IV liga śląska (gr. I) sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Bytom 29 73 23 4 2 81 20 61
2 Warta Zawiercie 30 60 18 6 6 54 30 24
3 RKS Grodziec (Będzin) 30 51 14 9 7 49 43 6
4 Szombierki Bytom 30 48 14 6 10 49 40 9
5 Śląsk Świętochłowice 29 48 14 6 9 52 47 5
6 Unia Dąbrowa Górnicza 30 48 13 9 8 49 48 1
7 Polonia Poraj 30 44 13 5 12 45 42 3
8 Gwarek Ornontowice 30 42 12 6 12 50 49 1
9 Unia Kosztowy (Mysłowice) 30 41 11 8 11 39 47 -8
10 Raków II Częstochowa 30 37 11 4 15 67 54 13
11 Przemsza Siewierz 30 37 11 4 15 44 43 1
12 Sarmacja Będzin 30 32 8 8 14 36 46 -10
13 Slavia Ruda Śląska 30 31 7 10 13 36 53 -17
14 MKS Myszków 30 26 6 8 16 22 43 -21
15 Górnik Piaski (Czeladź) 30 24 7 3 20 24 56 -32
16 Zieloni Żarki 30 24 6 6 18 35 71 -36
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. I) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Bytom 15 36 11 3 1 37 7 30
2 Warta Zawiercie 15 34 10 4 1 27 11 16
3 Szombierki Bytom 15 29 9 2 4 28 21 7
4 Polonia Poraj 15 29 9 2 4 31 20 11
5 Raków II Częstochowa 15 29 9 2 4 48 17 31
6 Unia Kosztowy (Mysłowice) 15 28 9 1 5 28 22 6
7 Gwarek Ornontowice 15 27 8 3 4 28 20 8
8 Śląsk Świętochłowice 14 26 8 2 4 25 21 4
9 Unia Dąbrowa Górnicza 15 24 7 3 5 20 24 -4
10 RKS Grodziec (Będzin) 15 23 6 5 4 24 22 2
11 Zieloni Żarki 15 22 6 4 5 24 26 -2
12 MKS Myszków 15 20 5 5 5 15 19 -4
13 Górnik Piaski (Czeladź) 15 19 6 1 8 12 17 -5
14 Sarmacja Będzin 15 18 4 6 5 24 23 1
15 Slavia Ruda Śląska 15 18 4 6 5 21 25 -4
16 Przemsza Siewierz 15 17 5 2 8 22 23 -1
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. I) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Bytom 14 37 12 1 1 44 13 31
2 RKS Grodziec (Będzin) 15 28 8 4 3 25 21 4
3 Warta Zawiercie 15 26 8 2 5 27 19 8
4 Unia Dąbrowa Górnicza 15 24 6 6 3 29 24 5
5 Śląsk Świętochłowice 15 22 6 4 5 27 26 1
6 Przemsza Siewierz 15 20 6 2 7 22 20 2
7 Szombierki Bytom 15 19 5 4 6 21 19 2
8 Polonia Poraj 15 15 4 3 8 14 22 -8
9 Gwarek Ornontowice 15 15 4 3 8 22 29 -7
10 Sarmacja Będzin 15 14 4 2 9 12 23 -11
11 Unia Kosztowy (Mysłowice) 15 13 2 7 6 11 25 -14
12 Slavia Ruda Śląska 15 13 3 4 8 15 28 -13
13 Raków II Częstochowa 15 8 2 2 11 19 37 -18
14 MKS Myszków 15 6 1 3 11 7 24 -17
15 Górnik Piaski (Czeladź) 15 5 1 2 12 12 39 -27
16 Zieloni Żarki 15 2 0 2 13 11 45 -34
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Sarmacja Będzin

Gospodarze Wynik Goście Data
Sarmacja Będzin 3 - 3 Unia Dąbrowa Górnicza 8 czerwca 2019
Zieloni Żarki 3 - 1 Sarmacja Będzin 1 czerwca 2019
Raków II Częstochowa 2 - 0 Sarmacja Będzin 29 maja 2019
Sarmacja Będzin 1 - 1 Śląsk Świętochłowice 24 maja 2019
RKS Grodziec (Będzin) 1 - 0 Sarmacja Będzin 18 maja 2019
Sarmacja Będzin 1 - 3 Gwarek Ornontowice 11 maja 2019
Unia Kosztowy (Mysłowice) 0 - 1 Sarmacja Będzin 4 maja 2019
Sarmacja Będzin 0 - 2 Szombierki Bytom 1 maja 2019
