IV liga śląska (gr. I) sezon 2015/2016

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gwarek Tarnowskie Góry 30 71 21 8 1 71 17 54
2 Ruch Radzionków 30 62 20 2 8 84 31 53
3 Sarmacja Będzin 30 60 18 6 6 72 37 35
4 RKS Grodziec (Będzin) 30 57 17 6 7 62 35 27
5 MKS Myszków 30 56 17 5 8 53 41 12
6 Polonia Poraj 30 50 14 8 8 59 39 20
7 GKS II Katowice 30 46 14 4 12 62 36 26
8 Przemsza Siewierz 30 46 14 4 12 57 47 10
9 Slavia Ruda Śląska 30 45 13 6 11 66 55 11
10 Concordia Knurów 30 43 13 4 13 58 51 7
11 Raków II Częstochowa 30 39 11 6 13 61 57 4
12 Górnik Piaski (Czeladź) 30 37 11 4 15 50 54 -4
13 Górnik Wesoła Mysłowice 30 26 7 5 18 30 83 -53
14 Zieloni Żarki 30 19 5 4 21 31 66 -35
15 Unia Ząbkowice 29 19 5 4 20 29 66 -37
16 Przyszłość Ciochowice 29 3 1 0 28 8 138 -130
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. I) sezon 2015/2016

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gwarek Tarnowskie Góry 15 39 12 3 0 36 7 29
2 Ruch Radzionków 15 36 12 0 3 49 11 38
3 MKS Myszków 15 33 10 3 2 29 15 14
4 GKS II Katowice 15 33 10 3 2 45 12 33
5 Sarmacja Będzin 15 30 9 3 3 39 21 18
6 RKS Grodziec (Będzin) 15 29 9 2 4 29 16 13
7 Polonia Poraj 15 29 8 5 2 31 16 15
8 Concordia Knurów 15 29 9 2 4 42 20 22
9 Przemsza Siewierz 15 28 9 1 5 34 23 11
10 Raków II Częstochowa 15 25 7 4 4 38 20 18
11 Slavia Ruda Śląska 15 23 7 2 6 33 23 10
12 Górnik Piaski (Czeladź) 15 19 5 4 6 25 23 2
13 Górnik Wesoła Mysłowice 15 12 3 3 9 15 36 -21
14 Unia Ząbkowice 15 10 3 1 11 15 35 -20
15 Zieloni Żarki 15 8 2 2 11 13 33 -20
16 Przyszłość Ciochowice 14 3 1 0 13 7 62 -55
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. I) sezon 2015/2016

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gwarek Tarnowskie Góry 15 32 9 5 1 35 10 25
2 Sarmacja Będzin 15 30 9 3 3 33 16 17
3 RKS Grodziec (Będzin) 15 28 8 4 3 33 19 14
4 Ruch Radzionków 15 26 8 2 5 35 20 15
5 MKS Myszków 15 23 7 2 6 24 26 -2
6 Slavia Ruda Śląska 15 22 6 4 5 33 32 1
7 Polonia Poraj 15 21 6 3 6 28 23 5
8 Przemsza Siewierz 15 18 5 3 7 23 24 -1
9 Górnik Piaski (Czeladź) 15 18 6 0 9 25 31 -6
10 Concordia Knurów 15 14 4 2 9 16 31 -15
11 Raków II Częstochowa 15 14 4 2 9 23 37 -14
12 Górnik Wesoła Mysłowice 15 14 4 2 9 15 47 -32
13 GKS II Katowice 15 13 4 1 10 17 24 -7
14 Zieloni Żarki 15 11 3 2 10 18 33 -15
15 Unia Ząbkowice 14 9 2 3 9 14 31 -17
16 Przyszłość Ciochowice 15 0 0 0 15 1 76 -75
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Sarmacja Będzin

Gospodarze Wynik Goście Data
Sarmacja Będzin 1 - 0 Przemsza Siewierz 22 maja 2021
