IV liga śląska (gr. II) sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Łaziska Górne 9 23 7 2 0 17 2 15
2 Unia Turza Śląska 9 21 7 0 2 18 7 11
3 MRKS Czechowice-Dziedzice 9 16 5 1 3 13 9 4
4 Gwarek Ornontowice 9 15 5 0 4 20 20 0
5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 8 14 4 2 2 19 10 9
6 LKS Bełk 9 13 3 4 2 16 15 1
7 GKS II Tychy 9 13 3 4 2 13 12 1
8 Błyskawica Drogomyśl 9 13 3 4 2 10 9 1
9 ROW 1964 Rybnik 9 12 4 0 5 18 17 1
10 Spójnia Landek 9 11 3 2 4 18 15 3
11 Orzeł Łękawica 9 11 3 2 4 13 17 -4
12 LKS Czaniec 8 10 3 1 4 10 12 -2
13 MKS Lędziny 9 9 3 0 6 11 16 -5
14 Kuźnia Ustroń 9 7 2 1 6 12 21 -9
15 Drzewiarz Jasienica 9 7 2 1 6 8 19 -11
16 Unia Racibórz 9 6 2 0 7 10 25 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Łaziska Górne 5 15 5 0 0 12 1 11
2 Unia Turza Śląska 4 12 4 0 0 12 1 11
3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6 11 3 2 1 13 5 8
4 Błyskawica Drogomyśl 5 10 3 1 1 8 3 5
5 Gwarek Ornontowice 3 9 3 0 0 7 2 5
6 ROW 1964 Rybnik 5 9 3 0 2 13 10 3
7 MKS Lędziny 4 9 3 0 1 9 5 4
8 Orzeł Łękawica 7 8 2 2 3 11 13 -2
9 MRKS Czechowice-Dziedzice 3 7 2 1 0 5 1 4
10 Spójnia Landek 5 7 2 1 2 11 8 3
11 LKS Czaniec 5 7 2 1 2 7 7 0
12 GKS II Tychy 4 6 1 3 0 5 3 2
13 Kuźnia Ustroń 4 6 2 0 2 8 8 0
14 Unia Racibórz 4 6 2 0 2 8 6 2
15 Drzewiarz Jasienica 6 4 1 1 4 6 11 -5
16 LKS Bełk 1 3 1 0 0 4 3 1
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Bełk 8 10 2 4 2 12 12 0
2 Unia Turza Śląska 5 9 3 0 2 6 6 0
3 MRKS Czechowice-Dziedzice 6 9 3 0 3 8 8 0
4 Polonia Łaziska Górne 4 8 2 2 0 5 1 4
5 GKS II Tychy 5 7 2 1 2 8 9 -1
6 Gwarek Ornontowice 6 6 2 0 4 13 18 -5
7 Spójnia Landek 4 4 1 1 2 7 7 0
8 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 3 1 0 1 6 5 1
9 Błyskawica Drogomyśl 4 3 0 3 1 2 6 -4
10 ROW 1964 Rybnik 4 3 1 0 3 5 7 -2
11 Orzeł Łękawica 2 3 1 0 1 2 4 -2
12 LKS Czaniec 3 3 1 0 2 3 5 -2
13 Drzewiarz Jasienica 3 3 1 0 2 2 8 -6
14 Kuźnia Ustroń 5 1 0 1 4 4 13 -9
15 MKS Lędziny 5 0 0 0 5 2 11 -9
16 Unia Racibórz 5 0 0 0 5 2 19 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS II Tychy

Gospodarze Wynik Goście Data
GKS II Tychy 0 - 0 Unia Racibórz 12 listopada 2022
MKS Lędziny 0 - 0 GKS II Tychy 5 listopada 2022
LKS Bełk 0 - 0 GKS II Tychy 29 października 2022
GKS II Tychy 0 - 0 MRKS Czechowice-Dziedzice 22 października 2022
Unia Turza Śląska 0 - 0 GKS II Tychy 15 października 2022
GKS II Tychy 0 - 0 ROW 1964 Rybnik 8 października 2022
Gwarek Ornontowice 4 - 2 GKS II Tychy 1 października 2022
GKS II Tychy 2 - 0 Kuźnia Ustroń 24 września 2022