Przemsza Siewierz 3 - 0 Sarmacja Będzin 27 kwietnia 2019
Sarmacja Będzin 4 - 0 Slavia Ruda Śląska 20 kwietnia 2019
MKS Myszków 0 - 0 Sarmacja Będzin 13 kwietnia 2019
Sarmacja Będzin 1 - 2 Warta Zawiercie 6 kwietnia 2019
Polonia Poraj 0 - 1 Sarmacja Będzin 30 marca 2019
Sarmacja Będzin 2 - 2 Górnik Piaski (Czeladź) 23 marca 2019
Polonia Bytom 1 - 0 Sarmacja Będzin 16 marca 2019
Unia Dąbrowa Górnicza 3 - 2 Sarmacja Będzin 10 listopada 2018
Sarmacja Będzin 6 - 2 Zieloni Żarki 3 listopada 2018
Sarmacja Będzin 3 - 2 Raków II Częstochowa 27 października 2018
Śląsk Świętochłowice 2 - 1 Sarmacja Będzin 20 października 2018
Sarmacja Będzin 0 - 1 RKS Grodziec (Będzin) 13 października 2018
Gwarek Ornontowice 1 - 1 Sarmacja Będzin 6 października 2018
Sarmacja Będzin 0 - 0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 29 września 2018
Szombierki Bytom 3 - 1 Sarmacja Będzin 23 września 2018
Sarmacja Będzin 3 - 2 Przemsza Siewierz 15 września 2018
Slavia Ruda Śląska 1 - 3 Sarmacja Będzin 8 września 2018
Sarmacja Będzin 0 - 0 MKS Myszków 1 września 2018
Warta Zawiercie 3 - 0 Sarmacja Będzin 25 sierpnia 2018
Sarmacja Będzin 0 - 0 Polonia Poraj 18 sierpnia 2018
Górnik Piaski (Czeladź) 0 - 1 Sarmacja Będzin 15 sierpnia 2018
Sarmacja Będzin 0 - 3 Polonia Bytom 11 sierpnia 2018

IV liga śląska (gr. I) sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Lachowski Polonia Bytom 22
2 Marcin Smarzyński Warta Zawiercie 15
3 Kamil Zalewski RKS Grodziec (Będzin) 15
4 Jacek Jarnot Warta Zawiercie 14
5 Patryk Stefański Polonia Bytom 13
6 Marcin Kowalski Polonia Poraj 13
7 Piotr Andrzejewski MKS Myszków 12
8 Maciej Niesyto Przemsza Siewierz 12
9 Adam Czerkas Raków II Częstochowa 11
10 Bartosz Gliński Zieloni Żarki 9
11 Jakub Zdrzałek Gwarek Ornontowice 9
12 Łukasz Burczyk Przemsza Siewierz 9
13 Adrian Lesik Śląsk Świętochłowice 8
14 Mateusz Wawoczny Warta Zawiercie 7
15 Damian Waśniewski RKS Grodziec (Będzin) 7
16 Amadeusz Zając Szombierki Bytom 6
17 Piotr Makowski Polonia Bytom 6
18 Jonatan Strzempek Slavia Ruda Śląska 6
19 Tomasz Rybak Szombierki Bytom 6
20 Franciszek Wróblewski Raków II Częstochowa 6
21 Damian Adamiecki Warta Zawiercie 6
22 Mateusz Kaiser Śląsk Świętochłowice 6
23 Damian Wasiak Śląsk Świętochłowice 6
24 Kamil Ściętek Śląsk Świętochłowice 5
25 Tomasz Kasprzyk Gwarek Ornontowice 5
26 Jakub Sewerin Gwarek Ornontowice 5
27 Tomasz Szpoton Slavia Ruda Śląska 5
28 Norbert Bębenek Polonia Bytom 5
29 Jakub Bator Raków II Częstochowa 5
30 Maciej Wolny Unia Kosztowy (Mysłowice) 5
31 Łukasz Matusiak Polonia Bytom 5
32 Michał Skórski Unia Dąbrowa Górnicza 5
33 Marcin Met Slavia Ruda Śląska 4
34 Jan Janosz Unia Dąbrowa Górnicza 4
35 Bartosz Nawrocki Śląsk Świętochłowice 4
36 Krzysztof Bąk Unia Dąbrowa Górnicza 4
37 Remigiusz Malicki Szombierki Bytom 4
38 Szymon Cichecki Szombierki Bytom 4
