III liga, gr. I sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 32 73 22 7 3 68 34 34
2 Polonia Warszawa 31 69 22 3 6 69 21 48
3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 31 54 16 6 9 52 35 17
4 Legia II Warszawa 31 52 15 7 9 69 44 25
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 32 51 15 6 11 56 40 16
6 Błonianka Błonie 31 51 15 6 10 55 53 2
7 Unia Skierniewice 32 48 15 3 14 55 49 6
8 Ursus Warszawa 31 48 14 6 11 48 55 -7
9 ŁKS II Łódź 31 45 12 9 10 50 44 6
10 Jagiellonia II Białystok 31 43 13 4 14 58 54 4
11 Pelikan Łowicz 31 42 11 9 11 54 38 16
12 Broń Radom 31 41 12 5 14 37 51 -14
13 KS Kutno 31 39 10 9 12 40 50 -10
14 Pilica Białobrzegi 31 35 10 5 16 45 66 -21
15 Mamry Giżycko 31 33 10 3 18 31 60 -29
16 Znicz Biała Piska 32 32 9 5 18 39 62 -23
17 GKS Wikielec 31 30 6 12 13 32 49 -17
18 Sokół Aleksandrów Łódzki 31 25 5 10 16 33 48 -15
19 Wissa Szczuczyn 32 18 3 9 20 24 62 -38
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2021/2022

1. kolejka - III liga, gr. I 07/08 sierpnia

Unia Skierniewice 2 - 1 Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS II Łódź 4 - 3 Ursus Warszawa
Pilica Białobrzegi 2 - 2 Znicz Biała Piska
GKS Wikielec 0 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wissa Szczuczyn 3 - 1 Błonianka Błonie
Mamry Giżycko 0 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
KS Kutno 1 - 3 Broń Radom
Legionovia Legionowo 2 - 0 Jagiellonia II Białystok

III liga, gr. I sezon 2021/2022

2. kolejka - III liga, gr. I 14/15 sierpnia

Błonianka Błonie 0 - 1 Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 ŁKS II Łódź
Pilica Białobrzegi 3 - 1 Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 2 Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa 1 - 1 GKS Wikielec
Znicz Biała Piska 1 - 2 Mamry Giżycko
KS Kutno 2 - 1 Pelikan Łowicz
Jagiellonia II Białystok 3 - 0 Wissa Szczuczyn
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Broń Radom

III liga, gr. I sezon 2021/2022

3. kolejka - III liga, gr. I 18/19 sierpnia

Polonia Warszawa 3 - 0 Błonianka Błonie
Mamry Giżycko 0 - 4 Legia II Warszawa
GKS Wikielec 2 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
Wissa Szczuczyn 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała Piska 3 - 0 Broń Radom
Pelikan Łowicz 3 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo 2 - 3 Ursus Warszawa
Unia Skierniewice 1 - 2 Jagiellonia II Białystok
ŁKS II Łódź 2 - 1 KS Kutno

III liga, gr. I sezon 2021/2022

4. kolejka - III liga, gr. I 21/22 sierpnia

Znicz Biała Piska 1 - 3 Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 4 Legionovia Legionowo
Legia II Warszawa 3 - 1 Broń Radom
KS Kutno 0 - 0 GKS Wikielec
Pilica Białobrzegi 4 - 1 Mamry Giżycko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 4 Unia Skierniewice
Ursus Warszawa 1 - 1 Wissa Szczuczyn
Jagiellonia II Białystok 1 - 5 Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 0 ŁKS II Łódź

III liga, gr. I sezon 2021/2022

5. kolejka - III liga, gr. I 28/29 sierpnia

Wissa Szczuczyn 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz 1 - 1 Legia II Warszawa
Polonia Warszawa 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legionovia Legionowo 2 - 1 KS Kutno
Unia Skierniewice 1 - 2 Ursus Warszawa
Błonianka Błonie 4 - 2 Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec 3 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom 3 - 1 Pilica Białobrzegi
ŁKS II Łódź 1 - 2 Znicz Biała Piska

III liga, gr. I sezon 2021/2022

6. kolejka - III liga, gr. I 04/05 września

Legia II Warszawa 2 - 1 ŁKS II Łódź
Znicz Biała Piska 1 - 2 GKS Wikielec
Pilica Białobrzegi 1 - 1 Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 3 Błonianka Błonie
Ursus Warszawa 0 - 2 Polonia Warszawa
Mamry Giżycko 1 - 2 Broń Radom
Legionovia Legionowo 3 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Wissa Szczuczyn 1 - 2 KS Kutno
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 4 Unia Skierniewice

