IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS II Tychy 11 26 8 2 1 36 9 27
2 LKS Bełk 11 23 7 2 2 24 14 10
3 Unia Turza Śląska 11 20 6 2 3 24 19 5
4 Drzewiarz Jasienica 11 18 5 3 3 18 20 -2
5 Piast II Gliwice 11 17 4 5 2 19 10 9
6 MRKS Czechowice-Dziedzice 11 17 4 5 2 20 12 8
7 Spójnia Landek 11 17 4 5 2 20 13 7
8 Kuźnia Ustroń 11 16 4 4 3 14 16 -2
9 LKS Czaniec 11 15 3 6 2 19 16 3
10 Orzeł Łękawica 11 15 4 3 4 20 25 -5
11 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 11 13 3 4 4 16 20 -4
12 Czarni Gorzyce 11 12 3 3 5 16 23 -7
13 ROW 1964 Rybnik 11 11 2 5 4 19 27 -8
14 Unia Książenice 11 9 3 0 8 20 29 -9
15 LKS Bestwina 11 6 2 0 9 17 30 -13
16 Czarni-Góral Żywiec 11 3 0 3 8 14 33 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Drzewiarz Jasienica 7 14 4 2 1 14 9 5
2 LKS Bełk 6 13 4 1 1 18 10 8
3 GKS II Tychy 5 12 4 0 1 21 5 16
4 Unia Turza Śląska 6 12 4 0 2 17 12 5
5 Piast II Gliwice 6 12 3 3 0 11 2 9
6 LKS Czaniec 6 10 2 4 0 10 6 4
7 Orzeł Łękawica 5 10 3 1 1 9 3 6
8 Kuźnia Ustroń 4 7 2 1 1 5 7 -2
9 Spójnia Landek 5 6 1 3 1 8 7 1
10 ROW 1964 Rybnik 7 6 1 3 3 12 18 -6
11 Unia Książenice 4 6 2 0 2 9 11 -2
12 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5 5 1 2 2 8 11 -3
13 Czarni Gorzyce 5 5 1 2 2 5 7 -2
14 MRKS Czechowice-Dziedzice 5 3 0 3 2 4 7 -3
15 LKS Bestwina 6 3 1 0 5 9 14 -5
16 Czarni-Góral Żywiec 6 1 0 1 5 10 17 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS II Tychy 6 14 4 2 0 15 4 11
2 MRKS Czechowice-Dziedzice 6 14 4 2 0 16 5 11
3 Spójnia Landek 6 11 3 2 1 12 6 6
4 LKS Bełk 5 10 3 1 1 6 4 2
5 Kuźnia Ustroń 7 9 2 3 2 9 9 0
6 Unia Turza Śląska 5 8 2 2 1 7 7 0
7 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6 8 2 2 2 8 9 -1
8 Czarni Gorzyce 6 7 2 1 3 11 16 -5
9 Piast II Gliwice 5 5 1 2 2 8 8 0
10 LKS Czaniec 5 5 1 2 2 9 10 -1
11 Orzeł Łękawica 6 5 1 2 3 11 22 -11
12 ROW 1964 Rybnik 4 5 1 2 1 7 9 -2
13 Drzewiarz Jasienica 4 4 1 1 2 4 11 -7
14 Unia Książenice 7 3 1 0 6 11 18 -7
15 LKS Bestwina 5 3 1 0 4 8 16 -8
16 Czarni-Góral Żywiec 5 2 0 2 3 4 16 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

MRKS Czechowice-Dziedzice

Gospodarze Wynik Goście Data
MRKS Czechowice-Dziedzice 0 - 0 Piast II Gliwice 30 października 2021
MRKS Czechowice-Dziedzice 0 - 2 Kuźnia Ustroń 18 września 2021
MRKS Czechowice-Dziedzice 5 - 0 Kuźnia Ustroń 5 czerwca 2021
Kuźnia Ustroń 0 - 3 MRKS Czechowice-Dziedzice 8 sierpnia 2020
MRKS Czechowice-Dziedzice 2 - 1 Kuźnia Ustroń 28 września 2019
Kuźnia Ustroń 2 - 1 MRKS Czechowice-Dziedzice 6 kwietnia 2019
MRKS Czechowice-Dziedzice 2 - 2 Kuźnia Ustroń 25 sierpnia 2018

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Sławomir Musiolik Unia Turza Śląska 11
