IV liga pomorska sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gryf Słupsk | 26 | 63 | 20 | 3 | 3 | 71 | 27 | 44 | |
2 | Jaguar Gdańsk | 26 | 61 | 20 | 1 | 5 | 72 | 32 | 40 | |
3 | Bałtyk Gdynia | 26 | 57 | 18 | 3 | 5 | 63 | 30 | 33 | |
4 | Grom Nowy Staw | 26 | 51 | 15 | 6 | 5 | 50 | 30 | 20 | |
5 | Pomezania Malbork | 26 | 46 | 12 | 10 | 4 | 61 | 33 | 28 | |
6 | Radunia II Stężyca | 26 | 39 | 11 | 6 | 9 | 47 | 44 | 3 | |
7 | Pogoń Lębork | 26 | 37 | 10 | 7 | 9 | 52 | 44 | 8 | |
8 | Supra Kwidzyn | 26 | 37 | 10 | 7 | 9 | 33 | 42 | -9 | |
9 | Gryf Wejherowo | 26 | 36 | 11 | 3 | 12 | 50 | 46 | 4 | |
10 | Chojniczanka II Chojnice | 26 | 36 | 11 | 3 | 12 | 51 | 50 | 1 | |
11 | Anioły Garczegorze | 26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 45 | 44 | 1 | |
12 | Powiśle Dzierzgoń | 26 | 32 | 8 | 8 | 10 | 32 | 38 | -6 | |
13 | MKS Władysławowo | 25 | 26 | 6 | 8 | 11 | 34 | 51 | -17 | |
14 | Sparta Sycewice | 26 | 25 | 5 | 10 | 11 | 42 | 61 | -19 | |
15 | Gedania II Gdańsk | 26 | 20 | 6 | 2 | 18 | 39 | 75 | -36 | |
16 | Arka II Gdynia | 26 | 19 | 4 | 7 | 15 | 36 | 52 | -16 | |
17 | GKS Kolbudy | 26 | 16 | 4 | 4 | 18 | 22 | 63 | -41 | |
18 | Start Miastko | 25 | 14 | 3 | 5 | 17 | 30 | 68 | -38 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga pomorska sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gryf Słupsk | 13 | 37 | 12 | 1 | 0 | 40 | 9 | 31 | |
2 | Bałtyk Gdynia | 13 | 31 | 10 | 1 | 2 | 34 | 14 | 20 | |
3 | Jaguar Gdańsk | 13 | 30 | 10 | 0 | 3 | 39 | 20 | 19 | |
4 | Pomezania Malbork | 13 | 25 | 7 | 4 | 2 | 32 | 14 | 18 | |
5 | Grom Nowy Staw | 13 | 24 | 7 | 3 | 3 | 24 | 17 | 7 | |
6 | Pogoń Lębork | 13 | 21 | 6 | 3 | 4 | 26 | 13 | 13 | |
7 | Radunia II Stężyca | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 26 | 24 | 2 | |
8 | Chojniczanka II Chojnice | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 32 | 27 | 5 | |
9 | Powiśle Dzierzgoń | 13 | 17 | 4 | 5 | 4 | 17 | 16 | 1 | |
10 | Gedania II Gdańsk | 13 | 16 | 5 | 1 | 7 | 23 | 28 | -5 | |
11 | Gryf Wejherowo | 13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 23 | 23 | 0 | |
12 | Anioły Garczegorze | 13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 21 | 24 | -3 | |
13 | Supra Kwidzyn | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 14 | 26 | -12 | |
14 | MKS Władysławowo | 12 | 13 | 3 | 4 | 5 | 17 | 25 | -8 | |
15 | Sparta Sycewice | 13 | 12 | 3 | 3 | 7 | 22 | 32 | -10 | |
16 | Start Miastko | 13 | 12 | 3 | 3 | 7 | 18 | 30 | -12 | |
17 | Arka II Gdynia | 14 | 11 | 2 | 5 | 7 | 20 | 25 | -5 | |