III liga, gr. I sezon 2021/2022

7. kolejka - III liga, gr. I 08/09 września

Wissa Szczuczyn 1 - 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa 1 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz 1 - 1 Mamry Giżycko
ŁKS II Łódź 2 - 3 Pilica Białobrzegi
Legionovia Legionowo 1 - 0 Znicz Biała Piska
Błonianka Błonie 2 - 2 Ursus Warszawa
GKS Wikielec 1 - 0 Legia II Warszawa
Unia Skierniewice 1 - 2 KS Kutno
Jagiellonia II Białystok 0 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

III liga, gr. I sezon 2021/2022

8. kolejka - III liga, gr. I 11/12 września

Znicz Biała Piska 0 - 0 Wissa Szczuczyn
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 0 Błonianka Błonie
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 1 Unia Skierniewice
Broń Radom 0 - 0 Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa 2 - 3 Jagiellonia II Białystok
Pilica Białobrzegi 3 - 0 GKS Wikielec
KS Kutno 0 - 0 Polonia Warszawa
Mamry Giżycko 1 - 3 ŁKS II Łódź
Legia II Warszawa 1 - 1 Legionovia Legionowo

III liga, gr. I sezon 2021/2022

9. kolejka - III liga, gr. I 18/19 września

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 0 Ursus Warszawa
Jagiellonia II Białystok 2 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Błonianka Błonie 1 - 2 KS Kutno
Polonia Warszawa 2 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS II Łódź 2 - 1 Broń Radom
Legionovia Legionowo 3 - 1 Pilica Białobrzegi
Wissa Szczuczyn 0 - 0 Legia II Warszawa
Unia Skierniewice 3 - 2 Znicz Biała Piska
GKS Wikielec 1 - 2 Mamry Giżycko

III liga, gr. I sezon 2021/2022

10. kolejka - III liga, gr. I 25/26 września

Pelikan Łowicz 3 - 0 ŁKS II Łódź
Broń Radom 3 - 2 GKS Wikielec
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 - 0 Błonianka Błonie
Znicz Biała Piska 1 - 3 Polonia Warszawa
Pilica Białobrzegi 2 - 1 Wissa Szczuczyn
Mamry Giżycko 0 - 1 Legionovia Legionowo
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Kutno 1 - 0 Jagiellonia II Białystok
Legia II Warszawa 0 - 2 Unia Skierniewice

III liga, gr. I sezon 2021/2022

11. kolejka - III liga, gr. I 02/03 października

Jagiellonia II Białystok 0 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 2 KS Kutno
Polonia Warszawa 2 - 3 Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo 1 - 0 Broń Radom
Ursus Warszawa 2 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Wissa Szczuczyn 1 - 2 Mamry Giżycko
GKS Wikielec 1 - 1 Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice 0 - 1 Pilica Białobrzegi
Błonianka Błonie 1 - 4 Znicz Biała Piska

III liga, gr. I sezon 2021/2022

12. kolejka - III liga, gr. I 09/10 października

Pelikan Łowicz 1 - 2 Legionovia Legionowo
ŁKS II Łódź 2 - 2 GKS Wikielec
KS Kutno 0 - 0 Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała Piska 0 - 3 Jagiellonia II Białystok
Pilica Białobrzegi 1 - 2 Polonia Warszawa
Mamry Giżycko 1 - 3 Unia Skierniewice
Legia II Warszawa 6 - 2 Błonianka Błonie
Broń Radom 1 - 0 Wissa Szczuczyn

III liga, gr. I sezon 2021/2022

13. kolejka - III liga, gr. I 13/14 października

Polonia Warszawa 1 - 2 Mamry Giżycko
Wissa Szczuczyn 0 - 0 Pelikan Łowicz
Jagiellonia II Białystok 2 - 2 Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo 4 - 2 ŁKS II Łódź
Unia Skierniewice 1 - 0 Broń Radom
Błonianka Błonie 4 - 0 Pilica Białobrzegi
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 2 Znicz Biała Piska
Ursus Warszawa 0 - 5 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 KS Kutno

III liga, gr. I sezon 2021/2022

14. kolejka - III liga, gr. I 16/17 października

ŁKS II Łódź 6 - 1 Wissa Szczuczyn
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz 0 - 3 Unia Skierniewice
Broń Radom 2 - 1 Polonia Warszawa
Pilica Białobrzegi 2 - 8 Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec 1 - 1 Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska 1 - 3 Ursus Warszawa
Mamry Giżycko 1 - 3 Błonianka Błonie
Legia II Warszawa 2 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

