III liga, gr. I sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 34 74 23 5 6 74 33 41
2 Widzew Łódź 34 74 22 8 4 63 25 38
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 34 66 19 9 6 64 37 27
4 Polonia Warszawa 34 62 17 11 6 63 37 26
5 Olimpia Zambrów 34 56 18 2 14 60 54 6
6 Huragan Morąg 34 54 16 6 12 50 38 12
7 Ursus Warszawa 34 53 15 8 11 51 46 5
8 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 49 14 7 13 58 52 6
9 Victoria Sulejówek 34 48 13 9 12 53 57 -4
10 ŁKS 1926 Łomża 34 45 12 9 13 41 46 -5
11 Pelikan Łowicz 34 43 13 4 17 63 63 0
12 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 34 42 11 9 14 40 54 -14
13 Mazur Ełk 34 39 10 9 15 35 42 -7
14 Sokół Ostróda 34 39 10 9 15 40 48 -8
15 Legia II Warszawa 34 38 11 5 18 52 52 0
16 Warta Sieradz 34 27 6 9 19 35 59 -24
17 Tur Bielsk Podlaski 34 25 6 7 21 33 79 -46
18 GKS Wikielec 34 18 4 6 24 29 82 -53
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew Łódź 17 40 12 4 1 34 8 26
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 39 12 3 2 39 15 24
3 Polonia Warszawa 17 30 8 6 3 29 20 9
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 30 9 3 5 33 23 10
5 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 29 8 5 4 24 20 4
6 Ursus Warszawa 17 28 8 4 5 25 26 -1
7 Pelikan Łowicz 17 28 9 1 7 41 30 11
8 Legia II Warszawa 17 28 9 1 7 31 20 11
9 Olimpia Zambrów 17 25 8 1 8 30 32 -2
10 Huragan Morąg 17 25 7 4 6 22 16 6
11 Victoria Sulejówek 17 24 6 6 5 28 30 -2
12 ŁKS 1926 Łomża 17 22 6 4 7 21 22 -1
13 Sokół Ostróda 17 21 6 3 8 19 20 -1
14 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17 20 5 5 7 17 23 -6
15 Mazur Ełk 17 17 4 5 8 17 23 -6
16 Tur Bielsk Podlaski 17 16 4 4 9 15 34 -19
17 Warta Sieradz 17 14 3 5 9 16 30 -14
18 GKS Wikielec 17 8 2 2 13 19 52 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 37 11 4 2 40 17 23
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 35 11 2 4 35 18 17
3 Widzew Łódź 17 34 10 4 3 29 17 12
4 Polonia Warszawa 17 32 9 5 3 34 17 17
5 Olimpia Zambrów 17 31 10 1 6 30 22 8
6 Huragan Morąg 17 29 9 2 6 28 22 6
7 Ursus Warszawa 17 25 7 4 6 26 20 6
8 Victoria Sulejówek 17 24 7 3 7 25 27 -2
9 ŁKS 1926 Łomża 17 23 6 5 6 20 24 -4
10 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17 22 6 4 7 23 31 -8
11 Mazur Ełk 17 22 6 4 7 18 19 -1
12 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 19 5 4 8 25 29 -4
13 Sokół Ostróda 17 18 4 6 7 21 28 -7
14 Pelikan Łowicz 17 15 4 3 10 22 33 -11
15 Warta Sieradz 17 13 3 4 10 19 29 -10
16 Legia II Warszawa 17 10 2 4 11 21 32 -11
17 GKS Wikielec 17 10 2 4 11 10 30 -20
18 Tur Bielsk Podlaski 17 9 2 3 12 18 45 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Warta Sieradz

Gospodarze Wynik Goście Data
Victoria Sulejówek 2 - 2 Warta Sieradz 16 czerwca 2018
Warta Sieradz 0 - 2 Sokół Ostróda 9 czerwca 2018
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 1 Warta Sieradz 3 czerwca 2018
Warta Sieradz 0 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 30 maja 2018
Warta Sieradz 0 - 2 ŁKS 1926 Łomża 26 maja 2018
