III liga, gr. IV sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Cracovia II 2 6 2 0 0 7 2 5
2 Sokół Sieniawa 2 6 2 0 0 4 1 3
3 Avia Świdnik 2 6 2 0 0 4 1 3
4 Wieczysta Kraków 2 4 1 1 0 3 1 2
5 Stal Stalowa Wola 2 3 1 0 1 5 4 1
6 Orlęta Radzyń Podlaski 2 3 1 0 1 4 4 0
7 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 3 1 0 1 3 3 0
8 Unia Tarnów 2 3 1 0 1 3 4 -1
9 Wisłoka Dębica 2 3 1 0 1 3 4 -1
10 Lublinianka Lublin 2 3 1 0 1 2 3 -1
11 Czarni Połaniec 2 3 1 0 1 2 3 -1
12 Podlasie Biała Podlaska 2 2 0 2 0 3 3 0
13 Korona II Kielce 2 2 0 2 0 1 1 0
14 Chełmianka Chełm 2 1 0 1 1 3 4 -1
15 ŁKS Probudex Łagów 2 1 0 1 1 2 3 -1
16 Podhale Nowy Targ 2 1 0 1 1 0 1 -1
17 Wisła Sandomierz 2 0 0 0 2 0 3 -3
18 KS Wiązownica 2 0 0 0 2 1 5 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Cracovia II 1 3 1 0 0 4 2 2
2 Sokół Sieniawa 1 3 1 0 0 2 1 1
3 Avia Świdnik 1 3 1 0 0 3 1 2
4 Wieczysta Kraków 1 3 1 0 0 2 0 2
5 Stal Stalowa Wola 1 3 1 0 0 3 0 3
6 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 3 1 0 0 3 1 2
7 Wisłoka Dębica 1 3 1 0 0 2 1 1
8 Lublinianka Lublin 2 3 1 0 1 2 3 -1
9 Podlasie Biała Podlaska 1 1 0 1 0 1 1 0
10 Korona II Kielce 1 1 0 1 0 0 0 0
11 Chełmianka Chełm 1 1 0 1 0 2 2 0
12 ŁKS Probudex Łagów 1 1 0 1 0 1 1 0
13 Orlęta Radzyń Podlaski 1 0 0 0 1 2 3 -1
14 Unia Tarnów 1 0 0 0 1 0 2 -2
15 Czarni Połaniec 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Podhale Nowy Targ 1 0 0 0 1 0 1 -1
17 Wisła Sandomierz 1 0 0 0 1 0 1 -1
18 KS Wiązownica 1 0 0 0 1 1 2 -1
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Cracovia II 1 3 1 0 0 3 0 3
2 Sokół Sieniawa 1 3 1 0 0 2 0 2
3 Avia Świdnik 1 3 1 0 0 1 0 1
4 Orlęta Radzyń Podlaski 1 3 1 0 0 2 1 1
5 Unia Tarnów 1 3 1 0 0 3 2 1
6 Czarni Połaniec 2 3 1 0 1 2 3 -1
7 Wieczysta Kraków 1 1 0 1 0 1 1 0
8 Podlasie Biała Podlaska 1 1 0 1 0 2 2 0
9 Korona II Kielce 1 1 0 1 0 1 1 0
10 Podhale Nowy Targ 1 1 0 1 0 0 0 0
11 Stal Stalowa Wola 1 0 0 0 1 2 4 -2
12 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 0 0 0 1 0 2 -2
13 Wisłoka Dębica 1 0 0 0 1 1 3 -2
14 Lublinianka Lublin 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Chełmianka Chełm 1 0 0 0 1 1 2 -1
16 ŁKS Probudex Łagów 1 0 0 0 1 1 2 -1
17 Wisła Sandomierz 1 0 0 0 1 0 2 -2
18 KS Wiązownica 1 0 0 0 1 0 3 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Chełmianka Chełm

Gospodarze Wynik Goście Data
Chełmianka Chełm 0 - 0 ŁKS Probudex Łagów 12 listopada 2022
Podhale Nowy Targ 0 - 0 Chełmianka Chełm 5 listopada 2022
Chełmianka Chełm 0 - 0 Czarni Połaniec 29 października 2022