III liga, gr. I sezon 2021/2022

15. kolejka - III liga, gr. I 23/24 października

Jagiellonia II Białystok 0 - 1 Mamry Giżycko
Polonia Warszawa 3 - 1 Pelikan Łowicz
Błonianka Błonie 2 - 0 Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 0 Pilica Białobrzegi
Ursus Warszawa 0 - 4 Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 1 Znicz Biała Piska
Wissa Szczuczyn 1 - 1 GKS Wikielec
Unia Skierniewice 1 - 1 ŁKS II Łódź
KS Kutno 2 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki

III liga, gr. I sezon 2021/2022

16. kolejka - III liga, gr. I 30/31 października

Pelikan Łowicz 2 - 3 Błonianka Błonie
Mamry Giżycko 0 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom 2 - 1 Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec 2 - 3 Unia Skierniewice
Znicz Biała Piska 1 - 1 KS Kutno
Legionovia Legionowo 3 - 0 Wissa Szczuczyn
Pilica Białobrzegi 2 - 3 Ursus Warszawa
ŁKS II Łódź 0 - 1 Polonia Warszawa
Legia II Warszawa 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki

III liga, gr. I sezon 2021/2022

17. kolejka - III liga, gr. I 06/07 listopada

Jagiellonia II Białystok 1 - 1 Pelikan Łowicz
Polonia Warszawa 3 - 0 GKS Wikielec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 0 Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 - 0 Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice 1 - 0 Legionovia Legionowo
Błonianka Błonie 2 - 1 ŁKS II Łódź
Ursus Warszawa 2 - 1 Mamry Giżycko
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Pilica Białobrzegi
KS Kutno 3 - 3 Legia II Warszawa

III liga, gr. I sezon 2021/2022

18. kolejka - III liga, gr. I 13/14 listopada

Pelikan Łowicz 1 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pilica Białobrzegi 3 - 1 KS Kutno
Mamry Giżycko 1 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Wikielec 0 - 1 Błonianka Błonie
Legionovia Legionowo 1 - 1 Polonia Warszawa
Wissa Szczuczyn 3 - 1 Unia Skierniewice
Legia II Warszawa 2 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS II Łódź 3 - 3 Jagiellonia II Białystok
Broń Radom 0 - 4 Ursus Warszawa

III liga, gr. I sezon 2021/2022

19. kolejka - III liga, gr. I 20/21 listopada

Jagiellonia II Białystok 0 - 1 GKS Wikielec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 ŁKS II Łódź
Błonianka Błonie 2 - 2 Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa 2 - 1 Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 2 Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 2 Pilica Białobrzegi
Znicz Biała Piska 0 - 4 Legia II Warszawa
KS Kutno 2 - 0 Mamry Giżycko
Polonia Warszawa 2 - 0 Wissa Szczuczyn

III liga, gr. I sezon 2021/2022

20. kolejka - III liga, gr. I 27/28 listopada

Znicz Biała Piska 1 - 0 Pilica Białobrzegi
Polonia Warszawa 2 - 0 Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 1 Pelikan Łowicz
Jagiellonia II Białystok 3 - 4 Legionovia Legionowo
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Mamry Giżycko
Ursus Warszawa 0 - 3 ŁKS II Łódź
Błonianka Błonie 3 - 0 Wissa Szczuczyn
Broń Radom 4 - 1 KS Kutno
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 1 GKS Wikielec

III liga, gr. I sezon 2021/2022

21. kolejka - III liga, gr. I 12/13 marca

Wissa Szczuczyn 0 - 4 Jagiellonia II Białystok
Pelikan Łowicz 2 - 0 KS Kutno
Broń Radom 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Unia Skierniewice 1 - 2 Błonianka Błonie
Legionovia Legionowo 1 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mamry Giżycko 2 - 1 Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa 5 - 2 Pilica Białobrzegi
ŁKS II Łódź 2 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Wikielec 0 - 0 Ursus Warszawa

III liga, gr. I sezon 2021/2022

22. kolejka - III liga, gr. I 19/20 marca

Jagiellonia II Białystok 3 - 3 Unia Skierniewice
Błonianka Błonie 0 - 2 Polonia Warszawa
Legia II Warszawa 5 - 1 Mamry Giżycko
KS Kutno 0 - 2 ŁKS II Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 - 1 Wissa Szczuczyn
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 2 Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 GKS Wikielec
Ursus Warszawa 2 - 3 Legionovia Legionowo
Broń Radom 2 - 0 Znicz Biała Piska

