III liga, gr. I sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 34 79 25 4 5 87 36 51
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 34 74 22 8 4 61 27 34
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 34 64 19 7 8 64 48 16
4 Unia Skierniewice 34 63 20 3 11 56 29 27
5 Sokół Ostróda 34 56 16 8 10 54 52 2
6 Polonia Warszawa 34 55 16 7 11 59 42 17
7 Olimpia Zambrów 34 52 13 13 8 66 52 14
8 Legia II Warszawa 34 52 14 10 10 51 44 7
9 Pelikan Łowicz 34 45 12 9 13 46 51 -5
10 Znicz Biała Piska 34 44 12 8 14 51 59 -8
11 Broń Radom 34 43 12 7 15 57 64 -7
12 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 42 12 6 16 59 52 7
13 Ursus Warszawa 34 39 10 9 15 51 60 -9
14 Kaczkan Huragan Morąg 34 36 9 9 16 53 68 -15
15 Ruch Wysokie Mazowieckie 34 36 10 6 18 45 70 -25
16 Mazur Ełk 34 32 8 8 18 37 59 -22
17 Victoria Sulejówek 34 29 6 11 17 43 67 -24
18 ŁKS 1926 Łomża 34 9 2 3 29 25 85 -60
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 17 40 13 1 3 42 15 27
2 Unia Skierniewice 17 38 12 2 3 33 13 20
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 36 11 3 3 36 18 18
4 Sokół Ostróda 17 34 10 4 3 33 21 12
5 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 33 10 3 4 29 15 14
6 Polonia Warszawa 17 32 10 2 5 33 21 12
7 Broń Radom 17 30 9 3 5 37 27 10
8 Legia II Warszawa 17 28 8 4 5 23 16 7
9 Olimpia Zambrów 17 26 6 8 3 29 25 4
10 Znicz Biała Piska 17 26 7 5 5 28 30 -2
11 Pelikan Łowicz 17 25 7 4 6 22 22 0
12 Ursus Warszawa 17 24 7 3 7 32 31 1
13 Kaczkan Huragan Morąg 17 23 6 5 6 31 29 2
14 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 22 6 4 7 33 23 10
15 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 18 5 3 9 23 34 -11
16 Mazur Ełk 17 12 2 6 9 13 32 -19
17 Victoria Sulejówek 17 10 1 7 9 22 32 -10
18 ŁKS 1926 Łomża 17 7 2 1 14 17 45 -28
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 41 12 5 0 32 12 20
2 Legionovia Legionowo 17 39 12 3 2 45 21 24
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 28 8 4 5 28 30 -2
4 Olimpia Zambrów 17 26 7 5 5 37 27 10
5 Unia Skierniewice 17 25 8 1 8 23 16 7
6 Legia II Warszawa 17 24 6 6 5 28 28 0
7 Polonia Warszawa 17 23 6 5 6 26 21 5
8 Sokół Ostróda 17 22 6 4 7 21 31 -10
9 Pelikan Łowicz 17 20 5 5 7 24 29 -5
10 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 20 6 2 9 26 29 -3
11 Mazur Ełk 17 20 6 2 9 24 27 -3
12 Victoria Sulejówek 17 19 5 4 8 21 35 -14
13 Znicz Biała Piska 17 18 5 3 9 23 29 -6
14 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 18 5 3 9 22 36 -14
15 Ursus Warszawa 17 15 3 6 8 19 29 -10
16 Broń Radom 17 13 3 4 10 20 37 -17
17 Kaczkan Huragan Morąg 17 13 3 4 10 22 39 -17
18 ŁKS 1926 Łomża 17 2 0 2 15 8 40 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Ursus Warszawa

Gospodarze Wynik Goście Data
Ursus Warszawa 0 - 0 Pelikan Łowicz 20 listopada 2021
Broń Radom 0 - 0 Ursus Warszawa 13 listopada 2021
Ursus Warszawa 0 - 0 Mamry Giżycko 6 listopada 2021
Pilica Białobrzegi 0 - 0 Ursus Warszawa 30 października 2021
Ursus Warszawa 0 - 0 Legia II Warszawa 23 października 2021
Znicz Biała Piska 0 - 0 Ursus Warszawa 16 października 2021
Ursus Warszawa 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 13 października 2021
KS Kutno 0 - 0 Ursus Warszawa 9 października 2021
Ursus Warszawa 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 2 października 2021
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 0 Ursus Warszawa 19 września 2021
Ursus Warszawa 2 - 3 Jagiellonia II Białystok 11 września 2021
Błonianka Błonie 2 - 2 Ursus Warszawa 8 września 2021
Ursus Warszawa 0 - 2 Polonia Warszawa 4 września 2021
Unia Skierniewice 1 - 2 Ursus Warszawa 28 sierpnia 2021
Ursus Warszawa 1 - 1 Wissa Szczuczyn 21 sierpnia 2021
Legionovia Legionowo 2 - 3 Ursus Warszawa 18 sierpnia 2021
Ursus Warszawa 1 - 1 GKS Wikielec 14 sierpnia 2021
ŁKS II Łódź 4 - 3 Ursus Warszawa 7 sierpnia 2021
Ursus Warszawa 2 - 2 Błonianka Błonie 19 czerwca 2021
Ursus Warszawa 3 - 3 KS Kutno 12 czerwca 2021
