III liga, gr. I sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 34 74 23 5 6 74 33 41
2 Widzew Łódź 34 74 22 8 4 63 25 38
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 34 66 19 9 6 64 37 27
4 Polonia Warszawa 34 62 17 11 6 63 37 26
5 Olimpia Zambrów 34 56 18 2 14 60 54 6
6 Kaczkan Huragan Morąg 34 54 16 6 12 50 38 12
7 Ursus Warszawa 34 53 15 8 11 51 46 5
8 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 49 14 7 13 58 52 6
9 Victoria Sulejówek 34 48 13 9 12 53 57 -4
10 ŁKS 1926 Łomża 34 45 12 9 13 41 46 -5
11 Pelikan Łowicz 34 43 13 4 17 63 63 0
12 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 34 42 11 9 14 40 54 -14
13 Mazur Ełk 34 39 10 9 15 35 42 -7
14 Sokół Ostróda 34 39 10 9 15 40 48 -8
15 Legia II Warszawa 34 38 11 5 18 52 52 0
16 Warta Sieradz 34 27 6 9 19 35 59 -24
17 Tur Bielsk Podlaski 34 25 6 7 21 33 79 -46
18 GKS Wikielec 34 18 4 6 24 29 82 -53
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew Łódź 17 40 12 4 1 34 8 26
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 39 12 3 2 39 15 24
3 Polonia Warszawa 17 30 8 6 3 29 20 9
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 30 9 3 5 33 23 10
5 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 29 8 5 4 24 20 4
6 Ursus Warszawa 17 28 8 4 5 25 26 -1
7 Pelikan Łowicz 17 28 9 1 7 41 30 11
8 Legia II Warszawa 17 28 9 1 7 31 20 11
9 Olimpia Zambrów 17 25 8 1 8 30 32 -2
10 Kaczkan Huragan Morąg 17 25 7 4 6 22 16 6
11 Victoria Sulejówek 17 24 6 6 5 28 30 -2
12 ŁKS 1926 Łomża 17 22 6 4 7 21 22 -1
13 Sokół Ostróda 17 21 6 3 8 19 20 -1
14 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17 20 5 5 7 17 23 -6
15 Mazur Ełk 17 17 4 5 8 17 23 -6
16 Tur Bielsk Podlaski 17 16 4 4 9 15 34 -19
17 Warta Sieradz 17 14 3 5 9 16 30 -14
18 GKS Wikielec 17 8 2 2 13 19 52 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 37 11 4 2 40 17 23
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 35 11 2 4 35 18 17
3 Widzew Łódź 17 34 10 4 3 29 17 12
4 Polonia Warszawa 17 32 9 5 3 34 17 17
5 Olimpia Zambrów 17 31 10 1 6 30 22 8
6 Kaczkan Huragan Morąg 17 29 9 2 6 28 22 6
7 Ursus Warszawa 17 25 7 4 6 26 20 6
8 Victoria Sulejówek 17 24 7 3 7 25 27 -2
9 ŁKS 1926 Łomża 17 23 6 5 6 20 24 -4
10 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17 22 6 4 7 23 31 -8
11 Mazur Ełk 17 22 6 4 7 18 19 -1
12 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 19 5 4 8 25 29 -4
13 Sokół Ostróda 17 18 4 6 7 21 28 -7
14 Pelikan Łowicz 17 15 4 3 10 22 33 -11
15 Warta Sieradz 17 13 3 4 10 19 29 -10
16 Legia II Warszawa 17 10 2 4 11 21 32 -11
17 GKS Wikielec 17 10 2 4 11 10 30 -20
18 Tur Bielsk Podlaski 17 9 2 3 12 18 45 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Ursus Warszawa

Gospodarze Wynik Goście Data
Olimpia Zambrów 2 - 4 Ursus Warszawa 8 maja 2021
Ursus Warszawa 0 - 0 Olimpia Zambrów 25 listopada 2020
Olimpia Zambrów 0 - 0 Ursus Warszawa 18 kwietnia 2020
Ursus Warszawa 1 - 1 Olimpia Zambrów 14 września 2019
Ursus Warszawa 2 - 0 ŁKS 1926 Łomża 11 maja 2019
Olimpia Zambrów 2 - 1 Ursus Warszawa 20 kwietnia 2019
ŁKS 1926 Łomża 0 - 2 Ursus Warszawa 22 września 2018
Ursus Warszawa 2 - 1 Olimpia Zambrów 5 września 2018
Olimpia Zambrów 1 - 3 Ursus Warszawa 19 maja 2018
Ursus Warszawa 1 - 1 ŁKS 1926 Łomża 24 marca 2018
Ursus Warszawa 0 - 1 Olimpia Zambrów 14 października 2017
ŁKS 1926 Łomża 1 - 2 Ursus Warszawa 20 sierpnia 2017
Ursus Warszawa 1 - 2 ŁKS 1926 Łomża 17 maja 2017
ŁKS 1926 Łomża 1 - 2 Ursus Warszawa 15 października 2016

