IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS II Tychy 15 35 11 2 2 44 13 31
2 LKS Bełk 15 35 11 2 2 33 14 19
3 Unia Turza Śląska 15 29 9 2 4 35 22 13
4 LKS Czaniec 15 24 6 6 3 27 23 4
5 Orzeł Łękawica 15 23 6 5 4 28 30 -2
6 Piast II Gliwice 15 21 5 6 4 25 19 6
7 Drzewiarz Jasienica 15 21 6 3 6 21 25 -4
8 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 20 5 5 5 25 20 5
9 Spójnia Landek 15 19 4 7 4 25 20 5
10 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 18 4 6 5 22 22 0
11 Unia Książenice 15 17 5 2 8 30 35 -5
12 Kuźnia Ustroń 15 17 4 5 6 16 24 -8
13 Czarni Gorzyce 15 15 4 3 8 18 29 -11
14 ROW 1964 Rybnik 15 15 3 6 6 26 38 -12
15 LKS Bestwina 15 11 3 2 10 20 37 -17
16 Czarni-Góral Żywiec 15 7 1 4 10 17 41 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Bełk 8 19 6 1 1 24 10 14
2 LKS Czaniec 9 19 5 4 0 17 9 8
3 GKS II Tychy 7 18 6 0 1 26 6 20
4 Unia Turza Śląska 8 18 6 0 2 23 13 10
5 Drzewiarz Jasienica 9 17 5 2 2 16 11 5
6 Orzeł Łękawica 7 14 4 2 1 13 5 8
7 Piast II Gliwice 8 13 3 4 1 13 7 6
8 Unia Książenice 6 12 4 0 2 14 12 2
9 Kuźnia Ustroń 5 8 2 2 1 5 7 -2
10 Czarni Gorzyce 7 8 2 2 3 7 10 -3
11 Spójnia Landek 7 7 1 4 2 12 12 0
12 ROW 1964 Rybnik 9 7 1 4 4 15 23 -8
13 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 7 6 1 3 3 8 12 -4
14 LKS Bestwina 8 6 2 0 6 10 19 -9
15 MRKS Czechowice-Dziedzice 7 3 0 3 4 7 13 -6
16 Czarni-Góral Żywiec 8 2 0 2 6 11 22 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS II Tychy 8 17 5 2 1 18 7 11
2 MRKS Czechowice-Dziedzice 8 17 5 2 1 18 7 11
3 LKS Bełk 7 16 5 1 1 9 4 5
4 Spójnia Landek 8 12 3 3 2 13 8 5
5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 8 12 3 3 2 14 10 4
6 Unia Turza Śląska 7 11 3 2 2 12 9 3
7 Orzeł Łękawica 8 9 2 3 3 15 25 -10
8 Kuźnia Ustroń 10 9 2 3 5 11 17 -6
9 Piast II Gliwice 7 8 2 2 3 12 12 0
10 ROW 1964 Rybnik 6 8 2 2 2 11 15 -4
11 Czarni Gorzyce 8 7 2 1 5 11 19 -8
12 LKS Czaniec 6 5 1 2 3 10 14 -4
13 Unia Książenice 9 5 1 2 6 16 23 -7
14 LKS Bestwina 7 5 1 2 4 10 18 -8
15 Czarni-Góral Żywiec 7 5 1 2 4 6 19 -13
16 Drzewiarz Jasienica 6 4 1 1 4 5 14 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

LKS Czaniec

Gospodarze Wynik Goście Data
LKS Czaniec 3 - 2 Kuźnia Ustroń 13 listopada 2021
LKS Czaniec 0 - 0 Piast II Gliwice 11 września 2021
Kuźnia Ustroń 3 - 1 LKS Czaniec 10 kwietnia 2021
LKS Czaniec 3 - 3 Kuźnia Ustroń 1 sierpnia 2020
LKS Czaniec 0 - 1 Kuźnia Ustroń 12 października 2019
LKS Czaniec 1 - 0 Kuźnia Ustroń 27 kwietnia 2019
Kuźnia Ustroń 1 - 2 LKS Czaniec 16 września 2018
Kuźnia Ustroń 1 - 1 LKS Czaniec 17 marca 2018
LKS Czaniec 1 - 0 Kuźnia Ustroń 12 sierpnia 2017
Piast II Gliwice 1 - 0 LKS Czaniec 7 maja 2016
LKS Czaniec 1 - 0 Piast II Gliwice 11 października 2015
Piast II Gliwice 1 - 0 LKS Czaniec 6 czerwca 2015
LKS Czaniec 5 - 1 Piast II Gliwice 11 listopada 2014

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Sławomir Musiolik Unia Turza Śląska 15
2 Arkadiusz Suchiński Unia Książenice 13
3 Damian Oczko LKS Czaniec 10
4 Dariusz Łoś Drzewiarz Jasienica 8
5 Robert Mrózek Orzeł Łękawica 7
6 Dawid Bober Czarni Gorzyce 7
7 Marcel Misztal GKS II Tychy 7
8 Patryk Joachim LKS Bełk 7