Przemsza Siewierz 0 - 2 Sarmacja Będzin 10 października 2020
Sarmacja Będzin 1 - 1 Przemsza Siewierz 12 października 2019
Przemsza Siewierz 3 - 0 Sarmacja Będzin 27 kwietnia 2019
Sarmacja Będzin 3 - 2 Przemsza Siewierz 15 września 2018
Przemsza Siewierz 1 - 0 Sarmacja Będzin 11 kwietnia 2018
Sarmacja Będzin 1 - 2 Przemsza Siewierz 15 sierpnia 2017
Sarmacja Będzin 2 - 3 Gwarek Tarnowskie Góry 24 maja 2017
Sarmacja Będzin 0 - 1 Przemsza Siewierz 13 maja 2017
Przemsza Siewierz 2 - 3 Sarmacja Będzin 15 października 2016
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 0 Sarmacja Będzin 24 września 2016
Sarmacja Będzin 1 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 4 czerwca 2016
Sarmacja Będzin 2 - 1 Przemsza Siewierz 23 kwietnia 2016
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 1 Sarmacja Będzin 7 listopada 2015
Przemsza Siewierz 0 - 3 Sarmacja Będzin 13 września 2015
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 1 Sarmacja Będzin 11 kwietnia 2015
Sarmacja Będzin 3 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry 27 sierpnia 2014
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 0 Sarmacja Będzin 14 czerwca 2014
Sarmacja Będzin 2 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry 9 listopada 2013

IV liga śląska (gr. I) sezon 2015/2016

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Artur Nowak Sarmacja Będzin 19
2 Robert Wojsyk Ruch Radzionków 19
3 Tomasz Rados MKS Myszków 18
4 Kamil Moritz Slavia Ruda Śląska 17
5 Daniel Tukaj Przemsza Siewierz 17
6 Tomasz Czerniak Concordia Knurów 16
7 Bartosz Polis Gwarek Tarnowskie Góry 15
8 Sławomir Pach Gwarek Tarnowskie Góry 15
9 Kamil Zalewski Slavia Ruda Śląska 13
10 Marcin Kowalski Polonia Poraj 13
11 Piotr Rocki Ruch Radzionków 13
12 Przemysław Sawicki GKS II Katowice 12
13 Michał Dyrda Sarmacja Będzin 11
14 Marcin Pieniążek Górnik Piaski (Czeladź) 11
15 Marcin Smarzyński RKS Grodziec (Będzin) 11
16 Adam Baran RKS Grodziec (Będzin) 10
17 Rafał Wawrzyńczok Przemsza Siewierz 10
18 Rafał Jędrzejczyk Sarmacja Będzin 9
19 Damian Sadowski Ruch Radzionków 9
20 Tomasz Zdanowski MKS Myszków 9
21 Damian Waśniewski RKS Grodziec (Będzin) 9
22 Sławomir Duda GKS II Katowice 9
23 Szymon Rosochacki MKS Myszków 8
24 Daniel Rumin Raków II Częstochowa 8
25 Sławomir Piwiński Polonia Poraj 8
26 Jacek Wujec Slavia Ruda Śląska 8
27 Tadeusz Urbainczyk Gwarek Tarnowskie Góry 8
28 Salomon Mawo Concordia Knurów 8
29 Marcin Ból Przemsza Siewierz 7
30 Józef Misztal Sarmacja Będzin 7
31 Bartłomiej Maciejewski Slavia Ruda Śląska 7
32 Adam Mesjasz Polonia Poraj 7
