IV liga wielkopolska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lubuszanin Trzcianka 19 44 14 2 3 45 17 28
2 Nielba Wągrowiec 19 39 12 3 4 32 22 10
3 Unia Swarzędz 19 36 11 3 5 39 27 12
4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 19 35 10 5 4 47 31 16
5 Polonia Kępno 19 34 11 1 7 36 29 7
6 Obra Kościan 19 34 10 4 5 29 18 11
7 Centra Ostrów Wielkopolski 19 32 9 5 5 37 31 6
8 Polonia 1912 Leszno 19 30 9 3 7 27 17 10
9 LKS Gołuchów 19 27 8 3 8 30 27 3
10 Tarnovia Tarnowo Podgórne 19 27 7 6 6 33 25 8
11 Orkan Śmiłowo 19 26 7 5 7 27 28 -1
12 Victoria Września 19 26 7 5 7 30 24 6
13 Sokół Pniewy 19 25 8 1 10 26 39 -13
14 Warta Międzychód 19 24 6 6 7 32 30 2
15 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 19 23 7 2 10 28 35 -7
16 Zjednoczeni Trzemeszno 19 19 6 1 12 31 41 -10
17 Krobianka Krobia 19 18 5 3 11 18 45 -27
18 KS Opatówek 19 18 5 3 11 19 31 -12
19 Kotwica Kórnik 19 15 4 3 12 31 47 -16
20 Olimpia Koło 19 5 1 2 16 20 53 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga wielkopolska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Swarzędz 11 28 9 1 1 29 11 18
2 Lubuszanin Trzcianka 9 27 9 0 0 31 6 25
3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 12 24 7 3 2 29 16 13
4 Centra Ostrów Wielkopolski 11 23 6 5 0 26 13 13
5 Orkan Śmiłowo 10 23 7 2 1 21 10 11
6 Polonia Kępno 11 21 7 0 4 19 11 8
7 LKS Gołuchów 12 20 6 2 4 23 18 5
8 Obra Kościan 10 19 6 1 3 22 8 14
9 Polonia 1912 Leszno 10 18 5 3 2 16 6 10
10 Victoria Września 11 18 5 3 3 16 8 8
11 Warta Międzychód 9 18 5 3 1 23 10 13
12 Nielba Wągrowiec 10 17 5 2 3 15 13 2
13 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8 16 5 1 2 17 11 6
14 Zjednoczeni Trzemeszno 9 15 5 0 4 19 16 3
15 Tarnovia Tarnowo Podgórne 10 14 4 2 4 18 12 6
16 Krobianka Krobia 10 14 4 2 4 14 20 -6
17 KS Opatówek 11 14 4 2 5 16 17 -1
18 Sokół Pniewy 9 9 3 0 6 14 24 -10
19 Olimpia Koło 7 4 1 1 5 7 12 -5
20 Kotwica Kórnik 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga wielkopolska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Nielba Wągrowiec 9 22 7 1 1 17 9 8
2 Lubuszanin Trzcianka 10 17 5 2 3 14 11 3
3 Sokół Pniewy 10 16 5 1 4 12 15 -3
4 Obra Kościan 9 15 4 3 2 7 10 -3
5 Kotwica Kórnik 19 15 4 3 12 31 47 -16
6 Polonia Kępno 8 13 4 1 3 17 18 -1
7 Tarnovia Tarnowo Podgórne 9 13 3 4 2 15 13 2
8 Polonia 1912 Leszno 9 12 4 0 5 11 11 0
9 Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 11 3 2 2 18 15 3
10 Centra Ostrów Wielkopolski 8 9 3 0 5 11 18 -7
11 Unia Swarzędz 8 8 2 2 4 10 16 -6
12 Victoria Września 8 8 2 2 4 14 16 -2
13 LKS Gołuchów 7 7 2 1 4 7 9 -2
14 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 11 7 2 1 8 11 24 -13
15 Warta Międzychód 10 6 1 3 6 9 20 -11
16 Zjednoczeni Trzemeszno 10 4 1 1 8 12 25 -13
17 Krobianka Krobia 9 4 1 1 7 4 25 -21
18 KS Opatówek 8 4 1 1 6 3 14 -11