III liga, gr. I sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Wocial Victoria Sulejówek 22
2 Kamil Żylski Sokół Aleksandrów Łódzki 19
3 Tomasz Płonka Lechia Tomaszów Mazowiecki 18
4 Marcin Kozłowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14
5 Mariusz Gabrych Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14
6 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 14
7 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 14
8 Kamil Jackiewicz Olimpia Zambrów 14
9 Robert Kowalczyk Pelikan Łowicz 13
10 Rafał Maćkowski ŁKS 1926 Łomża 12
11 Paweł Wolski Ursus Warszawa 10
12 Grzegorz Domżalski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 10
13 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 10
14 Mateusz Michalski Widzew Łódź 9
15 Rafał Babul Tur Bielsk Podlaski 9
16 Robert Bartczak Legia II Warszawa 9
17 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 8
18 Tomasz Chałas Polonia Warszawa 8
19 Michał Góral Legia II Warszawa 8
20 Marcin Kobierski Warta Sieradz 7
21 Daniel Świderski Widzew Łódź 7
22 Damian Gałązka ŁKS 1926 Łomża 7
23 Rafał Maciążek Kaczkan Huragan Morąg 7
24 Michał Twardowski Mazur Ełk 7
25 Karol Kosiński Tur Bielsk Podlaski 7
26 Karol Drwęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7
27 Bartosz Wiśniewski Polonia Warszawa 7
28 Marcin Kajca Sokół Ostróda 6
29 Arkadiusz Ciach Ursus Warszawa 6
30 Rafał Kalinowski Mazur Ełk 6
31 Daniel Mąka Widzew Łódź 6
32 Róbert Demjan Widzew Łódź 6
33 Joao Augusto Fortunato Mariano Kaczkan Huragan Morąg 6
34 Łukasz Mitek Warta Sieradz 6
35 Jakub Rozwandowicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
36 Krystian Pałczyński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6
37 Mariusz Marczak Polonia Warszawa 6
38 Maciej Koziara Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6
39 Hubert Otręba Sokół Ostróda 5
40 Kacper Falon Widzew Łódź 5
41 Cezary Nowiński GKS Wikielec 5
42 Piotr Łysiak Kaczkan Huragan Morąg 5
43 Mateusz Małek Polonia Warszawa 5
44 Mateusz Muszyński Ursus Warszawa 5
45 Mateusz Butkiewicz Olimpia Zambrów 5
46 Patryk Miarka Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5
47 Paweł Galik Kaczkan Huragan Morąg 5
48 Przemysław Sztybrych Ursus Warszawa 5
49 Łukasz Chojecki Sokół Aleksandrów Łódzki 4
50 Daniel Mlonek Sokół Ostróda 4
51 Marcin Świderski ŁKS 1926 Łomża 4
52 Aleksander Ślęzak Sokół Aleksandrów Łódzki 4
53 Remigiusz Sobociński GKS Wikielec 4
54 Paweł Wasilewski ŁKS 1926 Łomża 4
55 Patryk Walasek Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
56 Piotr Kacperek GKS Wikielec 4
57 Paweł Drażba Tur Bielsk Podlaski 4
58 Michał Adamczyk Pelikan Łowicz 4
59 Mateusz Majewski Legia II Warszawa 4
60 Marcin Kacela Warta Sieradz 4
61 Oleh Mayik Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4
62 Kamil Zalewski Sokół Ostróda 4
63 Dawid Kieplin Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
64 Maciej Mąka Ursus Warszawa 3
65 Konrad Szkopiński Ursus Warszawa 3
66 Bartosz Zakrzewski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3
67 Patryk Malinowski Olimpia Zambrów 3
68 Daniel Lemański ŁKS 1926 Łomża 3
69 Joao Augusto Kaczkan Huragan Morąg 3
70 Michał Wrzesiński Pelikan Łowicz 3
71 Marcin Paczkowski Sokół Ostróda 3
72 Marek Zuziak Widzew Łódź 3
73 Michał Steć Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
74 Tomasz Bogołębski Sokół Aleksandrów Łódzki 3
75 Dario Krišto Widzew Łódź 3
76 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 3
77 Jakub Rozwandowicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