33 Kamil Szostek Górnik Wesoła Mysłowice 6
34 Sebastian Sarzała Górnik Piaski (Czeladź) 6
35 Marcin Dziewulski Ruch Radzionków 6
36 Remigiusz Malicki Sarmacja Będzin 6
37 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 6
38 Piotr Buchalik Concordia Knurów 6
39 Dariusz Zapotoczny GKS II Katowice 6
40 Hubert Gmaj Unia Ząbkowice 6
41 Marcin Czerwiński Zieloni Żarki 5
42 Solomon Mawo Concordia Knurów 5
43 Kamil Wojtyra Raków II Częstochowa 5
44 Grzegorz Górka Concordia Knurów 5
45 Andrzej Buchcik Ruch Radzionków 5
46 Kamil Witczyk Polonia Poraj 5
47 Michał Skórski MKS Myszków 5
48 Tomasz Kita Sarmacja Będzin 5
49 Paweł Krzos Przemsza Siewierz 4
50 Łukasz Baran Górnik Piaski (Czeladź) 4
51 Tomasz Żurawski MKS Myszków 4
52 Dawid Colik Przemsza Siewierz 4
53 Rafał Majchrowski Przemsza Siewierz 4
54 Mateusz Górka Gwarek Tarnowskie Góry 4
55 Mateusz Hermasz Ruch Radzionków 4
56 Patryk Cepek Ruch Radzionków 4
57 Marcin Rosiński Gwarek Tarnowskie Góry 4
58 Sebastian Stankiewicz RKS Grodziec (Będzin) 4
59 Grzegorz Koch RKS Grodziec (Będzin) 4
60 Łukasz Burczyk Górnik Piaski (Czeladź) 4
61 Bartosz Giliński Zieloni Żarki 4
62 Łukasz Wawrzyniak Sarmacja Będzin 4
63 Damian Warchoł Raków II Częstochowa 4
64 Alex Bednarek Zieloni Żarki 4
65 Marcin Szopa RKS Grodziec (Będzin) 4
66 Adrian Sikora Gwarek Tarnowskie Góry 3
67 Karol Banaś Ruch Radzionków 3
68 Rafał Psonka Polonia Poraj 3
69 Maciej Swatek Polonia Poraj 3
70 Marcin Met Slavia Ruda Śląska 3
71 Patryk Misik Raków II Częstochowa 3
72 Dawid Hewlik Gwarek Tarnowskie Góry 3
73 Marcin Brodziński Zieloni Żarki 3
74 Łukasz Buczkowski Raków II Częstochowa 3
75 Marek Kasprzyk Gwarek Tarnowskie Góry 3
76 Maciej Tora Przemsza Siewierz 3
77 Rafał Otwinowski RKS Grodziec (Będzin) 3
78 Piotr Jaromir Górnik Wesoła Mysłowice 3
79 Paweł Mazurek MKS Myszków 3
80 Igor Wilk RKS Grodziec (Będzin) 3
81 Marcin Kozieł Górnik Piaski (Czeladź) 3
82 Filip Kendzia Raków II Częstochowa 3
83 Carlos Daniel Raków II Częstochowa 3
84 Przemysław Mońka Raków II Częstochowa 3
85 Krzysztof Michalski Przemsza Siewierz 3
86 Paweł Sękowski Górnik Wesoła Mysłowice 3
87 Bartosz Kuciel Górnik Wesoła Mysłowice 3
88 Aleksander Januszkiewicz GKS II Katowice 3
89 Artur Łaciok Górnik Wesoła Mysłowice 3
90 Krzysztof Wołkowicz GKS II Katowice 3
91 Szymon Kaizik Górnik Wesoła Mysłowice 3
92 Bartłomiej Chwalibogowski Unia Ząbkowice 3
93 Michał Mizgała Polonia Poraj 2
94 Łukasz Czajka Concordia Knurów 2
95 Paweł Domański RKS Grodziec (Będzin) 2
96 Dawid Maciaszczyk Slavia Ruda Śląska 2
97 Tomasz Jarosz Zieloni Żarki 2