19 Orkan Śmiłowo 9 3 0 3 6 6 18 -12
20 Olimpia Koło 12 1 0 1 11 13 41 -28
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Unia Swarzędz

Gospodarze Wynik Goście Data
Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 - 1 Unia Swarzędz 24 listopada 2018
Unia Swarzędz 0 - 1 Obra Kościan 17 listopada 2018
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 2 Unia Swarzędz 10 listopada 2018
Unia Swarzędz 2 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 listopada 2018
Polonia 1912 Leszno 1 - 1 Unia Swarzędz 27 października 2018
Unia Swarzędz 5 - 0 Krobianka Krobia 20 października 2018
Polonia Kępno 1 - 0 Unia Swarzędz 13 października 2018
Unia Swarzędz 3 - 1 Orkan Śmiłowo 6 października 2018
KS Opatówek 1 - 4 Unia Swarzędz 29 września 2018
Unia Swarzędz 2 - 1 Kotwica Kórnik 22 września 2018
Nielba Wągrowiec 0 - 0 Unia Swarzędz 16 września 2018
Unia Swarzędz 4 - 3 Olimpia Koło 8 września 2018
Unia Swarzędz 3 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 1 września 2018
Sokół Pniewy 3 - 1 Unia Swarzędz 29 sierpnia 2018
Unia Swarzędz 2 - 2 Victoria Września 25 sierpnia 2018
Unia Swarzędz 1 - 0 Zjednoczeni Trzemeszno 18 sierpnia 2018
Unia Swarzędz 4 - 1 Warta Międzychód 15 sierpnia 2018
LKS Gołuchów 3 - 1 Unia Swarzędz 11 sierpnia 2018
Unia Swarzędz 3 - 1 Lubuszanin Trzcianka 4 sierpnia 2018
Huragan Pobiedziska 0 - 2 Unia Swarzędz 2 czerwca 2018
Unia Swarzędz 5 - 1 Warta Międzychód 26 maja 2018
Wełna Skoki 1 - 3 Unia Swarzędz 19 maja 2018
Unia Swarzędz 5 - 2 GLKS Wysoka 12 maja 2018
Grom Plewiska 1 - 0 Unia Swarzędz 5 maja 2018
Unia Swarzędz 1 - 1 GKS Dopiewo 1 maja 2018
Unia Swarzędz 8 - 2 Iskra Szydłowo 28 kwietnia 2018
Kotwica Kórnik 1 - 0 Unia Swarzędz 21 kwietnia 2018
Unia Swarzędz 4 - 1 Lubuszanin Trzcianka 14 kwietnia 2018
Sparta Oborniki 3 - 2 Unia Swarzędz 7 kwietnia 2018
Unia Swarzędz 1 - 1 Nielba Wągrowiec 31 marca 2018
Unia Swarzędz 1 - 2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 25 marca 2018
Unia Swarzędz 1 - 1 Mieszko Gniezno 17 marca 2018
Unia Swarzędz 2 - 2 Pogoń Łobżenica 18 listopada 2017
Unia Swarzędz 4 - 0 Orły Pniewy 11 listopada 2017
Unia Swarzędz 2 - 0 Huragan Pobiedziska 4 listopada 2017
Warta Międzychód 0 - 2 Unia Swarzędz 28 października 2017
Unia Swarzędz 4 - 0 Wełna Skoki 21 października 2017
GLKS Wysoka 0 - 5 Unia Swarzędz 15 października 2017
Unia Swarzędz 4 - 0 Grom Plewiska 7 października 2017
GKS Dopiewo 1 - 1 Unia Swarzędz 30 września 2017
Iskra Szydłowo 2 - 0 Unia Swarzędz 23 września 2017
Unia Swarzędz 2 - 1 Kotwica Kórnik 16 września 2017
Lubuszanin Trzcianka 5 - 0 Unia Swarzędz 9 września 2017
Unia Swarzędz 2 - 0 Sparta Oborniki 2 września 2017
Nielba Wągrowiec 1 - 2 Unia Swarzędz 26 sierpnia 2017
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 - 1 Unia Swarzędz 19 sierpnia 2017
