IV liga pomorska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Arka II Gdynia 16 39 12 3 1 48 20 28
2 GKS Przodkowo 16 37 12 1 3 46 22 24
3 Gryf Słupsk 16 34 9 7 0 34 18 16
4 Kaszubia Kościerzyna 16 32 9 5 2 38 21 17
5 Stolem Gniewino 16 31 9 4 3 45 32 13
6 Pogoń Lębork 16 24 8 0 8 33 24 9
7 Lechia II Gdańsk 16 23 6 5 5 30 20 10
8 GOSRiT Luzino 16 22 6 4 6 33 27 6
9 Cartusia Kartuzy 16 22 6 4 6 29 31 -2
10 Powiśle Dzierzgoń 16 22 6 4 6 29 36 -7
11 Wda Lipusz 16 21 6 3 7 34 34 0
12 Wierzyca Pelplin 16 21 6 3 7 33 42 -9
13 Gedania Gdańsk 16 19 5 4 7 27 31 -4
14 Gwiazda Karsin 16 16 5 1 10 29 43 -14
15 GKS Kowale 16 15 4 3 9 17 31 -14
16 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 16 11 2 5 9 21 42 -21
17 Jantar Ustka 16 9 3 0 13 28 43 -15
18 Lipniczanka Lipnica 16 5 1 2 13 14 51 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Przodkowo 9 24 8 0 1 31 12 19
2 Arka II Gdynia 7 21 7 0 0 26 8 18
3 Gryf Słupsk 9 21 6 3 0 22 11 11
4 Kaszubia Kościerzyna 9 18 5 3 1 24 16 8
5 Pogoń Lębork 10 18 6 0 4 27 14 13
6 Stolem Gniewino 7 16 5 1 1 22 8 14
7 Wierzyca Pelplin 7 14 4 2 1 17 11 6
8 Gedania Gdańsk 9 14 4 2 3 21 18 3
9 Powiśle Dzierzgoń 7 13 3 4 0 12 8 4
10 Wda Lipusz 7 13 4 1 2 23 16 7
11 Lechia II Gdańsk 8 12 3 3 2 23 10 13
12 Cartusia Kartuzy 9 12 3 3 3 19 17 2
13 Gwiazda Karsin 8 9 3 0 5 10 19 -9
14 GOSRiT Luzino 7 7 2 1 4 10 12 -2
15 Jantar Ustka 8 6 2 0 6 11 19 -8
16 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 7 3 0 3 4 6 18 -12
17 Lipniczanka Lipnica 9 2 0 2 7 3 22 -19
18 GKS Kowale 7 1 0 1 6 5 17 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Arka II Gdynia 9 18 5 3 1 22 12 10
2 Stolem Gniewino 9 15 4 3 2 23 24 -1
3 GOSRiT Luzino 9 15 4 3 2 23 15 8
4 Kaszubia Kościerzyna 7 14 4 2 1 14 5 9
5 GKS Kowale 9 14 4 2 3 12 14 -2
6 GKS Przodkowo 7 13 4 1 2 15 10 5
7 Gryf Słupsk 7 13 3 4 0 12 7 5
8 Lechia II Gdańsk 8 11 3 2 3 7 10 -3
9 Cartusia Kartuzy 7 10 3 1 3 10 14 -4
10 Powiśle Dzierzgoń 9 9 3 0 6 17 28 -11
11 Wda Lipusz 9 8 2 2 5 11 18 -7
12 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 9 8 2 2 5 15 24 -9
13 Wierzyca Pelplin 9 7 2 1 6 16 31 -15
14 Gwiazda Karsin 8 7 2 1 5 19 24 -5
15 Pogoń Lębork 6 6 2 0 4 6 10 -4
16 Gedania Gdańsk 7 5 1 2 4 6 13 -7
17 Jantar Ustka 8 3 1 0 7 17 24 -7
18 Lipniczanka Lipnica 7 3 1 0 6 11 29 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Wierzyca Pelplin

Gospodarze Wynik Goście Data
Wierzyca Pelplin 1 - 1 Arka II Gdynia 24 sierpnia 2019
Lechia II Gdańsk 2 - 3 Wierzyca Pelplin 18 sierpnia 2019
Arka II Gdynia 2 - 0 Wierzyca Pelplin 9 kwietnia 2017
Wierzyca Pelplin 2 - 0 Arka II Gdynia 3 września 2016
