IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Łaziska Górne | 23 | 47 | 14 | 5 | 4 | 53 | 18 | 35 | |
2 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 22 | 45 | 13 | 6 | 3 | 62 | 25 | 37 | |
3 | Odra Wodzisław Śląski | 23 | 40 | 12 | 4 | 7 | 45 | 32 | 13 | |
4 | Spójnia Landek | 22 | 38 | 11 | 5 | 6 | 36 | 23 | 13 | |
5 | Gwarek Ornontowice | 23 | 37 | 10 | 7 | 6 | 44 | 23 | 21 | |
6 | ROW 1964 Rybnik | 22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 46 | 42 | 4 | |
7 | Orzeł Łękawica | 23 | 34 | 10 | 4 | 9 | 38 | 26 | 12 | |
8 | Rekord II Bielsko-Biała | 22 | 34 | 11 | 1 | 10 | 38 | 39 | -1 | |
9 | LKS Bełk | 22 | 33 | 9 | 6 | 7 | 38 | 28 | 10 | |
10 | Kuźnia Ustroń | 21 | 31 | 8 | 7 | 6 | 44 | 36 | 8 | |
11 | GKS II Tychy | 22 | 31 | 9 | 4 | 9 | 38 | 35 | 3 | |
12 | Tempo Puńców | 22 | 30 | 8 | 6 | 8 | 38 | 47 | -9 | |
13 | MRKS Czechowice-Dziedzice | 23 | 26 | 7 | 5 | 11 | 32 | 36 | -4 | |
14 | LKS Tworków | 22 | 18 | 5 | 3 | 14 | 34 | 59 | -25 | |
15 | LKS Czaniec | 21 | 16 | 3 | 7 | 11 | 26 | 44 | -18 | |
16 | MKS Lędziny | 23 | 0 | 0 | 0 | 23 | 9 | 108 | -99 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Łaziska Górne | 11 | 29 | 9 | 2 | 0 | 30 | 4 | 26 | |
2 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 12 | 25 | 7 | 4 | 1 | 38 | 16 | 22 | |
3 | GKS II Tychy | 12 | 24 | 8 | 0 | 4 | 24 | 18 | 6 | |
4 | Tempo Puńców | 11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 22 | 18 | 4 | |
5 | Odra Wodzisław Śląski | 13 | 21 | 6 | 3 | 4 | 27 | 20 | 7 | |
6 | Gwarek Ornontowice | 11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 23 | 8 | 15 | |
7 | Orzeł Łękawica | 12 | 21 | 6 | 3 | 3 | 23 | 10 | 13 | |
8 | Spójnia Landek | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 20 | 10 | 10 | |
9 | ROW 1964 Rybnik | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 21 | 15 | 6 | |
10 | Rekord II Bielsko-Biała | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 23 | 18 | 5 | |
11 | LKS Bełk | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 20 | 14 | 6 | |
12 | Kuźnia Ustroń | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 21 | 15 | 6 | |
13 | LKS Tworków | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 21 | 22 | -1 | |
14 | MRKS Czechowice-Dziedzice | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 18 | 22 | -4 | |
15 | LKS Czaniec | 10 | 9 | 1 | 6 | 3 | 14 | 16 | -2 | |
16 | MKS Lędziny | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 | 4 | 46 | -42 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 24 | 9 | 15 | |
2 | Odra Wodzisław Śląski | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 18 | 12 | 6 | |