Ursus Warszawa 3 - 0 Kaczkan Huragan Morąg 4 czerwca 2021
Pelikan Łowicz 0 - 1 Ursus Warszawa 29 maja 2021
Ursus Warszawa 1 - 0 GKS Wikielec 26 maja 2021
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Ursus Warszawa 22 maja 2021
Ursus Warszawa 2 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 15 maja 2021
Olimpia Zambrów 2 - 4 Ursus Warszawa 8 maja 2021
Ursus Warszawa 3 - 1 KS Wasilków 1 maja 2021
Concordia Elbląg 0 - 2 Ursus Warszawa 24 kwietnia 2021
Broń Radom 0 - 1 Ursus Warszawa 21 kwietnia 2021
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Ursus Warszawa 10 kwietnia 2021
RKS Radomsko 1 - 2 Ursus Warszawa 3 kwietnia 2021
Ursus Warszawa 1 - 2 Pelikan Łowicz 27 marca 2021
GKS Wikielec 0 - 4 Ursus Warszawa 20 marca 2021
Ursus Warszawa 1 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 13 marca 2021
Jagiellonia II Białystok 2 - 2 Ursus Warszawa 5 grudnia 2020
Ursus Warszawa 0 - 0 Olimpia Zambrów 25 listopada 2020
Ursus Warszawa 3 - 1 RKS Radomsko 21 listopada 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 5 - 1 Ursus Warszawa 15 listopada 2020
KS Kutno 1 - 2 Ursus Warszawa 7 listopada 2020
Ursus Warszawa 0 - 2 Unia Skierniewice 31 października 2020
Kaczkan Huragan Morąg 0 - 0 Ursus Warszawa 24 października 2020
Ursus Warszawa 0 - 1 Legia II Warszawa 17 października 2020
Znicz Biała Piska 3 - 1 Ursus Warszawa 10 października 2020
Ursus Warszawa 1 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 października 2020
KS Wasilków 0 - 2 Ursus Warszawa 26 września 2020
Ursus Warszawa 0 - 2 Broń Radom 19 września 2020
Polonia Warszawa 2 - 1 Ursus Warszawa 12 września 2020
Legionovia Legionowo 1 - 1 Ursus Warszawa 6 września 2020
Ursus Warszawa 3 - 1 Concordia Elbląg 29 sierpnia 2020
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 2 Ursus Warszawa 22 sierpnia 2020
Ursus Warszawa 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 sierpnia 2020
Błonianka Błonie 3 - 2 Ursus Warszawa 8 sierpnia 2020
Ursus Warszawa 0 - 0 RKS Radomsko 13 czerwca 2020
Sokół Ostróda 0 - 0 Ursus Warszawa 6 czerwca 2020
Ursus Warszawa 0 - 0 Concordia Elbląg 30 maja 2020
Pelikan Łowicz 0 - 0 Ursus Warszawa 23 maja 2020
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Ursus Warszawa 16 maja 2020
Znicz Biała Piska 0 - 0 Ursus Warszawa 12 maja 2020
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Ursus Warszawa 9 maja 2020
Ursus Warszawa 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 maja 2020
Ursus Warszawa 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 25 kwietnia 2020
Olimpia Zambrów 0 - 0 Ursus Warszawa 18 kwietnia 2020
Ursus Warszawa 0 - 0 KS Wasilków 11 kwietnia 2020
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Ursus Warszawa 4 kwietnia 2020
Ursus Warszawa 0 - 0 Kaczkan Huragan Morąg 28 marca 2020
Legia II Warszawa 0 - 0 Ursus Warszawa 22 marca 2020
Unia Skierniewice 0 - 0 Ursus Warszawa 14 marca 2020
Ursus Warszawa 0 - 0 Polonia Warszawa 7 marca 2020
Broń Radom 1 - 0 Ursus Warszawa 23 listopada 2019
RKS Radomsko 0 - 1 Ursus Warszawa 17 listopada 2019
Ursus Warszawa 2 - 2 Sokół Ostróda 9 listopada 2019
Concordia Elbląg 1 - 0 Ursus Warszawa 2 listopada 2019
Ursus Warszawa 3 - 0 Pelikan Łowicz 26 października 2019
Ursus Warszawa 1 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 października 2019
Ursus Warszawa 0 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 12 października 2019
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Ursus Warszawa 6 października 2019
Ursus Warszawa 1 - 2 Znicz Biała Piska 28 września 2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 0 Ursus Warszawa 21 września 2019
Ursus Warszawa 1 - 1 Olimpia Zambrów 14 września 2019
KS Wasilków 0 - 1 Ursus Warszawa 7 września 2019
Ursus Warszawa 1 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 31 sierpnia 2019
Kaczkan Huragan Morąg 3 - 0 Ursus Warszawa 24 sierpnia 2019
Ursus Warszawa 2 - 3 Legia II Warszawa 17 sierpnia 2019
Ursus Warszawa 0 - 0 Unia Skierniewice 14 sierpnia 2019
