II liga sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Rzeszów 33 76 23 7 3 73 33 40
2 Chojniczanka Chojnice 33 70 22 4 7 69 29 40
3 Ruch Chorzów 33 60 16 12 5 47 27 20
4 Motor Lublin 33 59 16 11 6 54 28 26
5 Wigry Suwałki 33 57 17 6 10 54 38 16
6 Lech II Poznań 33 51 15 6 12 39 43 -4
7 Radunia Stężyca 33 50 15 5 13 57 51 6
8 Olimpia Elbląg 33 46 12 10 11 33 31 2
9 Garbarnia Kraków 33 45 12 9 12 44 39 5
10 Pogoń Siedlce 33 43 12 7 14 46 55 -9
11 KKS 1925 Kalisz 33 42 13 3 17 41 45 -4
12 Wisła Puławy 33 41 11 8 14 53 54 -1
13 Śląsk II Wrocław 33 40 11 7 15 50 53 -3
14 Znicz Pruszków 33 39 9 12 12 38 44 -6
15 Hutnik Kraków 33 35 10 5 18 38 54 -16
16 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 33 31 8 7 18 34 50 -16
17 Sokół Ostróda 33 19 4 7 22 28 70 -42
18 GKS Bełchatów 33 18 6 4 23 17 71 -54
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Chojniczanka Chojnice 17 43 14 1 2 42 14 28
2 Stal Rzeszów 16 39 12 3 1 40 18 22
3 Wigry Suwałki 16 38 12 2 2 33 16 17
4 Motor Lublin 17 37 11 4 2 32 10 22
5 Radunia Stężyca 16 31 10 1 5 33 21 12
6 Ruch Chorzów 16 30 8 6 2 26 12 14
7 Lech II Poznań 17 27 8 3 6 23 24 -1
8 KKS 1925 Kalisz 16 27 8 3 5 26 21 5
9 Olimpia Elbląg 16 26 7 5 4 16 11 5
10 Garbarnia Kraków 17 25 7 4 6 22 18 4
11 Pogoń Siedlce 17 25 7 4 6 28 26 2
12 Hutnik Kraków 17 25 8 1 8 20 21 -1
13 Wisła Puławy 16 23 6 5 5 27 20 7
14 Śląsk II Wrocław 17 23 6 5 6 27 22 5
15 Znicz Pruszków 16 19 4 7 5 17 17 0
16 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 19 5 4 8 19 25 -6
17 GKS Bełchatów 17 18 5 3 9 13 30 -17
18 Sokół Ostróda 16 10 2 4 10 14 31 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Rzeszów 17 37 11 4 2 33 15 18
2 Ruch Chorzów 17 30 8 6 3 21 15 6
3 Chojniczanka Chojnice 16 27 8 3 5 27 15 12
4 Lech II Poznań 16 24 7 3 6 16 19 -3
5 Motor Lublin 16 22 5 7 4 22 18 4
6 Olimpia Elbląg 17 20 5 5 7 17 20 -3
7 Garbarnia Kraków 16 20 5 5 6 22 21 1
8 Znicz Pruszków 17 20 5 5 7 21 27 -6
9 Wigry Suwałki 17 19 5 4 8 21 22 -1
10 Radunia Stężyca 17 19 5 4 8 24 30 -6
11 Pogoń Siedlce 16 18 5 3 8 18 29 -11
12 Wisła Puławy 17 18 5 3 9 26 34 -8
13 Śląsk II Wrocław 16 17 5 2 9 23 31 -8
14 KKS 1925 Kalisz 17 15 5 0 12 15 24 -9
15 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 12 3 3 10 15 25 -10
16 Hutnik Kraków 16 10 2 4 10 18 33 -15
17 Sokół Ostróda 17 9 2 3 12 14 39 -25
18 GKS Bełchatów 16 4 1 1 14 4 41 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Ruch Chorzów

Gospodarze Wynik Goście Data
Ruch Chorzów 0 - 0 Hutnik Kraków 21 maja 2022
Śląsk II Wrocław 1 - 1 Ruch Chorzów 14 maja 2022
Olimpia Elbląg 0 - 0 Ruch Chorzów 7 maja 2022
Ruch Chorzów 0 - 0 Znicz Pruszków 1 maja 2022
