IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS II Tychy 30 64 20 4 6 85 29 56
2 LKS Bełk 30 64 20 4 6 64 37 27
3 Unia Turza Śląska 30 55 17 4 9 64 42 22
4 MRKS Czechowice-Dziedzice 30 54 16 6 8 64 35 29
5 Piast II Gliwice 30 52 15 7 8 62 42 20
6 Kuźnia Ustroń 30 50 14 8 8 49 36 13
7 LKS Czaniec 30 48 13 9 8 55 42 13
8 Orzeł Łękawica 30 44 13 5 12 56 51 5
9 Spójnia Landek 30 41 11 8 11 50 47 3
10 Drzewiarz Jasienica 30 39 11 6 13 38 54 -16
11 ROW 1964 Rybnik 30 38 10 8 12 64 65 -1
12 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 37 10 7 13 41 48 -7
13 Unia Książenice 30 34 10 4 16 58 74 -16
14 Czarni Gorzyce 30 29 8 5 17 35 68 -33
15 LKS Bestwina 30 18 5 3 22 38 84 -46
16 Czarni-Góral Żywiec 30 7 1 4 25 17 86 -69
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Turza Śląska 15 37 12 1 2 41 18 23
2 GKS II Tychy 15 36 12 0 3 52 16 36
3 LKS Bełk 15 35 11 2 2 38 19 19
4 LKS Czaniec 15 29 8 5 2 28 15 13
5 Kuźnia Ustroń 15 28 8 4 3 25 18 7
6 Orzeł Łękawica 15 26 8 2 5 29 14 15
7 Piast II Gliwice 15 25 7 4 4 31 20 11
8 Drzewiarz Jasienica 15 24 7 3 5 25 23 2
9 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 22 6 4 5 26 16 10
10 Spójnia Landek 15 22 6 4 5 28 23 5
11 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 22 6 4 5 24 19 5
12 Unia Książenice 15 19 6 1 8 27 40 -13
13 ROW 1964 Rybnik 15 18 4 6 5 32 32 0
14 Czarni Gorzyce 15 18 5 3 7 19 30 -11
15 LKS Bestwina 15 10 3 1 11 18 40 -22
16 Czarni-Góral Żywiec 15 2 0 2 13 11 43 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 32 10 2 3 38 19 19
2 LKS Bełk 15 29 9 2 4 26 18 8
3 GKS II Tychy 15 28 8 4 3 33 13 20
4 Piast II Gliwice 15 27 8 3 4 31 22 9
5 Kuźnia Ustroń 15 22 6 4 5 24 18 6
6 ROW 1964 Rybnik 15 20 6 2 7 32 33 -1
7 LKS Czaniec 15 19 5 4 6 27 27 0
8 Spójnia Landek 15 19 5 4 6 22 24 -2
9 Unia Turza Śląska 15 18 5 3 7 23 24 -1
10 Orzeł Łękawica 15 18 5 3 7 27 37 -10
11 Drzewiarz Jasienica 15 15 4 3 8 13 31 -18
12 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 15 4 3 8 17 29 -12
13 Unia Książenice 15 15 4 3 8 31 34 -3
14 Czarni Gorzyce 15 11 3 2 10 16 38 -22
15 LKS Bestwina 15 8 2 2 11 20 44 -24
16 Czarni-Góral Żywiec 15 5 1 2 12 6 43 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Unia Turza Śląska 6 5 9 8 10 5 14 6 15 10 8 7
Unia Książenice 5 10 8 9 12 12 9 17 10 8 11 17
Spójnia Landek 6 6 7 8 9 7 7 5 9 9 11 9
ROW 1964 Rybnik 2 11 8 11 11 10 10 4 14 14 14 17
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 8 7 5 5 11 4 7 4 7 11 11
Piast II Gliwice 5 2 8 10 9 6 11 9 11 7 12 10
Orzeł Łękawica 5 4 8 6 10 8 9 8 11 12 9 14
MRKS Czechowice-Dziedzice 9 3 9 5 10 5 8 6 11 9 15 6
LKS Czaniec 8 6 4 6 7 9 11 7 10 4 12 9
LKS Bełk 10 6 6 6 12 7 5 6 14 6 12 7
LKS Bestwina 8 8 3 15 6 9 4 16 6 15 10 18
