IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 27 60 18 6 3 84 32 52
2 Polonia Łaziska Górne 28 54 16 6 6 63 28 35
3 Spójnia Landek 28 50 15 5 8 50 32 18
4 LKS Bełk 28 48 14 6 8 60 36 24
5 Rekord II Bielsko-Biała 28 47 15 2 11 49 44 5
6 Kuźnia Ustroń 28 46 13 7 8 60 44 16
7 Odra Wodzisław Śląski 28 45 13 6 9 54 45 9
8 Gwarek Ornontowice 28 44 12 8 8 54 29 25
9 GKS II Tychy 28 44 13 5 10 56 39 17
10 ROW 1964 Rybnik 27 41 12 5 10 55 57 -2
11 Tempo Puńców 28 40 11 7 10 51 59 -8
12 Orzeł Łękawica 28 37 11 4 13 43 42 1
13 MRKS Czechowice-Dziedzice 28 35 10 5 13 40 44 -4
14 LKS Tworków 28 18 5 3 20 34 81 -47
15 LKS Czaniec 28 16 3 7 18 34 62 -28
16 MKS Lędziny 28 3 1 0 27 13 126 -113
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 34 10 4 1 52 20 32
2 Polonia Łaziska Górne 14 30 9 3 2 35 12 23
3 GKS II Tychy 14 27 9 0 5 27 21 6
4 Spójnia Landek 14 26 8 2 4 26 14 12
5 Tempo Puńców 14 26 8 2 4 28 26 2
6 Rekord II Bielsko-Biała 14 25 8 1 5 27 21 6
7 Gwarek Ornontowice 14 25 7 4 3 29 10 19
8 Kuźnia Ustroń 14 24 7 3 4 29 20 9
9 Odra Wodzisław Śląski 15 24 7 3 5 31 26 5
10 LKS Bełk 13 23 7 2 4 29 19 10
11 ROW 1964 Rybnik 13 21 6 3 4 25 22 3
12 Orzeł Łękawica 14 21 6 3 5 24 16 8
13 MRKS Czechowice-Dziedzice 14 15 4 3 7 22 28 -6
14 LKS Tworków 14 14 4 2 8 21 36 -15
15 LKS Czaniec 13 9 1 6 6 16 22 -6
16 MKS Lędziny 14 0 0 0 14 7 59 -52
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 12 26 8 2 2 32 12 20
2 LKS Bełk 15 25 7 4 4 31 17 14
3 Polonia Łaziska Górne 14 24 7 3 4 28 16 12
4 Spójnia Landek 14 24 7 3 4 24 18 6
5 Rekord II Bielsko-Biała 14 22 7 1 6 22 23 -1
6 Kuźnia Ustroń 14 22 6 4 4 31 24 7
7 Odra Wodzisław Śląski 13 21 6 3 4 23 19 4
8 ROW 1964 Rybnik 14 20 6 2 6 30 35 -5
9 MRKS Czechowice-Dziedzice 14 20 6 2 6 18 16 2
10 Gwarek Ornontowice 14 19 5 4 5 25 19 6
11 GKS II Tychy 14 17 4 5 5 29 18 11
12 Orzeł Łękawica 14 16 5 1 8 19 26 -7
13 Tempo Puńców 14 14 3 5 6 23 33 -10
14 LKS Czaniec 15 7 2 1 12 18 40 -22
15 LKS Tworków 14 4 1 1 12 13 45 -32
16 MKS Lędziny 14 3 1 0 13 6 67 -61
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

MKS Lędziny

Gospodarze Wynik Goście Data
Rekord II Bielsko-Biała 0 - 0 MKS Lędziny 8 czerwca 2024
MKS Lędziny 0 - 0 LKS Tworków 1 czerwca 2024
MKS Lędziny 0 - 5 GKS II Tychy 24 maja 2024
MKS Lędziny 1 - 5 Kuźnia Ustroń 18 maja 2024
LKS Bełk 5 - 0 MKS Lędziny 11 maja 2024
MKS Lędziny 2 - 3 Spójnia Landek 4 maja 2024
LKS Czaniec 0 - 1 MKS Lędziny 1 maja 2024
MKS Lędziny 0 - 2 Polonia Łaziska Górne 27 kwietnia 2024
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6 - 0 MKS Lędziny 20 kwietnia 2024
MKS Lędziny 0 - 4 ROW 1964 Rybnik 17 kwietnia 2024
Odra Wodzisław Śląski 6 - 1 MKS Lędziny 6 kwietnia 2024
MKS Lędziny 0 - 2 Orzeł Łękawica 30 marca 2024
MRKS Czechowice-Dziedzice 4 - 0 MKS Lędziny 23 marca 2024