Wisła Puławy 0 - 0 Ruch Chorzów 27 kwietnia 2022
Ruch Chorzów 0 - 1 Radunia Stężyca 23 kwietnia 2022
Stal Rzeszów 1 - 2 Ruch Chorzów 16 kwietnia 2022
Ruch Chorzów 3 - 0 Sokół Ostróda 9 kwietnia 2022
Wigry Suwałki 0 - 2 Ruch Chorzów 3 kwietnia 2022
Ruch Chorzów 1 - 0 KKS 1925 Kalisz 27 marca 2022
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Ruch Chorzów 21 marca 2022
Ruch Chorzów 4 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 marca 2022
Garbarnia Kraków 0 - 2 Ruch Chorzów 5 marca 2022
Ruch Chorzów 2 - 2 Lech II Poznań 27 lutego 2022
GKS Bełchatów 2 - 1 Ruch Chorzów 5 grudnia 2021
Pogoń Siedlce 1 - 1 Ruch Chorzów 1 grudnia 2021
Ruch Chorzów 0 - 0 Motor Lublin 26 listopada 2021
Hutnik Kraków 2 - 0 Ruch Chorzów 14 listopada 2021
Ruch Chorzów 5 - 2 Śląsk II Wrocław 6 listopada 2021
Ruch Chorzów 1 - 0 Olimpia Elbląg 30 października 2021
Znicz Pruszków 2 - 0 Ruch Chorzów 23 października 2021
Ruch Chorzów 2 - 4 Wisła Puławy 16 października 2021
Radunia Stężyca 1 - 2 Ruch Chorzów 10 października 2021
Ruch Chorzów 0 - 0 Stal Rzeszów 3 października 2021
Sokół Ostróda 1 - 3 Ruch Chorzów 25 września 2021
Ruch Chorzów 1 - 0 Wigry Suwałki 18 września 2021
KKS 1925 Kalisz 1 - 2 Ruch Chorzów 11 września 2021
Ruch Chorzów 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 3 września 2021
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 1 Ruch Chorzów 28 sierpnia 2021
Ruch Chorzów 0 - 0 Garbarnia Kraków 21 sierpnia 2021
Lech II Poznań 0 - 1 Ruch Chorzów 18 sierpnia 2021
Ruch Chorzów 4 - 0 GKS Bełchatów 14 sierpnia 2021
Motor Lublin 1 - 2 Ruch Chorzów 8 sierpnia 2021
Ruch Chorzów 1 - 1 Pogoń Siedlce 30 lipca 2021

II liga sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Fidziukiewicz Motor Lublin 19
2 Maciej Górski Pogoń Siedlce 16
3 Artur Pląskowski Chojniczanka Chojnice 13
4 Sebastian Bergier Śląsk II Wrocław 12
5 Jean Franco Sarmiento Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11
6 Daniel Szczepan Ruch Chorzów 11
7 Damian Michalik Stal Rzeszów 11
8 Dawid Retlewski Radunia Stężyca 10
9 Adrian Paluchowski Wisła Puławy 10
10 Piotr Giel KKS 1925 Kalisz 10
11 Michal Klec Garbarnia Kraków 10
12 Tomasz Mikołajczak Chojniczanka Chojnice 10
13 Janusz Surdykowski Radunia Stężyca 9
14 Carlos Daniel Wisła Puławy 9
15 Krzysztof Danielewicz Stal Rzeszów 9
16 Andreja Prokić Stal Rzeszów 9
17 Yan Senkevich Olimpia Elbląg 8
18 Bartłomiej Bartosiak Wisła Puławy 8
19 Mateusz Lewandowski Wigry Suwałki 8
20 Patryk Małecki Stal Rzeszów 8
21 Michał Feliks Garbarnia Kraków 8
22 Wojciech Łuczak Radunia Stężyca 8
23 Mariusz Gabrych Znicz Pruszków 8
24 Tomasz Foszmańczyk Ruch Chorzów 8
25 Michał Mokrzycki Ruch Chorzów 8