3 | Polonia Łaziska Górne | 12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 23 | 14 | 9 | |
4 | Spójnia Landek | 11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 16 | 13 | 3 | |
5 | ROW 1964 Rybnik | 12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 25 | 27 | -2 | |
6 | Gwarek Ornontowice | 12 | 16 | 4 | 4 | 4 | 21 | 15 | 6 | |
7 | LKS Bełk | 12 | 16 | 4 | 4 | 4 | 18 | 14 | 4 | |
8 | Kuźnia Ustroń | 11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 23 | 21 | 2 | |
9 | Rekord II Bielsko-Biała | 11 | 15 | 5 | 0 | 6 | 15 | 21 | -6 | |
10 | MRKS Czechowice-Dziedzice | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 14 | 14 | 0 | |
11 | Orzeł Łękawica | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 15 | 16 | -1 | |
12 | Tempo Puńców | 11 | 8 | 1 | 5 | 5 | 16 | 29 | -13 | |
13 | GKS II Tychy | 10 | 7 | 1 | 4 | 5 | 14 | 17 | -3 | |
14 | LKS Czaniec | 11 | 7 | 2 | 1 | 8 | 12 | 28 | -16 | |
15 | LKS Tworków | 11 | 4 | 1 | 1 | 9 | 13 | 37 | -24 | |
16 | MKS Lędziny | 12 | 0 | 0 | 0 | 12 | 5 | 62 | -57 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024
Czas bramek
Drużyna | 1-15 | 16-30 | 31-45+ | 46-60 | 61-75 | 76-90+ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tempo Puńców | 3 | 6 | 6 | 3 | 11 | 6 | 5 | 6 | 4 | 9 | 7 | 8 |
Spójnia Landek | 8 | 2 | 4 | 2 | 3 | 5 | 5 | 4 | 4 | 2 | 5 | 4 |
Rekord II Bielsko-Biała | 4 | 6 | 2 | 4 | 6 | 5 | 5 | 10 | 6 | 6 | 5 | 4 |
ROW 1964 Rybnik | 8 | 7 | 5 | 4 | 6 | 9 | 8 | 6 | 11 | 10 | 6 | 4 |
Polonia Łaziska Górne | 4 | 3 | 5 | 1 | 8 | 4 | 5 | 0 | 8 | 3 | 11 | 4 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 10 | 5 | 8 | 3 | 10 | 3 | 6 | 5 | 8 | 4 | 10 | 6 |
Orzeł Łękawica | 4 | 5 | 7 | 1 | 8 | 4 | 5 | 3 | 6 | 1 | 7 | 3 |
Odra Wodzisław Śląski | 6 | 7 | 5 | 3 | 8 | 4 | 7 | 3 | 8 | 3 | 2 | 5 |
MRKS Czechowice-Dziedzice | 6 | 7 | 6 | 1 | 4 | 9 | 5 | 4 | 2 | 5 | 8 | 4 |
MKS Lędziny | 3 | 12 | 0 | 16 | 1 | 19 | 1 | 13 | 1 | 18 | 1 | 18 |
LKS Tworków | 3 | 5 | 2 | 9 | 7 | 7 | 2 | 7 | 8 | 13 | 5 | 8 |
LKS Czaniec | 3 | 4 | 4 | 2 | 3 | 6 | 3 | 5 | 4 | 4 | 7 | 15 |
LKS Bełk | 2 | 5 | 4 | 4 | 5 | 2 | 5 | 3 | 7 | 5 | 9 | 7 |
Kuźnia Ustroń | 7 | 3 | 9 | 4 | 7 | 5 | 9 | 3 | 5 | 5 | 8 | 10 |
Gwarek Ornontowice | 9 | 5 | 3 | 4 | 5 | 3 | 3 | 2 | 9 | 3 | 6 | 3 |
GKS II Tychy | 4 | 2 | 1 | 10 | 4 | 5 | 7 | 7 | 6 | 6 | 7 | 1 |
- bramki zdobyte, - bramki stracone |
IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024
Średnia ilość bramek
Lp. | Drużyna | M | Śr. Br | Śr. Bz | Śr. Bs | >2.5 | <2.5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Lędziny | 23 | 5.09 | 0.39 | 4.7 | 91.3% | 8.7% |
