IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 15 45 15 0 0 59 9 50
2 ITS Jeziorak Iława 16 34 11 1 4 48 16 32
3 Stomil II Olsztyn 16 33 11 0 5 42 20 22
4 Motor Lubawa 16 28 8 4 4 26 22 4
5 Mrągowia Mrągowo 16 27 9 0 7 42 24 18
6 Polonia Lidzbark Warmiński 16 27 9 0 7 23 26 -3
7 Mamry Giżycko 16 25 8 1 7 34 29 5
8 Mazur Ełk 16 20 6 2 8 25 30 -5
9 Pisa Barczewo 16 20 6 2 8 23 36 -13
10 MKS Korsze 16 18 5 3 8 24 32 -8
11 Granica Kętrzyn 16 18 5 3 8 25 44 -19
12 Błękitni Orneta 16 18 5 3 8 22 44 -22
13 Olimpia II Elbląg 16 17 5 2 9 33 28 5
14 Zatoka Braniewo 16 17 5 2 9 20 36 -16
15 Tęcza Biskupiec 16 12 4 0 12 20 45 -25
16 Warmia Olsztyn 15 10 3 1 11 17 42 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 8 24 8 0 0 33 3 30
2 Motor Lubawa 7 16 5 1 1 15 7 8
3 ITS Jeziorak Iława 7 15 5 0 2 21 4 17
4 Stomil II Olsztyn 8 15 5 0 3 20 13 7
5 Mrągowia Mrągowo 8 15 5 0 3 21 8 13
6 Polonia Lidzbark Warmiński 8 15 5 0 3 14 12 2
7 Mazur Ełk 8 11 3 2 3 17 13 4
8 Granica Kętrzyn 7 10 3 1 3 11 22 -11
9 Olimpia II Elbląg 9 10 3 1 5 24 17 7
10 Mamry Giżycko 7 9 3 0 4 14 14 0
11 MKS Korsze 9 9 2 3 4 12 18 -6
12 Tęcza Biskupiec 15 9 3 0 12 19 45 -26
13 Błękitni Orneta 7 7 2 1 4 8 21 -13
14 Warmia Olsztyn 5 6 2 0 3 6 7 -1
15 Zatoka Braniewo 7 5 1 2 4 6 17 -11
16 Pisa Barczewo 7 4 1 1 5 6 15 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 7 21 7 0 0 26 6 20
2 ITS Jeziorak Iława 9 19 6 1 2 27 12 15
3 Stomil II Olsztyn 8 18 6 0 2 22 7 15
4 Mamry Giżycko 9 16 5 1 3 20 15 5
5 Pisa Barczewo 9 16 5 1 3 17 21 -4
6 Motor Lubawa 9 12 3 3 3 11 15 -4
7 Mrągowia Mrągowo 8 12 4 0 4 21 16 5
8 Polonia Lidzbark Warmiński 8 12 4 0 4 9 14 -5
9 Zatoka Braniewo 9 12 4 0 5 14 19 -5
10 Błękitni Orneta 9 11 3 2 4 14 23 -9
11 Mazur Ełk 8 9 3 0 5 8 17 -9
12 MKS Korsze 7 9 3 0 4 12 14 -2
13 Granica Kętrzyn 9 8 2 2 5 14 22 -8
14 Olimpia II Elbląg 7 7 2 1 4 9 11 -2
15 Warmia Olsztyn 10 4 1 1 8 11 35 -24
16 Tęcza Biskupiec 1 3 1 0 0 1 0 1
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS Wikielec

Gospodarze Wynik Goście Data
Zatoka Braniewo 0 - 0 GKS Wikielec 23 listopada 2019
Warmia Olsztyn 0 - 0 GKS Wikielec 16 listopada 2019
GKS Wikielec 5 - 0 Błękitni Orneta 9 listopada 2019
Stomil II Olsztyn 0 - 4 GKS Wikielec 2 listopada 2019
Pisa Barczewo 0 - 2 GKS Wikielec 26 października 2019
GKS Wikielec 3 - 0 Mrągowia Mrągowo 18 października 2019
Granica Kętrzyn 1 - 9 GKS Wikielec 12 października 2019
GKS Wikielec 7 - 1 Mazur Ełk 5 października 2019
Motor Lubawa 2 - 3 GKS Wikielec 28 września 2019
GKS Wikielec 4 - 0 Polonia Lidzbark Warmiński 21 września 2019
ITS Jeziorak Iława 1 - 2 GKS Wikielec 15 września 2019
GKS Wikielec 3 - 1 MKS Korsze 6 września 2019
Mamry Giżycko 1 - 3 GKS Wikielec 31 sierpnia 2019