Lechia II Gdańsk 5 - 1 Wierzyca Pelplin 19 marca 2016
Arka II Gdynia 1 - 1 Wierzyca Pelplin 21 listopada 2015
Wierzyca Pelplin 2 - 1 Lechia II Gdańsk 29 sierpnia 2015
Wierzyca Pelplin 1 - 0 Arka II Gdynia 15 sierpnia 2015

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Stasiak GKS Przodkowo 13
2 Maciej Miecznikowski Jantar Ustka 12
3 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 11
4 Przemysław Kostuch Pogoń Lębork 11
5 Mateusz Łuczak GKS Przodkowo 10
6 Mateusz Borowski Gwiazda Karsin 10
7 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 9
8 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 9
9 Krystian Opłatowski GOSRiT Luzino 9
10 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 9
11 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 8
12 Mateusz Dąbrowski GOSRiT Luzino 8
13 Tomasz Tuttas Kaszubia Kościerzyna 8
14 Przemysław Żukowski Gedania Gdańsk 8
15 Adam Gross Wda Lipusz 7
16 Roman Zalow Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 7
17 Marcin Adamkiewicz Cartusia Kartuzy 7
18 Paweł Rypel Cartusia Kartuzy 7
19 Jakub Wilczyński Arka II Gdynia 7
20 Kamil Sikora Kaszubia Kościerzyna 6
21 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 6
22 Jeremiasz Grela Wda Lipusz 6
23 Sebastian Rugowski Lechia II Gdańsk 6
24 Damian Mikołajczyk Gryf Słupsk 5
25 Robert Felski Powiśle Dzierzgoń 5
26 Daniel Chmielnicki Arka II Gdynia 5
27 Michał Fierka GOSRiT Luzino 5
28 Mateusz Zbiranek Arka II Gdynia 5
29 Maksymilian Banaszewski Arka II Gdynia 5
30 Mateusz Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 5
31 Szymon Rychlowski Kaszubia Kościerzyna 5
32 Artur Rzepiński Lipniczanka Lipnica 4
33 Kacper Bednarczyk Gryf Słupsk 4
34 Marcjan Majcher Gryf Słupsk 4
35 Kamil Wójcik Jantar Ustka 4
36 Tomasz Kotwica Stolem Gniewino 4
37 Mateusz Madziąg Stolem Gniewino 4
38 Krystian Patok GKS Przodkowo 4
39 Julian Goyke Arka II Gdynia 4
40 Mariusz Jary GKS Kowale 4
41 Krzysztof Garczewski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4
42 Błażej Troka Kaszubia Kościerzyna 4
43 Dawid Szałecki Arka II Gdynia 4
44 Patryk Laskowski Wda Lipusz 4
45 Paweł Pianka Gedania Gdańsk 4
46 Michał Szałek GKS Przodkowo 4
47 Krzysztof Cysewski Wda Lipusz 4
48 Jan Łoś Arka II Gdynia 4
49 Piotr Gryszkiewicz Lechia II Gdańsk 4
50 Radosław Szuba Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4
51 Sebastian Dziadkowiec Kaszubia Kościerzyna 3
52 Patryk Regulski GOSRiT Luzino 3
53 Karol Szopiński Gedania Gdańsk 3
54 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 3
55 Maciej Wardziński Stolem Gniewino 3
56 Adrian Bukowski Stolem Gniewino 3
57 Tomasz Piekarski Gryf Słupsk 3
58 Robert Cieszyński Wda Lipusz 3