26 Szymon Skrzypczak Chojniczanka Chojnice 7
27 Radosław Stępień Radunia Stężyca 7
28 Michał Żebrakowski Wigry Suwałki 7
29 Sam van Huffel Chojniczanka Chojnice 7
30 Patryk Skórecki Sokół Ostróda 6
31 Krzysztof Świątek Hutnik Kraków 6
32 Piotr Głowacki Stal Rzeszów 6
33 Łukasz Góra Stal Rzeszów 6
34 Łukasz Janoszka Ruch Chorzów 6
35 Mariusz Rybicki Wigry Suwałki 5
36 Tymoteusz Klupś Lech II Poznań 5
37 Mateusz Wysokiński KKS 1925 Kalisz 5
38 Emil Drozdowicz Wisła Puławy 5
39 Maciej Firlej Motor Lublin 5
40 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5
41 Piotr Ceglarz Motor Lublin 5
42 Przemysław Bargiel Śląsk II Wrocław 5
43 Bartosz Boruń Śląsk II Wrocław 5
44 Mikołaj Łabojko Wigry Suwałki 5
45 Łukasz Wolsztyński Chojniczanka Chojnice 4
46 Arturo Lías Sokół Ostróda 4
47 Néstor Gordillo KKS 1925 Kalisz 4
48 Maciej Wichtowski Pogoń Siedlce 4
49 Piotr Samiec-Talar Śląsk II Wrocław 4
50 Damian Sędzikowski Motor Lublin 4
51 Krystian Lelek Hutnik Kraków 4
52 Robert Majewski Pogoń Siedlce 4
53 Shuma Nagamatsu Znicz Pruszków 4
54 Bartłomiej Purcha Garbarnia Kraków 4
55 Maciej Kona Wisła Puławy 4
56 Lukáš Hrnčiar Znicz Pruszków 4
57 Mateusz Sowiński Wigry Suwałki 4
58 Sergei Krivets Lech II Poznań 4
59 Michał Borecki KKS 1925 Kalisz 4
60 Norbert Pacławski Lech II Poznań 4
61 Mateusz Majewski KKS 1925 Kalisz 4
62 Szymon Stanisławski Olimpia Elbląg 4
63 Cezary Demianiuk Pogoń Siedlce 4
64 Artur Golański GKS Bełchatów 4
65 Wojciech Słomka Garbarnia Kraków 4
66 Jakub Wilczyński Hutnik Kraków 4
67 Kacper Kondracki Wisła Puławy 4
68 Mateusz Cegiełka Chojniczanka Chojnice 3
69 Kacper Michalski Wigry Suwałki 3
70 Jakub Antczak Lech II Poznań 3
71 Łukasz Spławski Lech II Poznań 3
72 Wojciech Błyszko Motor Lublin 3
73 Miłosz Przybecki Pogoń Siedlce 3
74 Michał Kitliński Hutnik Kraków 3
75 Konrad Kasolik Ruch Chorzów 3
76 Dominik Marczuk Stal Rzeszów 3
77 Kamil Mazek Chojniczanka Chojnice 3
78 Dominik Zawadzki Hutnik Kraków 3
79 Kacper Sadłocha Stal Rzeszów 3
80 Tomasz Swędrowski Motor Lublin 3
81 Wojciech Trochim Pogoń Siedlce 3
82 Michał Czarny Olimpia Elbląg 3
83 Miłosz Kałahur Olimpia Elbląg 3
84 Przemysław Szur Radunia Stężyca 3
85 Bartłomiej Poczobut Stal Rzeszów 3
86 Bartłomiej Kręcichwost Znicz Pruszków 3
87 Grzegorz Marszalik Garbarnia Kraków 3
88 Jakub Letniowski Radunia Stężyca 3
89 Dawid Wojtyra Sokół Ostróda 3
90 Bartłomiej Putno KKS 1925 Kalisz 3
91 Kōsei Iwao Wigry Suwałki 3
92 Hubert Krawczun Olimpia Elbląg 3
93 Marcin Grolik Chojniczanka Chojnice 3
94 Dominik Banach Wisła Puławy 3
95 Daniel Kamiński KKS 1925 Kalisz 3
96 Dawid Flaszka GKS Bełchatów 3
97 Kamil Adamek Wigry Suwałki 3