98 Karol Pstuś Concordia Knurów 2
99 Alan Jaworski Raków II Częstochowa 2
100 Grzegorz Barczyk GKS II Katowice 2
101 Mateusz Śliwa Gwarek Tarnowskie Góry 2
102 Tomasz Dyr Ruch Radzionków 2
103 Bartłomiej Cymerys Gwarek Tarnowskie Góry 2
104 Bartosz Iwan GKS II Katowice 2
105 Kamil Witkowski GKS II Katowice 2
106 Szymon Zboralski MKS Myszków 2
107 Adrian Spalony Górnik Wesoła Mysłowice 2
108 Łukasz Gad Górnik Piaski (Czeladź) 2
109 Mateusz Majchrzak RKS Grodziec (Będzin) 2
110 Przemysław Wołczyk RKS Grodziec (Będzin) 2
111 Dawid Materla Przyszłość Ciochowice 2
112 Dawid Rewers Sarmacja Będzin 2
113 Jakub Piątek Raków II Częstochowa 2
114 Patryk Timochina Gwarek Tarnowskie Góry 2
115 Marcin Jaskiernia Gwarek Tarnowskie Góry 2
116 Bartosz Lach Slavia Ruda Śląska 2
117 Wojciech Okińczyc Raków II Częstochowa 2
118 Kewin Jonik Przyszłość Ciochowice 2
119 Bartosz Derlatka Sarmacja Będzin 2
120 Kacper Zawadzki Sarmacja Będzin 2
121 Paweł Skwarczyński MKS Myszków 2
122 Michał Krzywda Górnik Piaski (Czeladź) 2
123 Mateusz Kowalik Slavia Ruda Śląska 2
124 Tomasz Kasprzyk Raków II Częstochowa 2
125 Krzysztof Małolepszy Raków II Częstochowa 2
126 Damian Kuklewski Unia Ząbkowice 2
127 Mateusz Gajek Concordia Knurów 2
128 Mateusz Korban Slavia Ruda Śląska 2
129 Paweł Szołtys GKS II Katowice 2
130 Sebastian Szombierski GKS II Katowice 2
131 Artur Filipiak Slavia Ruda Śląska 2
132 Robert Tomczyk Górnik Piaski (Czeladź) 2
133 Mateusz Arseniuk RKS Grodziec (Będzin) 2
134 Marcin Rejmanowski Slavia Ruda Śląska 2
135 Amadeusz Zając Ruch Radzionków 2
136 Kamil Bętkowski GKS II Katowice 2
137 Łukasz Ducki RKS Grodziec (Będzin) 1
138 Adrian Kardaś RKS Grodziec (Będzin) 1
139 Kamil Sierka Górnik Piaski (Czeladź) 1
140 Maciej Niesyto Przemsza Siewierz 1
141 Michał Szczurek Concordia Knurów 1
142 Mohamed Sokar Polonia Poraj 1
143 Matheus Bissi da silva Raków II Częstochowa 1
144 Grzegorz Sośniak Raków II Częstochowa 1
145 Sebastian Dobosz Raków II Częstochowa 1
146 Marcin Strojek Górnik Piaski (Czeladź) 1
147 Kamil Szydłowski Górnik Piaski (Czeladź) 1
148 Marcin Uryszek Przyszłość Ciochowice 1
149 Paweł Juraszczyk GKS II Katowice 1
150 Paweł Konieczko Polonia Poraj 1
151 Marcin Socha Zieloni Żarki 1
152 Sebastian Szczepankiewicz Zieloni Żarki 1
153 April Unathi Górnik Piaski (Czeladź) 1
154 Sebastian Lindner Przyszłość Ciochowice 1
155 Sebastian Foszmańczyk Ruch Radzionków 1
156 Alexander Mrożek Gwarek Tarnowskie Góry 1
157 Tomasz Nowak Górnik Wesoła Mysłowice 1
158 Patryk Maciaszczyk Slavia Ruda Śląska 1
159 Łukasz Żmuda Górnik Piaski (Czeladź) 1
