III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Siarka Tarnobrzeg 9 21 6 3 0 24 10 14
2 ŁKS Probudex Łagów 8 18 6 0 2 18 9 9
3 Cracovia II 8 17 5 2 1 17 7 10
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 16 4 4 1 15 8 7
5 Chełmianka Chełm 9 15 4 3 2 17 11 6
6 Podhale Nowy Targ 9 15 4 3 2 20 17 3
7 Stal Stalowa Wola 9 14 4 2 3 12 15 -3
8 Unia Tarnów 9 13 3 4 2 17 14 3
9 Watkem Korona Rzeszów 8 12 3 3 2 15 11 4
10 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9 12 3 3 3 10 7 3
11 Wisłoka Dębica 9 12 3 3 3 19 19 0
12 Avia Świdnik 9 11 3 2 4 10 10 0
13 Czarni Połaniec 8 9 2 3 3 10 13 -3
14 Sokół Sieniawa 8 7 2 1 5 7 21 -14
15 Podlasie Biała Podlaska 8 6 0 6 2 7 11 -4
16 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 5 1 2 6 14 19 -5
17 Wisła Sandomierz 8 3 1 0 7 8 24 -16
18 Wólczanka Wólka Pełkińska 8 2 0 2 6 5 19 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Siarka Tarnobrzeg 6 16 5 1 0 17 4 13
2 Stal Stalowa Wola 4 10 3 1 0 8 3 5
3 ŁKS Probudex Łagów 4 9 3 0 1 9 7 2
4 Cracovia II 4 8 2 2 0 9 3 6
5 Avia Świdnik 5 8 2 2 1 6 4 2
6 Orlęta Radzyń Podlaski 4 7 2 1 1 4 4 0
7 Chełmianka Chełm 4 7 2 1 1 7 5 2
8 Podhale Nowy Targ 4 7 2 1 1 9 9 0
9 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 7 2 1 1 4 2 2
10 Wisłoka Dębica 4 7 2 1 1 14 11 3
11 Unia Tarnów 5 6 1 3 1 8 8 0
12 Watkem Korona Rzeszów 4 5 1 2 1 8 6 2
13 Czarni Połaniec 5 5 1 2 2 6 8 -2
14 Sokół Sieniawa 5 4 1 1 3 3 13 -10
15 Wisła Sandomierz 3 3 1 0 2 2 4 -2
16 Podlasie Biała Podlaska 3 2 0 2 1 2 4 -2
17 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 2 0 2 3 9 14 -5
18 Wólczanka Wólka Pełkińska 4 0 0 0 4 1 10 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS Probudex Łagów 4 9 3 0 1 9 2 7
2 Cracovia II 4 9 3 0 1 8 4 4
3 Orlęta Radzyń Podlaski 5 9 2 3 0 11 4 7
4 Chełmianka Chełm 5 8 2 2 1 10 6 4
5 Podhale Nowy Targ 5 8 2 2 1 11 8 3
6 Unia Tarnów 4 7 2 1 1 9 6 3
7 Watkem Korona Rzeszów 4 7 2 1 1 7 5 2
8 Siarka Tarnobrzeg 3 5 1 2 0 7 6 1
9 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5 5 1 2 2 6 5 1
10 Wisłoka Dębica 5 5 1 2 2 5 8 -3
11 Stal Stalowa Wola 5 4 1 1 3 4 12 -8
12 Czarni Połaniec 3 4 1 1 1 4 5 -1
13 Podlasie Biała Podlaska 5 4 0 4 1 5 7 -2
14 Avia Świdnik 4 3 1 0 3 4 6 -2
15 Sokół Sieniawa 3 3 1 0 2 4 8 -4
16 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 3 1 0 3 5 5 0
17 Wólczanka Wólka Pełkińska 4 2 0 2 2 4 9 -5
18 Wisła Sandomierz 5 0 0 0 5 6 20 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Chełmianka Chełm

Gospodarze Wynik Goście Data
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Chełmianka Chełm 6 listopada 2021
Cracovia II 0 - 0 Chełmianka Chełm 9 października 2021
Cracovia II 1 - 2 Chełmianka Chełm 14 kwietnia 2021
Chełmianka Chełm 0 - 0 Cracovia II 5 września 2020
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Chełmianka Chełm 1 kwietnia 2017
Chełmianka Chełm 5 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 sierpnia 2016
Chełmianka Chełm 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 kwietnia 2016
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Chełmianka Chełm 26 sierpnia 2015
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Chełmianka Chełm 20 maja 2015
