cieśla Pilica Koniecpol 1
158 Paweł Skwarczyński LKS Kamienica Polska 1
159 Piotr Kołodziejczyk Lot Konopiska 1
160 Łukasz Nowak Lot Konopiska 1
161 Bartosz Soczyński Raków II Częstochowa 1
162 Kornel Kidawski MLKS Woźniki 1
163 Bartosz Grzyb LKS Kamienica Polska 1
164 Jakub Dankowski Przyszłość Ciochowice 1
165 Robert Szaruga Slavia Ruda Śląska 1
166 Rafał Adamczyk Przyszłość Ciochowice 1
167 Rafał Szyndler Pilica Koniecpol 1
168 Piotr Chmurczyk Slavia Ruda Śląska 1
169 Bartosz Bzdręga RKS Grodziec (Będzin) 1
170 Adam Młynek MLKS Woźniki 1
171 Kamil Moritz Slavia Ruda Śląska 1
172 Łukasz Kmieć Raków II Częstochowa 1
173 Dawid Jelonek Raków II Częstochowa 1
174 Karol Skiba Sarmacja Będzin 1
175 Marcin Łęcki Grunwald Ruda Śląska 1
176 Adam Wolek Grunwald Ruda Śląska 1
177 Ireneusz Poloczek Gwarek Tarnowskie Góry 1
178 Karol Podlejski Zieloni Żarki 1
179 Marcin Brodziński Zieloni Żarki 1
180 Sebastian Pluta Pilica Koniecpol 1
181 Michał Zapart Górnik Piaski (Czeladź) 1
182 Mateusz Górecki Raków II Częstochowa 1
183 Patryk Jurczyński Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1
184 Piotr Szczygieł Wyzwolenie Chorzów 1
185 Emil Adamczyk Pilica Koniecpol 1
186 Daniel Brzęczek Wyzwolenie Chorzów 1
187 Sebastian Balzer Wyzwolenie Chorzów 1
188 Marcin Wujek Gwarek Tarnowskie Góry 1
189 Bartosz Lach Slavia Ruda Śląska 1
190 Dawid Nabiałek LKS Kamienica Polska 1
191 Paweł Liszka Wyzwolenie Chorzów 1
192 Arkadiusz Lamch Zieloni Żarki 1
193 Sebastian Wiśniowski Raków II Częstochowa 1
194 Adrian Kardaś RKS Grodziec (Będzin) 1
195 Tomasz Serafin Wyzwolenie Chorzów 1