Mieszko Gniezno 3 - 0 Unia Swarzędz 15 sierpnia 2017
Pogoń Łobżenica 1 - 4 Unia Swarzędz 12 sierpnia 2017
Orły Pniewy 3 - 0 Unia Swarzędz 5 sierpnia 2017
Unia Swarzędz 6 - 2 Nielba Wągrowiec 3 czerwca 2017
Unia Swarzędz 0 - 4 Pogoń Łobżenica 31 maja 2017
Unia Swarzędz 3 - 1 Kotwica Kórnik 27 maja 2017
Unia Swarzędz 1 - 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 20 maja 2017
Unia Swarzędz 14 - 0 Luboński KS 11 maja 2017
Unia Swarzędz 1 - 0 Iskra Szydłowo 6 maja 2017
Unia Swarzędz 4 - 1 Zieloni Lubosz 3 maja 2017
Unia Swarzędz 5 - 2 GKS Dopiewo 29 kwietnia 2017
Unia Swarzędz 5 - 1 GLKS Wysoka 22 kwietnia 2017
Unia Swarzędz 2 - 0 Grom Plewiska 15 kwietnia 2017
Unia Swarzędz 3 - 0 Huragan Pobiedziska 8 kwietnia 2017
Unia Swarzędz 2 - 2 Warta Międzychód 1 kwietnia 2017
Unia Swarzędz 3 - 2 Sparta Oborniki 25 marca 2017
Unia Swarzędz 6 - 2 Lechia Kostrzyn 18 marca 2017
Unia Swarzędz 1 - 2 Lubuszanin Trzcianka 11 marca 2017
Nielba Wągrowiec 5 - 0 Unia Swarzędz 11 listopada 2016
Pogoń Łobżenica 1 - 0 Unia Swarzędz 6 listopada 2016
Kotwica Kórnik 1 - 1 Unia Swarzędz 29 października 2016
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 - 0 Unia Swarzędz 22 października 2016
Luboński KS 2 - 2 Unia Swarzędz 15 października 2016
Iskra Szydłowo 1 - 3 Unia Swarzędz 8 października 2016
Zieloni Lubosz 1 - 2 Unia Swarzędz 2 października 2016
GKS Dopiewo 0 - 1 Unia Swarzędz 25 września 2016
GLKS Wysoka 3 - 1 Unia Swarzędz 18 września 2016
Grom Plewiska 1 - 1 Unia Swarzędz 10 września 2016
Huragan Pobiedziska 0 - 1 Unia Swarzędz 4 września 2016
Warta Międzychód 2 - 2 Unia Swarzędz 28 sierpnia 2016
Sparta Oborniki 1 - 2 Unia Swarzędz 20 sierpnia 2016
Lechia Kostrzyn 0 - 1 Unia Swarzędz 13 sierpnia 2016
Lubuszanin Trzcianka 3 - 0 Unia Swarzędz 6 sierpnia 2016
Unia Swarzędz 1 - 1 Jarota Jarocin 4 czerwca 2016
Sparta Brodnica 1 - 2 Unia Swarzędz 28 maja 2016
Unia Swarzędz 1 - 0 Warta Poznań 21 maja 2016
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 4 Unia Swarzędz 14 maja 2016
Unia Swarzędz 2 - 1 Start Warlubie 7 maja 2016
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 1 Unia Swarzędz 3 maja 2016
Unia Swarzędz 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 30 kwietnia 2016
Elana Toruń 5 - 2 Unia Swarzędz 23 kwietnia 2016
Unia Swarzędz 1 - 1 Lech II Poznań 16 kwietnia 2016
KKS 1925 Kalisz 2 - 0 Unia Swarzędz 9 kwietnia 2016
Pelikan Niechanowo 3 - 0 Unia Swarzędz 3 kwietnia 2016
Unia Swarzędz 1 - 4 Sokół Kleczew 26 marca 2016
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 0 Unia Swarzędz 19 marca 2016
Unia Swarzędz 0 - 5 Wda Świecie 13 marca 2016
Nielba Wągrowiec 1 - 2 Unia Swarzędz 14 listopada 2015
Jarota Jarocin 5 - 0 Unia Swarzędz 11 listopada 2015
Unia Swarzędz 2 - 0 Sparta Brodnica 7 listopada 2015
Warta Poznań 1 - 1 Unia Swarzędz 31 października 2015
