IV liga zachodniopomorska sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Flota Świnoujście 9 27 9 0 0 37 6 31
2 Bałtyk Koszalin 9 22 7 1 1 29 6 23
3 Kluczevia Stargard 9 19 6 1 2 21 9 12
4 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 9 19 6 1 2 16 12 4
5 Rasel Dygowo 9 18 5 3 1 21 16 5
6 Gwardia Koszalin 9 17 5 2 2 19 13 6
7 Hutnik Szczecin 9 14 4 2 3 20 18 2
8 Wieża Postomino 9 13 4 1 4 19 16 3
9 MKP Szczecinek 9 13 4 1 4 21 25 -4
10 Błękitni II Stargard 8 12 4 0 4 18 11 7
11 Wybrzeże Rewalskie Rewal 9 10 3 1 5 13 16 -3
12 Chemik Police 9 9 3 0 6 10 28 -18
13 Mechanik Bobolice 9 8 2 2 5 16 24 -8
14 Orzeł Wałcz 9 8 2 2 5 17 26 -9
15 Gavia Choszczno 9 7 2 1 6 10 25 -15
16 Biali Sądów 9 6 1 3 5 12 21 -9
17 Dąb Dębno 8 5 1 2 5 12 20 -8
18 Olimp Gościno 9 1 0 1 8 7 26 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Bałtyk Koszalin 5 15 5 0 0 22 1 21
2 Kluczevia Stargard 5 15 5 0 0 16 1 15
3 Flota Świnoujście 4 12 4 0 0 20 3 17
4 Hutnik Szczecin 5 11 3 2 0 15 5 10
5 Gwardia Koszalin 4 10 3 1 0 11 3 8
6 MKP Szczecinek 5 10 3 1 1 16 12 4
7 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5 9 3 0 2 7 9 -2
8 Rasel Dygowo 5 8 2 2 1 8 10 -2
9 Wieża Postomino 4 7 2 1 1 10 6 4
10 Mechanik Bobolice 5 7 2 1 2 12 12 0
11 Błękitni II Stargard 3 6 2 0 1 8 3 5
12 Chemik Police 4 6 2 0 2 5 10 -5
13 Gavia Choszczno 5 6 2 0 3 8 10 -2
14 Orzeł Wałcz 4 5 1 2 1 9 9 0
15 Dąb Dębno 4 4 1 1 2 7 9 -2
16 Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 3 1 0 4 5 10 -5
17 Biali Sądów 4 1 0 1 3 5 10 -5
18 Olimp Gościno 4 0 0 0 4 1 10 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Flota Świnoujście 5 15 5 0 0 17 3 14
2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 4 10 3 1 0 9 3 6
3 Rasel Dygowo 4 10 3 1 0 13 6 7
4 Bałtyk Koszalin 4 7 2 1 1 7 5 2
5 Gwardia Koszalin 5 7 2 1 2 8 10 -2
6 Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 7 2 1 1 8 6 2
7 Wieża Postomino 5 6 2 0 3 9 10 -1
8 Błękitni II Stargard 5 6 2 0 3 10 8 2
9 Biali Sądów 5 5 1 2 2 7 11 -4
10 Kluczevia Stargard 4 4 1 1 2 5 8 -3
11 Hutnik Szczecin 4 3 1 0 3 5 13 -8
12 MKP Szczecinek 4 3 1 0 3 5 13 -8
13 Chemik Police 5 3 1 0 4 5 18 -13
14 Orzeł Wałcz 5 3 1 0 4 8 17 -9
15 Mechanik Bobolice 4 1 0 1 3 4 12 -8
16 Gavia Choszczno 4 1 0 1 3 2 15 -13
17 Dąb Dębno 4 1 0 1 3 5 11 -6
18 Olimp Gościno 5 1 0 1 4 6 16 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Gospodarze Wynik Goście Data
Rasel Dygowo 0 - 0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 8 października 2022
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 0 Kluczevia Stargard 1 października 2022
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1 - 3 Wybrzeże Rewalskie Rewal 24 września 2022
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 MKP Szczecinek 17 września 2022
Mechanik Bobolice 1 - 1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 10 września 2022
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 Hutnik Szczecin 3 września 2022
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 2 Chemik Police 31 sierpnia 2022