Polonia Warszawa 0 - 0 Ursus Warszawa 10 sierpnia 2019
Ursus Warszawa 3 - 1 Broń Radom 3 sierpnia 2019
Unia Skierniewice 4 - 0 Ursus Warszawa 22 czerwca 2019
Ursus Warszawa 3 - 4 Legionovia Legionowo 19 czerwca 2019
Ursus Warszawa 4 - 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 czerwca 2019
Legia II Warszawa 1 - 0 Ursus Warszawa 8 czerwca 2019
Ursus Warszawa 1 - 2 Victoria Sulejówek 1 czerwca 2019
Mazur Ełk 2 - 2 Ursus Warszawa 25 maja 2019
Ursus Warszawa 4 - 2 Kaczkan Huragan Morąg 19 maja 2019
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Ursus Warszawa 15 maja 2019
Ursus Warszawa 2 - 0 ŁKS 1926 Łomża 11 maja 2019
Znicz Biała Piska 2 - 2 Ursus Warszawa 4 maja 2019
Ursus Warszawa 1 - 0 Sokół Ostróda 27 kwietnia 2019
Olimpia Zambrów 2 - 1 Ursus Warszawa 20 kwietnia 2019
Ursus Warszawa 1 - 1 Pelikan Łowicz 13 kwietnia 2019
Polonia Warszawa 0 - 2 Ursus Warszawa 6 kwietnia 2019
Ursus Warszawa 3 - 1 Broń Radom 30 marca 2019
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Ursus Warszawa 24 marca 2019
Ursus Warszawa 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 16 marca 2019
Ursus Warszawa 2 - 1 Unia Skierniewice 17 listopada 2018
Legionovia Legionowo 2 - 0 Ursus Warszawa 10 listopada 2018
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Ursus Warszawa 4 listopada 2018
Ursus Warszawa 0 - 2 Legia II Warszawa 27 października 2018
Victoria Sulejówek 1 - 2 Ursus Warszawa 20 października 2018
Ursus Warszawa 1 - 4 Mazur Ełk 13 października 2018
Kaczkan Huragan Morąg 1 - 1 Ursus Warszawa 6 października 2018
Ursus Warszawa 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29 września 2018
ŁKS 1926 Łomża 0 - 2 Ursus Warszawa 22 września 2018
Ursus Warszawa 3 - 1 Znicz Biała Piska 15 września 2018
Sokół Ostróda 3 - 2 Ursus Warszawa 8 września 2018
Ursus Warszawa 2 - 1 Olimpia Zambrów 5 września 2018
Pelikan Łowicz 2 - 1 Ursus Warszawa 2 września 2018
Ursus Warszawa 2 - 3 Polonia Warszawa 25 sierpnia 2018
Broń Radom 5 - 2 Ursus Warszawa 19 sierpnia 2018
Ursus Warszawa 1 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 15 sierpnia 2018
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 Ursus Warszawa 10 sierpnia 2018
GKS Wikielec 2 - 9 Ursus Warszawa 16 czerwca 2018
Ursus Warszawa 2 - 0 Tur Bielsk Podlaski 9 czerwca 2018
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 - 2 Ursus Warszawa 2 czerwca 2018
Ursus Warszawa 1 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 maja 2018
Ursus Warszawa 1 - 3 Kaczkan Huragan Morąg 23 maja 2018
Olimpia Zambrów 1 - 3 Ursus Warszawa 19 maja 2018
Ursus Warszawa 3 - 1 Legia II Warszawa 12 maja 2018
Mazur Ełk 2 - 0 Ursus Warszawa 5 maja 2018
Ursus Warszawa 2 - 1 Widzew Łódź 1 maja 2018
Warta Sieradz 0 - 0 Ursus Warszawa 28 kwietnia 2018
Ursus Warszawa 1 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 21 kwietnia 2018
Victoria Sulejówek 2 - 0 Ursus Warszawa 14 kwietnia 2018
Ursus Warszawa 0 - 0 Sokół Ostróda 7 kwietnia 2018
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 - 2 Ursus Warszawa 31 marca 2018
Ursus Warszawa 1 - 1 ŁKS 1926 Łomża 24 marca 2018
Polonia Warszawa 2 - 1 Ursus Warszawa 17 marca 2018
Ursus Warszawa 3 - 2 Pelikan Łowicz 10 marca 2018
Ursus Warszawa 2 - 1 GKS Wikielec 18 listopada 2017
Tur Bielsk Podlaski 0 - 0 Ursus Warszawa 12 listopada 2017
Ursus Warszawa 4 - 3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4 listopada 2017
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 2 Ursus Warszawa 28 października 2017
Kaczkan Huragan Morąg 1 - 0 Ursus Warszawa 21 października 2017
Ursus Warszawa 0 - 1 Olimpia Zambrów 14 października 2017
Legia II Warszawa 2 - 0 Ursus Warszawa 11 października 2017
Ursus Warszawa 0 - 3 Mazur Ełk 30 września 2017
Widzew Łódź 1 - 1 Ursus Warszawa 22 września 2017
Ursus Warszawa 2 - 1 Warta Sieradz 16 września 2017
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 3 Ursus Warszawa 9 września 2017
Ursus Warszawa 2 - 1 Victoria Sulejówek 2 września 2017