Avia Świdnik 0 - 0 Chełmianka Chełm 22 października 2022
Chełmianka Chełm 0 - 0 Korona II Kielce 15 października 2022
Wisłoka Dębica 0 - 0 Chełmianka Chełm 8 października 2022
Chełmianka Chełm 0 - 0 Wieczysta Kraków 1 października 2022
Chełmianka Chełm 0 - 0 Wisła Sandomierz 24 września 2022
Unia Tarnów 0 - 0 Chełmianka Chełm 17 września 2022
Chełmianka Chełm 0 - 0 KS Wiązownica 10 września 2022
Cracovia II 0 - 0 Chełmianka Chełm 3 września 2022
Chełmianka Chełm 0 - 0 Lublinianka Lublin 27 sierpnia 2022
Stal Stalowa Wola 0 - 0 Chełmianka Chełm 20 sierpnia 2022
Chełmianka Chełm 0 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 17 sierpnia 2022
Sokół Sieniawa 2 - 1 Chełmianka Chełm 14 sierpnia 2022
Chełmianka Chełm 2 - 2 Podlasie Biała Podlaska 6 sierpnia 2022

III liga, gr. IV sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adrian Gębalski Czarni Połaniec 2
2 Jakub Kowalski Stal Stalowa Wola 2
3 Jakub Bednara Chełmianka Chełm 2
4 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 2
5 Szymon Rak Avia Świdnik 2
6 Sebastian Strózik Cracovia II 2
7 Karol Twardowski Sokół Sieniawa 1
8 Jakub Knap Chełmianka Chełm 1
9 Mateusz Geniec Sokół Sieniawa 1
10 Dawid Nojszewski Podlasie Biała Podlaska 1
11 Michał Mak Wieczysta Kraków 1
12 Dominik Maluga Avia Świdnik 1
13 Kostiantyn Czernij KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
14 Michał Nawrot KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
15 Radosław Sylwestrzak KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
16 Kamil Rębisz Wisłoka Dębica 1
17 Igor Dubas Unia Tarnów 1
18 Szymon Mida Unia Tarnów 1
19 Paweł Chaliadka Orlęta Radzyń Podlaski 1
20 Tomasz Palonek Unia Tarnów 1
21 Michał Kobiałka Orlęta Radzyń Podlaski 1
22 Kōsei Iwao Stal Stalowa Wola 1
23 Kacper Nowicki Cracovia II 1
24 Marcin Budziński Cracovia II 1
25 Tomasz Bała Cracovia II 1
26 Dawid Lisowski Korona II Kielce 1
27 Artur Piróg ŁKS Probudex Łagów 1
28 Ernest Skrzyński Orlęta Radzyń Podlaski 1
29 Patryk Zieliński KS Wiązownica 1
30 Arkadiusz Maj Orlęta Radzyń Podlaski 1
31 Mateusz Majewski Lublinianka Lublin 1
32 Michał Paluch Lublinianka Lublin 1
33 Marcin Pigiel Podlasie Biała Podlaska 1
34 Jakub Mażysz Podlasie Biała Podlaska 1
35 Adam Imiela ŁKS Probudex Łagów 1
36 Maciej Góralski Avia Świdnik 1
37 Paweł Oziębło Sokół Sieniawa 1
38 Jarosław Lis Sokół Sieniawa 1
39 Krystian Bracik Cracovia II 1
40 Thiago Rodrigues de Souza Cracovia II 1
41 Kacper Myszogląd Stal Stalowa Wola 1
42 Przemysław Stelmach Stal Stalowa Wola 1
43 Maciej Jankowski Wieczysta Kraków 1
44 Jakub Bąk Wieczysta Kraków 1