Orzeł Łękawica 0 - 2 GKS II Tychy 17 września 2022
GKS II Tychy 2 - 2 Spójnia Landek 10 września 2022
LKS Czaniec 3 - 1 GKS II Tychy 3 września 2022
GKS II Tychy 1 - 1 Błyskawica Drogomyśl 27 sierpnia 2022
Drzewiarz Jasienica 1 - 2 GKS II Tychy 24 sierpnia 2022
GKS II Tychy 0 - 0 Polonia Łaziska Górne 20 sierpnia 2022
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 1 GKS II Tychy 13 sierpnia 2022

IV liga śląska (gr. II) sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Lionel Abate etoundi Podbeskidzie II Bielsko-Biała 10
2 Karol Lewandowski Spójnia Landek 6
3 Szymon Byrtek Orzeł Łękawica 5
4 Wojciech Rasek LKS Bełk 5
5 Jan Janik ROW 1964 Rybnik 5
6 João Pedro Ferreira Da Silva Kuźnia Ustroń 4
7 Jakub Fiedor Kuźnia Ustroń 4
8 Mateusz Kasprzyk Gwarek Ornontowice 4
9 Bartosz Semeniuk LKS Bełk 4
10 Dawid Gajewski Gwarek Ornontowice 4
11 Robert Mrózek Orzeł Łękawica 4
12 Mateusz Śliwa MKS Lędziny 4
13 Oleksandr Apanchuk LKS Czaniec 4
14 Kamil Kucharski Unia Turza Śląska 4
15 Daniel Iwanek Orzeł Łękawica 3
16 Philémon Beyene essama Kuźnia Ustroń 3
17 Patryk Dudziński Unia Turza Śląska 3
18 Piotr Załuski Polonia Łaziska Górne 3
19 Mariusz Wanglorz Unia Turza Śląska 3
20 Mateusz Cywka ROW 1964 Rybnik 3
21 Dominik Szczęch Błyskawica Drogomyśl 3
22 Dawid Migus Unia Racibórz 3
23 Marcin Ośliźlok Unia Racibórz 3
24 Nikolas Wroblewski Polonia Łaziska Górne 2
25 Krzysztof Grzegorz Gwarek Ornontowice 2
26 Konrad Pipia GKS II Tychy 2
27 Dawid Parysz GKS II Tychy 2
28 Łukasz Krakowczyk ROW 1964 Rybnik 2
29 Wojciech Orzeł Unia Turza Śląska 2
30 Olaf Sobik ROW 1964 Rybnik 2
31 Mateusz Wójcik MKS Lędziny 2
32 Kacper Żelazowski GKS II Tychy 2
33 Oliwier Buchczik Polonia Łaziska Górne 2
34 Maciej Marek Spójnia Landek 2
35 Daniel Sobas Spójnia Landek 2
36 Michał Rycka Unia Turza Śląska 2
37 Klaudiusz Sommer Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
38 Paweł Kozioł MRKS Czechowice-Dziedzice 2
39 Bartosz Waśkiewicz Polonia Łaziska Górne 2
40 Kamil Uniejewski Polonia Łaziska Górne 2
41 Dawid Jarka LKS Bełk 2
42 Kamil Szlufarski Unia Racibórz 2
43 Tomasz Dzida MRKS Czechowice-Dziedzice 2
44 Maciej Kowalik Gwarek Ornontowice 2
45 Łukasz Kopczyk GKS II Tychy 2
46 Jakub Podyma Gwarek Ornontowice 2
47 Dawid Pawlusiński Unia Turza Śląska 2
48 Marcin Mizia MRKS Czechowice-Dziedzice 2
49 Wojciech Pisarek Spójnia Landek 2
50 Bartosz Rutkowski Spójnia Landek 2
51 Jakub Szendzielorz Drzewiarz Jasienica 2
52 Jakub Maj Drzewiarz Jasienica 1
53 Daniel Fabisiak Polonia Łaziska Górne 1
54 Ireneusz Badura Polonia Łaziska Górne 1
55 Kacper Piórecki Orzeł Łękawica 1