Unia Swarzędz 1 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 24 października 2015
Start Warlubie 2 - 0 Unia Swarzędz 17 października 2015
Unia Swarzędz 4 - 0 Kujawianka Izbica Kujawska 10 października 2015
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 2 Unia Swarzędz 3 października 2015
Unia Swarzędz 2 - 1 Elana Toruń 26 września 2015
Lech II Poznań 3 - 0 Unia Swarzędz 19 września 2015
Unia Swarzędz 2 - 4 KKS 1925 Kalisz 12 września 2015
Unia Swarzędz 0 - 0 Pelikan Niechanowo 5 września 2015
Sokół Kleczew 4 - 1 Unia Swarzędz 29 sierpnia 2015
Unia Swarzędz 1 - 3 Centra Ostrów Wielkopolski 21 sierpnia 2015
Wda Świecie 0 - 3 Unia Swarzędz 16 sierpnia 2015
Unia Swarzędz 2 - 1 Nielba Wągrowiec 12 sierpnia 2015
Sparta Brodnica 2 - 2 Unia Swarzędz 7 czerwca 2015
Unia Swarzędz 0 - 2 Jarota Jarocin 4 czerwca 2015
Lech II Poznań 0 - 1 Unia Swarzędz 31 maja 2015
Unia Swarzędz 1 - 2 Centra Ostrów Wielkopolski 23 maja 2015
Unia Swarzędz 2 - 4 Pogoń Mogilno 20 maja 2015
Chełminianka Chełmno 0 - 3 Unia Swarzędz 16 maja 2015
Unia Swarzędz 1 - 3 Warta Poznań 13 maja 2015
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Unia Swarzędz 9 maja 2015
Unia Swarzędz 0 - 0 Victoria Września 2 maja 2015
Włocłavia Włocławek 0 - 3 Unia Swarzędz 29 kwietnia 2015
Unia Swarzędz 2 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 25 kwietnia 2015
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 8 Unia Swarzędz 18 kwietnia 2015
Start Warlubie 1 - 1 Unia Swarzędz 15 kwietnia 2015
Unia Swarzędz 0 - 0 Sokół Kleczew 11 kwietnia 2015
Unia Swarzędz 0 - 0 Nielba Wągrowiec 28 marca 2015
Unia Solec Kujawski 1 - 0 Unia Swarzędz 21 marca 2015
Unia Swarzędz 2 - 2 Wda Świecie 22 listopada 2014
Unia Swarzędz 1 - 1 Sparta Brodnica 15 listopada 2014
Jarota Jarocin 2 - 0 Unia Swarzędz 11 listopada 2014
Unia Swarzędz 1 - 1 Lech II Poznań 8 listopada 2014
Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 1 Unia Swarzędz 2 listopada 2014
Pogoń Mogilno 1 - 1 Unia Swarzędz 25 października 2014
Unia Swarzędz 3 - 3 Chełminianka Chełmno 18 października 2014
Warta Poznań 1 - 1 Unia Swarzędz 11 października 2014
Unia Swarzędz 4 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 4 października 2014
Victoria Września 3 - 2 Unia Swarzędz 27 września 2014
Unia Swarzędz 3 - 0 Włocłavia Włocławek 20 września 2014
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 - 3 Unia Swarzędz 13 września 2014
Unia Swarzędz 5 - 2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 10 września 2014
Sokół Kleczew 2 - 1 Unia Swarzędz 6 września 2014
Unia Swarzędz 2 - 0 Start Warlubie 30 sierpnia 2014
Nielba Wągrowiec 4 - 0 Unia Swarzędz 23 sierpnia 2014
Unia Swarzędz 6 - 1 Unia Solec Kujawski 16 sierpnia 2014
Wda Świecie 2 - 0 Unia Swarzędz 9 sierpnia 2014
Unia Swarzędz 2 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 7 czerwca 2014