Sokół Ostróda 0 - 0 Ursus Warszawa 26 sierpnia 2017
Ursus Warszawa 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 sierpnia 2017
ŁKS 1926 Łomża 1 - 2 Ursus Warszawa 20 sierpnia 2017
Ursus Warszawa 0 - 3 Polonia Warszawa 12 sierpnia 2017
Pelikan Łowicz 0 - 1 Ursus Warszawa 6 sierpnia 2017
Ursus Warszawa 2 - 1 ŁKS Łódź 14 czerwca 2017
Jagiellonia II Białystok 0 - 1 Ursus Warszawa 10 czerwca 2017
Ursus Warszawa 2 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 czerwca 2017
Huragan Wołomin 4 - 1 Ursus Warszawa 27 maja 2017
Pelikan Łowicz 2 - 1 Ursus Warszawa 20 maja 2017
Ursus Warszawa 1 - 2 ŁKS 1926 Łomża 17 maja 2017
Legia II Warszawa 0 - 1 Ursus Warszawa 13 maja 2017
Ursus Warszawa 3 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 maja 2017
Concordia Elbląg 2 - 1 Ursus Warszawa 3 maja 2017
Ursus Warszawa 1 - 1 Widzew Łódź 29 kwietnia 2017
Motor Lubawa 1 - 1 Ursus Warszawa 22 kwietnia 2017
Ursus Warszawa 0 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 kwietnia 2017
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Ursus Warszawa 8 kwietnia 2017
Ursus Warszawa 1 - 2 Sokół Ostróda 1 kwietnia 2017
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 - 0 Ursus Warszawa 26 marca 2017
Ursus Warszawa 0 - 1 Mazur Ełk 18 marca 2017
Kaczkan Huragan Morąg 1 - 0 Ursus Warszawa 11 marca 2017
ŁKS Łódź 3 - 1 Ursus Warszawa 20 listopada 2016
Ursus Warszawa 2 - 2 Jagiellonia II Białystok 12 listopada 2016
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 2 Ursus Warszawa 6 listopada 2016
Ursus Warszawa 4 - 0 Huragan Wołomin 29 października 2016
Ursus Warszawa 1 - 0 Pelikan Łowicz 22 października 2016
ŁKS 1926 Łomża 1 - 2 Ursus Warszawa 15 października 2016
Ursus Warszawa 1 - 2 Legia II Warszawa 8 października 2016
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 - 1 Ursus Warszawa 2 października 2016
Ursus Warszawa 0 - 2 Concordia Elbląg 24 września 2016
Widzew Łódź 2 - 1 Ursus Warszawa 18 września 2016
Ursus Warszawa 6 - 0 Motor Lubawa 10 września 2016
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Ursus Warszawa 3 września 2016
Ursus Warszawa 0 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 27 sierpnia 2016
Sokół Ostróda 0 - 1 Ursus Warszawa 24 sierpnia 2016
Ursus Warszawa 1 - 3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 20 sierpnia 2016
Mazur Ełk 0 - 1 Ursus Warszawa 13 sierpnia 2016
Ursus Warszawa 1 - 1 Kaczkan Huragan Morąg 6 sierpnia 2016
Ursus Warszawa 2 - 0 Pelikan Łowicz 4 czerwca 2016
Legia II Warszawa 1 - 4 Ursus Warszawa 1 czerwca 2016
Ursus Warszawa 2 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 28 maja 2016
Start Otwock 0 - 6 Ursus Warszawa 22 maja 2016
Ursus Warszawa 1 - 0 ŁKS Łódź 18 maja 2016
Pilica Białobrzegi 0 - 1 Ursus Warszawa 14 maja 2016
Ursus Warszawa 2 - 2 Oskar Przysucha 11 maja 2016
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Ursus Warszawa 3 maja 2016
Ursus Warszawa 2 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 30 kwietnia 2016
Błękitni Raciąż 0 - 0 Ursus Warszawa 23 kwietnia 2016
Ursus Warszawa 0 - 0 Energia Kozienice 16 kwietnia 2016
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Ursus Warszawa 10 kwietnia 2016
Warta Sieradz 0 - 1 Ursus Warszawa 6 kwietnia 2016
Ursus Warszawa 3 - 0 Ner Poddębice 2 kwietnia 2016
Polonia Warszawa 0 - 0 Ursus Warszawa 24 marca 2016
Broń Radom 0 - 2 Ursus Warszawa 16 marca 2016
Ursus Warszawa 6 - 1 Warta Działoszyn 12 marca 2016
Pelikan Łowicz 1 - 2 Ursus Warszawa 15 listopada 2015
Ursus Warszawa 3 - 0 Legia II Warszawa 11 listopada 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 Ursus Warszawa 7 listopada 2015
Ursus Warszawa 1 - 1 Start Otwock 24 października 2015
ŁKS Łódź 1 - 0 Ursus Warszawa 18 października 2015
Ursus Warszawa 2 - 1 Pilica Białobrzegi 10 października 2015
Oskar Przysucha 4 - 2 Ursus Warszawa 3 października 2015
Ursus Warszawa 2 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 września 2015
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Ursus Warszawa 23 września 2015