Chełmianka Chełm 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 26 października 2014
Chełmianka Chełm 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 27 kwietnia 2014
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 1 Chełmianka Chełm 15 września 2013
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Chełmianka Chełm 12 maja 2013
Chełmianka Chełm 1 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 września 2012
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Chełmianka Chełm 29 kwietnia 2012
Chełmianka Chełm 2 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 września 2011
Chełmianka Chełm 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 25 czerwca 2011
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 3 Chełmianka Chełm 7 listopada 2010

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Stefanik Siarka Tarnobrzeg 10
2 Damian Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 8
3 Artur Piróg ŁKS Probudex Łagów 6
4 Adrian Gębalski Czarni Połaniec 6
5 Adam Imiela ŁKS Probudex Łagów 6
6 Ezana Kashay Chełmianka Chełm 5
7 Wojciech Białek Avia Świdnik 5
8 Artur Biały Unia Tarnów 5
9 Błażej Radwanek Wisłoka Dębica 5
10 Arkadiusz Maj Orlęta Radzyń Podlaski 4
11 Szymon Rak Wisła Sandomierz 4
12 Jakub Myszor Cracovia II 4
13 Mateusz Jędryas Watkem Korona Rzeszów 4
14 Patryk Serafin Podhale Nowy Targ 4
15 Tomasz Palonek Wisłoka Dębica 4
16 Paweł Piątek Watkem Korona Rzeszów 4
17 Viktor Putin Unia Tarnów 3
18 Daniel Świderski Stal Stalowa Wola 3
19 Michał Wiśniewski Cracovia II 3
20 Filip Piszczek Cracovia II 3
21 Olaf Nowak Podhale Nowy Targ 3
22 Kamil Radulj Stal Stalowa Wola 3
23 Paweł Myśliwiecki Chełmianka Chełm 2
24 Krzysztof Zawiślak Siarka Tarnobrzeg 2
25 Bartłomiej Poleszak Avia Świdnik 2
26 Jan Bożym Orlęta Radzyń Podlaski 2
27 Mateusz Chyła Orlęta Radzyń Podlaski 2
28 Iván Agudo Siarka Tarnobrzeg 2
29 Oskar Majda KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
30 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 2
31 Grzegorz Płatek Podhale Nowy Targ 2
32 Kamil Matofij Wisłoka Dębica 2
33 Łukasz Mazurek Chełmianka Chełm 2
34 Dawid Brzozowski Chełmianka Chełm 2
35 Patryk Kapuściński Podhale Nowy Targ 2
36 Krzysztof Salak Podlasie Biała Podlaska 2
37 Mateusz Stańczyk Wisła Sandomierz 2
38 Adrian Szynka Podhale Nowy Targ 2
39 Michał Rakoczy Cracovia II 2
40 Łukasz Siedlik Wisłoka Dębica 2
41 Kacper Józefiak Siarka Tarnobrzeg 2
42 Karol Rycaj Orlęta Radzyń Podlaski 2
43 Piotr Cichocki ŁKS Probudex Łagów 2
44 Sebastian Kaczyński Sokół Sieniawa 2
45 Kamil Słoma Wisłoka Dębica 2
46 Dawid Sojda Unia Tarnów 2
47 Maciej Filipowicz Orlęta Radzyń Podlaski 2
48 Radosław Sylwestrzak KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
49 Mateusz Kantor Watkem Korona Rzeszów 2
50 Mateusz Mianowany Podhale Nowy Targ 1
51 Bartosz Zbiciak Chełmianka Chełm 1
52 Patryk Dorosz Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
53 Gabriel Kieroński Unia Tarnów 1
54 Jakub Jakimiuk Stal Stalowa Wola 1
55 Michał Gałecki KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
56 Mateusz Jarzynka Podlasie Biała Podlaska 1
57 Michał Budzyński Chełmianka Chełm 1
58 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 1