18 | GKS Kolbudy | 12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 14 | 21 | -7 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga pomorska sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaguar Gdańsk | 13 | 31 | 10 | 1 | 2 | 33 | 12 | 21 | |
2 | Grom Nowy Staw | 13 | 27 | 8 | 3 | 2 | 26 | 13 | 13 | |
3 | Gryf Słupsk | 13 | 26 | 8 | 2 | 3 | 31 | 18 | 13 | |
4 | Bałtyk Gdynia | 13 | 26 | 8 | 2 | 3 | 29 | 16 | 13 | |
5 | Supra Kwidzyn | 13 | 24 | 7 | 3 | 3 | 19 | 16 | 3 | |
6 | Pomezania Malbork | 13 | 21 | 5 | 6 | 2 | 29 | 19 | 10 | |
7 | Gryf Wejherowo | 13 | 21 | 7 | 0 | 6 | 27 | 23 | 4 | |
8 | Anioły Garczegorze | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 24 | 20 | 4 | |
9 | Radunia II Stężyca | 13 | 19 | 5 | 4 | 4 | 21 | 20 | 1 | |
10 | Chojniczanka II Chojnice | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 19 | 23 | -4 | |
11 | Pogoń Lębork | 13 | 16 | 4 | 4 | 5 | 26 | 31 | -5 | |
12 | Powiśle Dzierzgoń | 13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 15 | 22 | -7 | |
13 | MKS Władysławowo | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 17 | 26 | -9 | |
14 | Sparta Sycewice | 13 | 13 | 2 | 7 | 4 | 20 | 29 | -9 | |
15 | Arka II Gdynia | 12 | 8 | 2 | 2 | 8 | 16 | 27 | -11 | |
16 | GKS Kolbudy | 14 | 7 | 2 | 1 | 11 | 8 | 42 | -34 | |
17 | Gedania II Gdańsk | 13 | 4 | 1 | 1 | 11 | 16 | 47 | -31 | |
18 | Start Miastko | 12 | 2 | 0 | 2 | 10 | 12 | 38 | -26 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
Powiśle Dzierzgoń
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
Powiśle Dzierzgoń | 0 - 0 | Pogoń Lębork | 22 czerwca 2024 |
Gryf Słupsk | 0 - 0 | Powiśle Dzierzgoń | 15 czerwca 2024 |
Powiśle Dzierzgoń | 0 - 0 | Gryf Wejherowo | 8 czerwca 2024 |
Start Miastko | 0 - 0 | Powiśle Dzierzgoń | 1 czerwca 2024 |
Powiśle Dzierzgoń | 0 - 0 | MKS Władysławowo | 25 maja 2024 |
Supra Kwidzyn | 0 - 0 | Powiśle Dzierzgoń | 18 maja 2024 |
Jaguar Gdańsk | 0 - 0 | Powiśle Dzierzgoń | 11 maja 2024 |
Powiśle Dzierzgoń | 0 - 0 | Arka II Gdynia | 4 maja 2024 |
Gedania II Gdańsk | 0 - 3 | Powiśle Dzierzgoń | 27 kwietnia 2024 |
Powiśle Dzierzgoń | 0 - 0 | Grom Nowy Staw | 20 kwietnia 2024 |
Pomezania Malbork | 1 - 1 | Powiśle Dzierzgoń | 13 kwietnia 2024 |
Powiśle Dzierzgoń | 2 - 3 | Sparta Sycewice | 6 kwietnia 2024 |
Bałtyk Gdynia | 3 - 0 | Powiśle Dzierzgoń | 30 marca 2024 |
Powiśle Dzierzgoń | 2 - 1 | Anioły Garczegorze | 23 marca 2024 |
Chojniczanka II Chojnice | 3 - 0 | Powiśle Dzierzgoń | 17 marca 2024 |
