Wybrzeże Rewalskie Rewal wygrało z Pomorzaninem Nowogard 53-0. To nie mecz hokeja, ale piłka nożna i to rozgrywki seniorskie klasy okręgowej w województwie zachodniopomorskim.

Piłkarze Wybrzeża Rewalskie Rewal są aktualnym liderem grupy I klasy okręgowej Zachodniopomorskiego ZPN. W starciu z dziesiątym w tabeli Pomorzaninem Nowogard oczywiście byli faworytem, ale nikt nie spodziewał się aż tak wysokiej wygranej.

- 31 minuta meczu ligowego z Pomorzaninem Nowogard. Prowadzimy 22-0... - poinformowało Wybrzeże na swoim profilu Facebookowym.

W 60. minucie było już 32-0, ale jak się później okazało to nie był koniec strzelania drużyny z Rewala. Ostatecznie Wybrzeże pokonało Pomorzanina aż 53-0. To oznacza, że bramka dla gospodarzy musiała padać średnio co mniej więcej półtorej minuty!

Wybrzeże Rewalskie Rewal pozostaje na szczycie tabeli zachodniopomorskiej klasy O. Po 13 meczach ma na koncie 34 punkty (11 wygranych, 1 remis i 1 porażka), a ich bilans bramkowy to... 74-7.