Gavia Choszczno 1 - 3 Wybrzeże Rewalskie Rewal 27 sierpnia 2022
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 2 Bałtyk Koszalin 20 sierpnia 2022
Orzeł Wałcz 3 - 1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 13 sierpnia 2022
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 2 Flota Świnoujście 6 sierpnia 2022

IV liga zachodniopomorska sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Pożyczka Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 8
2 Daniel Kowalczyk Hutnik Szczecin 7
3 Adrian Cybula Bałtyk Koszalin 7
4 Fabian Słowiński Wieża Postomino 7
5 Jakub Kuzio MKP Szczecinek 7
6 Kamil Poźniak Flota Świnoujście 7
7 Michał Magnuski Kluczevia Stargard 6
8 Łukasz Włodarczyk Rasel Dygowo 6
9 Oliwier Kliś Błękitni II Stargard 6
10 Kacper Dudek Kluczevia Stargard 6
11 Krystian Peda Flota Świnoujście 5
12 Wojciech Wójcik Wieża Postomino 5
13 Karol Jabłoński Mechanik Bobolice 5
14 Daniel Augusto Hutnik Szczecin 4
15 Damian Staniszewski Flota Świnoujście 4
16 Mateusz Frankowski Błękitni II Stargard 4
17 Michał Stasiak Flota Świnoujście 4
18 Adrian Krzywicki Hutnik Szczecin 4
19 Karol Ława Wybrzeże Rewalskie Rewal 4
20 Patryk Steciak Orzeł Wałcz 4
21 Wiktor Sawicki Gwardia Koszalin 4
22 Radosław Mikołajczak Bałtyk Koszalin 4
23 Dawid Gruchała-Węsierski Bałtyk Koszalin 4
24 Dominik Dąbrowski Chemik Police 3
25 Dmytro Szewczuk Flota Świnoujście 3
26 Andrzej Łyszyk Wieża Postomino 3
27 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 3
28 Kostiantyn Karaman Flota Świnoujście 3
29 Marek Hermanowicz Orzeł Wałcz 3
30 Paweł Kulesa Gavia Choszczno 3
31 Marcin Ćwiek Gavia Choszczno 3
32 Cezary Zalewski Gwardia Koszalin 3
33 Maciej Góra MKP Szczecinek 3
34 Tomasz Tomczak Orzeł Wałcz 3
35 Kamil Bartoszyński Kluczevia Stargard 3
36 Mateusz Bień Rasel Dygowo 3
37 Filip Głasek Bałtyk Koszalin 3
38 Michał Świercz Biali Sądów 3
39 Krzysztof Filipowicz Dąb Dębno 3
40 Bartosz Stadnik Olimp Gościno 3
41 Wojciech Gersztyn Mechanik Bobolice 2
42 Karol Saganowski Mechanik Bobolice 2
43 Krzysztof Jabłoński Mechanik Bobolice 2
44 Jakub Karpiński Gwardia Koszalin 2
45 Patryk Smykowski Gwardia Koszalin 2
46 Maksymilian Boczek Gwardia Koszalin 2
47 Adam Wiejkuć Flota Świnoujście 2
48 Maciej Sobczyk MKP Szczecinek 2
49 Mikołaj Duwe Rasel Dygowo 2
50 Daniel Popiołek Orzeł Wałcz 2
51 Łukasz Jurjewicz MKP Szczecinek 2
52 Adrian Rutkowski Olimp Gościno 2
53 Kazimierz Misztal Mechanik Bobolice 2
54 Marcin Gawron Gwardia Koszalin 2
55 Piotr Surma Kluczevia Stargard 2
56 Błażej Jezierski Flota Świnoujście 2
57 Patryk Bil Kluczevia Stargard 2
58 Tomasz Antczak Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
59 Marcin Konopski Błękitni II Stargard 2
60 Kornel Seniuk Błękitni II Stargard 2
61 Szymon Januszke Gavia Choszczno 2
62 Hubert Górka Bałtyk Koszalin 2
63 Konrad Mularczyk Orzeł Wałcz 2
64 Grzegorz Gicewicz Biali Sądów 2
65 Dawid Drumlak Flota Świnoujście 2
66 Jakub Graf Flota Świnoujście 2
67 Adam Jabłoński MKP Szczecinek 2
68 Patryk Kozioł Mechanik Bobolice 1
69 Shunta Hikosaka Chemik Police 1