Powiśle Dzierzgoń | 0 - 1 | Radunia II Stężyca | 9 marca 2024 |
GKS Kolbudy | 2 - 1 | Powiśle Dzierzgoń | 3 marca 2024 |
Pogoń Lębork | 5 - 1 | Powiśle Dzierzgoń | 18 listopada 2023 |
Powiśle Dzierzgoń | 3 - 1 | Gryf Słupsk | 11 listopada 2023 |
Gryf Wejherowo | 2 - 1 | Powiśle Dzierzgoń | 4 listopada 2023 |
Powiśle Dzierzgoń | 4 - 0 | Start Miastko | 28 października 2023 |
MKS Władysławowo | 0 - 2 | Powiśle Dzierzgoń | 21 października 2023 |
Powiśle Dzierzgoń | 1 - 1 | Supra Kwidzyn | 15 października 2023 |
Powiśle Dzierzgoń | 1 - 1 | Jaguar Gdańsk | 7 października 2023 |
Arka II Gdynia | 1 - 2 | Powiśle Dzierzgoń | 1 października 2023 |
Powiśle Dzierzgoń | 2 - 1 | Gedania II Gdańsk | 23 września 2023 |
Grom Nowy Staw | 3 - 1 | Powiśle Dzierzgoń | 16 września 2023 |
Powiśle Dzierzgoń | 1 - 1 | Pomezania Malbork | 9 września 2023 |
Sparta Sycewice | 0 - 0 | Powiśle Dzierzgoń | 2 września 2023 |
Powiśle Dzierzgoń | 1 - 1 | Bałtyk Gdynia | 27 sierpnia 2023 |
Anioły Garczegorze | 2 - 2 | Powiśle Dzierzgoń | 19 sierpnia 2023 |
Powiśle Dzierzgoń | 0 - 3 | Chojniczanka II Chojnice | 15 sierpnia 2023 |
Radunia II Stężyca | 0 - 1 | Powiśle Dzierzgoń | 12 sierpnia 2023 |
Powiśle Dzierzgoń | 0 - 2 | GKS Kolbudy | 6 sierpnia 2023 |
IV liga pomorska sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Mateusz Borowski | Grom Nowy Staw | 17 |
2 | Andrzej Łyszyk | Gryf Słupsk | 13 |
3 | Fabian Słowiński | Gryf Słupsk | 11 |
4 | Igor Jankowski | Bałtyk Gdynia | 11 |
5 | Robert Wesołowski | Pomezania Malbork | 10 |
6 | Dominik Klecha | MKS Władysławowo | 9 |
7 | Krzysztof Idzi | Gryf Wejherowo | 9 |
8 | Janusz Surdykowski | Jaguar Gdańsk | 9 |
9 | Paweł Czychowski | Jaguar Gdańsk | 9 |
10 | Przemysław Płotka | Jaguar Gdańsk | 9 |
11 | Damian Wojda | Pogoń Lębork | 9 |
12 | Tomasz Grabowski | Pomezania Malbork | 8 |
13 | Michał Choszcz | Anioły Garczegorze | 8 |
14 | Szymon Rychłowski | Bałtyk Gdynia | 8 |
15 | Maciej Leske | Gryf Wejherowo | 7 |
16 | Dominik Stolc | Radunia II Stężyca | 7 |
17 | Maciej Miecznikowski | Gryf Słupsk | 7 |
18 | Jakub Kwidziński | Gryf Wejherowo | 7 |
19 | Konrad Nędza | Pomezania Malbork | 7 |
20 | Jakub Kościów | Sparta Sycewice | 6 |
21 | Jakub Rendzio | Radunia II Stężyca | 6 |
22 | Mateusz Pietrzyk | Supra Kwidzyn | 6 |
23 | Łukasz Skierka | Sparta Sycewice | 6 |
24 | Jakub Żywicki | Chojniczanka II Chojnice | 6 |
25 | Bartłomiej Iwański | Gryf Wejherowo | 5 |
26 | Adam Duda | Jaguar Gdańsk | 5 |
27 | Arkadiusz Proena | MKS Władysławowo | 5 |
28 | Dariusz Staniaszek | Supra Kwidzyn | 5 |