III liga, gr. I sezon 2021/2022

23. kolejka - III liga, gr. I 26/27 marca

Broń Radom 3 - 1 Legia II Warszawa
Wissa Szczuczyn 1 - 1 Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz 8 - 0 Znicz Biała Piska
Polonia Warszawa 4 - 0 Jagiellonia II Białystok
Legionovia Legionowo 2 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Unia Skierniewice 0 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mamry Giżycko 2 - 1 Pilica Białobrzegi
ŁKS II Łódź 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
GKS Wikielec 1 - 4 KS Kutno

III liga, gr. I sezon 2021/2022

24. kolejka - III liga, gr. I 02/03 kwietnia

Legia II Warszawa 0 - 2 Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa 2 - 1 Unia Skierniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 0 GKS Wikielec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Polonia Warszawa
Pilica Białobrzegi 2 - 1 Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Wissa Szczuczyn
KS Kutno 1 - 3 Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska 1 - 2 ŁKS II Łódź
Jagiellonia II Białystok 3 - 1 Błonianka Błonie

III liga, gr. I sezon 2021/2022

25. kolejka - III liga, gr. I 09/10 kwietnia

Błonianka Błonie 2 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz 4 - 0 Pilica Białobrzegi
GKS Wikielec 1 - 1 Znicz Biała Piska
Polonia Warszawa 5 - 0 Ursus Warszawa
Broń Radom 2 - 2 Mamry Giżycko
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Legionovia Legionowo
KS Kutno 0 - 1 Wissa Szczuczyn
Unia Skierniewice 1 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS II Łódź 0 - 1 Legia II Warszawa

III liga, gr. I sezon 2021/2022

26. kolejka - III liga, gr. I 16/17 kwietnia

KS Kutno 2 - 3 Unia Skierniewice
Znicz Biała Piska 1 - 2 Legionovia Legionowo
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 1 Polonia Warszawa
Mamry Giżycko 1 - 0 Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa 1 - 3 Błonianka Błonie
Pilica Białobrzegi 0 - 0 ŁKS II Łódź
Legia II Warszawa 4 - 1 GKS Wikielec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 3 Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Wissa Szczuczyn

III liga, gr. I sezon 2021/2022

27. kolejka - III liga, gr. I 23/24 kwietnia

Wissa Szczuczyn 2 - 4 Znicz Biała Piska
Legionovia Legionowo 2 - 0 Legia II Warszawa
Błonianka Błonie 2 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Warszawa 5 - 0 KS Kutno
Unia Skierniewice 3 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok 2 - 0 Ursus Warszawa
GKS Wikielec 0 - 2 Pilica Białobrzegi
ŁKS II Łódź 2 - 1 Mamry Giżycko
Pelikan Łowicz 3 - 0 * Broń Radom

III liga, gr. I sezon 2021/2022

28. kolejka - III liga, gr. I 27/28 kwietnia

Mamry Giżycko 0 - 1 GKS Wikielec
Broń Radom 1 - 1 ŁKS II Łódź
Pilica Białobrzegi 1 - 2 Legionovia Legionowo
Legia II Warszawa 3 - 1 Wissa Szczuczyn
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 1 Polonia Warszawa
KS Kutno 1 - 1 Błonianka Błonie
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 2 Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska 2 - 1 Unia Skierniewice
Ursus Warszawa 1 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

III liga, gr. I sezon 2021/2022

29. kolejka - III liga, gr. I 30 kwietnia/01 maja

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Jagiellonia II Białystok 1 - 2 KS Kutno
Polonia Warszawa 3 - 1 Znicz Biała Piska
Legionovia Legionowo 7 - 0 Mamry Giżycko
Błonianka Błonie 2 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Unia Skierniewice 3 - 2 Legia II Warszawa
Wissa Szczuczyn 2 - 2 Pilica Białobrzegi
GKS Wikielec 4 - 1 Broń Radom
ŁKS II Łódź 0 - 2 Pelikan Łowicz

III liga, gr. I sezon 2021/2022

30. kolejka - III liga, gr. I 07/08 maja

Pelikan Łowicz 1 - 1 GKS Wikielec
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 0 Jagiellonia II Białystok
Broń Radom 0 - 0 Legionovia Legionowo
Pilica Białobrzegi 1 - 0 Unia Skierniewice
KS Kutno 2 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 2 Ursus Warszawa
Mamry Giżycko 2 - 1 Wissa Szczuczyn
Znicz Biała Piska 0 - 0 Błonianka Błonie
Legia II Warszawa 1 - 0 Polonia Warszawa

