IV liga pomorska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Arka II Gdynia 7 19 6 1 0 24 8 16
2 GKS Przodkowo 7 19 6 1 0 19 6 13
3 Kaszubia Kościerzyna 7 17 5 2 0 22 10 12
4 Cartusia Kartuzy 7 15 5 0 2 20 9 11
5 Gryf Słupsk 7 15 4 3 0 15 10 5
6 Wierzyca Pelplin 7 10 3 1 3 13 16 -3
7 Gedania Gdańsk 7 9 2 3 2 14 10 4
8 Pogoń Lębork 7 9 3 0 4 12 13 -1
9 Powiśle Dzierzgoń 7 9 2 3 2 12 15 -3
10 Wda Lipusz 7 9 3 0 4 13 18 -5
11 Lechia II Gdańsk 7 8 2 2 3 16 10 6
12 GOSRiT Luzino 7 8 2 2 3 7 11 -4
13 Stolem Gniewino 7 7 1 4 2 12 22 -10
14 Jantar Ustka 7 6 2 0 5 18 20 -2
15 GKS Kowale 7 6 2 0 5 7 15 -8
16 Gwiazda Karsin 7 4 1 1 5 13 18 -5
17 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 7 4 1 1 5 9 19 -10
18 Lipniczanka Lipnica 7 3 1 0 6 7 23 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Przodkowo 4 12 4 0 0 13 3 10
2 Kaszubia Kościerzyna 4 10 3 1 0 14 7 7
3 Arka II Gdynia 3 9 3 0 0 14 4 10
4 Cartusia Kartuzy 4 9 3 0 1 14 6 8
5 Gryf Słupsk 4 8 2 2 0 9 6 3
6 Gedania Gdańsk 4 8 2 2 0 12 5 7
7 Pogoń Lębork 5 6 2 0 3 10 11 -1
8 Wda Lipusz 3 6 2 0 1 9 7 2
9 Wierzyca Pelplin 3 4 1 1 1 4 4 0
10 Lechia II Gdańsk 4 4 1 1 2 15 7 8
11 Stolem Gniewino 3 4 1 1 1 6 5 1
12 Powiśle Dzierzgoń 3 3 0 3 0 4 4 0
13 GOSRiT Luzino 3 3 1 0 2 2 6 -4
14 Jantar Ustka 3 3 1 0 2 7 8 -1
15 Gwiazda Karsin 3 3 1 0 2 4 5 -1
16 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3 1 0 1 2 2 5 -3
17 GKS Kowale 3 0 0 0 3 1 6 -5
18 Lipniczanka Lipnica 4 0 0 0 4 1 13 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Arka II Gdynia 4 10 3 1 0 10 4 6
2 GKS Przodkowo 3 7 2 1 0 6 3 3
3 Kaszubia Kościerzyna 3 7 2 1 0 8 3 5
4 Gryf Słupsk 3 7 2 1 0 6 4 2
5 Cartusia Kartuzy 3 6 2 0 1 6 3 3
6 Wierzyca Pelplin 4 6 2 0 2 9 12 -3
7 Powiśle Dzierzgoń 4 6 2 0 2 8 11 -3
8 GKS Kowale 4 6 2 0 2 6 9 -3
9 GOSRiT Luzino 4 5 1 2 1 5 5 0
10 Lechia II Gdańsk 3 4 1 1 1 1 3 -2
11 Pogoń Lębork 2 3 1 0 1 2 2 0
12 Wda Lipusz 4 3 1 0 3 4 11 -7
13 Stolem Gniewino 4 3 0 3 1 6 17 -11
14 Jantar Ustka 4 3 1 0 3 11 12 -1
15 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4 3 1 0 3 7 14 -7
16 Lipniczanka Lipnica 3 3 1 0 2 6 10 -4
17 Gedania Gdańsk 3 1 0 1 2 2 5 -3
18 Gwiazda Karsin 4 1 0 1 3 9 13 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Wierzyca Pelplin

Gospodarze Wynik Goście Data
Wierzyca Pelplin 1 - 1 Arka II Gdynia 24 sierpnia 2019
Lechia II Gdańsk 2 - 3 Wierzyca Pelplin 18 sierpnia 2019
Arka II Gdynia 2 - 0 Wierzyca Pelplin 9 kwietnia 2017
Wierzyca Pelplin 2 - 0 Arka II Gdynia 3 września 2016
Lechia II Gdańsk 5 - 1 Wierzyca Pelplin 19 marca 2016
Arka II Gdynia 1 - 1 Wierzyca Pelplin 21 listopada 2015
Wierzyca Pelplin 2 - 1 Lechia II Gdańsk 29 sierpnia 2015
Wierzyca Pelplin 1 - 0 Arka II Gdynia 15 sierpnia 2015

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Stasiak GKS Przodkowo 7
2 Jakub Wilczyński Arka II Gdynia 7
3 Maciej Miecznikowski Jantar Ustka 6
4 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 6
5 Tomasz Tuttas Kaszubia Kościerzyna 6
6 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 6
7 Marcin Adamkiewicz Cartusia Kartuzy 5
8 Paweł Rypel Cartusia Kartuzy 5
9 Mateusz Borowski Gwiazda Karsin 4
10 Mateusz Łuczak GKS Przodkowo 4
11 Radosław Szuba Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4
12 Przemysław Żukowski Gedania Gdańsk 4
13 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 4
14 Szymon Rychlowski Kaszubia Kościerzyna 4
15 Robert Felski Powiśle Dzierzgoń 4
16 Bartłomiej Oleszczuk Jantar Ustka 3
17 Jaroslav Mihalík Lechia II Gdańsk 3
18 Piotr Gryszkiewicz Lechia II Gdańsk 3
19 Roman Zalow Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3
20 Julian Goyke Arka II Gdynia 3
21 Dawid Szałecki Arka II Gdynia 3
