IV liga pomorska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gryf Słupsk 18 43 14 1 3 49 21 28
2 Grom Nowy Staw 18 42 13 3 2 57 18 39
3 GKS Przodkowo 18 35 11 2 5 40 19 21
4 Lechia II Gdańsk 18 34 10 4 4 40 22 18
5 GOSRiT Luzino 18 34 10 4 4 29 24 5
6 Stolem Gniewino 18 34 10 4 4 54 28 26
7 Arka II Gdynia 18 29 8 5 5 55 29 26
8 Wda Lipusz 18 27 8 3 7 33 35 -2
9 Powiśle Dzierzgoń 18 25 7 4 7 32 30 2
10 GKS Kowale 18 24 7 3 8 26 23 3
11 Jantar Ustka 18 24 7 3 8 29 51 -22
12 Gedania Gdańsk 18 22 6 4 8 26 32 -6
13 Kaszubia Kościerzyna 18 21 7 0 11 24 42 -18
14 Pogoń Lębork 18 16 4 4 10 18 32 -14
15 Orkan Rumia 18 14 3 5 10 21 41 -20
16 Bytovia II Bytów 18 14 3 5 10 16 45 -29
17 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 18 14 3 5 10 17 34 -17
18 GKS Kolbudy 18 14 3 5 10 26 43 -17
19 Anioły Garczegorze 18 12 2 6 10 11 34 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GOSRiT Luzino 10 22 7 1 2 17 11 6
2 Stolem Gniewino 10 22 7 1 2 31 12 19
3 Gryf Słupsk 8 21 7 0 1 31 8 23
4 Lechia II Gdańsk 10 21 6 3 1 22 8 14
5 Powiśle Dzierzgoń 10 21 6 3 1 22 7 15
6 Grom Nowy Staw 8 20 6 2 0 27 5 22
7 Arka II Gdynia 9 20 6 2 1 35 9 26
8 GKS Przodkowo 8 19 6 1 1 21 7 14
9 Jantar Ustka 10 19 6 1 3 22 24 -2
10 GKS Kowale 10 17 5 2 3 22 13 9
11 Wda Lipusz 9 16 5 1 3 19 17 2
12 Bytovia II Bytów 10 13 3 4 3 12 13 -1
13 Kaszubia Kościerzyna 10 12 4 0 6 16 27 -11
14 GKS Kolbudy 10 12 3 3 4 16 21 -5
15 Pogoń Lębork 8 11 3 2 3 11 12 -1
16 Gedania Gdańsk 9 10 3 1 5 15 17 -2
17 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 9 10 2 4 3 10 16 -6
18 Anioły Garczegorze 10 10 2 4 4 7 11 -4
19 Orkan Rumia 3 0 0 0 3 1 8 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gryf Słupsk 10 22 7 1 2 18 13 5
2 Grom Nowy Staw 10 22 7 1 2 30 13 17
3 GKS Przodkowo 10 16 5 1 4 19 12 7
4 Orkan Rumia 15 14 3 5 7 20 33 -13
5 Lechia II Gdańsk 8 13 4 1 3 18 14 4
6 GOSRiT Luzino 8 12 3 3 2 12 13 -1
7 Stolem Gniewino 8 12 3 3 2 23 16 7
8 Gedania Gdańsk 9 12 3 3 3 11 15 -4
9 Wda Lipusz 9 11 3 2 4 14 18 -4
10 Arka II Gdynia 9 9 2 3 4 20 20 0
11 Kaszubia Kościerzyna 8 9 3 0 5 8 15 -7
12 GKS Kowale 8 7 2 1 5 4 10 -6
13 Jantar Ustka 8 5 1 2 5 7 27 -20
14 Pogoń Lębork 10 5 1 2 7 7 20 -13
15 Powiśle Dzierzgoń 8 4 1 1 6 10 23 -13
16 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 9 4 1 1 7 7 18 -11
17 GKS Kolbudy 8 2 0 2 6 10 22 -12
18 Anioły Garczegorze 8 2 0 2 6 4 23 -19
19 Bytovia II Bytów 8 1 0 1 7 4 32 -28
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Powiśle Dzierzgoń

Gospodarze Wynik Goście Data
Powiśle Dzierzgoń 5 - 0 Bytovia II Bytów 27 października 2018
Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 29 września 2018
Bytovia II Bytów 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 6 maja 2018
Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 28 kwietnia 2018
Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Bytovia II Bytów 23 września 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 16 września 2017