9 Tomasz Zawadzki Spójnia Landek 7
10 Szymon Byrtek Orzeł Łękawica 6
11 Kamil Kostecki Unia Książenice 6
12 Dominik Mąka LKS Bełk 6
13 Wojciech Kędziora Piast II Gliwice 6
14 Kacper Piórecki Orzeł Łękawica 5
15 Rafał Hałat LKS Czaniec 5
16 Wojciech Rasek LKS Bełk 5
17 Michał Paluch GKS II Tychy 5
18 Dorian Orliński GKS II Tychy 5
19 Maciej Felsch LKS Czaniec 5
20 Łukasz Krakowczyk ROW 1964 Rybnik 5
21 Krzysztof Machowski GKS II Tychy 5
22 Tomasz Gomola Kuźnia Ustroń 5
23 Szymon Kubica Spójnia Landek 4
24 Szymon Gołuch MRKS Czechowice-Dziedzice 4
25 Michał Pietraczyk Kuźnia Ustroń 4
26 Bartosz Semeniuk LKS Bełk 4
27 Mikołaj Wania Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4
28 Antoni Rozmus Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4
29 Michał Rycka Unia Turza Śląska 4
30 Mateusz Włoszek LKS Bestwina 4
31 Jakub Raszka LKS Bestwina 4
32 Aleksander Biegański GKS II Tychy 4
33 Jarosław Baranśkyj ROW 1964 Rybnik 4
34 Bartosz Kunat ROW 1964 Rybnik 3
35 Piotr Glenc Unia Turza Śląska 3
36 Paweł Kulczyk Unia Turza Śląska 3
37 Marcin Mizia MRKS Czechowice-Dziedzice 3
38 Damian Koleczko Unia Książenice 3
39 Gabriel Kirejczyk Piast II Gliwice 3
40 Jakub Szczęch LKS Bełk 3
41 Tomasz Krężelok GKS II Tychy 3
42 Szymon Królak Drzewiarz Jasienica 3
43 Grzegorz Szymoński Czarni-Góral Żywiec 3
44 Mateusz Masternak Spójnia Landek 3
45 Damian Nowak GKS II Tychy 3
46 Michał Czernek MRKS Czechowice-Dziedzice 3
47 Łukasz Szędzielarz MRKS Czechowice-Dziedzice 3
48 Jan Janik ROW 1964 Rybnik 3
49 Jakub Pieterwas Czarni-Góral Żywiec 3
50 Daniel Sobas Spójnia Landek 2
51 Kajetan Florkowski Unia Książenice 2
52 Konrad Warmiński ROW 1964 Rybnik 2
53 Krystian Patroń LKS Bestwina 2
54 Kamil Sikora Unia Turza Śląska 2
55 Nikodem Juraszczyk ROW 1964 Rybnik 2
56 Tomasz Janik Czarni-Góral Żywiec 2
57 Mateusz Wrana MRKS Czechowice-Dziedzice 2
58 Paweł Flis LKS Czaniec 2
59 Jakub Knapek Czarni-Góral Żywiec 2
60 Bartosz Rutkowski Spójnia Landek 2
61 Kamil Kucharski Czarni Gorzyce 2
62 Radosław Żbikowski Czarni Gorzyce 2
63 Marcin Pośpiech Orzeł Łękawica 2
64 Paweł Kozioł MRKS Czechowice-Dziedzice 2
65 Patryk Mizera MRKS Czechowice-Dziedzice 2
66 Szymon Kalisz Unia Turza Śląska 2
67 Bartłomiej Ślosarczyk Drzewiarz Jasienica 2
68 Patryk Semik Czarni-Góral Żywiec 2
69 Łukasz Kopczyk GKS II Tychy 2
70 Bartosz Zarębski GKS II Tychy 2
71 Kamil Jaroś Spójnia Landek 2
72 Konrad Sieracki Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
73 Robert Tkocz Unia Książenice 2
74 Filip Gajda Drzewiarz Jasienica 2
75 Konrad Kuder Kuźnia Ustroń 2
76 Maciej Gaszka Unia Turza Śląska 2
77 Dawid Grabiec LKS Bełk 2
78 Bartosz Bieroński Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
79 Bartosz Iskrzycki Kuźnia Ustroń 2
80 Piotr Bysiec Unia Książenice 2
81 Michał Gacek LKS Bestwina 2
82 Michał Stryczek LKS Bełk 2
83 Michał Pieczka ROW 1964 Rybnik 2
84 Franciszek Liszka Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
85 Aleksander Nagórka Czarni Gorzyce 2
86 Filip Laskowski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
87 Mateusz Winciersz Piast II Gliwice 2
88 Mariusz Bojarski Spójnia Landek 1
89 Adrian Miroski LKS Bestwina 1
90 Mateusz Skrobol Spójnia Landek 1