Polonia Warszawa 4 - 1 Warta Sieradz 23 maja 2018
Warta Sieradz 1 - 0 Pelikan Łowicz 19 maja 2018
GKS Wikielec 1 - 0 Warta Sieradz 11 maja 2018
Warta Sieradz 3 - 3 Tur Bielsk Podlaski 5 maja 2018
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 - 0 Warta Sieradz 2 maja 2018
Warta Sieradz 0 - 0 Ursus Warszawa 28 kwietnia 2018
Huragan Morąg 1 - 1 Warta Sieradz 21 kwietnia 2018
Warta Sieradz 1 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 kwietnia 2018
Warta Sieradz 1 - 1 Olimpia Zambrów 14 kwietnia 2018
Legia II Warszawa 2 - 1 Warta Sieradz 7 kwietnia 2018
Warta Sieradz 0 - 3 Mazur Ełk 31 marca 2018
Warta Sieradz 0 - 2 Widzew Łódź 24 marca 2018
Warta Sieradz 3 - 5 Victoria Sulejówek 18 listopada 2017
Sokół Ostróda 1 - 0 Warta Sieradz 12 listopada 2017
Warta Sieradz 1 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 listopada 2017
ŁKS 1926 Łomża 0 - 1 Warta Sieradz 28 października 2017
Warta Sieradz 1 - 1 Polonia Warszawa 21 października 2017
Pelikan Łowicz 4 - 1 Warta Sieradz 15 października 2017
Warta Sieradz 2 - 0 GKS Wikielec 7 października 2017
Tur Bielsk Podlaski 0 - 4 Warta Sieradz 1 października 2017
Warta Sieradz 2 - 3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 23 września 2017
Ursus Warszawa 2 - 1 Warta Sieradz 16 września 2017
Warta Sieradz 0 - 2 Huragan Morąg 9 września 2017
Olimpia Zambrów 2 - 1 Warta Sieradz 2 września 2017
Warta Sieradz 1 - 1 Legia II Warszawa 26 sierpnia 2017
Mazur Ełk 1 - 2 Warta Sieradz 23 sierpnia 2017
Widzew Łódź 3 - 0 Warta Sieradz 19 sierpnia 2017
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 1 Warta Sieradz 12 sierpnia 2017
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 2 Warta Sieradz 5 sierpnia 2017

III liga, gr. I sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Wocial Victoria Sulejówek 22
2 Kamil Żylski Sokół Aleksandrów Łódzki 19
3 Tomasz Płonka Lechia Tomaszów Mazowiecki 18
4 Marcin Kozłowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14
5 Mariusz Gabrych Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14
6 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 14
7 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 14
8 Kamil Jackiewicz Olimpia Zambrów 14
9 Robert Kowalczyk Pelikan Łowicz 13
10 Rafał Maćkowski ŁKS 1926 Łomża 12
11 Paweł Wolski Ursus Warszawa 10
12 Grzegorz Domżalski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 10
13 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 10
14 Mateusz Michalski Widzew Łódź 9
15 Rafał Babul Tur Bielsk Podlaski 9
16 Robert Bartczak Legia II Warszawa 9
17 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 8
18 Tomasz Chałas Polonia Warszawa 8
19 Michał Góral Legia II Warszawa 8
20 Marcin Kobierski Warta Sieradz 7
21 Daniel Świderski Widzew Łódź 7
22 Damian Gałązka ŁKS 1926 Łomża 7
23 Rafał Maciążek Huragan Morąg 7
24 Michał Twardowski Mazur Ełk 7
25 Karol Kosiński Tur Bielsk Podlaski 7
26 Karol Drwęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7
27 Bartosz Wiśniewski Polonia Warszawa 7
28 Marcin Kajca Sokół Ostróda 6