Pogoń Mogilno 1 - 5 Unia Swarzędz 4 czerwca 2014
Grom Plewiska 0 - 0 Unia Swarzędz 31 maja 2014
Unia Swarzędz 4 - 5 Cuiavia Inowrocław 28 maja 2014
Unia Swarzędz 2 - 1 Nielba Wągrowiec 17 maja 2014
Unia Solec Kujawski 1 - 3 Unia Swarzędz 10 maja 2014
Unia Swarzędz 2 - 2 Elana Toruń 4 maja 2014
Polonia 1912 Leszno 1 - 0 Unia Swarzędz 1 maja 2014
Unia Swarzędz 1 - 3 Sokół Kleczew 26 kwietnia 2014
Start Warlubie 5 - 2 Unia Swarzędz 19 kwietnia 2014
Unia Swarzędz 0 - 2 Lech II Poznań 16 kwietnia 2014
GKS Dopiewo 0 - 1 Unia Swarzędz 12 kwietnia 2014
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Unia Swarzędz 5 kwietnia 2014
Unia Swarzędz 3 - 0 Wda Świecie 29 marca 2014
Włocłavia Włocławek 3 - 2 Unia Swarzędz 22 marca 2014
Fogo Luboń 1 - 1 Unia Swarzędz 15 marca 2014
Notecianka Pakość 1 - 1 Unia Swarzędz 23 listopada 2013
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Unia Swarzędz 16 listopada 2013
Unia Swarzędz 4 - 0 Grom Plewiska 9 listopada 2013
Cuiavia Inowrocław 0 - 3 Unia Swarzędz 2 listopada 2013
Unia Swarzędz 1 - 0 Pogoń Mogilno 26 października 2013
Nielba Wągrowiec 1 - 2 Unia Swarzędz 19 października 2013
Unia Swarzędz 1 - 2 Unia Solec Kujawski 12 października 2013
Elana Toruń 2 - 1 Unia Swarzędz 5 października 2013
Unia Swarzędz 3 - 1 Polonia 1912 Leszno 28 września 2013
Sokół Kleczew 1 - 0 Unia Swarzędz 21 września 2013
Unia Swarzędz 0 - 2 Start Warlubie 14 września 2013
Lech II Poznań 1 - 0 Unia Swarzędz 8 września 2013
Unia Swarzędz 1 - 0 GKS Dopiewo 31 sierpnia 2013
Unia Swarzędz 1 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 24 sierpnia 2013
Wda Świecie 3 - 2 Unia Swarzędz 18 sierpnia 2013
Unia Swarzędz 2 - 0 Włocłavia Włocławek 15 sierpnia 2013
Unia Swarzędz 1 - 2 Fogo Luboń 10 sierpnia 2013
Unia Swarzędz 5 - 0 Notecianka Pakość 3 sierpnia 2013

IV liga wielkopolska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Dawid Kuczyński Pogoń Nowe Skalmierzyce 16
2 Gerard Pińczuk Warta Międzychód 15
3 Jakub Michalski Centra Ostrów Wielkopolski 15
4 Adam Majewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 13
5 Filip Latusek Polonia Kępno 13
6 Orlande Kpassa Lubuszanin Trzcianka 13
7 Krystian Benuszak LKS Gołuchów 12
8 Tomasz Marcinkowski Obra Kościan 10
9 Zbigniew Zakrzewski Tarnovia Tarnowo Podgórne 10
10 Bartłomiej Graczyk Sokół Pniewy 10
11 Artur Krawczyk Polonia 1912 Leszno 9
12 Łukasz Walczak Polonia Kępno 8
13 Wojciech Wypusz Orkan Śmiłowo 8
14 Tomasz Neumann Unia Swarzędz 8
15 Daniel Kaczmarek Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 7
16 Maciej Rojewski Olimpia Koło 7
17 Mateusz Tatera Orkan Śmiłowo 7
18 Krystian Antczak Unia Swarzędz 7
19 Mateusz Swiergiel Unia Swarzędz 6
20 Rafał Leśniewski Nielba Wągrowiec 6
21 Mateusz Piechowiak Nielba Wągrowiec 6
