Dziewiąte wzmocnienie Kotwicy Kołobrzeg

Mateusz Rościszewski jest dziewiątym wzmocnieniem Kotwicy Kołobrzeg w obecnym okienku transferowym. Klub poczynił sporo zmian w aktualnej przerwie a wszystko po to by w sezonie 2021/22 włączyć się do walki...

więcej →

Dietmar Brehmer nowym trenerem Kotwicy Kołobrzeg

Nowym szkoleniowcem Kotwicy Kołobrzeg został Dietmar Brehmer, zastąpił na tym miejscu Piotra Zajączkowskiego.

więcej →

Siódmy transfer Kotwicy Kołobrzeg. Dominik Chromiński nowym zawodnikiem

Siódmy letni transfer Kotwicy Kołobrzeg stał się faktem. Dwuletnim kontraktem związał się bramkostrzelny pomocnik Dominik Chromiński.

więcej →

Piotr Zajączkowski nie będzie dłużej trenerem Kotwicy Kołobrzeg. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron

Jak poinformował oficjalny serwis klubu Piotr Zajączkowski nie będzie dłużej pełnił funkcji trenera pierwszej drużyny. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

więcej →

Dawid Cempa został nowym zawodnikiem Kotwicy Kołobrzeg

Kotwica Kołobrzeg zbroi się na nowy sezon w 3 lidze gr. IV. Do ekipy z województwa zachodniopomorskiego dołączył Dawid Cempa, który ostatnio grał w Raduni Stężyca.

więcej →

Kotwica Kołobrzeg pozyskała piłkarza z eWinner 2 ligi! To Grzegorz Goncerz ze Stali Rzeszów

Kotwica Kołobrzeg dokonała bardzo ciekawego transferu. Trzecioligowiec pozyskał Grzegorza Goncerza, legendę GKS-u Katowice, a ostatnio piłkarza Stali Rzeszów.

więcej →

Demolka Raduni Stężyca, Świt Skolwin i Kotwica Kołobrzeg zagrali na piątkę [Podsumowanie 19. kolejki]

Za nami 19. kolejka w 3 lidze gr. II, w której również trwa walka o awans do czołowej ósemki. Lider tabeli Radunia Stężyca, rozbił Chemika Police aż 9-0. Szans swoim...

więcej →

3 liga gr. II: Radunia wciąż w gazie, zabójcza końcówka Polonii Środa Wielkopolska [Podsumowanie 18. kolejki]

Do gry wróciła 3 liga gr. IV, a wraz z nią emocje, kto wywalczy awans do grupy mistrzowskiej. W pierwszej tegorocznej kolejce, Radunia Stężyca pewnie pokonała na wyjeździe Bałtyk Koszalin,...

więcej →

Aleksander Kowalski został wypożyczony do Elany Toruń

Trzecioligowa Elana Toruń wypożyczyła na pół roku Aleksandra Kowalskiego. Obrońca ostatnio występował w Kotwicy Kołobrzeg.

więcej →

Ednilson Furtado podpisał umowę z Wisłą Puławy!

Trzecioligowa Wisła Puławy ogłosiła pozyskanie portugalskiego pomocnika. Mowa o Ednilsonie Furtado, który w rundzie jesiennej był zawodnikiem Kotwicy Kołobrzeg.

więcej →

Kotwica Kołobrzeg skromnie ograła Bałtyk Gdynia

Podopieczni Petra Nemca miłym akcentem zakończyli rundę jesienną na trzecioligowym froncie. Będący zaś po drugiej stronie barykady Bałtyk, na pewno przezimuje na ostatnim miejscu, wobec czego w okresie przygotowawczym czeka...

więcej →

3 liga gr II: Radunia Stężyca pewnie pokonała Kotwicę Kołobrzeg [Podsumowanie 12. kolejki]

Za nami kolejna seria gier w grupie drugiej. Lider rozgrywek, Radunia Stężyca rozbił Kotwicę Kołobrzeg. Mieszko Gniezno rozprawił się z Bałtykiem Koszalin. Świt Skolwin zanotował siedemnasty mecz bez porażki.

więcej →

3 liga gr II: KKS 1925 Kalisz pokonał Kotwicę Kołobrzeg [Podsumowanie 2. kolejki]

Podopieczni Ryszarda Wieczorka odnieśli drugie zwycięstwo w lidze i zepchnęli z pozycji lidera Radunię Stężyca, która sensacyjnie zremisowała z Bałtykiem Koszalin. Fatalny początek Bałtyku Gdynia.

więcej →

Kotwica Kołobrzeg podzieliła się punktami z Lechem II Poznań

Podopieczni Sławomira Suchomskiego zremisowali w meczu na szczycie, a punkt uratowali w samej końcówce. Kołobrzeżanie na trzy kolejki przed końcem nie zmniejszyli straty do lidera, który ma jeszcze zaległy mecz.

więcej →

3 liga gr II: Kotwica Kołobrzeg włącza się do walki o awans [Podsumowanie 31. kolejki]

Podopieczni Sławomira Suchomskiego po wygranej w Kaliszu zasygnalizowali że walczą o drugą ligę. Do walki o utrzymanie wrócili zaś piłkarze bydgoskiego Chemika, który skromnie wygrał z Jarotą. Wierzyca Pelplin spadła...

więcej →

Kotwica Kołobrzeg pokonała KKS 1925 Kalisz

Piłkarze Sławomira Suchomskiego odnieśli bardzo ważne zwycięstwo i wciąż liczą się w walce o awans na drugoligowy szczebel. Kaliszanie zaś mocno skomplikowali sobie sprawę promocji do wyższej ligi.

więcej →

Kotwica Kołobrzeg wygrała z Sokołem Kleczew

Podopieczni Sławomira Suchomskiego rozgrywają świetną wiosnę, a kolejne trafienia dołożył Dawid Retlewski. Kołobrzeżanie na cztery kolejki przed końcem mają cztery punkty straty do liderujących rezerw Lecha Poznań.

więcej →