29 Arkadiusz Ciach Ursus Warszawa 6
30 Rafał Kalinowski Mazur Ełk 6
31 Daniel Mąka Widzew Łódź 6
32 Róbert Demjan Widzew Łódź 6
33 Joao Augusto Fortunato Mariano Huragan Morąg 6
34 Łukasz Mitek Warta Sieradz 6
35 Jakub Rozwandowicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
36 Krystian Pałczyński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6
37 Mariusz Marczak Polonia Warszawa 6
38 Maciej Koziara Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6
39 Hubert Otręba Sokół Ostróda 5
40 Kacper Falon Widzew Łódź 5
41 Cezary Nowiński GKS Wikielec 5
42 Piotr Łysiak Huragan Morąg 5
43 Mateusz Małek Polonia Warszawa 5
44 Mateusz Muszyński Ursus Warszawa 5
45 Mateusz Butkiewicz Olimpia Zambrów 5
46 Patryk Miarka Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5
47 Paweł Galik Huragan Morąg 5
48 Przemysław Sztybrych Ursus Warszawa 5
49 Łukasz Chojecki Sokół Aleksandrów Łódzki 4
50 Daniel Mlonek Sokół Ostróda 4
51 Marcin Świderski ŁKS 1926 Łomża 4
52 Aleksander Ślęzak Sokół Aleksandrów Łódzki 4
53 Remigiusz Sobociński GKS Wikielec 4
54 Paweł Wasilewski ŁKS 1926 Łomża 4
55 Patryk Walasek Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
56 Piotr Kacperek GKS Wikielec 4
57 Paweł Drażba Tur Bielsk Podlaski 4
58 Michał Adamczyk Pelikan Łowicz 4
59 Mateusz Majewski Legia II Warszawa 4
60 Marcin Kacela Warta Sieradz 4
61 Oleh Mayik Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4
62 Kamil Zalewski Sokół Ostróda 4
63 Dawid Kieplin Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
64 Maciej Mąka Ursus Warszawa 3
65 Konrad Szkopiński Ursus Warszawa 3
66 Bartosz Zakrzewski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3
67 Patryk Malinowski Olimpia Zambrów 3
68 Daniel Lemański ŁKS 1926 Łomża 3
69 Joao Augusto Huragan Morąg 3
70 Michał Wrzesiński Pelikan Łowicz 3
71 Marcin Paczkowski Sokół Ostróda 3
72 Marek Zuziak Widzew Łódź 3
73 Michał Steć Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
74 Tomasz Bogołębski Sokół Aleksandrów Łódzki 3
75 Dario Krišto Widzew Łódź 3
76 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 3
77 Jakub Rozwandowicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
78 Remigiusz Sobociński GKS Wikielec 3
79 Przemysław Szabat Polonia Warszawa 3
80 Samuelson Odunka Victoria Sulejówek 3
81 Jakub Bistuła Pelikan Łowicz 3
82 Wiktor Lach Victoria Sulejówek 3
83 Michał Domański Olimpia Zambrów 3
84 Grzegorz Wojdyga Polonia Warszawa 3
85 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
86 Łukasz Marciniak Sokół Aleksandrów Łódzki 3
87 Kamil Dankowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
88 Aleksander Kwitek Widzew Łódź 3
89 Michał Świderski Mazur Ełk 3
90 Kamil Smyt Sokół Ostróda 2
91 Kamil Orlik Legia II Warszawa 2
92 Przemysław Jastrzębski Olimpia Zambrów 2
93 Bartosz Bujalski Pelikan Łowicz 2
94 Kamil Tomczyk GKS Wikielec 2
95 Maciej Prusinowski Ursus Warszawa 2
96 Karol Kosiński Tur Bielsk Podlaski 2
97 Kacper Jagłowski Mazur Ełk 2
98 Kacper Wełniak Legia II Warszawa 2
99 Marcin Fiedorowicz Tur Bielsk Podlaski 2