Bytovia II Bytów 0 - 5 Powiśle Dzierzgoń 14 maja 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 18 marca 2017
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Bytovia II Bytów 15 października 2016
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 13 sierpnia 2016
Bytovia II Bytów 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 29 maja 2016
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 23 kwietnia 2016
Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Bytovia II Bytów 7 listopada 2015
Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 26 września 2015
Bytovia II Bytów 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń 3 czerwca 2015
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń 11 kwietnia 2015
Powiśle Dzierzgoń 5 - 0 Bytovia II Bytów 25 października 2014
Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 30 sierpnia 2014
Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Bytovia II Bytów 22 marca 2014
Bytovia II Bytów 5 - 0 Powiśle Dzierzgoń 15 sierpnia 2013

IV liga pomorska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 20
2 Norbert Hołtyn Arka II Gdynia 18
3 Tomasz Grabowski Grom Nowy Staw 13
4 Krystian Patok Stolem Gniewino 13
5 Karol Czubak Jantar Ustka 12
6 Łukasz Stasiak Gryf Słupsk 12
7 Robert Wesołowski Grom Nowy Staw 11
8 Fabian Słowiński Gryf Słupsk 11
9 Piotr Ruszkul GKS Przodkowo 11
10 Paweł Arndt Wda Lipusz 11
11 Mateusz Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 10
12 Damian Mikołajczyk Gryf Słupsk 9
13 Mateusz Górka Grom Nowy Staw 8
14 Mateusz Niedźwiecki GKS Przodkowo 8
15 Krystian Opłatkowski GOSRiT Luzino 8
16 Jan Przybyszewski GKS Kowale 7
17 Tomasz Tuttas GKS Przodkowo 7
18 Kamil Wójcik Jantar Ustka 7
19 Marcin Świątek Grom Nowy Staw 7
20 Egy Maulana Vikri Lechia II Gdańsk 7
21 Michał Renusz Orkan Rumia 7
22 Michał Szałek Gryf Słupsk 6
23 Damian Podkański Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 6
24 Karol Styś Gedania Gdańsk 6
25 Mateusz Frankowski GKS Kolbudy 6
26 Marcus Da Arka II Gdynia 6
27 Mateusz Żukowski Lechia II Gdańsk 6
28 Błażej Troka Wda Lipusz 6
29 Karol Januszewski Kaszubia Kościerzyna 6
30 Jakub Gronowski Wda Lipusz 6
31 Radosław Krysiński Kaszubia Kościerzyna 5
32 Krzysztof Kwasny GKS Kowale 5
33 Mateusz Gułajski Arka II Gdynia 5
34 Ernest Skórka Gedania Gdańsk 5
35 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 5
36 Mateusz Gruszewski Grom Nowy Staw 5
37 Sebastian Rugowski Lechia II Gdańsk 5
38 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 5
39 Przemysław Iwański Pogoń Lębork 4
40 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 4
41 Maciej Gorwa Gedania Gdańsk 4
42 Sebastian Frankowski GKS Kolbudy 4
43 Karol Domjan GKS Kowale 4
44 Marcin Maszota GOSRiT Luzino 4
45 Michał Fierka GOSRiT Luzino 4
46 Maciej Miecznikowski Jantar Ustka 4
47 Robert Sulewski Arka II Gdynia 4
48 Ariel Borysiuk Lechia II Gdańsk 4