98 Michał Wrzesiński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
99 Daniel Morys Garbarnia Kraków 3
100 Michał Mikołajczyk Chojniczanka Chojnice 3
101 Michał Miller Radunia Stężyca 3
102 Mateusz Lisowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
103 Damian Szuprytowski Radunia Stężyca 3
104 Ramil Mustafaev Stal Rzeszów 3
105 Szymon Krocz Śląsk II Wrocław 3
106 Ednilson Furtado Wisła Puławy 3
107 Sebastian Deja Radunia Stężyca 3
108 Martin Klabník GKS Bełchatów 3
109 Kamil Wenger Olimpia Elbląg 3
110 Mateusz Klichowicz Chojniczanka Chojnice 3
111 Piotr Kurbiel Olimpia Elbląg 3
112 Wojciech Kalinowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
113 Bartosz Marchewka Śląsk II Wrocław 3
114 Filip Karbowy Chojniczanka Chojnice 2
115 Filip Wilak Lech II Poznań 2
116 Kacper Duda Garbarnia Kraków 2
117 Adam Ryczkowski Motor Lublin 2
118 Tomasz Kołbon Motor Lublin 2
119 Wiktor Szywacz Garbarnia Kraków 2
120 Kuba Lizakowski Radunia Stężyca 2
121 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
122 Patryk Czarnowski Znicz Pruszków 2
123 Krystian Bracik Wisła Puławy 2
124 Tomasz Lewandowski Wigry Suwałki 2
125 Jakub Staszak KKS 1925 Kalisz 2
126 Piotr Stępień Ruch Chorzów 2
127 Filip Żagiel Ruch Chorzów 2
128 Krystian Miś Pogoń Siedlce 2
129 Sebastian Rogala Sokół Ostróda 2
130 Krystian Puton Wisła Puławy 2
131 Mateusz Możdżeń Znicz Pruszków 2
132 Krystian Pomorski Znicz Pruszków 2
133 Maksymilian Pingot Lech II Poznań 2
134 Adrian Bukowski Śląsk II Wrocław 2
135 Mateusz Gawlik KKS 1925 Kalisz 2
136 Ernest Słupski Sokół Ostróda 2
137 Damian Warnecki GKS Bełchatów 2
138 Łukasz Kędziora Hutnik Kraków 2
139 Mateusz Bondarenko Sokół Ostróda 2
140 Jakub Ostrowski Znicz Pruszków 2
141 Bartłomiej Korbecki Garbarnia Kraków 2
142 Piotr Stawarczyk Hutnik Kraków 2
143 Szymon Sołtysiński GKS Bełchatów 2
144 Łukasz Kosakiewicz Znicz Pruszków 2
145 Adrian Łyszczarz Śląsk II Wrocław 2
146 Bartosz Snopczyński Stal Rzeszów 2
147 Hubert Konstanty Śląsk II Wrocław 2
148 Sebastian Rugowski Sokół Ostróda 2
149 Abdallah Hafez Hutnik Kraków 2
150 Piotr Pierzchała Wigry Suwałki 2
151 Maciej Machalski Znicz Pruszków 2
152 Adrian Dudziński Motor Lublin 2
153 Przemysław Szkatuła Ruch Chorzów 2
154 Aron Jóhannsson Lech II Poznań 2
155 Jan Flak Wisła Puławy 1
156 Kamil Włodyka Pogoń Siedlce 1
157 Mateusz Piotrowski Pogoń Siedlce 1
158 Kacper Andrzejewski Hutnik Kraków 1
159 Miłosz Drąg Hutnik Kraków 1
160 Eryk Kryg Lech II Poznań 1
161 Mateusz Bartków Garbarnia Kraków 1
162 Maciej Bortniczuk Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
163 Marcin Bawolik Olimpia Elbląg 1
164 Marcinho . Pogoń Siedlce 1
165 Szymon Michalski Śląsk II Wrocław 1