Kuźnia Ustroń 7 4 7 6 7 7 8 6 8 9 8 5
GKS II Tychy 11 4 14 5 17 8 10 4 13 5 16 3
Drzewiarz Jasienica 3 8 9 7 5 8 6 6 5 17 9 6
Czarni-Góral Żywiec 4 5 2 6 1 10 1 7 3 4 5 10
Czarni Gorzyce 4 6 8 4 6 15 8 11 5 13 3 17
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Unia Książenice 30 4.4 1.93 2.47 86.67% 13.33%
2 ROW 1964 Rybnik 30 4.3 2.13 2.17 83.33% 16.67%
3 LKS Bestwina 30 4.07 1.27 2.8 76.67% 23.33%
4 GKS II Tychy 30 3.8 2.83 0.97 80% 20%
5 Orzeł Łękawica 30 3.57 1.87 1.7 66.67% 33.33%
6 Unia Turza Śląska 30 3.53 2.13 1.4 70% 30%
7 Piast II Gliwice 30 3.47 2.07 1.4 86.67% 13.33%
8 Czarni-Góral Żywiec 30 3.43 0.57 2.87 83.33% 16.67%
9 Czarni Gorzyce 30 3.43 1.17 2.27 70% 30%
10 LKS Bełk 30 3.37 2.13 1.23 70% 30%
11 MRKS Czechowice-Dziedzice 30 3.3 2.13 1.17 63.33% 36.67%
12 Spójnia Landek 30 3.23 1.67 1.57 70% 30%
13 LKS Czaniec 30 3.23 1.83 1.4 66.67% 33.33%
14 Drzewiarz Jasienica 30 3.07 1.27 1.8 60% 40%
15 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 2.97 1.37 1.6 53.33% 46.67%
16 Kuźnia Ustroń 30 2.83 1.63 1.2 53.33% 46.67%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Sławomir Musiolik Unia Turza Śląska 22
2 Arkadiusz Suchiński Unia Książenice 19
3 Patryk Joachim LKS Bełk 15
4 Szymon Gołuch Spójnia Landek 13
5 Oleksandr Apanchuk LKS Czaniec 13
6 Robert Mrózek Orzeł Łękawica 13
7 Wojciech Kędziora Piast II Gliwice 13
8 Tomasz Zawadzki Spójnia Landek 12
9 Szymon Byrtek Orzeł Łękawica 11
10 Kacper Piórecki Orzeł Łękawica 11
11 Tomasz Dzida MRKS Czechowice-Dziedzice 11
12 Lionel Abate etoundi Kuźnia Ustroń 10
13 Kamil Jonkisz MRKS Czechowice-Dziedzice 10
14 Kamil Kostecki Unia Książenice 10
15 Michał Pietraczyk Kuźnia Ustroń 10
16 Damian Oczko LKS Czaniec 10
17 Wojciech Rasek LKS Bełk 9
18 Jan Janik ROW 1964 Rybnik 9
19 Dariusz Łoś Drzewiarz Jasienica 9
20 Robert Tkocz Unia Książenice 8
21 Michał Paluch GKS II Tychy 8
22 Jakub Pochcioł ROW 1964 Rybnik 8
23 Dorian Orliński GKS II Tychy 8
24 Natan Dzięgielewski GKS II Tychy 8
25 Dawid Bober Czarni Gorzyce 8
26 Jarosław Baranśkyj ROW 1964 Rybnik 8
27 Łukasz Krakowczyk ROW 1964 Rybnik 8
28 Bartosz Semeniuk LKS Bełk 7
29 Jakub Raszka MRKS Czechowice-Dziedzice 7
30 Krzysztof Machowski GKS II Tychy 7
31 Tomasz Podgórski Piast II Gliwice 7
32 Bartłomiej Pankowski Piast II Gliwice 7
33 Marcel Misztal GKS II Tychy 7
34 Grzegorz Szymoński Orzeł Łękawica 6
35 Przemysław Brychlik ROW 1964 Rybnik 6
36 Paweł Kozioł MRKS Czechowice-Dziedzice 6
37 Antoni Rozmus Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6
38 Bartłomiej Ślosarczyk Drzewiarz Jasienica 6
39 Aleksander Biegański GKS II Tychy 6
40 Maciej Felsch LKS Czaniec 6
41 Dawid Pawlusiński Unia Turza Śląska 6
42 Tomasz Gomola Kuźnia Ustroń 6
43 Dominik Mąka LKS Bełk 6
44 Wojciech Wilczek LKS Bestwina 5