Ursus Warszawa 4 - 0 Błękitni Raciąż 19 września 2015
Energia Kozienice 1 - 3 Ursus Warszawa 12 września 2015
Ursus Warszawa 0 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 września 2015
Ner Poddębice 2 - 1 Ursus Warszawa 29 sierpnia 2015
Ursus Warszawa 1 - 2 Polonia Warszawa 26 sierpnia 2015
Ursus Warszawa 0 - 1 Broń Radom 22 sierpnia 2015
Warta Działoszyn 0 - 1 Ursus Warszawa 15 sierpnia 2015
Ursus Warszawa 1 - 0 Warta Sieradz 8 sierpnia 2015
Ursus Warszawa 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec 19 lipca 2015
ŁKS Łódź 2 - 2 Ursus Warszawa 6 czerwca 2015
Ursus Warszawa 3 - 0 GKP Targówek Warszawa 3 czerwca 2015
Ursus Warszawa 0 - 2 Broń Radom 30 maja 2015
Pogoń II Siedlce 0 - 0 Ursus Warszawa 23 maja 2015
Ursus Warszawa 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 maja 2015
Pelikan Łowicz 2 - 0 Ursus Warszawa 9 maja 2015
Ursus Warszawa 2 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 maja 2015
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Ursus Warszawa 3 maja 2015
Ursus Warszawa 1 - 1 Polonia Warszawa 25 kwietnia 2015
Warta Sieradz 0 - 4 Ursus Warszawa 22 kwietnia 2015
Ursus Warszawa 4 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 kwietnia 2015
Radomiak Radom 2 - 0 Ursus Warszawa 11 kwietnia 2015
Ursus Warszawa 1 - 1 Pilica Białobrzegi 4 kwietnia 2015
Start Otwock 2 - 1 Ursus Warszawa 1 kwietnia 2015
Ursus Warszawa 2 - 0 Legia II Warszawa 28 marca 2015
WKS Wieluń 1 - 1 Ursus Warszawa 22 marca 2015
Ursus Warszawa 3 - 1 Omega Kleszczów 14 marca 2015
Ursus Warszawa 2 - 0 ŁKS Łódź 15 listopada 2014
GKP Targówek Warszawa 0 - 7 Ursus Warszawa 8 listopada 2014
Broń Radom 0 - 3 Ursus Warszawa 25 października 2014
Ursus Warszawa 1 - 3 Pogoń II Siedlce 18 października 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Ursus Warszawa 11 października 2014
Ursus Warszawa 1 - 0 Pelikan Łowicz 5 października 2014
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 0 Ursus Warszawa 27 września 2014
Ursus Warszawa 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 21 września 2014
Polonia Warszawa 3 - 1 Ursus Warszawa 16 września 2014
Ursus Warszawa 1 - 0 Warta Sieradz 13 września 2014
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Ursus Warszawa 6 września 2014
Ursus Warszawa 0 - 1 Radomiak Radom 3 września 2014
Pilica Białobrzegi 0 - 1 Ursus Warszawa 30 sierpnia 2014
Ursus Warszawa 4 - 2 Start Otwock 24 sierpnia 2014
Legia II Warszawa 0 - 2 Ursus Warszawa 20 sierpnia 2014
Ursus Warszawa 1 - 1 WKS Wieluń 16 sierpnia 2014
Omega Kleszczów 0 - 1 Ursus Warszawa 9 sierpnia 2014
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Ursus Warszawa 28 czerwca 2014
Ursus Warszawa 2 - 4 Kotwica Kołobrzeg 25 czerwca 2014
Ślęza Wrocław 1 - 1 Ursus Warszawa 18 czerwca 2014
Ursus Warszawa 1 - 0 Ślęza Wrocław 14 czerwca 2014
Zawisza Rzgów 0 - 0 Ursus Warszawa 8 czerwca 2014
Ursus Warszawa 3 - 0 Omega Kleszczów 1 czerwca 2014
Ursus Warszawa 2 - 0 GKS II Bełchatów 28 maja 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Ursus Warszawa 24 maja 2014
Ursus Warszawa 6 - 0 Mazur Karczew 17 maja 2014
Broń Radom 0 - 4 Ursus Warszawa 14 maja 2014
Ursus Warszawa 2 - 0 Widzew II Łódź 10 maja 2014
GKP Targówek Warszawa 0 - 3 Ursus Warszawa 4 maja 2014
Ursus Warszawa 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 kwietnia 2014
Żyrardowianka Żyrardów 0 - 1 Ursus Warszawa 23 kwietnia 2014
Ursus Warszawa 2 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 kwietnia 2014
KS Kutno 1 - 2 Ursus Warszawa 12 kwietnia 2014
Ursus Warszawa 1 - 1 Start Otwock 5 kwietnia 2014
Warta Sieradz 1 - 2 Ursus Warszawa 29 marca 2014
Ursus Warszawa 1 - 0 Huragan Wołomin 22 marca 2014
Pilica Białobrzegi 0 - 1 Ursus Warszawa 15 marca 2014
Ursus Warszawa 2 - 0 RKS Radomsko 8 marca 2014
Legia II Warszawa 3 - 1 Ursus Warszawa 1 grudnia 2013
Ursus Warszawa 2 - 0 WKS Wieluń 23 listopada 2013
Ursus Warszawa 0 - 0 Zawisza Rzgów 16 listopada 2013