166 Adrian Laskowski Lech II Poznań 1
167 Piotr Celeban Śląsk II Wrocław 1
168 Adrian Jurkowski Hutnik Kraków 1
169 Wiktor Preuss Pogoń Siedlce 1
170 Sebastian Olszewski Chojniczanka Chojnice 1
171 Mariusz Idzik Śląsk II Wrocław 1
172 Igor Lewczuk Znicz Pruszków 1
173 Jakub Witek Radunia Stężyca 1
174 Paweł Moskwik Motor Lublin 1
175 Igor Kornobis Lech II Poznań 1
176 Rudinilson . Wigry Suwałki 1
177 Marcin Bochenek Znicz Pruszków 1
178 Kamil Niewiadomski Znicz Pruszków 1
179 Tymon Proczek Znicz Pruszków 1
180 Adrian Łuszkiewicz KKS 1925 Kalisz 1
181 Błażej Cyfert Wisła Puławy 1
182 Jan Kopania Radunia Stężyca 1
183 Paweł Oleksy Stal Rzeszów 1
184 Martin Baran Znicz Pruszków 1
185 Dominik Cheba Wisła Puławy 1
186 Mateusz Wyjadłowski Hutnik Kraków 1
187 Dawid Krzyżański Wigry Suwałki 1
188 Ariel Wawszczyk Wisła Puławy 1
189 Kamil Sobala Hutnik Kraków 1
190 Daniel Hoyo-Kowalski Hutnik Kraków 1
191 Dmytro Bashlay Radunia Stężyca 1
192 Filip Borowski Lech II Poznań 1
193 Dawid Olejarka Stal Rzeszów 1
194 Szymon Emche Chojniczanka Chojnice 1
195 Kacper Zaborski Wigry Suwałki 1
196 Michał Skóraś Lech II Poznań 1
197 Michał Graczyk GKS Bełchatów 1
198 Gian Mendez Sokół Ostróda 1
199 Kamil Kurowski Sokół Ostróda 1
200 Wojciech Fadecki Radunia Stężyca 1
201 Bartłomiej Kulejewski Ruch Chorzów 1
202 Bartosz Wolski Stal Rzeszów 1
203 Denis Gojko Wigry Suwałki 1
204 Patryk Kieliś Hutnik Kraków 1
205 Krystian Wrona Stal Rzeszów 1
206 Dominik Stępień Sokół Ostróda 1
207 Javier Ajenjo Hyjek Śląsk II Wrocław 1
208 Robert Bartczak Wigry Suwałki 1
209 Jakub Iskra Śląsk II Wrocław 1
210 Krzysztof Ropski Motor Lublin 1
211 Damian Kowalczyk Ruch Chorzów 1
212 Marcel Kotwica Stal Rzeszów 1
213 Franciszek Wróblewski Pogoń Siedlce 1
214 Roko Baturina Lech II Poznań 1
215 Krystian Palacz Lech II Poznań 1
216 Antoni Kozubal Lech II Poznań 1
217 Mikołaj Randak Wigry Suwałki 1
218 Patryk Winsztal Olimpia Elbląg 1
219 Łukasz Kacprzycki Wisła Puławy 1
220 Damian Piotrowski Radunia Stężyca 1
221 Bartosz Kuźniarski Radunia Stężyca 1
222 Mateusz Gancarczyk GKS Bełchatów 1
223 Szymon Kaliniec Znicz Pruszków 1
224 Arkadiusz Najemski Motor Lublin 1
225 Bartłomiej Babiarz Wigry Suwałki 1
226 Mariusz Sławek Stal Rzeszów 1
227 Bartosz Rymek Pogoń Siedlce 1
228 Mateusz Bartosiak Chojniczanka Chojnice 1
229 João Criciúma Wigry Suwałki 1
230 Piotr Lisowski Wisła Puławy 1
231 Filip Olejniczak Śląsk II Wrocław 1
232 Jakub Siwek Ruch Chorzów 1
233 Grzegorz Kotowicz Śląsk II Wrocław 1
234 Lubambo Musonda Śląsk II Wrocław 1
235 Adrian Piekarski Olimpia Elbląg 1
236 Waldemar Gancarczyk GKS Bełchatów 1
237 Filip Marchwiński Lech II Poznań 1
238 Tomasz Wojcinowicz Hutnik Kraków 1