Legionovia Legionowo zbroi się na nowy sezon w 3 lidze gr. I. Jej szeregi zasilili Adam Waszkiewicz ze Stali Stalowa Wola oraz Sebastian Szerszeń z Ursusa Warszawa.


Adam Waszkiewicz oraz Sebastian Szerszeń zostali nowymi zawodnikami trzecioligowej Legionovii Legionowo. Popularny "Waszka" ma 27 lat, a ostatnio występował w Stali Stalowa Wola, dla której rozegrał 36 spotkań w 3 lidze gr. IV oraz zdobył pięć goli. Ponadto na swoim koncie ma także dwa mecze w Fortuna Pucharze Polski. Obrońca urodził się w Łodzi, a pierwsze kroki stawiał w Huraganie PiszNastępnie przeniósł się do Jagielloni Białystok, a ponadto był też związany z Rakowem Częstochowa

Jeśli chodzi zaś o Szerszenia, to ten ma 24 lata, a ostatnio występował w Ursusie Warszawa, w którym uzbierał 30 spotkań i strzelił trzy bramki. Napastnik to wychowanek Startu Otwock, a ponadto grał także w Kosie Konstancin, Agrykoli Warszawa, Delcie Warszawa, UKS-ie SMS Łódź, Legii Warszawa, Arce Gdynia, Świcie Nowy Dwór Mazowiecki, Olimpii Zambrów, Górniku Łęczna, Pelikanie Łowicz oraz KS-ie Łomianki.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.