GKS Wikielec 3 - 0 Olimpia II Elbląg 23 sierpnia 2019
Tęcza Biskupiec 1 - 3 GKS Wikielec 17 sierpnia 2019
GKS Wikielec 3 - 1 Zatoka Braniewo 14 sierpnia 2019
GKS Wikielec 5 - 0 Warmia Olsztyn 9 sierpnia 2019
MKS Korsze 4 - 2 GKS Wikielec 15 czerwca 2019
GKS Wikielec 11 - 0 Tęcza Miłomłyn 8 czerwca 2019
Unia Susz 1 - 1 GKS Wikielec 5 czerwca 2019
Czarni Olecko 1 - 3 GKS Wikielec 1 czerwca 2019
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 - 6 GKS Wikielec 29 maja 2019
Motor Lubawa 4 - 1 GKS Wikielec 25 maja 2019
GKS Wikielec 3 - 2 Granica Kętrzyn 18 maja 2019
Zatoka Braniewo 1 - 2 GKS Wikielec 11 maja 2019
GKS Wikielec 3 - 0 Mrągowia Mrągowo 1 maja 2019
GKS Wikielec 4 - 0 Rominta Gołdap 20 kwietnia 2019
GKS Wikielec 1 - 1 Concordia Elbląg 14 kwietnia 2019
Olimpia II Elbląg 2 - 0 GKS Wikielec 7 kwietnia 2019
GKS Wikielec 2 - 1 Mamry Giżycko 30 marca 2019
Tęcza Biskupiec 1 - 3 GKS Wikielec 24 listopada 2018
GKS Wikielec 0 - 4 ITS Jeziorak Iława 17 listopada 2018
GKS Wikielec 4 - 0 MKS Korsze 9 listopada 2018
Tęcza Miłomłyn 1 - 4 GKS Wikielec 3 listopada 2018
GKS Wikielec 6 - 0 Czarni Olecko 27 października 2018
GKS Wikielec 3 - 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 20 października 2018
GKS Wikielec 0 - 1 Motor Lubawa 13 października 2018
Granica Kętrzyn 0 - 2 GKS Wikielec 6 października 2018
GKS Wikielec 2 - 0 Zatoka Braniewo 29 września 2018
Mrągowia Mrągowo 3 - 1 GKS Wikielec 22 września 2018
GKS Wikielec 4 - 1 Unia Susz 15 września 2018
Rominta Gołdap 0 - 3 GKS Wikielec 8 września 2018
Concordia Elbląg 2 - 2 GKS Wikielec 1 września 2018
GKS Wikielec 0 - 0 Olimpia II Elbląg 24 sierpnia 2018
Mamry Giżycko 1 - 1 GKS Wikielec 18 sierpnia 2018
GKS Wikielec 3 - 0 Tęcza Biskupiec 15 sierpnia 2018
ITS Jeziorak Iława 1 - 7 GKS Wikielec 11 sierpnia 2018
GKS Wikielec 2 - 9 Ursus Warszawa 16 czerwca 2018
Kaczkan Huragan Morąg 4 - 0 GKS Wikielec 9 czerwca 2018
GKS Wikielec 0 - 4 Olimpia Zambrów 2 czerwca 2018
Legia II Warszawa 1 - 2 GKS Wikielec 26 maja 2018
GKS Wikielec 1 - 1 Mazur Ełk 23 maja 2018
Widzew Łódź 3 - 0 GKS Wikielec 20 maja 2018
GKS Wikielec 1 - 0 Warta Sieradz 11 maja 2018
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 - 1 GKS Wikielec 5 maja 2018
GKS Wikielec 0 - 3 Victoria Sulejówek 2 maja 2018
Sokół Ostróda 0 - 2 GKS Wikielec 28 kwietnia 2018
GKS Wikielec 1 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 21 kwietnia 2018
GKS Wikielec 2 - 4 Tur Bielsk Podlaski 18 kwietnia 2018
ŁKS 1926 Łomża 0 - 0 GKS Wikielec 14 kwietnia 2018
GKS Wikielec 0 - 4 Polonia Warszawa 6 kwietnia 2018
Pelikan Łowicz 4 - 2 GKS Wikielec 31 marca 2018
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 GKS Wikielec 27 marca 2018