MKS Lędziny 1 - 6 Gwarek Ornontowice 16 marca 2024
MKS Lędziny 1 - 5 Tempo Puńców 9 marca 2024
Polonia Łaziska Górne 6 - 0 MKS Lędziny 18 listopada 2023
MKS Lędziny 1 - 2 Rekord II Bielsko-Biała 11 listopada 2023
LKS Tworków 5 - 2 MKS Lędziny 5 listopada 2023
GKS II Tychy 4 - 1 MKS Lędziny 28 października 2023
Kuźnia Ustroń 5 - 0 MKS Lędziny 21 października 2023
MKS Lędziny 0 - 6 LKS Bełk 14 października 2023
Spójnia Landek 5 - 0 MKS Lędziny 7 października 2023
MKS Lędziny 0 - 5 LKS Czaniec 30 września 2023
MKS Lędziny 1 - 5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 16 września 2023
ROW 1964 Rybnik 2 - 1 MKS Lędziny 9 września 2023
MKS Lędziny 0 - 5 Odra Wodzisław Śląski 2 września 2023
Orzeł Łękawica 4 - 0 MKS Lędziny 27 sierpnia 2023
MKS Lędziny 0 - 4 MRKS Czechowice-Dziedzice 19 sierpnia 2023
Gwarek Ornontowice 9 - 0 MKS Lędziny 15 sierpnia 2023
Tempo Puńców 6 - 0 MKS Lędziny 12 sierpnia 2023

IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Giorgi Merebashvili Podbeskidzie II Bielsko-Biała 16
2 Michał Rycka Kuźnia Ustroń 12
3 Robert Mrózek Orzeł Łękawica 12
4 Jakub Sewerin Gwarek Ornontowice 11
5 Michał Pietraczyk Kuźnia Ustroń 10
6 Mykola Bui Kuźnia Ustroń 10
7 Marcin Ośliźlok Odra Wodzisław Śląski 10
8 David Ubong James ROW 1964 Rybnik 10
9 Damian Chmiel Podbeskidzie II Bielsko-Biała 9
10 Łukasz Gajda Odra Wodzisław Śląski 9
11 Jakub Legierski Tempo Puńców 9
12 Arys Pachucy ROW 1964 Rybnik 8
13 Rafał Adamek Tempo Puńców 8
14 Mateusz Wojtek Polonia Łaziska Górne 8
15 Damian Szczęsny Tempo Puńców 7
16 Miłosz Misala Spójnia Landek 7
17 Kamil Sikora ROW 1964 Rybnik 7
18 Oliwier Buchczik Polonia Łaziska Górne 7
19 Dawid Gajewski Gwarek Ornontowice 7
20 Łukasz Krakowczyk LKS Bełk 6
21 Bartosz Semeniuk LKS Bełk 6
22 Marek Profic Rekord II Bielsko-Biała 6
23 Kamil Szlufarski Kuźnia Ustroń 6
24 Konrad Bukowczan MRKS Czechowice-Dziedzice 6
25 Bartłomiej Ślosarczyk MRKS Czechowice-Dziedzice 6
26 Michał Stempniewicz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6
27 Aleksander Biegański Polonia Łaziska Górne 6
28 Seweryn Caputa Orzeł Łękawica 6
29 Jakub Kuczera ROW 1964 Rybnik 6
30 Oleksandr Apanchuk LKS Czaniec 5
31 Andryii Apanchuk LKS Czaniec 5
32 Siveiro Toro Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5
33 Kamil Hutyra Spójnia Landek 5
34 Szymon Byrtek Orzeł Łękawica 5
35 Michał Staniucha Polonia Łaziska Górne 5
36 Jan Janik ROW 1964 Rybnik 5
37 Maciej Rucki Tempo Puńców 5
38 Piotr Cerkowniak LKS Tworków 5
39 Sidy Camara Rekord II Bielsko-Biała 5
40 Szymon Kubica MRKS Czechowice-Dziedzice 5
41 Krzysztof Szewczyk LKS Tworków 5
42 Kamil Jonkisz Spójnia Landek 5
43 Michał Willmann Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5
44 Marcin Mizia Spójnia Landek 4
45 Daniel Bujok Kuźnia Ustroń 4