Omega Kleszczów 1 - 1 Ursus Warszawa 9 listopada 2013
GKS II Bełchatów 3 - 2 Ursus Warszawa 3 listopada 2013
Ursus Warszawa 2 - 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 października 2013
RKS Radomsko 0 - 1 Ursus Warszawa 23 października 2013
Mazur Karczew 0 - 3 Ursus Warszawa 19 października 2013
Ursus Warszawa 3 - 1 Broń Radom 12 października 2013
Widzew II Łódź 2 - 3 Ursus Warszawa 5 października 2013
Ursus Warszawa 1 - 0 GKP Targówek Warszawa 2 października 2013
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 1 Ursus Warszawa 28 września 2013
Ursus Warszawa 0 - 1 Żyrardowianka Żyrardów 21 września 2013
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Ursus Warszawa 18 września 2013
Ursus Warszawa 1 - 2 KS Kutno 14 września 2013
Start Otwock 0 - 1 Ursus Warszawa 7 września 2013
Ursus Warszawa 1 - 2 Warta Sieradz 4 września 2013
Huragan Wołomin 2 - 1 Ursus Warszawa 31 sierpnia 2013
Ursus Warszawa 2 - 2 Pilica Białobrzegi 24 sierpnia 2013
Ursus Warszawa 0 - 1 Widzew Łódź 18 sierpnia 2013
Ursus Warszawa 1 - 0 Legia II Warszawa 14 sierpnia 2013
WKS Wieluń 1 - 1 Ursus Warszawa 10 sierpnia 2013
Ursus Warszawa 1 - 0 Górnik Łęczna 24 lipca 2013
Ursus Warszawa 1 - 0 Pogoń Siedlce 17 lipca 2013
Ursus Warszawa 2 - 0 Jarota Jarocin 13 lipca 2013

III liga, gr. I sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 30
2 Piotr Krawczyk Legionovia Legionowo 24
3 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 24
4 Dawid Cempa Sokół Aleksandrów Łódzki 18
5 Wojciech Wocial Victoria Sulejówek 17
6 Joao Augusto Kaczkan Huragan Morąg 15
7 Rafał Maciejewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14
8 Marcin Kozłowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14
9 Damian Warchoł Unia Skierniewice 13
10 Marcin Kajca Sokół Ostróda 12
11 Paweł Adamiec Znicz Biała Piska 12
12 Karol Kosiński Znicz Biała Piska 11
13 Adam Imiela Broń Radom 11
14 Arkadiusz Ciach Ursus Warszawa 11
15 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 11
16 Kamil Czarnecki Broń Radom 10
17 Kamil Łojszczyk Unia Skierniewice 10
18 Kamil Jackiewicz Olimpia Zambrów 10
19 Konrad Rudnicki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9
20 Bartłomiej Maćczak Sokół Aleksandrów Łódzki 8
21 Kamil Kubiak Lechia Tomaszów Mazowiecki 8
22 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 8
23 Konrad Paterek Broń Radom 8
24 Patryk Gondek Znicz Biała Piska 8
25 Eryk Więdłocha Legionovia Legionowo 8
26 Konrad Niedzielski Unia Skierniewice 8
27 Paweł Wolski Ursus Warszawa 8
28 Rafał Kruczkowski Kaczkan Huragan Morąg 8
29 Piotr Cichocki Legia II Warszawa 7
30 Cezary Sauczek Polonia Warszawa 7
31 Adison Daniel Pereira Schneeweiss Victoria Sulejówek 7
32 Paweł Galik Kaczkan Huragan Morąg 7
33 Maciej Rosołek Legia II Warszawa 7
34 Paweł Brokowski Ruch Wysokie Mazowieckie 7
35 Patryk Czarnota Broń Radom 6
36 Rafał Parobczyk Victoria Sulejówek 6
37 Marcin Burkhardt Legionovia Legionowo 6
38 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 6
39 Mariusz Łapiński Mazur Ełk 6
40 Michał Bajdur Legia II Warszawa 6
41 Emil Więcek Broń Radom 6
42 Marcin Mirecki Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
43 Kamil Wolski Legionovia Legionowo 5
44 Rafał Babul Ruch Wysokie Mazowieckie 5
45 Mateusz Muszyński Ursus Warszawa 5
46 Nikodem Zawistowski Victoria Sulejówek 5
47 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 5
48 Patryk Zych Ursus Warszawa 5
49 Patryk Paczuk Legionovia Legionowo 5
50 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5
51 Piotr Kasperkiewicz Sokół Aleksandrów Łódzki 5
52 Paweł Kaczmarek Sokół Aleksandrów Łódzki 5
53 Hubert Otręba Sokół Ostróda 5
54 Tomasz Kolus Unia Skierniewice 5
55 Robert Hirsz Sokół Ostróda 5
56 Mateusz Praszelik Legia II Warszawa 5
57 Rafał Maćkowski ŁKS 1926 Łomża 5
58 Łukasz Siedlik Sokół Ostróda 5
59 Michał Adamczyk Pelikan Łowicz 5
60 Artur Golański Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
61 Dawid Bogdański Kaczkan Huragan Morąg 4