59 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 3
60 Krzysztof Kwasny GKS Kowale 3
61 Łukasz Kwaśnik Pogoń Lębork 3
62 Krystian Faltyński Arka II Gdynia 3
63 Mateusz Frymark Gwiazda Karsin 3
64 Arkadiusz Klarecki Stolem Gniewino 3
65 Roland Kazubowski Cartusia Kartuzy 3
66 Karol Styś Gedania Gdańsk 3
67 Jan Przybyszewski GKS Kowale 3
68 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 3
69 Piotr Myścich Powiśle Dzierzgoń 3
70 Krzysztof Wańdzio Gryf Słupsk 3
71 Wojciech Barnik Gryf Słupsk 3
72 Jakub Prondziński Gwiazda Karsin 3
73 Wojciech Musuła Pogoń Lębork 3
74 Bartosz Śmietanko Kaszubia Kościerzyna 3
75 Maciej Dawid Jantar Ustka 3
76 Bartłomiej Oleszczuk Jantar Ustka 3
77 Jaroslav Mihalík Lechia II Gdańsk 3
78 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 3
79 Marek Dawidowski Cartusia Kartuzy 3
80 Michał Lepczak Powiśle Dzierzgoń 2
81 Gracjan Miszkiewicz Pogoń Lębork 2
82 Łukasz Murakowski GOSRiT Luzino 2
83 Patryk Lipski Lechia II Gdańsk 2
84 Dominik Klecha GKS Przodkowo 2
85 Artur Wojach Lipniczanka Lipnica 2
86 Jakub Arak Lechia II Gdańsk 2
87 Kacper Plutowski Wda Lipusz 2
88 Bartosz Gutorski Powiśle Dzierzgoń 2
89 Fabian Górski Lipniczanka Lipnica 2
90 Piotr Gierałtowski GKS Kowale 2
91 Karol Januszewski Kaszubia Kościerzyna 2
92 Marcin Karniluk GKS Przodkowo 2
93 Adrian Kochanek Pogoń Lębork 2
94 Hubert Branicki Arka II Gdynia 2
95 Mateusz Kerszk Gwiazda Karsin 2
96 Paweł Rompca Gwiazda Karsin 2
97 Piotr Ruszkul GKS Przodkowo 2
98 Mateusz Niedźwiecki GKS Przodkowo 2
99 Adrian Petk Lechia II Gdańsk 2
100 Egy Maulana Vikri Lechia II Gdańsk 2
101 Michał Jeruć Pogoń Lębork 2
102 Jakub Leszkiewicz GKS Przodkowo 2
103 Kacper Dawid Jantar Ustka 2
104 Rafał Wolski Lechia II Gdańsk 2
105 Radosław Krysiński Kaszubia Kościerzyna 2
106 Dawid Patelczyk GKS Przodkowo 2
107 Błażej Siłkowski Pogoń Lębork 2
108 Adrian Wysiecki Wda Lipusz 2
109 Bartłomiej Nałęcz Gryf Słupsk 2
110 Damian Lisiecki Arka II Gdynia 2
111 Paweł Dirda Wierzyca Pelplin 2
112 Piotr Przybylski GKS Kowale 2
113 Łukasz Chylewski Lipniczanka Lipnica 2
114 Przemysław Kuss Cartusia Kartuzy 2
115 Kacper Jendruch Gryf Słupsk 1
116 Dominik Kaczmarek Jantar Ustka 1
117 Jan Turowski Cartusia Kartuzy 1
118 Michał Podobiński GKS Kowale 1
119 Adrian Raulin Cartusia Kartuzy 1
120 Krystian Froelke Gwiazda Karsin 1
121 Dawid Więckowski Gryf Słupsk 1
122 Paweł Rzepnikowski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
123 Krystian Espersen Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
124 Sebastian Wąs Kaszubia Kościerzyna 1
125 Mateusz Kaczmarek Gwiazda Karsin 1
126 Paweł Selonke GOSRiT Luzino 1