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 - 0 GKS Wikielec 10 marca 2018
Ursus Warszawa 2 - 1 GKS Wikielec 18 listopada 2017
GKS Wikielec 1 - 5 Kaczkan Huragan Morąg 11 listopada 2017
Olimpia Zambrów 1 - 0 GKS Wikielec 4 listopada 2017
GKS Wikielec 3 - 0 Legia II Warszawa 28 października 2017
Mazur Ełk 0 - 0 GKS Wikielec 21 października 2017
GKS Wikielec 2 - 2 Widzew Łódź 14 października 2017
Warta Sieradz 2 - 0 GKS Wikielec 7 października 2017
GKS Wikielec 2 - 4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29 września 2017
Victoria Sulejówek 1 - 1 GKS Wikielec 23 września 2017
GKS Wikielec 2 - 3 Sokół Ostróda 17 września 2017
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 0 GKS Wikielec 10 września 2017
GKS Wikielec 1 - 2 ŁKS 1926 Łomża 2 września 2017
Polonia Warszawa 1 - 0 GKS Wikielec 26 sierpnia 2017
GKS Wikielec 0 - 2 Pelikan Łowicz 23 sierpnia 2017
GKS Wikielec 0 - 4 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 sierpnia 2017
Tur Bielsk Podlaski 2 - 1 GKS Wikielec 13 sierpnia 2017
GKS Wikielec 1 - 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6 sierpnia 2017
GKS Wikielec 3 - 0 Stomil II Olsztyn 10 czerwca 2017
GSZS Rybno 0 - 2 GKS Wikielec 2 czerwca 2017
GKS Wikielec 5 - 2 Orlęta Reszel 28 maja 2017
Granica Kętrzyn 1 - 2 GKS Wikielec 20 maja 2017
GKS Wikielec 6 - 0 MKS Korsze 12 maja 2017
Rominta Gołdap 0 - 1 GKS Wikielec 6 maja 2017
GKS Wikielec 1 - 1 Mamry Giżycko 28 kwietnia 2017
GKS Wikielec 2 - 0 Znicz Biała Piska 23 kwietnia 2017
Unia Susz 2 - 1 GKS Wikielec 14 kwietnia 2017
GKS Wikielec 2 - 0 Mrągowia Mrągowo 8 kwietnia 2017
Omulew Wielbark 1 - 4 GKS Wikielec 2 kwietnia 2017
GKS Wikielec 3 - 0 Warmiak Łukta 25 marca 2017
Zatoka Braniewo 2 - 3 GKS Wikielec 11 listopada 2016
GKS Wikielec 5 - 1 Tęcza Biskupiec 5 listopada 2016
Stomil II Olsztyn 0 - 2 GKS Wikielec 23 października 2016
GKS Wikielec 6 - 0 GSZS Rybno 14 października 2016
Orlęta Reszel 2 - 2 GKS Wikielec 8 października 2016
GKS Wikielec 2 - 2 Granica Kętrzyn 1 października 2016
MKS Korsze 2 - 2 GKS Wikielec 24 września 2016
GKS Wikielec 3 - 2 Rominta Gołdap 21 września 2016
Mamry Giżycko 2 - 3 GKS Wikielec 17 września 2016
Znicz Biała Piska 4 - 1 GKS Wikielec 10 września 2016
GKS Wikielec 2 - 1 Unia Susz 7 września 2016
Mrągowia Mrągowo 0 - 3 GKS Wikielec 3 września 2016
GKS Wikielec 4 - 0 Omulew Wielbark 27 sierpnia 2016
Warmiak Łukta 2 - 3 GKS Wikielec 24 sierpnia 2016
GKS Wikielec 6 - 1 Zatoka Braniewo 19 sierpnia 2016
Tęcza Biskupiec 1 - 1 GKS Wikielec 13 sierpnia 2016
GKS Wikielec 0 - 3 Jagiellonia II Białystok 4 czerwca 2016
Concordia Elbląg 0 - 1 GKS Wikielec 28 maja 2016
GKS Wikielec 5 - 0 Start Działdowo 21 maja 2016