78 Remigiusz Sobociński GKS Wikielec 3
79 Przemysław Szabat Polonia Warszawa 3
80 Samuelson Odunka Victoria Sulejówek 3
81 Jakub Bistuła Pelikan Łowicz 3
82 Wiktor Lach Victoria Sulejówek 3
83 Michał Domański Olimpia Zambrów 3
84 Grzegorz Wojdyga Polonia Warszawa 3
85 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
86 Łukasz Marciniak Sokół Aleksandrów Łódzki 3
87 Kamil Dankowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
88 Aleksander Kwitek Widzew Łódź 3
89 Michał Świderski Mazur Ełk 3
90 Kamil Smyt Sokół Ostróda 2
91 Kamil Orlik Legia II Warszawa 2
92 Przemysław Jastrzębski Olimpia Zambrów 2
93 Bartosz Bujalski Pelikan Łowicz 2
94 Kamil Tomczyk GKS Wikielec 2
95 Maciej Prusinowski Ursus Warszawa 2
96 Karol Kosiński Tur Bielsk Podlaski 2
97 Kacper Jagłowski Mazur Ełk 2
98 Kacper Wełniak Legia II Warszawa 2
99 Marcin Fiedorowicz Tur Bielsk Podlaski 2
100 Marcin Bochenek Polonia Warszawa 2
101 Wiktor Płaneta Warta Sieradz 2
102 Rafał Śledź GKS Wikielec 2
103 Emil Łupiński Olimpia Zambrów 2
104 Radosław Kamiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
105 Piotr Gawlik Pelikan Łowicz 2
106 Wojciech Gorczyca Victoria Sulejówek 2
107 Dawid Makuch Victoria Sulejówek 2
108 Adrian Pluta Sokół Ostróda 2
109 Ronaldo Melo ŁKS 1926 Łomża 2
110 Przemysław Woźniczak Sokół Aleksandrów Łódzki 2
111 Paweł Tomkiewicz GKS Wikielec 2
112 Rafał Śledź GKS Wikielec 2
113 Tomasz Porębski Tur Bielsk Podlaski 2
114 Marcin Kluska Polonia Warszawa 2
115 Konrad Kowalczyk Pelikan Łowicz 2
116 Maciej Famulak Mazur Ełk 2
117 Grzegorz Kowalski Warta Sieradz 2
118 Jakub Kabala Ursus Warszawa 2
119 Mateusz Ostaszewski Olimpia Zambrów 2
120 Łukasz Grzybowski Olimpia Zambrów 2
121 Krzysztof Możdżonek Victoria Sulejówek 2
122 Sebastian Kaczyński Pelikan Łowicz 2
123 Piotr Karłowicz Kaczkan Huragan Morąg 2
124 Giovani Parizotto Kaczkan Huragan Morąg 2
125 Patryk Gondek Mazur Ełk 2
126 Mateusz Ostaszewski Widzew Łódź 2
127 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
128 Maciej Łabędzki Warta Sieradz 2
129 Damian Pawlak Sokół Aleksandrów Łódzki 2
130 Marcin Kajca Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2
131 Daniel Gołębiewski Widzew Łódź 2
132 Sebastian Zieleniecki Widzew Łódź 2
133 Paweł Kowalczyk Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2
134 Sebastian Szymański Legia II Warszawa 2
135 Jan Kadłubiak Sokół Aleksandrów Łódzki 2
136 Miłosz Szczepański Legia II Warszawa 2
137 Daniel Bończak Pelikan Łowicz 2
138 Tsubasa Nishi Legia II Warszawa 2
139 Taras Yavorskyy Pelikan Łowicz 2
140 Patryk Rosoliński Sokół Ostróda 2
141 Taras Jaworśkyj Pelikan Łowicz 2
142 Hubert Molski Mazur Ełk 2
143 Mateusz Kasprzyk Pelikan Łowicz 2
144 Marcin Kajca Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2
145 Przemysław Bella Pelikan Łowicz 2
146 Mateusz Jastrzębski Olimpia Zambrów 2
147 Damian Nowacki Warta Sieradz 1
148 Princewill Okachi Pelikan Łowicz 1
149 Patryk Czarnota Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
150 Adam Patora Warta Sieradz 1
151 Antoni Górecki Ursus Warszawa 1
152 Damian Nowacki Sokół Aleksandrów Łódzki 1
153 Paweł Olszewski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
154 Piotr Kosiński Tur Bielsk Podlaski 1
155 Daniel Kacprzyk ŁKS 1926 Łomża 1
156 Mikołaj Kwietniewski Legia II Warszawa 1
157 Łukasz Popiołek Tur Bielsk Podlaski 1
158 Dawid Sarafiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
159 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
160 Patryk Koncewicz Olimpia Zambrów 1