91 Dawid Pilch Piast II Gliwice 1
92 Jakub Chmiel Kuźnia Ustroń 1
93 Bartosz Wójcik LKS Bełk 1
94 Jakub Pochcioł ROW 1964 Rybnik 1
95 Szymon Stasik Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
96 Kacper Kudzia Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
97 Marcin Habdas Spójnia Landek 1
98 Jarosław Wieczorek Unia Książenice 1
99 Mateusz Cywka ROW 1964 Rybnik 1
100 Paweł Staniczek Unia Turza Śląska 1
101 Rafał Żurek MRKS Czechowice-Dziedzice 1
102 Wojciech Padło MRKS Czechowice-Dziedzice 1
103 Kacper Noworyto Piast II Gliwice 1
104 Kacper Piątek GKS II Tychy 1
105 Marcel Stefaniak GKS II Tychy 1
106 Tomasz Górkiewicz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
107 Krzysztof Małolepszy Orzeł Łękawica 1
108 Tomasz Reguła LKS Bełk 1
109 Szymon Lizak Drzewiarz Jasienica 1
110 Jakub Kantyka Czarni-Góral Żywiec 1
111 Tomasz Podgórski Piast II Gliwice 1
112 Adrian Pindera Drzewiarz Jasienica 1
113 Mateusz Biegun Czarni-Góral Żywiec 1
114 Maksym Gendera Piast II Gliwice 1
115 Tomasz Biółka Orzeł Łękawica 1
116 Natan Dzięgielewski GKS II Tychy 1
117 Krzysztof Warło Czarni Gorzyce 1
118 Denis Waś Czarni Gorzyce 1
119 Błażej Adamiec MRKS Czechowice-Dziedzice 1
120 Bartosz Pankowski Piast II Gliwice 1
121 Szymon Nowak LKS Czaniec 1
122 Wiktor Bućko Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
123 Patryk Fabian Piast II Gliwice 1
124 Bartosz Łuczak Piast II Gliwice 1
125 Jakub Cembala Piast II Gliwice 1
126 Konrad Pipia GKS II Tychy 1
127 Błażej Chwaja Orzeł Łękawica 1
128 Mikołaj Stasica Czarni-Góral Żywiec 1
129 Michał Willmann Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
130 Filip Handy LKS Czaniec 1
131 Krystian Makowski LKS Bestwina 1
132 Patryk Wentland LKS Bestwina 1
133 Patryk Świniański Orzeł Łękawica 1
134 Wojciech Orzeł Unia Turza Śląska 1
135 Daniel Podbioł Unia Turza Śląska 1
136 Piotr Groborz LKS Bełk 1
137 Jakub Waliczek Drzewiarz Jasienica 1
138 Marcin Widenka Czarni Gorzyce 1
139 Marek Profic Drzewiarz Jasienica 1
140 Dawid Zieliński Drzewiarz Jasienica 1
141 Dawid Haratyk Kuźnia Ustroń 1
142 Marcin Studencki Orzeł Łękawica 1
143 Damian Gacek LKS Bestwina 1
144 Sebastian Pępek Orzeł Łękawica 1
145 Kamil Bezak Spójnia Landek 1
146 Tomasz Kukla Czarni Gorzyce 1
147 Kamil Benauer Czarni Gorzyce 1
148 Kamil Zoń Czarni-Góral Żywiec 1
149 Piotr Jakubowski ROW 1964 Rybnik 1
150 Kamil Szary Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
151 Artur Sawicki LKS Bestwina 1
152 Michał Zachciał Piast II Gliwice 1
153 Krzysztof Grzegorz Piast II Gliwice 1
154 Marcin Zarychta MRKS Czechowice-Dziedzice 1
155 Damian Zajączkowski MRKS Czechowice-Dziedzice 1
156 Miłosz Pawlusiński GKS II Tychy 1
157 Kacper Mielnikiewicz LKS Bestwina 1
158 Ilya Nazdryn-Platnitski LKS Czaniec 1
159 Konrad Stisz Piast II Gliwice 1
160 Oskar Wala Piast II Gliwice 1
161 Kamil Jonkisz MRKS Czechowice-Dziedzice 1
162 Andrzej Malik ROW 1964 Rybnik 1
163 Adam Grygier Drzewiarz Jasienica 1
164 Piotr Karwowski Piast II Gliwice 1
165 Wojciech Wilczek LKS Bestwina 1
166 Dawid Olszowski Orzeł Łękawica 1
167 Marcin Kozina GKS II Tychy 1
168 Michał Staniucha GKS II Tychy 1
169 Krzysztof Koch Unia Książenice 1