Mazur Ełk 5 - 0 GKS Wikielec 18 maja 2016
GKS Wikielec 3 - 0 Olimpia Olsztynek 14 maja 2016
ŁKS 1926 Łomża 0 - 1 GKS Wikielec 7 maja 2016
GKS Wikielec 1 - 1 Sokół Ostróda 3 maja 2016
MKS Korsze 1 - 1 GKS Wikielec 30 kwietnia 2016
GKS Wikielec 3 - 0 KS Wasilków 23 kwietnia 2016
Rominta Gołdap 2 - 2 GKS Wikielec 16 kwietnia 2016
GKS Wikielec 1 - 1 Znicz Biała Piska 9 kwietnia 2016
Olimpia Elbląg 2 - 2 GKS Wikielec 2 kwietnia 2016
GKS Wikielec 2 - 0 Wissa Szczuczyn 25 marca 2016
Kaczkan Huragan Morąg 2 - 0 GKS Wikielec 19 marca 2016
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 - 1 GKS Wikielec 12 marca 2016
GKS Wikielec 7 - 0 Granica Kętrzyn 21 listopada 2015
Warmia Grajewo 1 - 4 GKS Wikielec 15 listopada 2015
Jagiellonia II Białystok 3 - 1 GKS Wikielec 11 listopada 2015
GKS Wikielec 1 - 2 Concordia Elbląg 7 listopada 2015
Start Działdowo 1 - 2 GKS Wikielec 31 października 2015
GKS Wikielec 0 - 1 Mazur Ełk 24 października 2015
Olimpia Olsztynek 1 - 1 GKS Wikielec 17 października 2015
GKS Wikielec 1 - 5 ŁKS 1926 Łomża 9 października 2015
Sokół Ostróda 3 - 2 GKS Wikielec 2 października 2015
GKS Wikielec 2 - 0 MKS Korsze 26 września 2015
KS Wasilków 1 - 0 GKS Wikielec 19 września 2015
GKS Wikielec 3 - 3 Rominta Gołdap 12 września 2015
Znicz Biała Piska 4 - 1 GKS Wikielec 5 września 2015
GKS Wikielec 0 - 4 Olimpia Elbląg 29 sierpnia 2015
Wissa Szczuczyn 2 - 2 GKS Wikielec 26 sierpnia 2015
GKS Wikielec 0 - 2 Kaczkan Huragan Morąg 22 sierpnia 2015
GKS Wikielec 0 - 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 16 sierpnia 2015
Granica Kętrzyn 0 - 1 GKS Wikielec 12 sierpnia 2015
GKS Wikielec 1 - 3 Warmia Grajewo 7 sierpnia 2015
Motor Lubawa 2 - 2 GKS Wikielec 20 czerwca 2015
GKS Wikielec 2 - 1 Mrągowia Mrągowo 12 czerwca 2015
Pisa Barczewo 1 - 1 GKS Wikielec 6 czerwca 2015
GKS Wikielec 2 - 2 DKS Dobre Miasto 30 maja 2015
GKS Wikielec 3 - 0 Mamry Giżycko 23 maja 2015
Stomil II Olsztyn 1 - 2 GKS Wikielec 17 maja 2015
GKS Wikielec 1 - 1 Warmiak Łukta 9 maja 2015
Omulew Wielbark 0 - 1 GKS Wikielec 1 maja 2015
GKS Wikielec 1 - 1 Zatoka Braniewo 25 kwietnia 2015
Victoria Bartoszyce 1 - 4 GKS Wikielec 18 kwietnia 2015
GKS Wikielec 1 - 1 Brak drużyny 11 kwietnia 2015
Polonia Pasłęk 0 - 0 GKS Wikielec 3 kwietnia 2015
Warmia Olsztyn 0 - 3 GKS Wikielec 28 marca 2015
Brak drużyny 1 - 1 GKS Wikielec 20 marca 2015
Start Kozłowo 0 - 2 GKS Wikielec 11 listopada 2014
GKS Wikielec 1 - 1 Granica Kętrzyn 7 listopada 2014
GKS Wikielec 1 - 0 Motor Lubawa 31 października 2014
Mrągowia Mrągowo 0 - 4 GKS Wikielec 25 października 2014
GKS Wikielec 5 - 0 Pisa Barczewo 18 października 2014
DKS Dobre Miasto 0 - 1 GKS Wikielec 12 października 2014
Mamry Giżycko 1 - 1 GKS Wikielec 4 października 2014