2 | LKS Tworków | 22 | 4.23 | 1.55 | 2.68 | 68.18% | 31.82% |
3 | ROW 1964 Rybnik | 22 | 4 | 2.09 | 1.91 | 72.73% | 27.27% |
4 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 22 | 3.95 | 2.82 | 1.14 | 72.73% | 27.27% |
5 | Tempo Puńców | 22 | 3.86 | 1.73 | 2.14 | 72.73% | 27.27% |
6 | Kuźnia Ustroń | 21 | 3.81 | 2.1 | 1.71 | 76.19% | 23.81% |
7 | Rekord II Bielsko-Biała | 22 | 3.5 | 1.73 | 1.77 | 77.27% | 22.73% |
8 | Odra Wodzisław Śląski | 23 | 3.35 | 1.96 | 1.39 | 60.87% | 39.13% |
9 | LKS Czaniec | 21 | 3.33 | 1.24 | 2.1 | 61.9% | 38.1% |
10 | GKS II Tychy | 22 | 3.32 | 1.73 | 1.59 | 59.09% | 40.91% |
11 | Polonia Łaziska Górne | 23 | 3.09 | 2.3 | 0.78 | 56.52% | 43.48% |
12 | LKS Bełk | 22 | 3 | 1.73 | 1.27 | 59.09% | 40.91% |
13 | MRKS Czechowice-Dziedzice | 23 | 2.96 | 1.39 | 1.57 | 60.87% | 39.13% |
14 | Gwarek Ornontowice | 23 | 2.91 | 1.91 | 1 | 43.48% | 56.52% |
15 | Orzeł Łękawica | 23 | 2.78 | 1.65 | 1.13 | 52.17% | 47.83% |
16 | Spójnia Landek | 22 | 2.68 | 1.64 | 1.05 | 59.09% | 40.91% |
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5 |
IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Giorgi Merebashvili | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 14 |
2 | Robert Mrózek | Orzeł Łękawica | 12 |
3 | Jakub Sewerin | Gwarek Ornontowice | 11 |
4 | David Ubong James | ROW 1964 Rybnik | 10 |
5 | Michał Rycka | Kuźnia Ustroń | 9 |
6 | Łukasz Gajda | Odra Wodzisław Śląski | 9 |
7 | Jakub Legierski | Tempo Puńców | 9 |
8 | Arys Pachucy | ROW 1964 Rybnik | 8 |
9 | Rafał Adamek | Tempo Puńców | 8 |
10 | Mykola Bui | Kuźnia Ustroń | 8 |
11 | Mateusz Wojtek | Polonia Łaziska Górne | 8 |
12 | Marcin Ośliźlok | Odra Wodzisław Śląski | 7 |
13 | Kamil Sikora | ROW 1964 Rybnik | 7 |
14 | Damian Chmiel | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 7 |
15 | Oliwier Buchczik | Polonia Łaziska Górne | 7 |
16 | Dawid Gajewski | Gwarek Ornontowice | 7 |
17 | Michał Stempniewicz | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 6 |
18 | Michał Pietraczyk | Kuźnia Ustroń | 6 |
19 | Miłosz Misala | Spójnia Landek | 6 |
20 | Aleksander Biegański | Polonia Łaziska Górne | 6 |
21 | Seweryn Caputa | Orzeł Łękawica | 6 |
22 | Jakub Kuczera | ROW 1964 Rybnik | 6 |
23 | Bartłomiej Ślosarczyk | MRKS Czechowice-Dziedzice | 5 |
24 | Michał Staniucha | Polonia Łaziska Górne | 5 |
25 | Jan Janik | ROW 1964 Rybnik | 5 |
26 | Kamil Szlufarski | Kuźnia Ustroń | 5 |
27 | Konrad Bukowczan | MRKS Czechowice-Dziedzice | 5 |
28 | Łukasz Krakowczyk | LKS Bełk | 5 |
29 | Marek Profic | Rekord II Bielsko-Biała | 5 |