22 Krzysztof Cysewski Wda Lipusz 3
23 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 3
24 Damian Mikołajczyk Gryf Słupsk 3
25 Krystian Opłatowski GOSRiT Luzino 3
26 Adam Gross Wda Lipusz 3
27 Przemysław Kostuch Pogoń Lębork 3
28 Michał Szałek GKS Przodkowo 3
29 Kamil Sikora Kaszubia Kościerzyna 3
30 Marek Dawidowski Cartusia Kartuzy 3
31 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 2
32 Kacper Dawid Jantar Ustka 2
33 Rafał Wolski Lechia II Gdańsk 2
34 Dawid Patelczyk GKS Przodkowo 2
35 Mariusz Jary GKS Kowale 2
36 Błażej Siłkowski Pogoń Lębork 2
37 Maksymilian Banaszewski Arka II Gdynia 2
38 Kamil Wójcik Jantar Ustka 2
39 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 2
40 Mateusz Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 2
41 Jeremiasz Grela Wda Lipusz 2
42 Adrian Wysiecki Wda Lipusz 2
43 Bartłomiej Nałęcz Gryf Słupsk 2
44 Karol Styś Gedania Gdańsk 2
45 Mateusz Frymark Gwiazda Karsin 2
46 Marcjan Majcher Gryf Słupsk 2
47 Jan Łoś Arka II Gdynia 2
48 Damian Lisiecki Arka II Gdynia 2
49 Paweł Dirda Wierzyca Pelplin 2
50 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 2
51 Maciej Dawid Jantar Ustka 2
52 Piotr Przybylski GKS Kowale 2
53 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 2
54 Łukasz Chylewski Lipniczanka Lipnica 2
55 Przemysław Kuss Cartusia Kartuzy 2
56 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 2
57 Krystian Faltyński Arka II Gdynia 2
58 Sebastian Dziadkowiec Kaszubia Kościerzyna 2
59 Roland Kazubowski Cartusia Kartuzy 2
60 Michał Jeruć Pogoń Lębork 1
61 Gracjan Miszkiewicz Pogoń Lębork 1
62 Kuba Lizakowski Lechia II Gdańsk 1
63 Patryk Lipski Lechia II Gdańsk 1
64 Flavio Paixao Lechia II Gdańsk 1
65 Daniel Mikołajewski Lechia II Gdańsk 1
66 Rafał Kobryń Lechia II Gdańsk 1
67 Tomasz Piekarski Gryf Słupsk 1
68 Damian Narożniak Wierzyca Pelplin 1
69 Paweł Bork GKS Kowale 1
70 Michał Kliński Pogoń Lębork 1
71 Wojciech Dobek Pogoń Lębork 1
72 Filip Ustowski Cartusia Kartuzy 1
73 Jakub Hołowienko Gryf Słupsk 1
74 Paweł Deja Gedania Gdańsk 1
75 Joseph Amoah Gryf Słupsk 1
76 Egy Maulana Vikri Lechia II Gdańsk 1
77 Radosław Robakowski GOSRiT Luzino 1
78 Michał Dmitrzyk Wierzyca Pelplin 1
79 Oleksandr Fedorov Jantar Ustka 1
80 Paweł Pianka Gedania Gdańsk 1
81 Artur Ziemblewicz Gedania Gdańsk 1
82 Karol Szopiński Gedania Gdańsk 1
83 Dawid Klawikowski GKS Przodkowo 1
84 Krzysztof Garczewski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
85 Dawid Blok Arka II Gdynia 1
86 Mateusz Dąbrowski GOSRiT Luzino 1
87 Damian Podkański Pogoń Lębork 1
88 Patryk Kubiszewski Wda Lipusz 1
89 Artur Rzepiński Lipniczanka Lipnica 1
90 Artur Wojach Lipniczanka Lipnica 1
91 Remigiusz Lipski Gwiazda Karsin 1
92 Paweł Arndt Gwiazda Karsin 1
93 Krzysztof Wańdzio Gryf Słupsk 1
94 Patryk Gabrukiewicz GKS Kowale 1
95 Jakub Leszkiewicz GKS Przodkowo 1
96 Karol Januszewski Kaszubia Kościerzyna 1
97 Dawid Siemko Kaszubia Kościerzyna 1
98 Kamil Pranczk Lipniczanka Lipnica 1
99 Mariusz Czajkowski Lipniczanka Lipnica 1
100 Marcel Wszołek Lechia II Gdańsk 1
101 Mateusz Żukowski Lechia II Gdańsk 1
102 Kacper Krauze Kaszubia Kościerzyna 1
103 Fabian Górski Lipniczanka Lipnica 1
104 Mateusz Madziąg Stolem Gniewino 1
105 Piotr Grabowski Stolem Gniewino 1
106 Jakub Prondziński Gwiazda Karsin 1
107 Jan Przybyszewski GKS Kowale 1
108 Kacper Butowski Wda Lipusz 1
109 Oleksandr Kostiuk Wierzyca Pelplin 1
110 Błażej Troka Kaszubia Kościerzyna 1
111 Cezary Gawron Cartusia Kartuzy 1
112 Patryk Biesiadziński Gedania Gdańsk 1
113 Jarosław Kuźniarski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
114 Mohamed Doumbouya GKS Przodkowo 1
115 Aleksandyr Kolew Arka II Gdynia 1