100 Marcin Bochenek Polonia Warszawa 2
101 Wiktor Płaneta Warta Sieradz 2
102 Rafał Śledź GKS Wikielec 2
103 Emil Łupiński Olimpia Zambrów 2
104 Radosław Kamiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
105 Piotr Gawlik Pelikan Łowicz 2
106 Wojciech Gorczyca Victoria Sulejówek 2
107 Dawid Makuch Victoria Sulejówek 2
108 Adrian Pluta Sokół Ostróda 2
109 Ronaldo Melo ŁKS 1926 Łomża 2
110 Przemysław Woźniczak Sokół Aleksandrów Łódzki 2
111 Paweł Tomkiewicz GKS Wikielec 2
112 Rafał Śledź GKS Wikielec 2
113 Tomasz Porębski Tur Bielsk Podlaski 2
114 Marcin Kluska Polonia Warszawa 2
115 Konrad Kowalczyk Pelikan Łowicz 2
116 Maciej Famulak Mazur Ełk 2
117 Grzegorz Kowalski Warta Sieradz 2
118 Jakub Kabala Ursus Warszawa 2
119 Mateusz Ostaszewski Olimpia Zambrów 2
120 Łukasz Grzybowski Olimpia Zambrów 2
121 Krzysztof Możdżonek Victoria Sulejówek 2
122 Sebastian Kaczyński Pelikan Łowicz 2
123 Piotr Karłowicz Huragan Morąg 2
124 Giovani Parizotto Huragan Morąg 2
125 Patryk Gondek Mazur Ełk 2
126 Mateusz Ostaszewski Widzew Łódź 2
127 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
128 Maciej Łabędzki Warta Sieradz 2
129 Damian Pawlak Sokół Aleksandrów Łódzki 2
130 Marcin Kajca Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2
131 Daniel Gołębiewski Widzew Łódź 2
132 Sebastian Zieleniecki Widzew Łódź 2
133 Paweł Kowalczyk Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2
134 Sebastian Szymański Legia II Warszawa 2
135 Jan Kadłubiak Sokół Aleksandrów Łódzki 2
136 Miłosz Szczepański Legia II Warszawa 2
137 Daniel Bończak Pelikan Łowicz 2
138 Tsubasa Nishi Legia II Warszawa 2
139 Taras Yavorskyy Pelikan Łowicz 2
140 Patryk Rosoliński Sokół Ostróda 2
141 Taras Jaworśkyj Pelikan Łowicz 2
142 Hubert Molski Mazur Ełk 2
143 Mateusz Kasprzyk Pelikan Łowicz 2
144 Marcin Kajca Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2
145 Przemysław Bella Pelikan Łowicz 2
146 Mateusz Jastrzębski Olimpia Zambrów 2
147 Princewill Okachi Pelikan Łowicz 1
148 Patryk Czarnota Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
149 Adam Patora Warta Sieradz 1
150 Antoni Górecki Ursus Warszawa 1
151 Damian Nowacki Sokół Aleksandrów Łódzki 1
152 Paweł Olszewski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
153 Piotr Kosiński Tur Bielsk Podlaski 1
154 Daniel Kacprzyk ŁKS 1926 Łomża 1
155 Mikołaj Kwietniewski Legia II Warszawa 1
156 Łukasz Popiołek Tur Bielsk Podlaski 1
157 Dawid Sarafiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
158 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
159 Patryk Koncewicz Olimpia Zambrów 1
160 Adrian Zawadka Ursus Warszawa 1
161 Michał Famulak Mazur Ełk 1
162 Mateusz Kaczmarek Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
163 Kacper Przedbora Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
164 Robert Słomka Ursus Warszawa 1
165 Filip Dziełak Ursus Warszawa 1
166 Michał Świdrowski Pelikan Łowicz 1
167 Jakub Szarpak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
168 Patryk Niemczynowicz Tur Bielsk Podlaski 1