39 Karol Pstuś Szombierki Bytom 4
40 Rafał Nowak Przemsza Siewierz 4
41 Mateusz Mielczarek Polonia Poraj 4
42 Józef Misztal Unia Dąbrowa Górnicza 4
43 Mateusz Iwan Unia Kosztowy (Mysłowice) 4
44 Łukasz Polak Slavia Ruda Śląska 4
45 Sławomir Piwiński Polonia Poraj 4
46 Bartosz Zachara Zieloni Żarki 4
47 Alan Jaworski Polonia Poraj 4
48 Przemysław Mizgała Polonia Poraj 4
49 Bartłomiej Gwiaździński Szombierki Bytom 4
50 Dariusz Bernas Górnik Piaski (Czeladź) 4
51 Filip Maziarz Gwarek Ornontowice 4
52 Arkadiusz Kowalczyk Sarmacja Będzin 4
53 Daniel Kowalski Unia Kosztowy (Mysłowice) 4
54 Adam Baran RKS Grodziec (Będzin) 4
55 Paweł Cygnar Unia Dąbrowa Górnicza 4
56 Roman Terbalyan Przemsza Siewierz 4
57 Bartosz Chwila Przemsza Siewierz 3
58 Marcin Brodziński Zieloni Żarki 3
59 Kacper Zawadzki Sarmacja Będzin 3
60 Kamil Moritz Slavia Ruda Śląska 3
61 Alex Tyszczak Sarmacja Będzin 3
62 Rafał Otwinowski RKS Grodziec (Będzin) 3
63 Tomasz Pośpiech Polonia Bytom 3
64 Jacek Wujec Slavia Ruda Śląska 3
65 Krystian Dudała Górnik Piaski (Czeladź) 3
66 Adrian Marek Warta Zawiercie 3
67 Michał Bobryk MKS Myszków 3
68 Przemysław Sawicki Przemsza Siewierz 3
69 Dominik Marek Polonia Poraj 3
70 Jakub Machura Zieloni Żarki 3
71 Sławomir Musiolik Polonia Bytom 3
72 Kacper Paździor Górnik Piaski (Czeladź) 3
73 Maciej Tora Przemsza Siewierz 2
74 Michał Chrabąszcz Unia Kosztowy (Mysłowice) 2
75 Patryk Jarosz Unia Kosztowy (Mysłowice) 2
76 Krystian Ślęzak Raków II Częstochowa 2
77 Marcin Rejmanowski Slavia Ruda Śląska 2
78 Dawid Kuciaba Śląsk Świętochłowice 2
79 Łukasz Łebko Śląsk Świętochłowice 2
80 Augustine Ngwagwu Górnik Piaski (Czeladź) 2
81 Radosław Syguła Unia Dąbrowa Górnicza 2
82 Damian Garcarz Zieloni Żarki 2
83 Daniel Flak Zieloni Żarki 2
84 Łukasz Małkowski Unia Kosztowy (Mysłowice) 2
85 Michał Borek Unia Kosztowy (Mysłowice) 2
86 Sebastian Koziński Unia Dąbrowa Górnicza 2
87 Jarosław Bąk MKS Myszków 2
88 Bartosz Derlatka Unia Dąbrowa Górnicza 2
89 Mateusz Bik Zieloni Żarki 2
90 Kajetan Sikora Zieloni Żarki 2
91 Mateusz Zachara Raków II Częstochowa 2
92 Seweryn Pielichowski Sarmacja Będzin 2
93 Arkadii Herasymov Górnik Piaski (Czeladź) 2
94 Kamil Fredyk Przemsza Siewierz 2
95 Jan Gładysz Zieloni Żarki 2
96 Michał Dyrda Unia Dąbrowa Górnicza 2
97 Tomasz Maj Sarmacja Będzin 2
98 Mateusz Piątkowski Polonia Poraj 2
99 Wojciech Bała Sarmacja Będzin 2
100 Sebastian Szombierski Szombierki Bytom 2
101 Marcin Drzymont Warta Zawiercie 2
102 Marcin Ból Przemsza Siewierz 2
103 Fabian Klama Warta Zawiercie 2
104 Konrad Jakubczyk Unia Kosztowy (Mysłowice) 2
105 Bartłomiej Płatkowski Polonia Poraj 2
106 Mateusz Rajca Gwarek Ornontowice 2
107 Andrzej Buchcik Polonia Bytom 2
108 Łukasz Dębski Sarmacja Będzin 2
109 Łukasz Wierzba Unia Dąbrowa Górnicza 2
110 Michał Szal Sarmacja Będzin 2