46 Mateusz Stryjewski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4
47 Adrian Sikora Kuźnia Ustroń 4
48 Michał Studnicki Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4
49 Kacper Pawlus Rekord II Bielsko-Biała 4
50 Damian Ścibior Tempo Puńców 4
51 Igor Mencnarowski MRKS Czechowice-Dziedzice 4
52 Paweł Mandrysz ROW 1964 Rybnik 4
53 Szymon Młocek Rekord II Bielsko-Biała 4
54 Jakub Kempny Rekord II Bielsko-Biała 4
55 Sebastian Pępek Orzeł Łękawica 4
56 Wojciech Dragon MRKS Czechowice-Dziedzice 4
57 Maciej Kowalik Gwarek Ornontowice 4
58 Kamil Kuczok LKS Tworków 4
59 Wojciech Pisarek Spójnia Landek 4
60 Bartłomiej Sikorski LKS Tworków 4
61 Dawid Piwczyk LKS Bełk 4
62 Patryk Fabian LKS Bełk 4
63 Mateusz Widuch Orzeł Łękawica 3
64 Piotr Makowski LKS Bełk 3
65 Maciej Felsch Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
66 Kamil Turoń Kuźnia Ustroń 3
67 Mateusz Słodowy Odra Wodzisław Śląski 3
68 Piotr Szumiński Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
69 Jakub Wilczek Odra Wodzisław Śląski 3
70 Dawid Kaszok Polonia Łaziska Górne 3
71 Patryk Czader Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
72 Patryk Wójtowicz MRKS Czechowice-Dziedzice 3
73 Kacper Kaspera LKS Czaniec 3
74 Kamil Adamek Tempo Puńców 3
75 Jakub Jabłoński Gwarek Ornontowice 3
76 Mateusz Kasprzyk Gwarek Ornontowice 3
77 Wojciech Rasek LKS Bełk 3
78 Mirek Żebrowski MKS Lędziny 3
79 Piotr Pacholski LKS Bełk 3
80 Piotr Grober Odra Wodzisław Śląski 3
81 Ilya Nazdryn-Platnitski LKS Czaniec 3
82 Wiktor Piejak ROW 1964 Rybnik 3
83 Piotr Myszor GKS II Tychy 3
84 Haris Kadrić Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
85 Daniel Fabisiak Polonia Łaziska Górne 3
86 Natan Dzięgielewski GKS II Tychy 3
87 Bartosz Waśkiewicz Polonia Łaziska Górne 3
88 Bartłomiej Borak LKS Czaniec 3
89 Kamil Małolepszy Orzeł Łękawica 3
90 Dawid Boczar Gwarek Ornontowice 3
91 Adam Gibiec Rekord II Bielsko-Biała 2
92 Kamil Gazurek Orzeł Łękawica 2
93 Dorian Orliński GKS II Tychy 2
94 Mateusz Tekieli Rekord II Bielsko-Biała 2
95 Michał Tobiasz Tempo Puńców 2
96 Michał Batelt Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
97 Patryk Joachim LKS Bełk 2
98 Artur Terbalyan Polonia Łaziska Górne 2
99 Mikołaj Mojeszczyk Rekord II Bielsko-Biała 2
100 Mateusz Wiśniowski MRKS Czechowice-Dziedzice 2
101 Jose David Mezu Carabali Kuźnia Ustroń 2
102 Michał Ploch GKS II Tychy 2
103 Przemysław Mystkowski GKS II Tychy 2
104 Jacek Wesecki MKS Lędziny 2
105 Jakub Zdrzałek Gwarek Ornontowice 2
106 Hubert Żyrek Rekord II Bielsko-Biała 2
107 Kamil Pałasz GKS II Tychy 2
108 Patryk Świniański LKS Czaniec 2
109 Dawid Pułtorak MKS Lędziny 2
110 Konrad Kochan LKS Tworków 2
111 Krystian Kawka MRKS Czechowice-Dziedzice 2
112 Radosław Zając Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
