Kotwica Kołobrzeg skromnie ograła Bałtyk Gdynia

Podopieczni Petra Nemca miłym akcentem zakończyli rundę jesienną na trzecioligowym froncie. Będący zaś po drugiej stronie barykady Bałtyk, na pewno przezimuje na ostatnim miejscu, wobec czego w okresie przygotowawczym czeka...

więcej →

3 liga gr II: Radunia Stężyca pewnie pokonała Kotwicę Kołobrzeg [Podsumowanie 12. kolejki]

Za nami kolejna seria gier w grupie drugiej. Lider rozgrywek, Radunia Stężyca rozbił Kotwicę Kołobrzeg. Mieszko Gniezno rozprawił się z Bałtykiem Koszalin. Świt Skolwin zanotował siedemnasty mecz bez porażki.

więcej →

3 liga gr II: KKS 1925 Kalisz pokonał Kotwicę Kołobrzeg [Podsumowanie 2. kolejki]

Podopieczni Ryszarda Wieczorka odnieśli drugie zwycięstwo w lidze i zepchnęli z pozycji lidera Radunię Stężyca, która sensacyjnie zremisowała z Bałtykiem Koszalin. Fatalny początek Bałtyku Gdynia.

więcej →

Kotwica Kołobrzeg podzieliła się punktami z Lechem II Poznań

Podopieczni Sławomira Suchomskiego zremisowali w meczu na szczycie, a punkt uratowali w samej końcówce. Kołobrzeżanie na trzy kolejki przed końcem nie zmniejszyli straty do lidera, który ma jeszcze zaległy mecz.

więcej →

3 liga gr II: Kotwica Kołobrzeg włącza się do walki o awans [Podsumowanie 31. kolejki]

Podopieczni Sławomira Suchomskiego po wygranej w Kaliszu zasygnalizowali że walczą o drugą ligę. Do walki o utrzymanie wrócili zaś piłkarze bydgoskiego Chemika, który skromnie wygrał z Jarotą. Wierzyca Pelplin spadła...

więcej →

Kotwica Kołobrzeg pokonała KKS 1925 Kalisz

Piłkarze Sławomira Suchomskiego odnieśli bardzo ważne zwycięstwo i wciąż liczą się w walce o awans na drugoligowy szczebel. Kaliszanie zaś mocno skomplikowali sobie sprawę promocji do wyższej ligi.

więcej →

Kotwica Kołobrzeg wygrała z Sokołem Kleczew

Podopieczni Sławomira Suchomskiego rozgrywają świetną wiosnę, a kolejne trafienia dołożył Dawid Retlewski. Kołobrzeżanie na cztery kolejki przed końcem mają cztery punkty straty do liderujących rezerw Lecha Poznań.

więcej →