29 | Mateusz Słumiński | Anioły Garczegorze | 5 |
30 | Mateusz Koniuszy | Pogoń Lębork | 5 |
31 | Robert Hirsz | Bałtyk Gdynia | 4 |
32 | Dawid Kowalski | Anioły Garczegorze | 4 |
33 | Mateusz Meyer | Chojniczanka II Chojnice | 4 |
34 | Fabian Urbański | Grom Nowy Staw | 4 |
35 | Daniel Piechowski | Gryf Słupsk | 4 |
36 | Marcin Trojanowski | Chojniczanka II Chojnice | 4 |
37 | Rafał Bobrowski | Sparta Sycewice | 4 |
38 | Bartosz Bławat | Gedania II Gdańsk | 4 |
39 | Marcin Dampc | GKS Kolbudy | 4 |
40 | Kacper Rapinczuk | Pomezania Malbork | 4 |
41 | Krystian Rodzim | Radunia II Stężyca | 4 |
42 | Patryk Dąbrowski | Gryf Słupsk | 3 |
43 | Radosław Stępień | Bałtyk Gdynia | 3 |
44 | Krzysztof Iwanowski | Bałtyk Gdynia | 3 |
45 | Dawid Więckowski | Gryf Słupsk | 3 |
46 | Sebastian Dziadkowiec | Pomezania Malbork | 3 |
47 | Igor Michalski | Jaguar Gdańsk | 3 |
48 | Jakub Kafarski | Radunia II Stężyca | 3 |
49 | Błażej Siłkowski | Pogoń Lębork | 3 |
50 | Igor Pawlak | Gedania II Gdańsk | 3 |
51 | Wiktor Ciechański | Gryf Słupsk | 3 |
52 | Krzysztof Rzepa | Powiśle Dzierzgoń | 3 |
53 | Patryk Lewandowski | Powiśle Dzierzgoń | 3 |
54 | Oktawian Skrzecz | Bałtyk Gdynia | 3 |
55 | Michał Kowalkowski | Pogoń Lębork | 3 |
56 | Krystian Faltyński | Gryf Wejherowo | 3 |
57 | Mateusz Dampc | Pogoń Lębork | 3 |
58 | Filip Lipka | Radunia II Stężyca | 3 |
59 | Krzysztof Bryndal | Start Miastko | 3 |
60 | Jakub Narodzonek | Start Miastko | 3 |
61 | Norbert Hołtyn | Grom Nowy Staw | 3 |
62 | Jakub Piotrowski | Arka II Gdynia | 3 |
63 | Maciej Gregorek | Anioły Garczegorze | 3 |
64 | Karol Świdziński | Gryf Słupsk | 3 |
65 | Nikodem Bunik | Gedania II Gdańsk | 3 |
66 | Rafał Majtyka | Chojniczanka II Chojnice | 3 |
67 | Bartek Błaszczyk | Powiśle Dzierzgoń | 3 |
68 | Kacper Szostak | Start Miastko | 3 |
69 | Kordian Błażejczyk | Pogoń Lębork | 3 |
70 | Konrad Bizewski | MKS Władysławowo | 3 |
71 | Hubert Syldatk | Anioły Garczegorze | 3 |
72 | Oskar Bohm | Bałtyk Gdynia | 3 |
73 | Mateusz Sadło | GKS Kolbudy | 3 |
74 | Adrian Rajski | Radunia II Stężyca | 2 |
75 | Grzegorz Gulczyński | Radunia II Stężyca | 2 |
76 | Miłosz Detmer | Chojniczanka II Chojnice | 2 |
77 | Adrian Polański | Grom Nowy Staw | 2 |
78 | Vadym Kukuruza | Arka II Gdynia | 2 |
79 | Ksawery Ronowski | Sparta Sycewice | 2 |
80 | Wojciech Wójcik | Sparta Sycewice | 2 |
81 | Tomasz Wacławski | Supra Kwidzyn | 2 |
82 | Krzysztof Guzowski | Start Miastko | 2 |
83 | Dawid Patelcztyk | Pogoń Lębork | 2 |
84 | Szymon Łukasiewicz | GKS Kolbudy | 2 |