30 | Maciej Rucki | Tempo Puńców | 5 |
31 | Piotr Cerkowniak | LKS Tworków | 5 |
32 | Sidy Camara | Rekord II Bielsko-Biała | 5 |
33 | Szymon Kubica | MRKS Czechowice-Dziedzice | 5 |
34 | Krzysztof Szewczyk | LKS Tworków | 5 |
35 | Kamil Jonkisz | Spójnia Landek | 5 |
36 | Michał Willmann | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 5 |
37 | Wojciech Dragon | MRKS Czechowice-Dziedzice | 4 |
38 | Damian Szczęsny | Tempo Puńców | 4 |
39 | Maciej Kowalik | Gwarek Ornontowice | 4 |
40 | Kamil Kuczok | LKS Tworków | 4 |
41 | Wojciech Pisarek | Spójnia Landek | 4 |
42 | Bartłomiej Sikorski | LKS Tworków | 4 |
43 | Dawid Piwczyk | LKS Bełk | 4 |
44 | Bartosz Semeniuk | LKS Bełk | 4 |
45 | Patryk Fabian | LKS Bełk | 4 |
46 | Andryii Apanchuk | LKS Czaniec | 4 |
47 | Jakub Wilczek | Odra Wodzisław Śląski | 3 |
48 | Dawid Kaszok | Polonia Łaziska Górne | 3 |
49 | Patryk Czader | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 3 |
50 | Oleksandr Apanchuk | LKS Czaniec | 3 |
51 | Patryk Wójtowicz | MRKS Czechowice-Dziedzice | 3 |
52 | Kacper Kaspera | LKS Czaniec | 3 |
53 | Kamil Adamek | Tempo Puńców | 3 |
54 | Paweł Mandrysz | ROW 1964 Rybnik | 3 |
55 | Jakub Jabłoński | Gwarek Ornontowice | 3 |
56 | Kamil Hutyra | Spójnia Landek | 3 |
57 | Jakub Kempny | Rekord II Bielsko-Biała | 3 |
58 | Szymon Młocek | Rekord II Bielsko-Biała | 3 |
59 | Mateusz Kasprzyk | Gwarek Ornontowice | 3 |
60 | Wojciech Rasek | LKS Bełk | 3 |
61 | Damian Ścibior | Tempo Puńców | 3 |
62 | Mirek Żebrowski | MKS Lędziny | 3 |
63 | Piotr Pacholski | LKS Bełk | 3 |
64 | Piotr Grober | Odra Wodzisław Śląski | 3 |
65 | Mateusz Stryjewski | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 3 |
66 | Ilya Nazdryn-Platnitski | LKS Czaniec | 3 |
67 | Wiktor Piejak | ROW 1964 Rybnik | 3 |
68 | Piotr Myszor | GKS II Tychy | 3 |
69 | Haris Kadrić | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 3 |
70 | Daniel Fabisiak | Polonia Łaziska Górne | 3 |
71 | Natan Dzięgielewski | GKS II Tychy | 3 |
72 | Sebastian Pępek | Orzeł Łękawica | 3 |
73 | Bartosz Waśkiewicz | Polonia Łaziska Górne | 3 |
74 | Bartłomiej Borak | LKS Czaniec | 3 |
75 | Kamil Małolepszy | Orzeł Łękawica | 3 |
76 | Dawid Boczar | Gwarek Ornontowice | 3 |
77 | Szymon Byrtek | Orzeł Łękawica | 3 |
78 | Igor Mencnarowski | MRKS Czechowice-Dziedzice | 2 |
79 | Mateusz Widuch | Orzeł Łękawica | 2 |
80 | Daniel Bujok | Kuźnia Ustroń | 2 |
81 | Michał Batelt | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 2 |
82 | Michał Studnicki | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 2 |
83 | Patryk Joachim | LKS Bełk | 2 |
