III liga, gr. I sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 3 1 0 0 5 1 4
2 GKS Wikielec 1 3 1 0 0 5 1 4
3 Legia II Warszawa 1 3 1 0 0 4 1 3
4 Znicz Biała Piska 1 3 1 0 0 3 1 2
5 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 3 1 0 0 2 0 2
6 Olimpia Zambrów 1 3 1 0 0 2 0 2
7 Błonianka Błonie 1 3 1 0 0 3 2 1
8 KS Kutno 1 3 1 0 0 2 1 1
9 Pelikan Łowicz 1 1 0 1 0 1 1 0
10 Broń Radom 1 1 0 1 0 1 1 0
11 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Legionovia Legionowo 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Ursus Warszawa 1 0 0 0 1 2 3 -1
16 Polonia Warszawa 1 0 0 0 1 1 2 -1
17 Jagiellonia II Białystok 1 0 0 0 1 1 3 -2
18 Kaczkan Huragan Morąg 1 0 0 0 1 0 2 -2
19 Unia Skierniewice 1 0 0 0 1 0 2 -2
20 RKS Radomsko 1 0 0 0 1 1 4 -3
21 Concordia Elbląg 1 0 0 0 1 1 5 -4
22 KS Wasilków 1 0 0 0 1 1 5 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 3 1 0 0 5 1 4
2 GKS Wikielec 1 3 1 0 0 5 1 4
3 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 3 1 0 0 2 0 2
4 Olimpia Zambrów 1 3 1 0 0 2 0 2
5 Błonianka Błonie 1 3 1 0 0 3 2 1
6 KS Kutno 1 3 1 0 0 2 1 1
7 Pelikan Łowicz 1 1 0 1 0 1 1 0
8 Legia II Warszawa 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Znicz Biała Piska 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Broń Radom 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Legionovia Legionowo 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Ursus Warszawa 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Polonia Warszawa 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Jagiellonia II Białystok 1 0 0 0 1 1 3 -2
18 Kaczkan Huragan Morąg 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Unia Skierniewice 0 0 0 0 0 0 0 0
20 RKS Radomsko 1 0 0 0 1 1 4 -3
21 Concordia Elbląg 0 0 0 0 0 0 0 0
22 KS Wasilków 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legia II Warszawa 1 3 1 0 0 4 1 3
2 Znicz Biała Piska 1 3 1 0 0 3 1 2
3 Broń Radom 1 1 0 1 0 1 1 0
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GKS Wikielec 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ruch Wysokie Mazowieckie 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Olimpia Zambrów 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Błonianka Błonie 0 0 0 0 0 0 0 0
9 KS Kutno 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Pelikan Łowicz 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Legionovia Legionowo 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Ursus Warszawa 1 0 0 0 1 2 3 -1
16 Polonia Warszawa 1 0 0 0 1 1 2 -1
17 Jagiellonia II Białystok 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Kaczkan Huragan Morąg 1 0 0 0 1 0 2 -2
19 Unia Skierniewice 1 0 0 0 1 0 2 -2
20 RKS Radomsko 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Concordia Elbląg 1 0 0 0 1 1 5 -4
22 KS Wasilków 1 0 0 0 1 1 5 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS Wikielec

Gospodarze Wynik Goście Data
GKS Wikielec 0 - 0 Jagiellonia II Białystok 18 sierpnia 2020
GKS Wikielec 0 - 0 Znicz Biała Piska 10 sierpnia 2020
GKS Wikielec 2 - 0 Znicz Biała Piska 23 kwietnia 2017
Znicz Biała Piska 4 - 1 GKS Wikielec 10 września 2016
GKS Wikielec 0 - 3 Jagiellonia II Białystok 4 czerwca 2016
GKS Wikielec 1 - 1 Znicz Biała Piska 9 kwietnia 2016
Jagiellonia II Białystok 3 - 1 GKS Wikielec 11 listopada 2015
Znicz Biała Piska 4 - 1 GKS Wikielec 5 września 2015

III liga, gr. I sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Damian Warchoł Legia II Warszawa 2
2 Dawid Jarczak Błonianka Błonie 2
3 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 2
4 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
5 Maksim Kventsar RKS Radomsko 1
6 Ariel Mosór Legia II Warszawa 1
7 Łukasz Łakomy Legia II Warszawa 1
8 Paweł Brokowski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
9 Michał Grochowski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
10 Piotr Piekarski Pelikan Łowicz 1
11 Szymon Jagieła Broń Radom 1
12 Marcin Gregorowicz Błonianka Błonie 1
13 Łukasz Piątek Polonia Warszawa 1
14 Kamil Rokosz KS Kutno 1
15 Adrian Marcioch KS Kutno 1
16 Shun Shibata Olimpia Zambrów 1
17 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 1
18 Bartłomiej Danowski Concordia Elbląg 1
19 Michał Drewnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
20 Rafał Maciejewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
21 Jacek Tkaczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
22 Piotr Kacperek GKS Wikielec 1
23 Michał Bartkowski GKS Wikielec 1
24 Łukasz Suchocki GKS Wikielec 1
25 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 1
26 Tomasz Wacławski GKS Wikielec 1
27 Grzegorz Makal KS Wasilków 1
28 Maciej Famulak Znicz Biała Piska 1
29 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 1
30 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 1
31 Maciej Twarowski Jagiellonia II Białystok 1