85 | Alef Miraildes Firmino Dos Anjos | Chojniczanka II Chojnice | 2 |
86 | Jakub Romanik | Chojniczanka II Chojnice | 2 |
87 | Maksym Demianchuk | Bałtyk Gdynia | 2 |
88 | Martin Romanek | Pogoń Lębork | 2 |
89 | Kacper Chmielewski | Powiśle Dzierzgoń | 2 |
90 | Kacper Bladowski | Jaguar Gdańsk | 2 |
91 | Krzysztof Kaniewski | Radunia II Stężyca | 2 |
92 | Filip Tomasiewicz | Anioły Garczegorze | 2 |
93 | Bartosz Ossowski | Bałtyk Gdynia | 2 |
94 | Damian Tofil | Sparta Sycewice | 2 |
95 | Bartłomiej Szwajczewski | Start Miastko | 2 |
96 | Michał Kobiela | Anioły Garczegorze | 2 |
97 | Donat Adkonis | Sparta Sycewice | 2 |
98 | Robert Zieliński | Grom Nowy Staw | 2 |
99 | Kacper Madej | Chojniczanka II Chojnice | 2 |
100 | Dawid Zieliński | Grom Nowy Staw | 2 |
101 | Gustaw Panic | Gedania II Gdańsk | 2 |
102 | Mateusz Górka | Supra Kwidzyn | 2 |
103 | Paweł Koniuszek | Start Miastko | 2 |
104 | Kacper Jendruch | Gryf Słupsk | 2 |
105 | Jakub Leszkiewicz | Pogoń Lębork | 2 |
106 | Maciej Zagraba | Chojniczanka II Chojnice | 2 |
107 | Jan Garczyński | Start Miastko | 1 |
108 | Bartosz Śmietanko | Pomezania Malbork | 1 |
109 | Mateusz Długołęcki | Bałtyk Gdynia | 1 |
110 | Adrian Włoch | Pomezania Malbork | 1 |
111 | Przemysław Ronkowski | MKS Władysławowo | 1 |
112 | Julian Goyke | Gryf Wejherowo | 1 |
113 | Jakub Siekierski | Bałtyk Gdynia | 1 |
114 | Karol Kowalczyk | Powiśle Dzierzgoń | 1 |
115 | Mateusz Klecha | Pogoń Lębork | 1 |
116 | Jarosław Kuźniarski | GKS Kolbudy | 1 |
117 | Damian Kugiel | GKS Kolbudy | 1 |
118 | Krzysztof Garbowski | Start Miastko | 1 |
119 | Konrad Waliszewski | Gedania II Gdańsk | 1 |
120 | Mateusz Michalewski | Gedania II Gdańsk | 1 |
121 | Hubert Żuber | Sparta Sycewice | 1 |
122 | Wojciech Zyska | Gedania II Gdańsk | 1 |
123 | Piotr Marszałek | Pomezania Malbork | 1 |
124 | Filip Mosek | Chojniczanka II Chojnice | 1 |
125 | Marcel Predenkiewicz | Arka II Gdynia | 1 |
126 | Ahmed Hafez Hussein Abdallah | Arka II Gdynia | 1 |
127 | Jacek Gretkowski | Supra Kwidzyn | 1 |
128 | Przemysław Lewandowski | Supra Kwidzyn | 1 |
129 | Oskar Formela | MKS Władysławowo | 1 |
130 | Dawid Jabłoński | Supra Kwidzyn | 1 |
131 | Jakub Fijałkowski | Gedania II Gdańsk | 1 |
132 | Marcel Pietrykowski | Sparta Sycewice | 1 |
133 | Marcel Karakiewicz | Gedania II Gdańsk | 1 |
134 | Wojciech Zieliński | Arka II Gdynia | 1 |
135 | Wiktor Sawicki | Arka II Gdynia | 1 |
136 | Jakub Borsuk | Start Miastko | 1 |
137 | Marcin Drzazgowski | Anioły Garczegorze | 1 |
138 | Igor Bogdański | Gedania II Gdańsk | 1 |