59 Patryk Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 1
60 Patryk Słotwiński Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
61 Mateusz Podstolak Wólczanka Wólka Pełkińska 1
62 Jakub Lorek Wólczanka Wólka Pełkińska 1
63 Damian Karwacki Watkem Korona Rzeszów 1
64 Michał Nawrot KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
65 Igor Woś Czarni Połaniec 1
66 Damian Lepiarz Podhale Nowy Targ 1
67 Łukasz Furtak Podhale Nowy Targ 1
68 Tomasz Persona KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
69 Adrian Kajpust Unia Tarnów 1
70 Karol Nieckarz Watkem Korona Rzeszów 1
71 Dominik Pikiel Sokół Sieniawa 1
72 Dariusz Brągiel KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
73 Dawid Gruchała-Węsierski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
74 Dominik Smykowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
75 Adam Kramarz Czarni Połaniec 1
76 Lukáš Bielák Podhale Nowy Targ 1
77 Kamil Bełczowski Wisła Sandomierz 1
78 Maciej Tonia Podhale Nowy Targ 1
79 Wojciech Jarzynka Podlasie Biała Podlaska 1
80 Sebastian Fedan Wisłoka Dębica 1
81 Krystian Wójcik Chełmianka Chełm 1
82 Jakub Czarniecki Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
83 Maciej Wojtak Stal Stalowa Wola 1
84 Patryk Zaucha Cracovia II 1
85 Mateusz Ozimek ŁKS Probudex Łagów 1
86 Filip Krępa Czarni Połaniec 1
87 Marcin Sierczyński Unia Tarnów 1
88 Sebastian Jacak Unia Tarnów 1
89 Amarildo Balotelli ŁKS Probudex Łagów 1
90 Kacper Nytko Unia Tarnów 1
91 Arkadiusz Smoła Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
92 Wiktor Rękas Sokół Sieniawa 1
93 Jakub Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
94 Konrad Kowal Wólczanka Wólka Pełkińska 1
95 Sebastian Taranek Wisła Sandomierz 1
96 Kacper Pietrzyk Stal Stalowa Wola 1
97 Marcel Tyl Siarka Tarnobrzeg 1
98 Luigi D'Apollonio Siarka Tarnobrzeg 1
99 Maciej Maślany Watkem Korona Rzeszów 1
100 Sławomir Duda Stal Stalowa Wola 1
101 Szymon Feret Sokół Sieniawa 1
102 Bartosz Grasza Sokół Sieniawa 1
103 Paweł Mróz Siarka Tarnobrzeg 1
104 Dawid Bałdyga Siarka Tarnobrzeg 1
105 Arkadiusz Korolczuk Orlęta Radzyń Podlaski 1
106 Kamil Ogorzały Cracovia II 1
107 Jakub Kapsa ŁKS Probudex Łagów 1
108 Grzegorz Bonin Chełmianka Chełm 1
109 Kamil Kocoł Podlasie Biała Podlaska 1
110 Mateusz Kompanicki Avia Świdnik 1
111 Paweł Uliczny Avia Świdnik 1
112 Rafał Kursa Avia Świdnik 1
113 Daniel Jodar Ruiz ŁKS Probudex Łagów 1
114 Kamil Hul Czarni Połaniec 1
115 Bartosz Biś Unia Tarnów 1
116 Patryk Orlik Unia Tarnów 1
117 Oliver Janso Podhale Nowy Targ 1
118 Aleksander Drobot Stal Stalowa Wola 1
119 Patryk Zygmunt Wisłoka Dębica 1
120 Szymon Jopek Stal Stalowa Wola 1
121 Adrian Dziubiński Chełmianka Chełm 1
122 Ruslan Marushka Wólczanka Wólka Pełkińska 1
123 Michał Bierzało Siarka Tarnobrzeg 1
124 Oleksandr Yatsenko Siarka Tarnobrzeg 1
125 Paweł Rogala Siarka Tarnobrzeg 1
126 Piotr Ćwik Orlęta Radzyń Podlaski 1
127 Szymon Rygiel Watkem Korona Rzeszów 1
128 Daniel Pawłowski Wólczanka Wólka Pełkińska 1
129 Przemysław Kanarek Chełmianka Chełm 1
130 Erwin Bahonko Podlasie Biała Podlaska 1
131 Kacper Nowicki Cracovia II 1
132 Ferreira Rivaldo Cracovia II 1
133 Mateusz Supryn Cracovia II 1