IV liga pomorska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kaszubia Kościerzyna 3 9 3 0 0 13 5 8
2 Arka II Gdynia 3 9 3 0 0 11 3 8
3 Cartusia Kartuzy 3 9 3 0 0 11 3 8
4 GKS Przodkowo 3 9 3 0 0 9 2 7
5 GKS Kowale 3 6 2 0 1 4 3 1
6 Stolem Gniewino 3 5 1 2 0 9 7 2
7 Gryf Słupsk 3 5 1 2 0 5 4 1
8 Gwiazda Karsin 3 4 1 1 1 2 1 1
9 GOSRiT Luzino 3 4 1 1 1 2 2 0
10 Powiśle Dzierzgoń 3 4 1 1 1 6 9 -3
11 Gedania Gdańsk 3 3 0 3 0 4 4 0
12 Wierzyca Pelplin 3 3 1 0 2 6 11 -5
13 Wda Lipusz 3 3 1 0 2 3 8 -5
14 Lechia II Gdańsk 3 1 0 1 2 2 5 -3
15 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3 1 0 1 2 1 8 -7
16 Pogoń Lębork 3 0 0 0 3 1 4 -3
17 Jantar Ustka 3 0 0 0 3 5 10 -5
18 Lipniczanka Lipnica 3 0 0 0 3 3 8 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kaszubia Kościerzyna 2 6 2 0 0 9 3 6
2 Cartusia Kartuzy 2 6 2 0 0 10 3 7
3 GKS Przodkowo 2 6 2 0 0 7 1 6
4 Arka II Gdynia 1 3 1 0 0 5 0 5
5 Stolem Gniewino 1 3 1 0 0 4 2 2
6 Gwiazda Karsin 2 3 1 0 1 2 1 1
7 GOSRiT Luzino 1 3 1 0 0 1 0 1
8 Gryf Słupsk 2 2 0 2 0 3 3 0
9 Gedania Gdańsk 2 2 0 2 0 2 2 0
10 Powiśle Dzierzgoń 1 1 0 1 0 2 2 0
11 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 1 0 1 0 0 0 0
12 GKS Kowale 1 0 0 0 1 1 2 -1
13 Wierzyca Pelplin 1 0 0 0 1 1 2 -1
14 Wda Lipusz 1 0 0 0 1 2 4 -2
15 Lechia II Gdańsk 2 0 0 0 2 2 5 -3
16 Pogoń Lębork 2 0 0 0 2 1 3 -2
17 Jantar Ustka 1 0 0 0 1 3 4 -1
18 Lipniczanka Lipnica 2 0 0 0 2 1 4 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Arka II Gdynia 2 6 2 0 0 6 3 3
2 GKS Kowale 2 6 2 0 0 3 1 2
3 Kaszubia Kościerzyna 1 3 1 0 0 4 2 2
4 Cartusia Kartuzy 1 3 1 0 0 1 0 1
5 GKS Przodkowo 1 3 1 0 0 2 1 1
6 Gryf Słupsk 1 3 1 0 0 2 1 1
7 Powiśle Dzierzgoń 2 3 1 0 1 4 7 -3
8 Wierzyca Pelplin 2 3 1 0 1 5 9 -4
9 Wda Lipusz 2 3 1 0 1 1 4 -3
10 Stolem Gniewino 2 2 0 2 0 5 5 0
11 Gwiazda Karsin 1 1 0 1 0 0 0 0
12 GOSRiT Luzino 2 1 0 1 1 1 2 -1
13 Gedania Gdańsk 1 1 0 1 0 2 2 0
14 Lechia II Gdańsk 1 1 0 1 0 0 0 0
15 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 0 0 0 2 1 8 -7
16 Pogoń Lębork 1 0 0 0 1 0 1 -1
17 Jantar Ustka 2 0 0 0 2 2 6 -4
18 Lipniczanka Lipnica 1 0 0 0 1 2 4 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Powiśle Dzierzgoń

Gospodarze Wynik Goście Data
Arka II Gdynia 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 28 września 2019
Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Lechia II Gdańsk 21 września 2019
Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Lechia II Gdańsk 25 maja 2019
Arka II Gdynia 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń 23 marca 2019
Lechia II Gdańsk 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń 20 października 2018
Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Arka II Gdynia 18 sierpnia 2018
Powiśle Dzierzgoń 1 - 3 Arka II Gdynia 30 maja 2018
Arka II Gdynia 5 - 2 Powiśle Dzierzgoń 21 października 2017
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Arka II Gdynia 29 kwietnia 2017
Arka II Gdynia 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń 25 września 2016

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 5
2 Łukasz Stasiak GKS Przodkowo 4
3 Szymon Rychlowski Kaszubia Kościerzyna 3
4 Damian Mikołajczyk Gryf Słupsk 2
5 Maciej Miecznikowski Jantar Ustka 2
6 Sebastian Dziadkowiec Kaszubia Kościerzyna 2
7 Tomasz Tuttas Kaszubia Kościerzyna 2
8 Przemysław Żukowski Gedania Gdańsk 2
9 Robert Felski Powiśle Dzierzgoń 2
10 Roland Kazubowski Cartusia Kartuzy 2
11 Kamil Sikora Kaszubia Kościerzyna 2
12 Paweł Rypel Cartusia Kartuzy 2
13 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 1
14 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 1
15 Krzysztof Wańdzio Gryf Słupsk 1
16 Jakub Leszkiewicz GKS Przodkowo 1
17 Kamil Wójcik Jantar Ustka 1
18 Krzysztof Cysewski Wda Lipusz 1
19 Kacper Krauze Kaszubia Kościerzyna 1
20 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 1
21 Krystian Opłatowski GOSRiT Luzino 1
22 Mariusz Czajkowski Lipniczanka Lipnica 1
23 Fabian Górski Lipniczanka Lipnica 1
24 Mateusz Madziąg Stolem Gniewino 1
25 Piotr Grabowski Stolem Gniewino 1
26 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 1
27 Jakub Prondziński Gwiazda Karsin 1
28 Mateusz Borowski Gwiazda Karsin 1
29 Jan Przybyszewski GKS Kowale 1
30 Kacper Butowski Wda Lipusz 1
31 Paweł Dirda Wierzyca Pelplin 1
32 Oleksandr Kostiuk Wierzyca Pelplin 1
33 Błażej Troka Kaszubia Kościerzyna 1
34 Marek Dawidowski Cartusia Kartuzy 1
35 Przemysław Kuss Cartusia Kartuzy 1
36 Cezary Gawron Cartusia Kartuzy 1
37 Patryk Biesiadziński Gedania Gdańsk 1
38 Karol Styś Gedania Gdańsk 1
39 Jarosław Kuźniarski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
40 Mateusz Łuczak GKS Przodkowo 1
41 Dawid Patelczyk GKS Przodkowo 1
42 Mohamed Doumbouya GKS Przodkowo 1
43 Jakub Wilczyński Arka II Gdynia 1
44 Aleksandyr Kolew Arka II Gdynia 1