III liga, gr. I sezon 2021/2022

31. kolejka - III liga, gr. I 11/12 maja

Polonia Warszawa 6 - 1 Pilica Białobrzegi
Błonianka Błonie 3 - 3 Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo 3 - 1 Pelikan Łowicz
Wissa Szczuczyn 1 - 2 Broń Radom
Ursus Warszawa 3 - 2 KS Kutno
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok 2 - 1 Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice 1 - 2 Mamry Giżycko
GKS Wikielec 0 - 0 ŁKS II Łódź

III liga, gr. I sezon 2021/2022

32. kolejka - III liga, gr. I 14/15 maja

Pilica Białobrzegi 1 - 2 Błonianka Błonie
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 3 Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz 3 - 0 Wissa Szczuczyn
Znicz Biała Piska 3 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mamry Giżycko 0 - 2 Polonia Warszawa
ŁKS II Łódź 4 - 2 Legionovia Legionowo
Legia II Warszawa 4 - 1 Jagiellonia II Białystok
KS Kutno 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom 0 - 4 Unia Skierniewice

III liga, gr. I sezon 2021/2022

33. kolejka - III liga, gr. I 21/22 maja

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 1 Legia II Warszawa
Unia Skierniewice 1 - 3 Pelikan Łowicz
Jagiellonia II Białystok 3 - 1 Pilica Białobrzegi
Polonia Warszawa 3 - 0 Broń Radom
Błonianka Błonie 3 - 1 Mamry Giżycko
Legionovia Legionowo 2 - 1 GKS Wikielec
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa 3 - 1 Znicz Biała Piska
Wissa Szczuczyn 0 - 2 ŁKS II Łódź

III liga, gr. I sezon 2021/2022

34. kolejka - III liga, gr. I 28/29 maja

Pelikan Łowicz ? - ? Polonia Warszawa
GKS Wikielec ? - ? Wissa Szczuczyn
ŁKS II Łódź ? - ? Unia Skierniewice
Broń Radom ? - ? Błonianka Błonie
Mamry Giżycko ? - ? Jagiellonia II Białystok
Pilica Białobrzegi ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa ? - ? Ursus Warszawa
Znicz Biała Piska ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? KS Kutno

III liga, gr. I sezon 2021/2022

35. kolejka - III liga, gr. I 01/02 czerwca

KS Kutno ? - ? Znicz Biała Piska
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Legia II Warszawa
Ursus Warszawa ? - ? Pilica Białobrzegi
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Mamry Giżycko
Jagiellonia II Białystok ? - ? Broń Radom
Błonianka Błonie ? - ? Pelikan Łowicz
Polonia Warszawa ? - ? ŁKS II Łódź
Unia Skierniewice ? - ? GKS Wikielec
Wissa Szczuczyn ? - ? Legionovia Legionowo

III liga, gr. I sezon 2021/2022

36. kolejka - III liga, gr. I 04/05 czerwca

Pelikan Łowicz ? - ? Jagiellonia II Białystok
Legionovia Legionowo ? - ? Unia Skierniewice
GKS Wikielec ? - ? Polonia Warszawa
ŁKS II Łódź ? - ? Błonianka Błonie
Broń Radom ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mamry Giżycko ? - ? Ursus Warszawa
Pilica Białobrzegi ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa ? - ? KS Kutno
Znicz Biała Piska ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki

III liga, gr. I sezon 2021/2022

37. kolejka - III liga, gr. I 11/12 czerwca

Polonia Warszawa ? - ? Legionovia Legionowo
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Legia II Warszawa
KS Kutno ? - ? Pilica Białobrzegi
Ursus Warszawa ? - ? Broń Radom
Jagiellonia II Białystok ? - ? ŁKS II Łódź
Błonianka Błonie ? - ? GKS Wikielec
Unia Skierniewice ? - ? Wissa Szczuczyn
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Mamry Giżycko

III liga, gr. I sezon 2021/2022

38. kolejka - III liga, gr. I 18/19 czerwca

Wissa Szczuczyn ? - ? Polonia Warszawa
Legionovia Legionowo ? - ? Błonianka Błonie
GKS Wikielec ? - ? Jagiellonia II Białystok
ŁKS II Łódź ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz ? - ? Ursus Warszawa
Broń Radom ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Mamry Giżycko ? - ? KS Kutno
Pilica Białobrzegi ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa ? - ? Znicz Biała Piska