161 Adrian Zawadka Ursus Warszawa 1
162 Michał Famulak Mazur Ełk 1
163 Mateusz Kaczmarek Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
164 Kacper Przedbora Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
165 Robert Słomka Ursus Warszawa 1
166 Filip Dziełak Ursus Warszawa 1
167 Michał Świdrowski Pelikan Łowicz 1
168 Jakub Szarpak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
169 Patryk Niemczynowicz Tur Bielsk Podlaski 1
170 Paweł Broniszewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
171 Adrian Ploski GKS Wikielec 1
172 Bartosz Wiśniewski Victoria Sulejówek 1
173 Szymon Jajkowski GKS Wikielec 1
174 Krystian Kulikowski Tur Bielsk Podlaski 1
175 Arkadiusz Najemski Legia II Warszawa 1
176 Mateusz Praszelik Legia II Warszawa 1
177 Karol Stolarski Mazur Ełk 1
178 Daniel Choroś Polonia Warszawa 1
179 Marek Pachucki Mazur Ełk 1
180 Patryk Olszewski Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
181 Kamil Tlaga Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
182 Eryk Agnyziak Victoria Sulejówek 1
183 Cezary Sauczek Polonia Warszawa 1
184 Krzysztof Sud Sokół Aleksandrów Łódzki 1
185 Damian Bierzyński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
186 Karol Stanek Widzew Łódź 1
187 Oskar Wojtysiak Legia II Warszawa 1
188 Mariusz Zawodziński Warta Sieradz 1
189 Marcin Pieńkowski Widzew Łódź 1
190 Michał Tarnowski ŁKS 1926 Łomża 1
191 Bartosz Broniarek Pelikan Łowicz 1
192 Oleksander Berezovskyi Mazur Ełk 1
193 Paweł Sobolewski Mazur Ełk 1
194 Kamil Jackiewicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
195 Kamil Cyran Olimpia Zambrów 1
196 Adam Wolak Sokół Ostróda 1
197 Krystian Mycka Pelikan Łowicz 1
198 Piotr Cichocki Legia II Warszawa 1
199 Michał Hryszko Olimpia Zambrów 1
200 Michał Kaput ŁKS 1926 Łomża 1
201 Reinaldo Mel?o ŁKS 1926 Łomża 1
202 Wojciech Kuriata Sokół Ostróda 1
203 Michał Misiak ŁKS 1926 Łomża 1
204 Adrian Wójcik Sokół Ostróda 1
205 Arkadiusz Kucińsk Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
206 Radosław Lenart Kaczkan Huragan Morąg 1
207 Sebastian Czapa Victoria Sulejówek 1
208 Marcin Gawron Polonia Warszawa 1
209 Kacper Roszak Victoria Sulejówek 1
210 Jarosław Szyc Warta Sieradz 1
211 Jan Dźwigała Victoria Sulejówek 1
212 Fabian Woźniak Pelikan Łowicz 1
213 Mateusz Jagiełło Pelikan Łowicz 1
214 Pereira Hildeberto Legia II Warszawa 1
215 Mateusz Furman Mazur Ełk 1
216 Mateusz Furman Mazur Ełk 1
217 Paweł Kolcz GKS Wikielec 1
218 Adrian Korzeniewski Sokół Ostróda 1
219 Adrian Bieńkowski Sokół Ostróda 1
220 Paweł Sagan GKS Wikielec 1
221 Borys Piórkowski GKS Wikielec 1
222 Dariusz Ostaszewski Tur Bielsk Podlaski 1
223 Tomasz Wełnicki Legia II Warszawa 1
224 Mateusz Skonieczka Mazur Ełk 1
225 Damian Ślesicki Victoria Sulejówek 1
226 Daniel Chiliński GKS Wikielec 1
227 Michał Sadowski ŁKS 1926 Łomża 1
228 Damian Pawlak Widzew Łódź 1
229 Andrzej Lewczuk Tur Bielsk Podlaski 1
230 Rafał Parobczyk Pelikan Łowicz 1
231 Andrzej Kosiński Tur Bielsk Podlaski 1
232 Daniel Ciechański Pelikan Łowicz 1
233 Krzysztof Napora Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
234 Marcin Marczak Polonia Warszawa 1
235 Michał Oświęcimka Polonia Warszawa 1
236 Hildeberto Pereira Legia II Warszawa 1
237 Cristian Pasquato Legia II Warszawa 1
238 Cristian Pasquato Legia II Warszawa 1
239 Kamil Smyt GKS Wikielec 1
240 Krystian Kolasa Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
241 Odunka Samuelson Victoria Sulejówek 1
242 Mateusz Bogdanowicz Kaczkan Huragan Morąg 1