2 Arkadiusz Suchiński Unia Książenice 10
3 Damian Oczko LKS Czaniec 7
4 Dariusz Łoś Drzewiarz Jasienica 7
5 Tomasz Zawadzki Spójnia Landek 7
6 Patryk Joachim LKS Bełk 6
7 Marcel Misztal GKS II Tychy 5
8 Szymon Byrtek Orzeł Łękawica 5
9 Dominik Mąka LKS Bełk 5
10 Łukasz Krakowczyk ROW 1964 Rybnik 5
11 Krzysztof Machowski GKS II Tychy 5
12 Wojciech Kędziora Piast II Gliwice 5
13 Dawid Bober Czarni Gorzyce 5
14 Tomasz Gomola Kuźnia Ustroń 5
15 Wojciech Rasek LKS Bełk 4
16 Dorian Orliński GKS II Tychy 4
17 Jakub Raszka LKS Bestwina 4
18 Maciej Felsch LKS Czaniec 4
19 Robert Mrózek Orzeł Łękawica 4
20 Aleksander Biegański GKS II Tychy 4
21 Jarosław Baranśkyj ROW 1964 Rybnik 4
22 Mateusz Masternak Spójnia Landek 3
23 Damian Nowak GKS II Tychy 3
24 Michał Paluch GKS II Tychy 3
25 Michał Czernek MRKS Czechowice-Dziedzice 3
26 Mateusz Włoszek LKS Bestwina 3
27 Łukasz Szędzielarz MRKS Czechowice-Dziedzice 3
28 Kamil Kostecki Unia Książenice 3
29 Jan Janik ROW 1964 Rybnik 3
30 Jakub Pieterwas Czarni-Góral Żywiec 3
31 Michał Rycka Unia Turza Śląska 3
32 Antoni Rozmus Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
33 Michał Pietraczyk Kuźnia Ustroń 3
34 Szymon Gołuch MRKS Czechowice-Dziedzice 3
35 Paweł Flis LKS Czaniec 2
36 Szymon Królak Drzewiarz Jasienica 2
37 Bartosz Rutkowski Spójnia Landek 2
38 Radosław Żbikowski Czarni Gorzyce 2
39 Marcin Pośpiech Orzeł Łękawica 2
40 Paweł Kozioł MRKS Czechowice-Dziedzice 2
41 Patryk Mizera MRKS Czechowice-Dziedzice 2
42 Jakub Szczęch LKS Bełk 2
43 Szymon Kalisz Unia Turza Śląska 2
44 Bartłomiej Ślosarczyk Drzewiarz Jasienica 2
45 Gabriel Kirejczyk Piast II Gliwice 2
46 Kacper Piórecki Orzeł Łękawica 2
47 Grzegorz Szymoński Czarni-Góral Żywiec 2
48 Patryk Semik Czarni-Góral Żywiec 2
49 Łukasz Kopczyk GKS II Tychy 2
50 Mikołaj Wania Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
51 Bartosz Zarębski GKS II Tychy 2
52 Bartosz Semeniuk LKS Bełk 2
53 Kamil Jaroś Spójnia Landek 2
54 Konrad Sieracki Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
55 Robert Tkocz Unia Książenice 2
56 Filip Gajda Drzewiarz Jasienica 2
57 Konrad Kuder Kuźnia Ustroń 2
58 Maciej Gaszka Unia Turza Śląska 2
59 Tomasz Krężelok GKS II Tychy 2
60 Dawid Grabiec LKS Bełk 2
61 Bartosz Bieroński Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
62 Szymon Kubica Spójnia Landek 2
63 Bartosz Iskrzycki Kuźnia Ustroń 2
64 Piotr Bysiec Unia Książenice 2
65 Michał Gacek LKS Bestwina 2
66 Michał Stryczek LKS Bełk 2
67 Michał Pieczka ROW 1964 Rybnik 2
68 Franciszek Liszka Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
69 Aleksander Nagórka Czarni Gorzyce 2
70 Damian Koleczko Unia Książenice 2
71 Paweł Kulczyk Unia Turza Śląska 2