22 Kamil Wysocki Zjednoczeni Trzemeszno 6
23 Tomasz Adamczyk Centra Ostrów Wielkopolski 6
24 Łukasz Glapiak Polonia 1912 Leszno 6
25 Błażej Nowak Lubuszanin Trzcianka 6
26 Dawid Urbanek Kotwica Kórnik 6
27 Patryk Smolarek Warta Międzychód 5
28 Adam Niedzielski Zjednoczeni Trzemeszno 5
29 Jędrzej Wiśniewski Orkan Śmiłowo 5
30 Przemysław Kaczmarek Krobianka Krobia 5
31 Marcin Szymkowiak LKS Gołuchów 5
32 Miłosz Nowicki Centra Ostrów Wielkopolski 5
33 Kacper Robaczyński Polonia 1912 Leszno 5
34 Błażej Wieśko Kotwica Kórnik 5
35 Michał Kucharski Centra Ostrów Wielkopolski 5
36 Szymon Meller Zjednoczeni Trzemeszno 5
37 Krzysztof Chojnacki Zjednoczeni Trzemeszno 5
38 Marcin Chorzępa Sokół Pniewy 5
39 Jakub Kubiński Nielba Wągrowiec 5
40 Jakub Borowczyk Krobianka Krobia 4
41 Marek Szymanowski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4
42 Szymon Krawczyński Victoria Września 4
43 Jacek Kopaniarz Victoria Września 4
44 Jacek Figaszewski Nielba Wągrowiec 4
45 Witold Walkowiak Kotwica Kórnik 4
46 Jędrzej Urbański Krobianka Krobia 4
47 Błażej Telichowski Tarnovia Tarnowo Podgórne 4
48 Piotr Cierlak Polonia Kępno 4
49 Dawid Urbanek Kotwica Kórnik 4
50 Paweł Wicher Lubuszanin Trzcianka 4
51 Łukasz Jasiński Victoria Września 4
52 Jakub Budzyń Warta Międzychód 4
53 Kacper Grygier Lubuszanin Trzcianka 4
54 Marcin Nowicki Unia Swarzędz 4
55 Piotr Sarbinowski Victoria Września 4
56 Dawid Zieliński Lubuszanin Trzcianka 3
57 Damian Nowak Polonia 1912 Leszno 3
58 Kamil Jaroszewski Olimpia Koło 3
59 Krystian Robak Victoria Września 3
60 Szymon Sawala Warta Międzychód 3
61 Tomasz Kempiński Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3
62 Dominik Tomczyński KS Opatówek 3
63 Damian Buczek Orkan Śmiłowo 3
64 Michał Wawszczak Lubuszanin Trzcianka 3
65 Bartosz Ślusarski Tarnovia Tarnowo Podgórne 3
66 Aleksander Woźniak Krobianka Krobia 3
67 Grzegorz Kuswik KS Opatówek 3
68 Krzysztof Antczak Unia Swarzędz 3
69 Mateusz Poslednik Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3
70 Michał Górecki Polonia Kępno 3
71 Adrian Owczarek Kotwica Kórnik 3
72 Patryk Bordych Kotwica Kórnik 3
73 Krystian Feciuch Lubuszanin Trzcianka 2
74 Antoni Prałat Polonia 1912 Leszno 2
75 Maciej Mikulski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2
76 Krystian Łukaszyk Obra Kościan 2
77 Jakub Jandy Obra Kościan 2
78 Paweł Korczak Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
79 Przemysław Balczerzak Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
80 Łukasz Iskrzyński Nielba Wągrowiec 2
81 Tomasz Krakowski Centra Ostrów Wielkopolski 2
82 Paweł Iwanicki Lubuszanin Trzcianka 2
83 Łukasz Cyruk Lubuszanin Trzcianka 2
84 Krystian Skorczynski Tarnovia Tarnowo Podgórne 2
85 Konrad Chojnacki KS Opatówek 2
86 Kacper Rybka KS Opatówek 2
87 Michał Płocharczyk Polonia 1912 Leszno 2