49 Paweł Czoska GOSRiT Luzino 4
50 Mateusz Dąbrowski GOSRiT Luzino 4
51 Krzysztof Idzi Orkan Rumia 4
52 Tomasz Galikowski Bytovia II Bytów 4
53 Rafał Bujnowski Kaszubia Kościerzyna 4
54 Tomasz Piekarski Gryf Słupsk 4
55 Sebastian Gwóżdż Grom Nowy Staw 3
56 Dawid Szałecki Arka II Gdynia 3
57 Paweł Pianka Gedania Gdańsk 3
58 Maciej Pietruszewski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3
59 Maciej Cieślikowski GKS Kowale 3
60 Adrian Kochanek Pogoń Lębork 3
61 Mariusz Węgliński Pogoń Lębork 3
62 Jędrzej Chyła Powiśle Dzierzgoń 3
63 Patryk Kubiszewski Wda Lipusz 3
64 Maciej Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 3
65 Grzegorz Smolarek Anioły Garczegorze 3
66 Dawid Stasiuk GKS Kolbudy 3
67 Marcin Karniluk GKS Przodkowo 3
68 Mateusz Sopoćko Lechia II Gdańsk 3
69 Paweł Lewiński Arka II Gdynia 3
70 Kamil Piotrowski Grom Nowy Staw 3
71 Bartłomiej Merchel GKS Kolbudy 3
72 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 2
73 Oskar Zieliński Gryf Słupsk 2
74 Karol Danielak Arka II Gdynia 2
75 Olgierd Stanisławski GKS Kolbudy 2
76 Michał Żebrakowski Arka II Gdynia 2
77 Paweł Żuk GKS Kolbudy 2
78 Michał Jeruć Orkan Rumia 2
79 Robert Zbrzyzny Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2
80 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 2
81 Dawid Kowalski Orkan Rumia 2
82 Krzysztof Jezierski Stolem Gniewino 2
83 Piotr Przybylski GKS Kowale 2
84 Jakub Leszkiewicz GKS Przodkowo 2
85 Przemysław Żukowski Kaszubia Kościerzyna 2
86 Sebastian Dziadkowiec Kaszubia Kościerzyna 2
87 Krystian Espersen Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2
88 Radosław Łaszczuk GKS Kowale 2
89 Patryk Kiełb Orkan Rumia 2
90 Dominik Kaczmarek Jantar Ustka 2
91 Mateusz Tuzinowski Wda Lipusz 2
92 Dawid Patelczyk Stolem Gniewino 2
93 Mateusz Madziąg Stolem Gniewino 2
94 Jakub Arak Lechia II Gdańsk 2
95 Paweł Matejek Arka II Gdynia 2
96 Rafał Zagdan Bytovia II Bytów 2
97 Łukasz Kwaśnik GKS Przodkowo 2
98 Patryk Chudy GKS Kolbudy 2
99 Sebastian Wasiuk Jantar Ustka 2
100 Marek Kruczkowski Powiśle Dzierzgoń 2
101 Bartosz Gutorski Powiśle Dzierzgoń 2
102 Maciej Portasiński GKS Przodkowo 2
103 Filip Żelezik Orkan Rumia 2
104 Kamil Cios Pogoń Lębork 2
105 Igor Michalski Grom Nowy Staw 2
106 Filip Witkowski Gedania Gdańsk 2
107 Krzysztof Kropidłowski Bytovia II Bytów 2
108 Adam Prusaczyk Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2
109 Krzysztof Cysewski Wda Lipusz 2
110 Maciej Jankowski Arka II Gdynia 2
111 Przemysław Macierzyński Lechia II Gdańsk 2
112 Florian Schikowski Lechia II Gdańsk 2
113 Damian Tofil Gryf Słupsk 2
114 Michał Gajewski Gedania Gdańsk 2
115 Mateusz Muller Powiśle Dzierzgoń 2
116 Jakub Michor Pogoń Lębork 1
117 Sławomir Peszko Lechia II Gdańsk 1
118 Aleks Hendryk Bytovia II Bytów 1
119 Gracjan Miszkiewicz Pogoń Lębork 1
120 Bartłomiej Nałęcz Jantar Ustka 1
121 Marcel Stanischewski Anioły Garczegorze 1
122 Dawid Siemko Kaszubia Kościerzyna 1
123 Rafał Siemaszko Arka II Gdynia 1