113 Bartłomiej Twarkowski Rekord II Bielsko-Biała 2
114 Dawid Colik LKS Czaniec 2
115 Maksymilian Roguła Odra Wodzisław Śląski 2
116 Filip Matuszczyk Polonia Łaziska Górne 2
117 Dawid Migus LKS Bełk 2
118 Bartosz Rutkowski Spójnia Landek 2
119 Łukasz Tarasz Kuźnia Ustroń 2
120 Denis Matyśkiewicz GKS II Tychy 2
121 Robert Paryła LKS Bełk 2
122 Bartosz Krzyżok Odra Wodzisław Śląski 2
123 Szymon Kalisz Odra Wodzisław Śląski 2
124 Filip Handy LKS Czaniec 2
125 Kacper Żelazowski GKS II Tychy 2
126 Tomasz Górkiewicz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
127 Nikodem Powroźnik Odra Wodzisław Śląski 2
128 Mateusz Skrobol Spójnia Landek 2
129 Daniel Rumin GKS II Tychy 2
130 Arkadiusz Krysik Rekord II Bielsko-Biała 2
131 Filip Moiczek Orzeł Łękawica 1
132 Arkadiusz Szlajss Tempo Puńców 1
133 Jakub Przygoda LKS Tworków 1
134 Kamil Spratek ROW 1964 Rybnik 1
135 Jakub Dankowski ROW 1964 Rybnik 1
136 Teo Kurtaran GKS II Tychy 1
137 Patryk Mikita GKS II Tychy 1
138 Paweł Polak Odra Wodzisław Śląski 1
139 Jakub Michalec Orzeł Łękawica 1
140 Łukasz Kopczyk Spójnia Landek 1
141 Kamil Koczor LKS Tworków 1
142 Maciej Leśniewicz Tempo Puńców 1
143 Kacper Słanek GKS II Tychy 1
144 Konrad Rabiej GKS II Tychy 1
145 Marcin Studencki Orzeł Łękawica 1
146 Kajetan Rutkowski Polonia Łaziska Górne 1
147 Franciszek Liszka Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
148 Grzegorz Jakosz LKS Tworków 1
149 Mariusz Wanglorz LKS Tworków 1
150 Imad El Kabbou Elazz GKS II Tychy 1
151 Oliwier Oczkowski GKS II Tychy 1
152 Cezary Sudoł Kuźnia Ustroń 1
153 Jakub Fiedor Kuźnia Ustroń 1
154 Szymon Bogunia Rekord II Bielsko-Biała 1
155 Adrian Pindera Spójnia Landek 1
156 Daniel Sobas Spójnia Landek 1
157 Damian Jaworski Kuźnia Ustroń 1
158 Patryk Bochyński LKS Czaniec 1
159 Konrad Pipia Polonia Łaziska Górne 1
160 Bartek Krakowiak LKS Bełk 1
161 Bartosz Zarębski GKS II Tychy 1
162 Mateusz Wypych Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
163 Maciej Marek Spójnia Landek 1
164 Marek Krotofil ROW 1964 Rybnik 1
165 Paweł Chłodek ROW 1964 Rybnik 1
166 Błażej Ligocki Kuźnia Ustroń 1
167 Mateusz Biegun Orzeł Łękawica 1
168 Robert Majeranowski Gwarek Ornontowice 1
169 Filip Erynkwajt LKS Tworków 1
170 Mateusz Grober Odra Wodzisław Śląski 1
171 Miłosz Krzak GKS II Tychy 1
172 Szymon Matyjas GKS II Tychy 1
173 Paweł Lisiński Polonia Łaziska Górne 1
174 Szymon Grud LKS Tworków 1
175 Wiktor Pituch LKS Czaniec 1
176 Mykhailo Lavruk Orzeł Łękawica 1
177 Marek Jonda MRKS Czechowice-Dziedzice 1
178 Konrad Warmiński LKS Bełk 1
179 Marcin Szpakowski GKS II Tychy 1
180 Kacper Skibicki GKS II Tychy 1
181 Seweryn Pielichowski Gwarek Ornontowice 1
182 Filip Gajda MRKS Czechowice-Dziedzice 1
183 Jakub Waliczek Kuźnia Ustroń 1
184 Mikołaj Tobiasz Tempo Puńców 1
185 Dawid Okraska Tempo Puńców 1