72 Marcin Mizia MRKS Czechowice-Dziedzice 2
73 Filip Laskowski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
74 Mateusz Winciersz Piast II Gliwice 2
75 Adrian Pindera Drzewiarz Jasienica 1
76 Daniel Sobas Spójnia Landek 1
77 Tomasz Biółka Orzeł Łękawica 1
78 Krystian Patroń LKS Bestwina 1
79 Natan Dzięgielewski GKS II Tychy 1
80 Krzysztof Warło Czarni Gorzyce 1
81 Denis Waś Czarni Gorzyce 1
82 Błażej Adamiec MRKS Czechowice-Dziedzice 1
83 Bartosz Kunat ROW 1964 Rybnik 1
84 Bartosz Pankowski Piast II Gliwice 1
85 Szymon Nowak LKS Czaniec 1
86 Wiktor Bućko Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
87 Patryk Fabian Piast II Gliwice 1
88 Bartosz Łuczak Piast II Gliwice 1
89 Jakub Cembala Piast II Gliwice 1
90 Konrad Pipia GKS II Tychy 1
91 Błażej Chwaja Orzeł Łękawica 1
92 Mikołaj Stasica Czarni-Góral Żywiec 1
93 Tomasz Janik Czarni-Góral Żywiec 1
94 Mateusz Wrana MRKS Czechowice-Dziedzice 1
95 Michał Willmann Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
96 Filip Handy LKS Czaniec 1
97 Krystian Makowski LKS Bestwina 1
98 Patryk Wentland LKS Bestwina 1
99 Patryk Świniański Orzeł Łękawica 1
100 Wojciech Orzeł Unia Turza Śląska 1
101 Daniel Podbioł Unia Turza Śląska 1
102 Piotr Groborz LKS Bełk 1
103 Jakub Waliczek Drzewiarz Jasienica 1
104 Marcin Widenka Czarni Gorzyce 1
105 Marek Profic Drzewiarz Jasienica 1
106 Dawid Zieliński Drzewiarz Jasienica 1
107 Dawid Haratyk Kuźnia Ustroń 1
108 Marcin Studencki Orzeł Łękawica 1
109 Damian Gacek LKS Bestwina 1
110 Sebastian Pępek Orzeł Łękawica 1
111 Jakub Knapek Czarni-Góral Żywiec 1
112 Kamil Bezak Spójnia Landek 1
113 Rafał Hałat LKS Czaniec 1
114 Tomasz Kukla Czarni Gorzyce 1
115 Kamil Benauer Czarni Gorzyce 1
116 Kamil Zoń Czarni-Góral Żywiec 1
117 Piotr Jakubowski ROW 1964 Rybnik 1
118 Kamil Szary Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
119 Artur Sawicki LKS Bestwina 1
120 Michał Zachciał Piast II Gliwice 1
121 Krzysztof Grzegorz Piast II Gliwice 1
122 Marcin Zarychta MRKS Czechowice-Dziedzice 1
123 Damian Zajączkowski MRKS Czechowice-Dziedzice 1
124 Miłosz Pawlusiński GKS II Tychy 1
125 Kacper Mielnikiewicz LKS Bestwina 1
126 Ilya Nazdryn-Platnitski LKS Czaniec 1
127 Konrad Stisz Piast II Gliwice 1
128 Oskar Wala Piast II Gliwice 1
129 Kamil Kucharski Czarni Gorzyce 1
130 Kamil Jonkisz MRKS Czechowice-Dziedzice 1
131 Andrzej Malik ROW 1964 Rybnik 1
132 Adam Grygier Drzewiarz Jasienica 1
133 Mateusz Skrobol Spójnia Landek 1
134 Piotr Karwowski Piast II Gliwice 1
135 Wojciech Wilczek LKS Bestwina 1
136 Dawid Olszowski Orzeł Łękawica 1
137 Marcin Kozina GKS II Tychy 1
138 Michał Staniucha GKS II Tychy 1
139 Piotr Glenc Unia Turza Śląska 1
140 Krzysztof Koch Unia Książenice 1