124 Jan Kopania Lechia II Gdańsk 1
125 Mariusz Karpiński Anioły Garczegorze 1
126 Kewin Wesołowski GKS Przodkowo 1
127 Michał Lepczak Grom Nowy Staw 1
128 Mateusz Kaba Bytovia II Bytów 1
129 Dawid Tkaczyk Powiśle Dzierzgoń 1
130 Łukasz Hebel Stolem Gniewino 1
131 Mariusz Jary GKS Kowale 1
132 Petros Ter-petrosyan GKS Kowale 1
133 Roman Zalow GKS Przodkowo 1
134 Daniel Lisowski GOSRiT Luzino 1
135 Kacper Krauze Kaszubia Kościerzyna 1
136 Łukasz Janowicz Pogoń Lębork 1
137 Damian Orłowski Powiśle Dzierzgoń 1
138 Michał Bednarski Arka II Gdynia 1
139 Kacper Chodyna Bytovia II Bytów 1
140 Tomasz Makowski Lechia II Gdańsk 1
141 Bartosz Cyrak Arka II Gdynia 1
142 Mateusz Kasprowicz Arka II Gdynia 1
143 Sebastian Wąs Kaszubia Kościerzyna 1
144 Paweł Piotrowski GKS Kolbudy 1
145 Jakub Arak Lechia II Gdańsk 1
146 Bartosz Olszewski Orkan Rumia 1
147 Mateusz Klecha GKS Przodkowo 1
148 Mohamed Doumbouya Stolem Gniewino 1
149 Paweł Deja Gedania Gdańsk 1
150 Daniel Matys Arka II Gdynia 1
151 Bartłomiej Granosik Jantar Ustka 1
152 Krzysztof Kwaśny GKS Kowale 1
153 Krzysztof Błażek Grom Nowy Staw 1
154 Łukasz Łapigrowski Anioły Garczegorze 1
155 Piotr Gryszkiewicz Lechia II Gdańsk 1
156 Aron Formela Kaszubia Kościerzyna 1
157 Kacper Bednarczyk Gryf Słupsk 1
158 Piotr Łapigrowski GKS Przodkowo 1
159 Jakub Chiczewski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
160 Patryk Melzer Orkan Rumia 1
161 Tomasz Jeżowski Stolem Gniewino 1
162 Łukasz Gładczuk GKS Kowale 1
163 Marek Cirkowski GKS Kowale 1
164 Damian Formela Anioły Garczegorze 1
165 Rafał Ogrodowicz Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
166 Maksymilian Hebel Bytovia II Bytów 1
167 Jakub Rumiński Arka II Gdynia 1
168 Wojciech Barnik Gryf Słupsk 1
169 Michał Pastuszka GKS Kolbudy 1
170 Kamil Sikora Lechia II Gdańsk 1
171 Patryk Wolski Bytovia II Bytów 1
172 Paweł Madziąg Stolem Gniewino 1
173 Maciej Stenka Bytovia II Bytów 1
174 Maciej Dawid Jantar Ustka 1
175 Maciej Bank GOSRiT Luzino 1
176 Jacek Wicon GOSRiT Luzino 1
177 Wojciech Musuła Pogoń Lębork 1
178 Dawid Zadrowski GOSRiT Luzino 1
179 Łukasz Skowroński Gedania Gdańsk 1
180 Arkadiusz Hadrysiak Powiśle Dzierzgoń 1
181 Dominik Klecha GKS Przodkowo 1
182 Łukasz Cieszyński Wda Lipusz 1
183 Mateusz Kozieniec Kaszubia Kościerzyna 1
184 Piotr Myścich Grom Nowy Staw 1
185 Robert Cieszyński Wda Lipusz 1
186 Adrian Kwiatkowski Anioły Garczegorze 1
187 Mateusz Stępień Arka II Gdynia 1
188 Daniel Mikołajewski Lechia II Gdańsk 1
189 Kacper Dubanowski GKS Kolbudy 1
190 Kamil Oblizajek Bytovia II Bytów 1
191 Kacper Jendruch Gryf Słupsk 1
192 Mateusz Lewandowski Lechia II Gdańsk 1
193 Egy Maulana vikri Lechia II Gdańsk 1
194 Patryk Kotowski Powiśle Dzierzgoń 1
195 Dominik Domagała Powiśle Dzierzgoń 1
196 Dawid Żurek Wda Lipusz 1
197 Sebastian Kowalski GOSRiT Luzino 1
198 Mateusz Żebrowski Jantar Ustka 1
199 Daniel Sidor Anioły Garczegorze 1
200 Łukasz Wasiak Bytovia II Bytów 1