45 Michał Czernek MRKS Czechowice-Dziedzice 5
46 Piotr Spende Piast II Gliwice 5
47 Piotr Bysiec Unia Książenice 5
48 Marcin Pośpiech Orzeł Łękawica 5
49 Kamil Kucharski Czarni Gorzyce 5
50 Rafał Hałat LKS Czaniec 5
51 Łukasz Spórna LKS Bełk 4
52 Daniel Podbioł Unia Turza Śląska 4
53 Szymon Królak Drzewiarz Jasienica 4
54 Andryii Apanchuk LKS Czaniec 4
55 Tomasz Krężelok GKS II Tychy 4
56 Konrad Warmiński ROW 1964 Rybnik 4
57 Michał Stryczek LKS Bełk 4
58 Filip Gajda Drzewiarz Jasienica 4
59 Mateusz Masternak Spójnia Landek 4
60 Aleksander Nagórka Czarni Gorzyce 4
61 Szymon Kubica Spójnia Landek 4
62 Szymon Gołuch MRKS Czechowice-Dziedzice 4
63 Mikołaj Wania Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4
64 Michał Rycka Unia Turza Śląska 4
65 Mateusz Włoszek LKS Bestwina 4
66 Bartosz Bartczuk LKS Bełk 3
67 Patryk Wentland LKS Bestwina 3
68 Konrad Stisz Piast II Gliwice 3
69 Sebastian Wiśniowski LKS Czaniec 3
70 Daniel Sobas Spójnia Landek 3
71 Bartosz Iskrzycki Kuźnia Ustroń 3
72 Tomasz Górkiewicz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
73 Kajetan Rutkowski GKS II Tychy 3
74 Mykola Bui Kuźnia Ustroń 3
75 Adrian Sikora Kuźnia Ustroń 3
76 Tomasz Kukla Czarni Gorzyce 3
77 Salvador Pryka Czarni Gorzyce 3
78 Wojciech Padło MRKS Czechowice-Dziedzice 3
79 Patryk Dzudziński Unia Turza Śląska 3
80 Kacper Janiak GKS II Tychy 3
81 Kajetan Florkowski Unia Książenice 3
82 Marcin Kozina GKS II Tychy 3
83 Kamil Kargulewicz GKS II Tychy 3
84 Nikodem Juraszczyk ROW 1964 Rybnik 3
85 Łukasz Kopczyk GKS II Tychy 3
86 Philémon Beyene essama Kuźnia Ustroń 3
87 Sebastian Steblecki GKS II Tychy 3
88 Kamil Sikora Unia Turza Śląska 3
89 Bartosz Kunat ROW 1964 Rybnik 3
90 Piotr Glenc Unia Turza Śląska 3
91 Paweł Kulczyk Unia Turza Śląska 3
92 Marcin Mizia MRKS Czechowice-Dziedzice 3
93 Damian Koleczko Unia Książenice 3
94 Gabriel Kirejczyk Piast II Gliwice 3
95 Jakub Szczęch LKS Bełk 3
96 Damian Nowak GKS II Tychy 3
97 Łukasz Szędzielarz MRKS Czechowice-Dziedzice 3
98 Jakub Pieterwas Czarni-Góral Żywiec 3
99 Tomasz Reguła LKS Bełk 2
100 Kamil Kamionka LKS Bestwina 2
101 Konrad Bukowczan Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
102 Szymon Lizak Drzewiarz Jasienica 2
103 Tomasz Biółka Orzeł Łękawica 2
104 Patryk Smalcerz LKS Bestwina 2
105 Michał Ploch GKS II Tychy 2
106 Adam Matusz MRKS Czechowice-Dziedzice 2
107 Dawid Pilch Piast II Gliwice 2
108 Ilya Nazdryn-Platnitski LKS Czaniec 2
109 Bartosz Wójcik LKS Bełk 2
110 Jakub Szendzielorz Drzewiarz Jasienica 2
111 Mateusz Biegun Orzeł Łękawica 2
112 Dawid Gleindek LKS Bestwina 2
113 Oliwier Wiora ROW 1964 Rybnik 2
114 Jakub Waliczek Drzewiarz Jasienica 2
115 Nikola Stojiljković Piast II Gliwice 2
116 Paweł Staniczek Unia Turza Śląska 2