127 Piotr Sobieraj Powiśle Dzierzgoń 1
128 Franciszek Sierszyński Cartusia Kartuzy 1
129 Mateusz Michalewski Gedania Gdańsk 1
130 Adrian Włoch Wda Lipusz 1
131 Adam Chrzanowski Lechia II Gdańsk 1
132 Klaudiusz Zapora Cartusia Kartuzy 1
133 Miłosz Manuszewski Wierzyca Pelplin 1
134 Krystian Hański Kaszubia Kościerzyna 1
135 Kacper Magdziński Arka II Gdynia 1
136 Aleksandar Atanacković Pogoń Lębork 1
137 Jakub Tobiaski GOSRiT Luzino 1
138 Jakub Sawicki Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
139 Maciej Pietruszewski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
140 Szymon Wenta Cartusia Kartuzy 1
141 Fabian Urbański Arka II Gdynia 1
142 Patryk Drewek Gwiazda Karsin 1
143 Rafał Prądziński Wda Lipusz 1
144 Mateusz Żebrowski Jantar Ustka 1
145 Nikodem Kozłowski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
146 Kamil Antonik Arka II Gdynia 1
147 Maciej Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 1
148 Jakub Michor Pogoń Lębork 1
149 Mateusz Frankowski Wierzyca Pelplin 1
150 Paweł Czoska GOSRiT Luzino 1
151 Julian Głowacki Wda Lipusz 1
152 Piotr Łapigrowski GKS Przodkowo 1
153 Patryk Dąbrowski Gryf Słupsk 1
154 Paweł Rutkowski GOSRiT Luzino 1
155 Aron Formela Kaszubia Kościerzyna 1
156 Kuba Lizakowski Lechia II Gdańsk 1
157 Flavio Paixao Lechia II Gdańsk 1
158 Daniel Mikołajewski Lechia II Gdańsk 1
159 Rafał Kobryń Lechia II Gdańsk 1
160 Jacek Wicon GOSRiT Luzino 1
161 Paweł Bork GKS Kowale 1
162 Michał Kliński Pogoń Lębork 1
163 Wojciech Dobek Pogoń Lębork 1
164 Filip Ustowski Cartusia Kartuzy 1
165 Jakub Hołowienko Gryf Słupsk 1
166 Paweł Deja Gedania Gdańsk 1
167 Joseph Amoah Gryf Słupsk 1
168 Radosław Robakowski GOSRiT Luzino 1
169 Michał Dmitrzyk Wierzyca Pelplin 1
170 Oleksandr Fedorov Jantar Ustka 1
171 Artur Ziemblewicz Gedania Gdańsk 1
172 Dawid Klawikowski GKS Przodkowo 1
173 Dawid Blok Arka II Gdynia 1
174 Damian Podkański Pogoń Lębork 1
175 Patryk Kubiszewski Wda Lipusz 1
176 Remigiusz Lipski Gwiazda Karsin 1
177 Paweł Arndt Gwiazda Karsin 1
178 Patryk Gabrukiewicz GKS Kowale 1
179 Dawid Siemko Kaszubia Kościerzyna 1
180 Kamil Pranczk Lipniczanka Lipnica 1
181 Mariusz Czajkowski Lipniczanka Lipnica 1
182 Marcel Wszołek Lechia II Gdańsk 1
183 Mateusz Żukowski Lechia II Gdańsk 1
184 Kacper Krauze Kaszubia Kościerzyna 1
185 Piotr Grabowski Stolem Gniewino 1
186 Kacper Butowski Wda Lipusz 1
187 Oleksandr Kostiuk Wierzyca Pelplin 1
188 Cezary Gawron Cartusia Kartuzy 1
189 Patryk Biesiadziński Gedania Gdańsk 1
190 Jarosław Kuźniarski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
191 Mohamed Doumbouya GKS Przodkowo 1
192 Aleksandyr Kolew Arka II Gdynia 1