160 Helder Mendez Rodriguez Polonia Poraj 1
161 Kamil Sabiłło Raków II Częstochowa 1
162 Przemysław Mizgała Raków II Częstochowa 1
163 Dariusz Wilk Górnik Piaski (Czeladź) 1
164 Mateusz Kozłowski Sarmacja Będzin 1
165 Tomasz Zahorski GKS II Katowice 1
166 Patryk Szymański GKS II Katowice 1
167 Konrad Bąk Ruch Radzionków 1
168 Mariusz Mizgała Raków II Częstochowa 1
169 Marcin Stasiowski Concordia Knurów 1
170 Wojciech Popiel Przyszłość Ciochowice 1
171 Kamil Szczagiel Górnik Piaski (Czeladź) 1
172 Peter Hoferica Raków II Częstochowa 1
173 Patryk Bajor GKS II Katowice 1
174 Maciej Wiktorek Zieloni Żarki 1
175 Sławomir Pach Gwarek Tarnowskie Góry 1
176 Adrian Jurkowski GKS II Katowice 1
177 Błażej Wrona MKS Myszków 1
178 Gustaw Tomkowicz MKS Myszków 1
179 Tomasz Świerczyński Górnik Piaski (Czeladź) 1
180 Łukasz Sawicki Unia Ząbkowice 1
181 Maciej Kruczek RKS Grodziec (Będzin) 1
182 Rafał Pietrzak GKS II Katowice 1
183 Nikodem Barczyk GKS II Katowice 1
184 Kamil Chrząszcz Górnik Wesoła Mysłowice 1
185 Miłosz Socha Zieloni Żarki 1
186 Bartosz Braksator MKS Myszków 1
187 Dawid Dziambor Concordia Knurów 1
188 Amadeusz Zając Ruch Radzionków 1
189 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 1
190 Patryk Matwiejczuk Zieloni Żarki 1
191 Bartosz Garcarczyk RKS Grodziec (Będzin) 1
192 Radosław Piętka Górnik Piaski (Czeladź) 1
193 Artur Karpowicz Górnik Piaski (Czeladź) 1
194 Mateusz Mikulski Concordia Knurów 1
195 Dariusz Pawlusiński Raków II Częstochowa 1
196 Maksym Kowal Raków II Częstochowa 1
197 Filip Burkhardt GKS II Katowice 1
198 Michał Woźniak Zieloni Żarki 1
199 Tomasz Ring Przyszłość Ciochowice 1
200 Damian Koch RKS Grodziec (Będzin) 1
201 Daniel Czapla Gwarek Tarnowskie Góry 1
202 Damian Garcarz Zieloni Żarki 1
203 Volodymyr Ostroushko Unia Ząbkowice 1
204 Błażej Cyfert Raków II Częstochowa 1
205 Wojciech Dolina Górnik Wesoła Mysłowice 1
206 Patryk Rumiński Przemsza Siewierz 1
207 Bartłomiej Płatkowski Polonia Poraj 1
208 Amadeusz Zając Ruch Radzionków 1
209 Andrzej Piecuch Ruch Radzionków 1
210 Sebastian Komin Przemsza Siewierz 1
211 Adam Pietrek Sarmacja Będzin 1
212 Adrian Świerk Polonia Poraj 1
213 Łukasz Kowalczyk Raków II Częstochowa 1
214 Kamil Głośny Unia Ząbkowice 1
215 Maciej Bębenek GKS II Katowice 1
216 Daniel Ciechański GKS II Katowice 1
217 Bartłomiej Kędzierski Unia Ząbkowice 1
218 Paweł Małolepszy Górnik Wesoła Mysłowice 1
219 Adam Kurkowski Concordia Knurów 1
220 Wojciech Kocurek Górnik Wesoła Mysłowice 1
221 Jakub Kawecki RKS Grodziec (Będzin) 1
222 Damian Nowak Polonia Poraj 1