117 Mariusz Bojarski Spójnia Landek 2
118 Krzysztof Warło Czarni Gorzyce 2
119 Kacper Kudzia Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
120 Adam Zubrzycki MRKS Czechowice-Dziedzice 2
121 Mateusz Cywka ROW 1964 Rybnik 2
122 Patryk Fabian Piast II Gliwice 2
123 Michał Willmann Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
124 Jarosław Wieczorek Unia Książenice 2
125 Krystian Wachowiak GKS II Tychy 2
126 Krystian Patroń LKS Bestwina 2
127 Tomasz Janik Czarni-Góral Żywiec 2
128 Mateusz Wrana MRKS Czechowice-Dziedzice 2
129 Paweł Flis LKS Czaniec 2
130 Jakub Knapek Czarni-Góral Żywiec 2
131 Bartosz Rutkowski Spójnia Landek 2
132 Radosław Żbikowski Czarni Gorzyce 2
133 Patryk Mizera MRKS Czechowice-Dziedzice 2
134 Szymon Kalisz Unia Turza Śląska 2
135 Patryk Semik Czarni-Góral Żywiec 2
136 Bartosz Zarębski GKS II Tychy 2
137 Kamil Jaroś Spójnia Landek 2
138 Konrad Sieracki Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
139 Konrad Kuder Kuźnia Ustroń 2
140 Maciej Gaszka Unia Turza Śląska 2
141 Dawid Grabiec LKS Bełk 2
142 Bartosz Bieroński Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
143 Michał Gacek LKS Bestwina 2
144 Michał Pieczka ROW 1964 Rybnik 2
145 Franciszek Liszka Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
146 Filip Laskowski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
147 Mateusz Winciersz Piast II Gliwice 2
148 Dariusz Jeż Drzewiarz Jasienica 1
149 Bartłomiej Borak LKS Czaniec 1
150 Kamil Wójtowicz LKS Bestwina 1
151 Klaudiusz Sommer Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
152 Mariusz Wanglorz Unia Turza Śląska 1
153 Igor Wojtala Unia Książenice 1
154 Antoni Olek LKS Bestwina 1
155 Mateusz Kubica MRKS Czechowice-Dziedzice 1
156 Paweł Borzęcki GKS II Tychy 1
157 Kacper Kudyba LKS Bestwina 1
158 Kamil Kaczmarczyk Unia Książenice 1
159 Mateusz Szuścik Czarni Gorzyce 1
160 Kamil Kuczok Unia Turza Śląska 1
161 Marek Krotofil ROW 1964 Rybnik 1
162 Jakub Maj Drzewiarz Jasienica 1
163 Mateusz Lipp Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
164 Kamil Tront Unia Turza Śląska 1
165 Szymon Kuś Spójnia Landek 1
166 Seweryn Pielichowski LKS Czaniec 1
167 Szymon Mroczko Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
168 Michał Batelt Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
169 Michał Studnicki Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
170 Piotr Dudzik Unia Książenice 1
171 Kacper Skrenik Unia Książenice 1
172 Bartosz Smyla LKS Bełk 1
173 Adrian Miroski LKS Bestwina 1
174 Michael Ameyaw Piast II Gliwice 1
175 Daniel Dobrowolski Kuźnia Ustroń 1
176 Szymon Jary Unia Turza Śląska 1
177 Maciej Marek Spójnia Landek 1
178 Arkadiusz Lalko ROW 1964 Rybnik 1
179 Piotr Liszewski Piast II Gliwice 1
180 Aleksander Barteczko Unia Turza Śląska 1