62 Rafał Nowak Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
63 Maciej Nalej Unia Skierniewice 4
64 Maciej Wyszogrodzki Unia Skierniewice 4
65 Domiinik Głowiński Sokół Aleksandrów Łódzki 4
66 Aleksander Ślęzak Sokół Aleksandrów Łódzki 4
67 Przemysław Śliwiński Broń Radom 4
68 Maciej Famulak Mazur Ełk 4
69 Michał Żółtowski Pelikan Łowicz 4
70 Przemysław Olesiński Ruch Wysokie Mazowieckie 4
71 Rafał Kalinowski Mazur Ełk 4
72 Rafał Maciążek Kaczkan Huragan Morąg 4
73 Bartosz Brodziński Legia II Warszawa 4
74 Radosław Pruchnik Legia II Warszawa 4
75 Sebastian Weremko Legionovia Legionowo 4
76 Piotr Łysiak Kaczkan Huragan Morąg 4
77 Igor Biedrzycki Kaczkan Huragan Morąg 4
78 Michał Miller ŁKS 1926 Łomża 4
79 Michał Hryszko Olimpia Zambrów 4
80 Sebastian Szerszeń Pelikan Łowicz 4
81 Michał Twardowski Mazur Ełk 4
82 Mateusz Jambrzycki Znicz Biała Piska 4
83 Piotr Basiuk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
84 Hubert Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
85 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
86 Mateusz Dampc Sokół Ostróda 3
87 Piotr Kornacki Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
88 Kamil Nowicki Pelikan Łowicz 3
89 Robert Kowalczyk Pelikan Łowicz 3
90 Paweł Kossyk Znicz Biała Piska 3
91 Andrzej Łyszyk Sokół Ostróda 3
92 Maciej Radaszkiewicz Mazur Ełk 3
93 Michał Steć Olimpia Zambrów 3
94 Maksim Kventsar Broń Radom 3
95 Kamil Tlaga Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
96 Jakub Tecław Ruch Wysokie Mazowieckie 3
97 Mateusz Bąkowicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
98 Patryk Bojańczyk Unia Skierniewice 3
99 Grzegorz Skowroński Ursus Warszawa 3
100 Maciej Prusinowski Ursus Warszawa 3
101 Mateusz Małek Polonia Warszawa 3
102 Jakub Rozwandowicz Sokół Aleksandrów Łódzki 3
103 Bartosz Wiśniewski Polonia Warszawa 3
104 Krystian Stolarczyk Pelikan Łowicz 3
105 Rafał Lisiecki Sokół Ostróda 3
106 Artur Gieraga Sokół Aleksandrów Łódzki 3
107 Jacek Dzienis Znicz Biała Piska 3
108 Mateusz Bondarenko Legia II Warszawa 3
109 Michał Grochowski Ruch Wysokie Mazowieckie 3
110 Wojciech Gorczyca Broń Radom 3
111 Filip Dziełak Ursus Warszawa 3
112 Kacper Górski Legionovia Legionowo 3
113 Adrian Bieńkowski Sokół Ostróda 3
114 Przemysław Szabat Polonia Warszawa 3
115 Michał Danilczyk Sokół Ostróda 3
116 Patryk Malinowski Olimpia Zambrów 3
117 Bartosz Szaraniec Mazur Ełk 3
118 Łukasz Gryko Olimpia Zambrów 2
119 Dominik Wasiak Sokół Ostróda 2
120 Luka Janković Legionovia Legionowo 2
121 Kacper Wasilewski Polonia Warszawa 2
122 Piotr Maślanka Polonia Warszawa 2
123 Dominik Leśniewski Broń Radom 2
124 Przemysław Nogaj Broń Radom 2
125 Arkadiusz Bogdaniuk Znicz Biała Piska 2
126 Łukasz Grzybowski Olimpia Zambrów 2
127 Szymon Kiwała Unia Skierniewice 2
128 Daniel Samluk Ruch Wysokie Mazowieckie 2
129 Mateusz Nikołajuk Olimpia Zambrów 2
130 Kacper Jagłowski Mazur Ełk 2
131 Konrad Zaklika Legionovia Legionowo 2
132 Emil Łupiński Olimpia Zambrów 2
133 Adam Radecki Olimpia Zambrów 2
134 Eryk Rakowski Polonia Warszawa 2
135 Michał Wrzesiński Pelikan Łowicz 2
136 Dominik Pecyna Sokół Aleksandrów Łódzki 2
137 Karol Drwęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
138 Oskar Wojtysiak Legia II Warszawa 2
139 Michał Tarnowski ŁKS 1926 Łomża 2
140 Mateusz Ostaszewski Olimpia Zambrów 2
141 Tomasz Bogołębski Sokół Aleksandrów Łódzki 2
142 Filip Kowalczyk Legionovia Legionowo 2
143 Michał Kossyk Znicz Biała Piska 2
144 Paweł Wasiulewski ŁKS 1926 Łomża 2
145 Mateusz Broź Sokół Ostróda 2
146 Krystian Mycka Pelikan Łowicz 2
147 Julian Świątek Victoria Sulejówek 2
148 Slaven Jurisa Legionovia Legionowo 2
149 Sebastian Czapa Pelikan Łowicz 2
150 Kacper Wełniak Legia II Warszawa 2
151 Przemysław Jastrzębski Olimpia Zambrów 2
152 Patryk Walasek Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
153 Tomasz Kowalski Sokół Ostróda 2
154 Maciej Zieniewicz Mazur Ełk 2
155 Patryk Woźniak Mazur Ełk 2
156 Mateusz Hołownia Legia II Warszawa 2