88 Marek Szymanowski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2
89 Piotr Sznabel Obra Kościan 2
90 Daniel Armatys Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
91 Piotr Kalak Kotwica Kórnik 2
92 Michał Gruszka Nielba Wągrowiec 2
93 Adrian Stypczynski Tarnovia Tarnowo Podgórne 2
94 Jakub Budrowski KS Opatówek 2
95 Stayko Stoychev Centra Ostrów Wielkopolski 2
96 Łukasz Wiącek Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2
97 Dawid Guźniczak LKS Gołuchów 2
98 Paweł Stempień LKS Gołuchów 2
99 Mariusz Woźniak Warta Międzychód 2
100 Dawid Wisniewski Olimpia Koło 2
101 Michał Fertikowski Orkan Śmiłowo 2
102 Maurycy Niemczyk Tarnovia Tarnowo Podgórne 2
103 Paweł Iwanicki Lubuszanin Trzcianka 2
104 Paweł Lisiecki Victoria Września 2
105 Mateusz Łowigus Sokół Pniewy 2
106 Adrian Hajdasz LKS Gołuchów 2
107 Adrian Marchel Nielba Wągrowiec 2
108 Dominik Nowacki Unia Swarzędz 2
109 Marcin Mazurek Tarnovia Tarnowo Podgórne 2
110 Marcin Masełkowski Obra Kościan 2
111 Remigiusz Hojka Polonia Kępno 2
112 Piotr Józefiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
113 Szymon Straczkowski Centra Ostrów Wielkopolski 2
114 Krzysztof Galas Sokół Pniewy 2
115 Mikołaj Jankowski Victoria Września 2
116 Paweł Powietrzyński Olimpia Koło 2
117 Karol Skiba Kotwica Kórnik 2
118 Jakub Smura Tarnovia Tarnowo Podgórne 2
119 Paweł Majusiak LKS Gołuchów 2
120 Krzysztof Stępiński Unia Swarzędz 2
121 Szymon Słoma Kotwica Kórnik 2
122 Michał Giecz Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2
123 Miłosz Urbański Krobianka Krobia 2
124 Szymon Turek Lubuszanin Trzcianka 1
125 Michał Gelert Obra Kościan 1
126 Dawid Ratajczak Obra Kościan 1
127 Hubert Oczkowski Victoria Września 1
128 Kacper Majerz Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
129 Gracjan Malinowski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
130 Tomasz Graczyk Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
131 Piotr Cerlak Polonia Kępno 1
132 Mariusz Józefiak Obra Kościan 1
133 Jacek Żak Obra Kościan 1
134 Maciej Sowiński Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
135 Mateusz Bany Lubuszanin Trzcianka 1
136 Marcin Łażewski Unia Swarzędz 1
137 Mateusz Kaczor Zjednoczeni Trzemeszno 1
138 Patryk Koler Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
139 Piotr Ginda Kopeć Orkan Śmiłowo 1
140 Borys Wawrzyniak Polonia Kępno 1
141 Marcin Wandzel LKS Gołuchów 1
142 Piotr Babuszkiewicz Unia Swarzędz 1
143 Paweł Koralewski Unia Swarzędz 1
144 Bartosz Kostrzyński Sokół Pniewy 1
145 Dominik Rusinek Sokół Pniewy 1
146 Jakub Płotkowiak Obra Kościan 1
147 Bartosz Feret Olimpia Koło 1
148 Jakub Paziewski Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
149 Piotr Sarbinowski Victoria Września 1
150 Maciej Szublewski Victoria Września 1
151 Jakub Górecki Polonia Kępno 1
152 Kacper Gatrzkie Olimpia Koło 1