GKS Wikielec 2 - 0 Stomil II Olsztyn 27 września 2014
Warmiak Łukta 0 - 1 GKS Wikielec 20 września 2014
GKS Wikielec 3 - 2 Omulew Wielbark 13 września 2014
Zatoka Braniewo 1 - 2 GKS Wikielec 6 września 2014
GKS Wikielec 5 - 2 Victoria Bartoszyce 30 sierpnia 2014
Brak drużyny 1 - 1 GKS Wikielec 27 sierpnia 2014
GKS Wikielec 2 - 2 Polonia Pasłęk 24 sierpnia 2014
GKS Wikielec 1 - 4 Warmia Olsztyn 16 sierpnia 2014
GKS Wikielec 2 - 0 Start Kozłowo 13 sierpnia 2014
Granica Kętrzyn 3 - 0 GKS Wikielec 10 sierpnia 2014
Warmiak Łukta 1 - 0 GKS Wikielec 28 czerwca 2014
GKS Wikielec 1 - 1 Pisa Barczewo 21 czerwca 2014
Olimpia Olsztynek 1 - 4 GKS Wikielec 14 czerwca 2014
GKS Wikielec 7 - 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 8 czerwca 2014
Mamry Giżycko 2 - 3 GKS Wikielec 1 czerwca 2014
GKS Wikielec 0 - 0 DKS Dobre Miasto 24 maja 2014
GKS Wikielec 3 - 2 Stomil II Olsztyn 17 maja 2014
Olimpia II Elbląg 4 - 2 GKS Wikielec 10 maja 2014
GKS Wikielec 6 - 0 Zatoka Braniewo 30 kwietnia 2014
Omulew Wielbark 1 - 5 GKS Wikielec 27 kwietnia 2014
GKS Wikielec 4 - 1 18 kwietnia 2014
Rominta Gołdap 0 - 0 GKS Wikielec 13 kwietnia 2014
GKS Wikielec 3 - 0 Start Nidzica 5 kwietnia 2014
Vęgoria Węgorzewo 0 - 4 GKS Wikielec 29 marca 2014
GKS Wikielec 1 - 1 Victoria Bartoszyce 9 listopada 2013
GKS Wikielec 7 - 2 Warmiak Łukta 31 października 2013
Pisa Barczewo 2 - 1 GKS Wikielec 26 października 2013
GKS Wikielec 3 - 1 Olimpia Olsztynek 18 października 2013
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 - 2 GKS Wikielec 12 października 2013
GKS Wikielec 2 - 1 Mamry Giżycko 5 października 2013
DKS Dobre Miasto 1 - 0 GKS Wikielec 28 września 2013
Stomil II Olsztyn 1 - 0 GKS Wikielec 22 września 2013
GKS Wikielec 4 - 0 Olimpia II Elbląg 14 września 2013
Zatoka Braniewo 4 - 0 GKS Wikielec 7 września 2013
GKS Wikielec 3 - 0 Omulew Wielbark 31 sierpnia 2013
2 - 0 GKS Wikielec 28 sierpnia 2013
GKS Wikielec 0 - 1 Rominta Gołdap 24 sierpnia 2013
Start Nidzica 0 - 2 GKS Wikielec 18 sierpnia 2013
GKS Wikielec 3 - 2 Vęgoria Węgorzewo 14 sierpnia 2013
Victoria Bartoszyce 3 - 2 GKS Wikielec 10 sierpnia 2013
GKS Wikielec 2 - 4 Garbarnia Kraków 13 lipca 2013

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Remigiusz Sobociński GKS Wikielec 15
2 Wojciech Figurski ITS Jeziorak Iława 15
3 Michał Jankowski GKS Wikielec 10
4 Mateusz Skonieczka Mamry Giżycko 9
5 Michał Bartkowski GKS Wikielec 9
6 Piotr Kozłowski MKS Korsze 9
7 Radosław Gulbierz Mamry Giżycko 8
8 Aleksander Kowalczyk GKS Wikielec 8
9 Mateusz Cetnarski Stomil II Olsztyn 7
10 Arkadiusz Kuciński ITS Jeziorak Iława 7
11 Daniel Madej ITS Jeziorak Iława 6
12 Mateusz Różowicz Błękitni Orneta 6