157 Krystian Pomorski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
158 Wojciech Nasuto Olimpia Zambrów 2
159 Mateusz Zambrowski Ruch Wysokie Mazowieckie 2
160 Bartosz Zakrzewski Olimpia Zambrów 2
161 Jakub Rogalski Sokół Aleksandrów Łódzki 2
162 Bartłomiej Gromek Ruch Wysokie Mazowieckie 2
163 Konrad Radzikowski Znicz Biała Piska 1
164 Przemysław Wicik Broń Radom 1
165 Mateusz Leleno Legia II Warszawa 1
166 Hubert Przybycień Unia Skierniewice 1
167 Marek Dąbrowski Unia Skierniewice 1
168 Damian Łazarczyk ŁKS 1926 Łomża 1
169 Jakub Jakimiuk ŁKS 1926 Łomża 1
170 Maciej Mikołajczyk Sokół Ostróda 1
171 Piotr Ziółkowski Sokół Ostróda 1
172 Wiktor Babiński Polonia Warszawa 1
173 Mateusz Jastrzębski Olimpia Zambrów 1
174 Tomasz Brzozowski ŁKS 1926 Łomża 1
175 Michał Gosiewski Mazur Ełk 1
176 Marcin Świderski ŁKS 1926 Łomża 1
177 Artiom Guzik Znicz Biała Piska 1
178 Jan Zysik Ruch Wysokie Mazowieckie 1
179 Dawid Pietkiewicz Sokół Ostróda 1
180 Radosław Cielemęcki Legia II Warszawa 1
181 Bartosz Rymek Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
182 Eryk Kaproń Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
183 Michał Zarembski Olimpia Zambrów 1
184 Andrzej Kosiński Znicz Biała Piska 1
185 Aleksander Tomasz Kaczkan Huragan Morąg 1
186 Mateusz Stępień Unia Skierniewice 1
187 Patryk Pasko Ruch Wysokie Mazowieckie 1
188 Paweł Dymiński Znicz Biała Piska 1
189 Dawid Kieplin Pelikan Łowicz 1
190 Krzysztof Możdżonek Ursus Warszawa 1
191 Mikołaj Napora Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
192 Jakub Pawlik Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
193 Jakub Szarpak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
194 Piotr Piekarski Pelikan Łowicz 1
195 Damian Kozieł Pelikan Łowicz 1
196 Tomasz Wojcinowicz Ursus Warszawa 1
197 Kacper Przedbora Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
198 Michał Dobkowski Victoria Sulejówek 1
199 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
200 Przemysław Woźniczak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
201 Rafał Zembrowski Legionovia Legionowo 1
202 Rafał Śledź Kaczkan Huragan Morąg 1
203 Wojciech Kupiec Broń Radom 1
204 Artur Amroziński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
205 Hubert Molski Mazur Ełk 1
206 Bartosz Gołaszewski Mazur Ełk 1
207 Daniel Kacprzyk ŁKS 1926 Łomża 1
208 Patryk Koncewicz Olimpia Zambrów 1
209 Krzysztof Wojciechowski Unia Skierniewice 1
210 Kamil Stankiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 1
211 Maciej Wilanowski Polonia Warszawa 1
212 Marcin Kluska Polonia Warszawa 1
213 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 1
214 Mateusz Romachów Znicz Biała Piska 1
215 Arkadiusz Mroczkowski Kaczkan Huragan Morąg 1
216 Michał Stryjewski Sokół Ostróda 1
217 Robert Słomka Ursus Warszawa 1
218 Maciej Ostrowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
219 Damian Gałązka ŁKS 1926 Łomża 1
220 Krzysztof Możdżonek Victoria Sulejówek 1
221 Karol Żwir Sokół Aleksandrów Łódzki 1
222 Dawid Serafiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
223 Łukasz Bocian Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
224 Krzysztof Mączyński Legia II Warszawa 1
225 Jacek Lewandowski Legionovia Legionowo 1
226 Radosław Gulbierz Mazur Ełk 1
227 Bartosz Broniarek Pelikan Łowicz 1
228 Cristian Pasquato Legia II Warszawa 1
229 Mikołaj Zawistowski Victoria Sulejówek 1
230 Karol Worach Ursus Warszawa 1
231 Kamil Janik Ruch Wysokie Mazowieckie 1
232 Reinaldo Melao ŁKS 1926 Łomża 1
233 Daniel Gołębiewski Legionovia Legionowo 1
234 Jakub Żmuda Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
235 Patryk Kostyk ŁKS 1926 Łomża 1
236 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
237 Michał Dobkowski Pelikan Łowicz 1
238 Jakub Wardzyński ŁKS 1926 Łomża 1
239 Konrad Kamionowski ŁKS 1926 Łomża 1
240 Cezary Demnianin ŁKS 1926 Łomża 1
241 Grzegorz Mazurek Legionovia Legionowo 1
242 Bartosz Bujalski Pelikan Łowicz 1
243 Sebastian Olczak Polonia Warszawa 1