169 Paweł Broniszewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
170 Adrian Ploski GKS Wikielec 1
171 Bartosz Wiśniewski Victoria Sulejówek 1
172 Szymon Jajkowski GKS Wikielec 1
173 Krystian Kulikowski Tur Bielsk Podlaski 1
174 Arkadiusz Najemski Legia II Warszawa 1
175 Mateusz Praszelik Legia II Warszawa 1
176 Karol Stolarski Mazur Ełk 1
177 Daniel Choroś Polonia Warszawa 1
178 Marek Pachucki Mazur Ełk 1
179 Patryk Olszewski Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
180 Kamil Tlaga Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
181 Eryk Agnyziak Victoria Sulejówek 1
182 Cezary Sauczek Polonia Warszawa 1
183 Krzysztof Sud Sokół Aleksandrów Łódzki 1
184 Damian Bierzyński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
185 Karol Stanek Widzew Łódź 1
186 Oskar Wojtysiak Legia II Warszawa 1
187 Mariusz Zawodziński Warta Sieradz 1
188 Marcin Pieńkowski Widzew Łódź 1
189 Michał Tarnowski ŁKS 1926 Łomża 1
190 Bartosz Broniarek Pelikan Łowicz 1
191 Oleksander Berezovskyi Mazur Ełk 1
192 Paweł Sobolewski Mazur Ełk 1
193 Kamil Jackiewicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
194 Kamil Cyran Olimpia Zambrów 1
195 Adam Wolak Sokół Ostróda 1
196 Krystian Mycka Pelikan Łowicz 1
197 Piotr Cichocki Legia II Warszawa 1
198 Michał Hryszko Olimpia Zambrów 1
199 Michał Kaput ŁKS 1926 Łomża 1
200 Reinaldo Mel?o ŁKS 1926 Łomża 1
201 Wojciech Kuriata Sokół Ostróda 1
202 Michał Misiak ŁKS 1926 Łomża 1
203 Adrian Wójcik Sokół Ostróda 1
204 Arkadiusz Kucińsk Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
205 Radosław Lenart Huragan Morąg 1
206 Sebastian Czapa Victoria Sulejówek 1
207 Marcin Gawron Polonia Warszawa 1
208 Kacper Roszak Victoria Sulejówek 1
209 Jarosław Szyc Warta Sieradz 1
210 Jan Dźwigała Victoria Sulejówek 1
211 Fabian Woźniak Pelikan Łowicz 1
212 Mateusz Jagiełło Pelikan Łowicz 1
213 Pereira Hildeberto Legia II Warszawa 1
214 Mateusz Furman Mazur Ełk 1
215 Mateusz Furman Mazur Ełk 1
216 Paweł Kolcz GKS Wikielec 1
217 Adrian Korzeniewski Sokół Ostróda 1
218 Adrian Bieńkowski Sokół Ostróda 1
219 Paweł Sagan GKS Wikielec 1
220 Borys Piórkowski GKS Wikielec 1
221 Dariusz Ostaszewski Tur Bielsk Podlaski 1
222 Tomasz Wełnicki Legia II Warszawa 1
223 Mateusz Skonieczka Mazur Ełk 1
224 Damian Ślesicki Victoria Sulejówek 1
225 Daniel Chiliński GKS Wikielec 1
226 Michał Sadowski ŁKS 1926 Łomża 1
227 Damian Pawlak Widzew Łódź 1
228 Andrzej Lewczuk Tur Bielsk Podlaski 1
229 Rafał Parobczyk Pelikan Łowicz 1
230 Andrzej Kosiński Tur Bielsk Podlaski 1
231 Daniel Ciechański Pelikan Łowicz 1
232 Krzysztof Napora Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
233 Marcin Marczak Polonia Warszawa 1
234 Michał Oświęcimka Polonia Warszawa 1
235 Hildeberto Pereira Legia II Warszawa 1
236 Cristian Pasquato Legia II Warszawa 1
237 Cristian Pasquato Legia II Warszawa 1
238 Kamil Smyt GKS Wikielec 1
239 Krystian Kolasa Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
240 Odunka Samuelson Victoria Sulejówek 1
241 Mateusz Bogdanowicz Huragan Morąg 1