13 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 6
14 Krystian Oleszko Warmia Olsztyn 6
15 Przemysław Rybkiewicz Tęcza Biskupiec 6
16 Kacer Nawrocki Pisa Barczewo 6
17 Mariusz Łapiński Mazur Ełk 6
18 Dawid Rudnik Stomil II Olsztyn 6
19 Szymon Rak Stomil II Olsztyn 6
20 Karol Landowski Stomil II Olsztyn 5
21 Wojciech Dziemidowicz Stomil II Olsztyn 5
22 Oskar Kordykiewicz Olimpia II Elbląg 5
23 Kacper Korkliniewski Zatoka Braniewo 5
24 Filip Wójcik Mrągowia Mrągowo 5
25 Rafał Dzierbicki Tęcza Biskupiec 5
26 Paweł Łukasik Polonia Lidzbark Warmiński 5
27 Radosław Galas ITS Jeziorak Iława 5
28 Rafał Ocias Tęcza Biskupiec 5
29 Rafał Darda Mamry Giżycko 5
30 Piotr Wypniewski Mrągowia Mrągowo 5
31 Przemysław Ziemianowicz Błękitni Orneta 5
32 Paweł Dymiński Mamry Giżycko 5
33 Kamil Lullies Błękitni Orneta 4
34 Tomasz Bobrowski Granica Kętrzyn 4
35 Roman Śnieżawski Motor Lubawa 4
36 Sebastian Zajączkowski Polonia Lidzbark Warmiński 4
37 Łukasz Suchocki ITS Jeziorak Iława 4
38 Paweł Aleksandrowicz Granica Kętrzyn 4
39 Jakub Tecław Stomil II Olsztyn 4
40 Paweł Kowalewski Granica Kętrzyn 4
41 Paweł Sawicki MKS Korsze 4
42 Kamil Stawiecki Mazur Ełk 4
43 Mateusz Jurczak Polonia Lidzbark Warmiński 4
44 Łukasz Kuśnierz Mrągowia Mrągowo 4
45 Sergey Gurov Polonia Lidzbark Warmiński 3
46 Paweł Kapusta Pisa Barczewo 3
47 Mariusz Rutkowski Mamry Giżycko 3
48 Mateusz Szymański Motor Lubawa 3
49 Piotr Sobótka Motor Lubawa 3
50 Patryk Woźniak Mazur Ełk 3
51 Łukasz Wolak Zatoka Braniewo 3
52 Łukasz Swacha-Sock Granica Kętrzyn 3
53 Adrian Korzeniewski GKS Wikielec 3
54 Rafał Wytrykowski Pisa Barczewo 3
55 Bogdan Wieliczko Zatoka Braniewo 3
56 Radosław Dorszewski Mazur Ełk 3
57 Łukasz Święty ITS Jeziorak Iława 3
58 Wiktor Abramczyk Mrągowia Mrągowo 3
59 Mateusz Barszczewski Mrągowia Mrągowo 3
60 Dariusz Gołębiowski Mrągowia Mrągowo 3
61 Junior Bah Motor Lubawa 3
62 Cezary Sobolewski Motor Lubawa 3
63 Michał Wołowik Granica Kętrzyn 3
64 Piotr Dominik Mrągowia Mrągowo 3
65 Dawid Jabłoński Olimpia II Elbląg 3
66 Mateusz Bucio Olimpia II Elbląg 3
67 Krzysztof Kressin ITS Jeziorak Iława 3
68 Tomasz Wacławski GKS Wikielec 3
69 Denys Diemishev Motor Lubawa 3
70 Tomasz Aleksander Mrągowia Mrągowo 3
71 Sebastian Milanowski Olimpia II Elbląg 3
72 Igor Mazurek Warmia Olsztyn 3
73 Adrian Podgórski Błękitni Orneta 3
74 Kamil Skrzęta Mrągowia Mrągowo 3
75 Kamil Dajnowski Polonia Lidzbark Warmiński 2
76 Marek Paprocki Pisa Barczewo 2
77 Łukasz Malanowski Błękitni Orneta 2
78 Marcin Dwulat Granica Kętrzyn 2
79 Piotr Trafarski MKS Korsze 2
80 Łukasz Goździejewski Motor Lubawa 2
81 Patryk Wieliczko Olimpia II Elbląg 2
82 Paweł Kazimierowski Olimpia II Elbląg 2
83 Bartłomiej Niedziela Stomil II Olsztyn 2