111 Adam Mesjasz Raków II Częstochowa 2
112 Dawid Hewlik Śląsk Świętochłowice 2
113 Oskar Januszewski Raków II Częstochowa 1
114 Amadeusz Musiał Górnik Piaski (Czeladź) 1
115 Daniel Warzycki Unia Dąbrowa Górnicza 1
116 Szymon Tutaj Przemsza Siewierz 1
117 Maciej Wnuk RKS Grodziec (Będzin) 1
118 Paweł Krzos RKS Grodziec (Będzin) 1
119 Michał Szczyrba Górnik Piaski (Czeladź) 1
120 Bartłomiej Paduch Górnik Piaski (Czeladź) 1
121 Jakub Sołdecki MKS Myszków 1
122 Mateusz Kaczmarek Raków II Częstochowa 1
123 Daniel Koniarek Śląsk Świętochłowice 1
124 Bartłomiej Bednarz Przemsza Siewierz 1
125 Dominik Cieszyński Szombierki Bytom 1
126 Karol Mondek Raków II Częstochowa 1
127 Maciej Domański Raków II Częstochowa 1
128 Viachelsav Kurochenko Unia Dąbrowa Górnicza 1
129 Bartosz Stachoń Slavia Ruda Śląska 1
130 Jakub Długosz Gwarek Ornontowice 1
131 Patryk Bartusiak Warta Zawiercie 1
132 Daniel Majka Sarmacja Będzin 1
133 Mateusz Skibiński Raków II Częstochowa 1
134 Michał Mąka Warta Zawiercie 1
135 Oskar Mazerant Polonia Poraj 1
136 Rafał Psonka Polonia Poraj 1
137 Maciej Swatek Polonia Poraj 1
138 Patryk Cepek Górnik Piaski (Czeladź) 1
139 Rafał Stanisławski RKS Grodziec (Będzin) 1
140 Mariusz Fornalczyk Polonia Bytom 1
141 Maciej Borycka Polonia Bytom 1
142 Łukasz Michalski Sarmacja Będzin 1
143 Mateusz Maziarz RKS Grodziec (Będzin) 1
144 Mateusz Nowara Gwarek Ornontowice 1
145 Beniamin Ilnicki Gwarek Ornontowice 1
146 Denis Kwiędacz Slavia Ruda Śląska 1
147 Jakub Budnicki Raków II Częstochowa 1
148 Tomasz Wilk Gwarek Ornontowice 1
149 Bartosz Dyszy Polonia Poraj 1
150 Rafał Majchrowski Przemsza Siewierz 1
151 Dominik Mąka Gwarek Ornontowice 1
152 Sławomir Jaworski Gwarek Ornontowice 1
153 Krzysztof Ferensztain Gwarek Ornontowice 1
154 Łukasz Kowalczyk Unia Dąbrowa Górnicza 1
155 Jakub Dankowski Sarmacja Będzin 1
156 Piotr Barwiński Sarmacja Będzin 1
157 Jan Januszek Sarmacja Będzin 1
158 Patryk Mendela Sarmacja Będzin 1
159 Patryk Pikuta Górnik Piaski (Czeladź) 1
160 Daniel Czapla Śląsk Świętochłowice 1
161 Szymon Saliński Gwarek Ornontowice 1
162 Przemysław Szkatuła Polonia Bytom 1
163 Adrian Świerczyński Przemsza Siewierz 1
164 Marek Pielot Śląsk Świętochłowice 1
165 Mateusz Borys MKS Myszków 1
166 Jarosław Czernysz Polonia Bytom 1
167 Kamil Bochenek RKS Grodziec (Będzin) 1
168 Andrzej Setlak Przemsza Siewierz 1
169 Mikołaj Hajdacz Raków II Częstochowa 1
170 Wojciech Kocurek Unia Kosztowy (Mysłowice) 1
171 Daniel Jacenik Unia Kosztowy (Mysłowice) 1
172 Dariusz Wilk Górnik Piaski (Czeladź) 1
173 Mateusz Morys Szombierki Bytom 1
174 Gaspar Bomba Szombierki Bytom 1
175 Jakub Stefaniak Szombierki Bytom 1
176 Lukáš Ďuriška Raków II Częstochowa 1
177 Sebestian Sarzała Górnik Piaski (Czeladź) 1
178 Przemysław Knapik Unia Dąbrowa Górnicza 1
179 Rafał Jędrzejczyk Unia Dąbrowa Górnicza 1