153 Mikolaj Remlen Unia Swarzędz 1
154 Jakub Zieliński Orkan Śmiłowo 1
155 Tomasz Mikusik Olimpia Koło 1
156 Krzysztof Kmieć Sokół Pniewy 1
157 Jędrzej Urbański Sokół Pniewy 1
158 Krzysztof Kmieć Sokół Pniewy 1
159 Mateusz Ziemiański Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1
160 Dawid Ciążyński Zjednoczeni Trzemeszno 1
161 Szymon Gałczyński LKS Gołuchów 1
162 Mateusz Adamski Obra Kościan 1
163 Tomasz Kaczmarek Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
164 Damian Garstka Victoria Września 1
165 Dawid Zając Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
166 Paweł Szczepaniak Warta Międzychód 1
167 Olekseii Tsapenko Lubuszanin Trzcianka 1
168 Mikołaj Czajka Olimpia Koło 1
169 Paweł Lisiecki Victoria Września 1
170 Jakub Jóźwiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
171 Szymon Bartosik Olimpia Koło 1
172 Tomasz Węcławek Unia Swarzędz 1
173 Krzysztof Chojnacki KS Opatówek 1
174 Igor Rudawski Obra Kościan 1
175 Robert Pepliński Zjednoczeni Trzemeszno 1
176 Szymon Strączkowski Centra Ostrów Wielkopolski 1
177 Mateusz Rozmarynowski Nielba Wągrowiec 1
178 Dawid Rączka Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
179 Adrian Radojewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
180 Eryk Krzysztopowicz Lubuszanin Trzcianka 1
181 Wiesław Natkaniec Lubuszanin Trzcianka 1
182 Wojciech Drygas Polonia Kępno 1
183 Dawid Idzikowski LKS Gołuchów 1
184 Mateusz Woźniak Warta Międzychód 1
185 Jacek Wojciechowski Zjednoczeni Trzemeszno 1
186 Michał Grzesiek KS Opatówek 1
187 Jakub Dohnal Unia Swarzędz 1
188 Bartosz Andrzejewski Zjednoczeni Trzemeszno 1
189 Mateusz Spychalski KS Opatówek 1
190 Michał Konieczny Polonia Kępno 1
191 Jakub Kubiński Nielba Wągrowiec 1
192 Maciej Graliński Olimpia Koło 1
193 Jakub Kwasny Victoria Września 1
194 Mikołaj Remlen Sokół Pniewy 1
195 Mikołaj Jędrzejewski Polonia Kępno 1
196 Damian Smigielski Nielba Wągrowiec 1
197 Hubert Siwa Zjednoczeni Trzemeszno 1
198 Tomasz Olejnik Obra Kościan 1
199 Damian Wieczorek KS Opatówek 1
200 Łukasz Bartkowiak Sokół Pniewy 1
201 Jakub Kwaśny Victoria Września 1
202 Adrian Marchel Nielba Wągrowiec 1
203 Mateusz Szkudlarski LKS Gołuchów 1
204 Mateusz Adamski Obra Kościan 1
205 Grzegorz Kuś LKS Gołuchów 1
206 Dawid Piróg Centra Ostrów Wielkopolski 1
207 Artur Krawczyk Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
208 Dawid Lisek Kotwica Kórnik 1
209 Błażej Matysiak Zjednoczeni Trzemeszno 1
210 Mateusz Nogaj Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
211 Mateusz Rocławski Nielba Wągrowiec 1
212 Damian Błaszczyk Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1
213 Kacper Serwatka Zjednoczeni Trzemeszno 1
214 Maciej Frankowski Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
215 Damian Matczak KS Opatówek 1
216 Wojciech Antczak Unia Swarzędz 1