181 Wojciech Pisarek Spójnia Landek 1
182 Arkadiusz Jaworski Kuźnia Ustroń 1
183 Dawid Buczek Czarni Gorzyce 1
184 Mateusz Skrobol Spójnia Landek 1
185 Jakub Chmiel Kuźnia Ustroń 1
186 Szymon Stasik Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
187 Marcin Habdas Spójnia Landek 1
188 Rafał Żurek MRKS Czechowice-Dziedzice 1
189 Kacper Noworyto Piast II Gliwice 1
190 Kacper Piątek GKS II Tychy 1
191 Marcel Stefaniak GKS II Tychy 1
192 Krzysztof Małolepszy Orzeł Łękawica 1
193 Jakub Kantyka Czarni-Góral Żywiec 1
194 Adrian Pindera Drzewiarz Jasienica 1
195 Maksym Gendera Piast II Gliwice 1
196 Denis Waś Czarni Gorzyce 1
197 Błażej Adamiec MRKS Czechowice-Dziedzice 1
198 Szymon Nowak LKS Czaniec 1
199 Wiktor Bućko Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
200 Bartosz Łuczak Piast II Gliwice 1
201 Jakub Cembala Piast II Gliwice 1
202 Konrad Pipia GKS II Tychy 1
203 Błażej Chwaja Orzeł Łękawica 1
204 Mikołaj Stasica Czarni-Góral Żywiec 1
205 Filip Handy LKS Czaniec 1
206 Krystian Makowski LKS Bestwina 1
207 Patryk Świniański Orzeł Łękawica 1
208 Wojciech Orzeł Unia Turza Śląska 1
209 Piotr Groborz LKS Bełk 1
210 Marcin Widenka Czarni Gorzyce 1
211 Marek Profic Drzewiarz Jasienica 1
212 Dawid Zieliński Drzewiarz Jasienica 1
213 Dawid Haratyk Kuźnia Ustroń 1
214 Marcin Studencki Orzeł Łękawica 1
215 Damian Gacek LKS Bestwina 1
216 Sebastian Pępek Orzeł Łękawica 1
217 Kamil Bezak Spójnia Landek 1
218 Kamil Benauer Czarni Gorzyce 1
219 Kamil Zoń Czarni-Góral Żywiec 1
220 Piotr Jakubowski ROW 1964 Rybnik 1
221 Kamil Szary Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
222 Artur Sawicki LKS Bestwina 1
223 Michał Zachciał Piast II Gliwice 1
224 Krzysztof Grzegorz Piast II Gliwice 1
225 Marcin Zarychta MRKS Czechowice-Dziedzice 1
226 Damian Zajączkowski MRKS Czechowice-Dziedzice 1
227 Miłosz Pawlusiński GKS II Tychy 1
228 Kacper Mielnikiewicz LKS Bestwina 1
229 Oskar Wala Piast II Gliwice 1
230 Andrzej Malik ROW 1964 Rybnik 1
231 Adam Grygier Drzewiarz Jasienica 1
232 Piotr Karwowski Piast II Gliwice 1
233 Dawid Olszowski Orzeł Łękawica 1
234 Michał Staniucha GKS II Tychy 1
235 Krzysztof Koch Unia Książenice 1

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kacper Mioduszewski LKS Bestwina 2
2 Bartosz Iskrzycki Kuźnia Ustroń 1
3 Szymon Lizak Drzewiarz Jasienica 1
4 Patryk Smalcerz LKS Bestwina 1
5 Mateusz Wrana MRKS Czechowice-Dziedzice 1
6 Seweryn Pielichowski LKS Czaniec 1
7 Adrian Miroski LKS Bestwina 1
8 Mateusz Skrobol Spójnia Landek 1
9 Wojciech Orzeł Unia Turza Śląska 1
10 Marcin Widenka Czarni Gorzyce 1
11 Konrad Powala LKS Czaniec 1
12 Mateusz Juraszczyk Czarni Gorzyce 1
13 Kajetan Jendryczko Drzewiarz Jasienica 1
14 Arkadiusz Woś Unia Turza Śląska 1
15 Jakub Felsch LKS Czaniec 1