84 | Artur Terbalyan | Polonia Łaziska Górne | 2 |
85 | Mikołaj Mojeszczyk | Rekord II Bielsko-Biała | 2 |
86 | Mateusz Wiśniowski | MRKS Czechowice-Dziedzice | 2 |
87 | Jose David Mezu Carabali | Kuźnia Ustroń | 2 |
88 | Michał Ploch | GKS II Tychy | 2 |
89 | Przemysław Mystkowski | GKS II Tychy | 2 |
90 | Jacek Wesecki | MKS Lędziny | 2 |
91 | Jakub Zdrzałek | Gwarek Ornontowice | 2 |
92 | Hubert Żyrek | Rekord II Bielsko-Biała | 2 |
93 | Kamil Pałasz | GKS II Tychy | 2 |
94 | Patryk Świniański | LKS Czaniec | 2 |
95 | Dawid Pułtorak | MKS Lędziny | 2 |
96 | Konrad Kochan | LKS Tworków | 2 |
97 | Krystian Kawka | MRKS Czechowice-Dziedzice | 2 |
98 | Radosław Zając | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 2 |
99 | Bartłomiej Twarkowski | Rekord II Bielsko-Biała | 2 |
100 | Dawid Colik | LKS Czaniec | 2 |
101 | Maksymilian Roguła | Odra Wodzisław Śląski | 2 |
102 | Filip Matuszczyk | Polonia Łaziska Górne | 2 |
103 | Kamil Turoń | Kuźnia Ustroń | 2 |
104 | Dawid Migus | LKS Bełk | 2 |
105 | Bartosz Rutkowski | Spójnia Landek | 2 |
106 | Łukasz Tarasz | Kuźnia Ustroń | 2 |
107 | Denis Matyśkiewicz | GKS II Tychy | 2 |
108 | Robert Paryła | LKS Bełk | 2 |
109 | Bartosz Krzyżok | Odra Wodzisław Śląski | 2 |
110 | Szymon Kalisz | Odra Wodzisław Śląski | 2 |
111 | Filip Handy | LKS Czaniec | 2 |
112 | Kacper Żelazowski | GKS II Tychy | 2 |
113 | Adrian Sikora | Kuźnia Ustroń | 2 |
114 | Tomasz Górkiewicz | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 2 |
115 | Mateusz Słodowy | Odra Wodzisław Śląski | 2 |
116 | Nikodem Powroźnik | Odra Wodzisław Śląski | 2 |
117 | Mateusz Skrobol | Spójnia Landek | 2 |
118 | Daniel Rumin | GKS II Tychy | 2 |
119 | Arkadiusz Krysik | Rekord II Bielsko-Biała | 2 |
120 | Piotr Szumiński | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 1 |
121 | Kacper Pawlus | Rekord II Bielsko-Biała | 1 |
122 | Filip Moiczek | Orzeł Łękawica | 1 |
123 | Arkadiusz Szlajss | Tempo Puńców | 1 |
124 | Mateusz Tekieli | Rekord II Bielsko-Biała | 1 |
125 | Jakub Przygoda | LKS Tworków | 1 |
126 | Kamil Spratek | ROW 1964 Rybnik | 1 |
127 | Jakub Dankowski | ROW 1964 Rybnik | 1 |
128 | Teo Kurtaran | GKS II Tychy | 1 |
129 | Patryk Mikita | GKS II Tychy | 1 |
130 | Dorian Orliński | GKS II Tychy | 1 |
131 | Paweł Polak | Odra Wodzisław Śląski | 1 |
132 | Jakub Michalec | Orzeł Łękawica | 1 |
133 | Łukasz Kopczyk | Spójnia Landek | 1 |
134 | Kamil Koczor | LKS Tworków | 1 |
135 | Maciej Leśniewicz | Tempo Puńców | 1 |
136 | Kacper Słanek | GKS II Tychy | 1 |
137 | Konrad Rabiej | GKS II Tychy | 1 |