139 | Dominik Rycewicz | GKS Kolbudy | 1 |
140 | Szymon Dawidowski | MKS Władysławowo | 1 |
141 | Dawid Karczewski | Pomezania Malbork | 1 |
142 | Krzysztof Błażek | Grom Nowy Staw | 1 |
143 | Michał Alaburda | Supra Kwidzyn | 1 |
144 | Marcin Karniluk | Pomezania Malbork | 1 |
145 | Jakub Jędrzejewski | Supra Kwidzyn | 1 |
146 | Maciej Gorwa | Gedania II Gdańsk | 1 |
147 | Filip Kowalski | Arka II Gdynia | 1 |
148 | Jan Furman | Radunia II Stężyca | 1 |
149 | Cezary Gołubiński | MKS Władysławowo | 1 |
150 | Oskar Klessa | Chojniczanka II Chojnice | 1 |
151 | Jakub Goliński | Chojniczanka II Chojnice | 1 |
152 | Marcin Pietrowski | Jaguar Gdańsk | 1 |
153 | Jakub Bloch | Anioły Garczegorze | 1 |
154 | Dawid Darga | Anioły Garczegorze | 1 |
155 | Aleksander Reclaw | Radunia II Stężyca | 1 |
156 | Wojciech Pawlina | Gryf Słupsk | 1 |
157 | Klaudiusz Filas | Jaguar Gdańsk | 1 |
158 | Kacper Dawidowski | MKS Władysławowo | 1 |
159 | Mateusz Motyliński | Supra Kwidzyn | 1 |
160 | Aleksander Łazarski | Gedania II Gdańsk | 1 |
161 | Paweł Zamerski | Powiśle Dzierzgoń | 1 |
162 | Paweł Kowalczyk | Pogoń Lębork | 1 |
163 | Oliwier Kątny | Gryf Wejherowo | 1 |
164 | Adam Wróblewski | Chojniczanka II Chojnice | 1 |
165 | Kamil Dryjas | Pomezania Malbork | 1 |
166 | Przemysław Kinder | Jaguar Gdańsk | 1 |
167 | Oliwier Maczkowski | Arka II Gdynia | 1 |
168 | Marcel Stenka | Arka II Gdynia | 1 |
169 | Adam Płotka | Radunia II Stężyca | 1 |
170 | Maciej Dampc | Radunia II Stężyca | 1 |
171 | Tymoteusz Czyż | MKS Władysławowo | 1 |
172 | Mateusz Latkiewicz | Pomezania Malbork | 1 |
173 | Patryk Wójcik | Sparta Sycewice | 1 |
174 | Michał Gajewski | Powiśle Dzierzgoń | 1 |
175 | Nikodem Ciechański | Gryf Słupsk | 1 |
176 | Dominik Butowski | Gryf Słupsk | 1 |
177 | Robert Sulewski | Jaguar Gdańsk | 1 |
178 | Mateusz Krause | Arka II Gdynia | 1 |
179 | Aleksander Drozdowicz | Bałtyk Gdynia | 1 |
180 | Kamil Witkowski | Gedania II Gdańsk | 1 |
181 | Kacper Hebel | Gryf Wejherowo | 1 |
182 | Antoni Prałat | Chojniczanka II Chojnice | 1 |
183 | Chrystian Domaschke | Radunia II Stężyca | 1 |
184 | Bartłomiej Borowicz | Start Miastko | 1 |
185 | Jarosław Cudziło | Sparta Sycewice | 1 |
186 | Piotr Dudzik | Grom Nowy Staw | 1 |
187 | Daniel Lorkowski | Powiśle Dzierzgoń | 1 |
188 | Kacper Skonieczny | Chojniczanka II Chojnice | 1 |
189 | Patryk Migowski | Arka II Gdynia | 1 |
190 | Patryk Popieliński | Gedania II Gdańsk | 1 |
191 | Mateusz Bany | GKS Kolbudy | 1 |
192 | Sebastian Gwóżdż | Supra Kwidzyn | 1 |