70 Maksymilian Turajski Flota Świnoujście 1
71 Mateusz Błaszczyk Hutnik Szczecin 1
72 Grzegorz Magnuski Kluczevia Stargard 1
73 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 1
74 Sebastian Inczewski Biali Sądów 1
75 Bartosz Bielak Dąb Dębno 1
76 Karol Ogórek Biali Sądów 1
77 Alan Błajewski Dąb Dębno 1
78 Mikołaj Gorajski Mechanik Bobolice 1
79 Michał Szubert Rasel Dygowo 1
80 Patryk Kowalczuk Orzeł Wałcz 1
81 Krzysztof Lisiak Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
82 Terumas Honda Chemik Police 1
83 Tomasz Pustelnik Błękitni II Stargard 1
84 Marcin Krysztoforski Mechanik Bobolice 1
85 Paweł Bugaj MKP Szczecinek 1
86 Savastsynau Yauheni Kluczevia Stargard 1
87 Jakub Cerazy Orzeł Wałcz 1
88 Mikita Kozytski Biali Sądów 1
89 Paweł Marczuk Hutnik Szczecin 1
90 Rafał Załoga Rasel Dygowo 1
91 Gracjan Zwoliński Gavia Choszczno 1
92 Krystian Wójcik Biali Sądów 1
93 Aron Michalak Biali Sądów 1
94 Kamil Pieszko Biali Sądów 1
95 Łukasz Szymański Gwardia Koszalin 1
96 Dominik Grochowski Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
97 Krzysztof Bątkowski Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
98 Bartłomiej Zdunek Błękitni II Stargard 1
99 Arkadiusz Jasitczak Bałtyk Koszalin 1
100 Bartłomiej Białek Chemik Police 1
101 Michał Janicki Chemik Police 1
102 Kacper Twardowski Gavia Choszczno 1
103 Ricat Karaev MKP Szczecinek 1
104 Patryk Harkot Flota Świnoujście 1
105 Jakub Jermołowicz Rasel Dygowo 1
106 Marcin Gozdal Olimp Gościno 1
107 Fabian Walaszczyk Gwardia Koszalin 1
108 Radosław Marcyniuk Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
109 Bartosz Sobinek Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
110 Konrad Żulpo Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
111 Dawid Dziewiński Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
112 Michał Protasiewicz Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
113 Daniel Chyła Gwardia Koszalin 1
114 Maciej Rodzoch Błękitni II Stargard 1
115 Kacper Jendruch Wieża Postomino 1
116 Dawid Szala Chemik Police 1
117 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 1
118 Piotr Czapka Rasel Dygowo 1
119 Łukasz Wiśniewski Rasel Dygowo 1
120 Jakub Poznański Rasel Dygowo 1
121 Wiktor Kurzawa Chemik Police 1
122 Roman Dziuba Flota Świnoujście 1
123 Damian Mrówczyński MKP Szczecinek 1
124 Kacper Kalinowski Dąb Dębno 1
125 Jakub Berliński Dąb Dębno 1
126 Jakub Koczorowski Błękitni II Stargard 1
127 Grzegorz Szczepanik Dąb Dębno 1
128 Kacper Chawawko Dąb Dębno 1
129 Mateusz Niedźwiedzki Dąb Dębno 1
130 Aleksander Szulc Rasel Dygowo 1
131 Karol Kowalik Orzeł Wałcz 1
132 Kamil Bieniek Chemik Police 1
133 Damian Pawłowski Bałtyk Koszalin 1
134 Alan Krauze Bałtyk Koszalin 1
135 Paweł Szmytkiewicz Wieża Postomino 1
136 Seweryn Fijołek Bałtyk Koszalin 1
137 Dawid Pasowicz Olimp Gościno 1
138 Daniel Szymański MKP Szczecinek 1
139 Zbigniew Węglowski MKP Szczecinek 1
140 Miłosz Kraśniewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
141 Kacper Tokarewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
142 Mateusz Kwiatkowski Dąb Dębno 1