84 Paweł Flis MKS Korsze 2
85 Kamil Graczyk Zatoka Braniewo 2
86 Oleksander Berezovskyi Mazur Ełk 2
87 Oktawian Skrzecz Stomil II Olsztyn 2
88 Paweł Sagan ITS Jeziorak Iława 2
89 Wojciech Kimso Zatoka Braniewo 2
90 Patryk Rosoliński GKS Wikielec 2
91 Jakub Lewandowski Mazur Ełk 2
92 Artur Kostrubski Pisa Barczewo 2
93 Damian Ruda Zatoka Braniewo 2
94 Mariusz Gąsiorowski MKS Korsze 2
95 Rafał Kowszun Pisa Barczewo 2
96 Patryk Gendera Warmia Olsztyn 2
97 Willian Pozo-Venta Stomil II Olsztyn 1
98 Jakub Jurczak Stomil II Olsztyn 1
99 Paweł Domański Tęcza Biskupiec 1
100 Miłosz Olejniczak Motor Lubawa 1
101 Sebastian Dzierzkiewicz Polonia Lidzbark Warmiński 1
102 Adrian Płoski GKS Wikielec 1
103 Eryk Filipczyk Olimpia II Elbląg 1
104 Oskar Ryk Olimpia II Elbląg 1
105 Kamil Zawalich Pisa Barczewo 1
106 Paweł Cichy Mazur Ełk 1
107 Michał Gosiewski Mazur Ełk 1
108 Paweł Adamiec Mamry Giżycko 1
109 Dawid Olewnik Olimpia II Elbląg 1
110 Daniel Morys Olimpia II Elbląg 1
111 Dominik Szulc Mazur Ełk 1
112 Mateusz Szmukała Olimpia II Elbląg 1
113 Szymon Chrzanowski Tęcza Biskupiec 1
114 Patryk Harasim MKS Korsze 1
115 Patryk Kalinowski Polonia Lidzbark Warmiński 1
116 Bartłomiej Rodzeński Polonia Lidzbark Warmiński 1
117 Paweł Branicki Granica Kętrzyn 1
118 Maciej Kotarba Mrągowia Mrągowo 1
119 Piotr Błędowski Mrągowia Mrągowo 1
120 Oleksii Prytuliak Olimpia II Elbląg 1
121 Sebastian Szypulski GKS Wikielec 1
122 Dawid Skalski Mazur Ełk 1
123 Adrian Chabera Tęcza Biskupiec 1
124 Michał Świderski Mamry Giżycko 1
125 Wojciech Żęgota Mrągowia Mrągowo 1
126 Łukasz Michałowski Mrągowia Mrągowo 1
127 Kacper Szczerba Pisa Barczewo 1
128 Adrian Kwiatkowski Warmia Olsztyn 1
129 Krzysztof Filipek Warmia Olsztyn 1
130 Mateusz Siwko Olimpia II Elbląg 1
131 Sebastian Krzywicki Pisa Barczewo 1
132 Jakub Rusak Mazur Ełk 1
133 Paweł Miłoszewski Granica Kętrzyn 1
134 Dawid Janczewski Warmia Olsztyn 1
135 Andrzej Burchart Motor Lubawa 1
136 Piotr Lewandowski Zatoka Braniewo 1
137 Daniel Wierzbowski Polonia Lidzbark Warmiński 1
138 Bartłomiej Koczara Zatoka Braniewo 1
139 Wojciech Trznadel Warmia Olsztyn 1
140 Michał Kurywczak Błękitni Orneta 1
141 Maciej Waląg Polonia Lidzbark Warmiński 1
142 Bartosz Mączkowski Olimpia II Elbląg 1
143 Andrzej Skindel Pisa Barczewo 1
144 Grzegorz Kochalski ITS Jeziorak Iława 1
145 Mariusz Machniak Granica Kętrzyn 1
146 Aleksander Kowalski Stomil II Olsztyn 1
147 Daniel Kleber Motor Lubawa 1
148 Dawid Ksiuk ITS Jeziorak Iława 1
149 Krystian Ogrodowski Warmia Olsztyn 1
150 Patryk Romejko Błękitni Orneta 1
151 Maciej Balcerzak Mrągowia Mrągowo 1
152 Miłosz Sztachański Granica Kętrzyn 1
153 Marcin Śniegocki Zatoka Braniewo 1
154 Patryk Baran Stomil II Olsztyn 1