138 | Marcin Studencki | Orzeł Łękawica | 1 |
139 | Marcin Mizia | Spójnia Landek | 1 |
140 | Kajetan Rutkowski | Polonia Łaziska Górne | 1 |
141 | Franciszek Liszka | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 1 |
142 | Grzegorz Jakosz | LKS Tworków | 1 |
143 | Mariusz Wanglorz | LKS Tworków | 1 |
144 | Imad El Kabbou Elazz | GKS II Tychy | 1 |
145 | Oliwier Oczkowski | GKS II Tychy | 1 |
146 | Cezary Sudoł | Kuźnia Ustroń | 1 |
147 | Jakub Fiedor | Kuźnia Ustroń | 1 |
148 | Adam Gibiec | Rekord II Bielsko-Biała | 1 |
149 | Szymon Bogunia | Rekord II Bielsko-Biała | 1 |
150 | Adrian Pindera | Spójnia Landek | 1 |
151 | Daniel Sobas | Spójnia Landek | 1 |
152 | Damian Jaworski | Kuźnia Ustroń | 1 |
153 | Patryk Bochyński | LKS Czaniec | 1 |
154 | Konrad Pipia | Polonia Łaziska Górne | 1 |
155 | Bartek Krakowiak | LKS Bełk | 1 |
156 | Bartosz Zarębski | GKS II Tychy | 1 |
157 | Mateusz Wypych | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 1 |
158 | Maciej Marek | Spójnia Landek | 1 |
159 | Marek Krotofil | ROW 1964 Rybnik | 1 |
160 | Piotr Makowski | LKS Bełk | 1 |
161 | Paweł Chłodek | ROW 1964 Rybnik | 1 |
162 | Błażej Ligocki | Kuźnia Ustroń | 1 |
163 | Mateusz Biegun | Orzeł Łękawica | 1 |
164 | Robert Majeranowski | Gwarek Ornontowice | 1 |
165 | Filip Erynkwajt | LKS Tworków | 1 |
166 | Mateusz Grober | Odra Wodzisław Śląski | 1 |
167 | Kamil Gazurek | Orzeł Łękawica | 1 |
168 | Miłosz Krzak | GKS II Tychy | 1 |
169 | Szymon Matyjas | GKS II Tychy | 1 |
170 | Paweł Lisiński | Polonia Łaziska Górne | 1 |
171 | Maciej Felsch | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 1 |
172 | Szymon Grud | LKS Tworków | 1 |
173 | Wiktor Pituch | LKS Czaniec | 1 |
174 | Mykhailo Lavruk | Orzeł Łękawica | 1 |
175 | Marek Jonda | MRKS Czechowice-Dziedzice | 1 |
176 | Konrad Warmiński | LKS Bełk | 1 |
177 | Marcin Szpakowski | GKS II Tychy | 1 |
178 | Kacper Skibicki | GKS II Tychy | 1 |
179 | Seweryn Pielichowski | Gwarek Ornontowice | 1 |
180 | Filip Gajda | MRKS Czechowice-Dziedzice | 1 |
181 | Jakub Waliczek | Kuźnia Ustroń | 1 |
182 | Michał Tobiasz | Tempo Puńców | 1 |
183 | Mikołaj Tobiasz | Tempo Puńców | 1 |
184 | Dawid Okraska | Tempo Puńców | 1 |
IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024
Bramki samobójcze
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Sebastian Pępek | Orzeł Łękawica | 2 |
2 | Jose David Mezu Carabali | Kuźnia Ustroń | 2 |
3 | Bartłomiej Sikorski | LKS Tworków | 1 |
4 | Jakub Wilczek | Odra Wodzisław Śląski | 1 |
5 | Mateusz Słodowy | Odra Wodzisław Śląski | 1 |
6 | Adam Grygier | MRKS Czechowice-Dziedzice | 1 |