56 Michał Stempniewicz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
57 Marcel Kąkol Gwarek Ornontowice 1
58 Szymon Kuś Spójnia Landek 1
59 Jakub Raszka MRKS Czechowice-Dziedzice 1
60 Paweł Mandrysz ROW 1964 Rybnik 1
61 Kamil Szary MRKS Czechowice-Dziedzice 1
62 Patryk Fabian LKS Bełk 1
63 Dawid Boczar Gwarek Ornontowice 1
64 Kamil Ingram MKS Lędziny 1
65 Bartosz Wodnicki MKS Lędziny 1
66 Dorian Orliński GKS II Tychy 1
67 Dominik Miłek Gwarek Ornontowice 1
68 Kacper Brachaczek Drzewiarz Jasienica 1
69 Damian Król Błyskawica Drogomyśl 1
70 Mikołaj Polczyk Polonia Łaziska Górne 1
71 Mykhailo Lavruk Spójnia Landek 1
72 Piotr Glenc Unia Turza Śląska 1
73 Patryk Joachim LKS Bełk 1
74 Jan Borek Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
75 Marcin Wysiński Błyskawica Drogomyśl 1
76 Wojciech Padło MRKS Czechowice-Dziedzice 1
77 Mateusz Kubica MRKS Czechowice-Dziedzice 1
78 Kamil Kargulewicz GKS II Tychy 1
79 Dawid Kaszok Polonia Łaziska Górne 1
80 Gabriel Szotek Unia Racibórz 1
81 Sebastian Wiśniowski LKS Czaniec 1
82 Maksym Hladchenko Kuźnia Ustroń 1
83 Marek Krotofil ROW 1964 Rybnik 1
84 Maciej Kolasa ROW 1964 Rybnik 1
85 Wiktor Piejak ROW 1964 Rybnik 1
86 Mateusz Skrobol Spójnia Landek 1
87 Tomasz Reguła LKS Bełk 1
88 Michał Batelt Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
89 Adam Waliczek Drzewiarz Jasienica 1
90 Wiktor Pituch Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
91 Mariusz Saltarius Błyskawica Drogomyśl 1
92 Mateusz Wawra Błyskawica Drogomyśl 1
93 Piotr Osiecki Polonia Łaziska Górne 1
94 Jakub Koziszyn MKS Lędziny 1
95 Maciej Felsch LKS Czaniec 1
96 Andryii Apanchuk LKS Czaniec 1
97 Kamil Jonkisz MRKS Czechowice-Dziedzice 1
98 Filip Moiczek Spójnia Landek 1
99 Filip Handy LKS Czaniec 1
100 Paweł Ziaja LKS Bełk 1
101 Aleksander Biegański GKS II Tychy 1
102 Bartłomiej Szołtys Błyskawica Drogomyśl 1
103 Paweł Woniakowski Unia Racibórz 1
104 Kamil Dokudowiec Drzewiarz Jasienica 1
105 Maksymilian Nowak Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
106 Franciszek Liszka Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
107 Patryk Widuch Polonia Łaziska Górne 1
108 Mykhailo Kryvych Gwarek Ornontowice 1
109 Konrad Bukowczan Drzewiarz Jasienica 1
110 Jakub Wilk GKS II Tychy 1
111 Gracjan Jaroch GKS II Tychy 1
112 Sebastian Rzepa MKS Lędziny 1
113 Tomasz Górkiewicz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
114 Bartosz Żyła Drzewiarz Jasienica 1
115 Nikodem Juraszczyk ROW 1964 Rybnik 1
116 Dawid Pułtorak MKS Lędziny 1
117 Łukasz Szczurek MRKS Czechowice-Dziedzice 1