III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Siarka Tarnobrzeg 9 21 6 3 0 24 10 14
2 ŁKS Probudex Łagów 8 18 6 0 2 18 9 9
3 Cracovia II 8 17 5 2 1 17 7 10
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 16 4 4 1 15 8 7
5 Chełmianka Chełm 9 15 4 3 2 17 11 6
6 Podhale Nowy Targ 9 15 4 3 2 20 17 3
7 Stal Stalowa Wola 9 14 4 2 3 12 15 -3
8 Unia Tarnów 9 13 3 4 2 17 14 3
9 Watkem Korona Rzeszów 8 12 3 3 2 15 11 4
10 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9 12 3 3 3 10 7 3
11 Wisłoka Dębica 9 12 3 3 3 19 19 0
12 Avia Świdnik 9 11 3 2 4 10 10 0
13 Czarni Połaniec 8 9 2 3 3 10 13 -3
14 Sokół Sieniawa 8 7 2 1 5 7 21 -14
15 Podlasie Biała Podlaska 8 6 0 6 2 7 11 -4
16 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 5 1 2 6 14 19 -5
17 Wisła Sandomierz 8 3 1 0 7 8 24 -16
18 Wólczanka Wólka Pełkińska 8 2 0 2 6 5 19 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Siarka Tarnobrzeg 6 16 5 1 0 17 4 13
2 Stal Stalowa Wola 4 10 3 1 0 8 3 5
3 ŁKS Probudex Łagów 4 9 3 0 1 9 7 2
4 Cracovia II 4 8 2 2 0 9 3 6
5 Avia Świdnik 5 8 2 2 1 6 4 2
6 Orlęta Radzyń Podlaski 4 7 2 1 1 4 4 0
7 Chełmianka Chełm 4 7 2 1 1 7 5 2
8 Podhale Nowy Targ 4 7 2 1 1 9 9 0
9 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 7 2 1 1 4 2 2
10 Wisłoka Dębica 4 7 2 1 1 14 11 3
11 Unia Tarnów 5 6 1 3 1 8 8 0
12 Watkem Korona Rzeszów 4 5 1 2 1 8 6 2
13 Czarni Połaniec 5 5 1 2 2 6 8 -2
14 Sokół Sieniawa 5 4 1 1 3 3 13 -10
15 Wisła Sandomierz 3 3 1 0 2 2 4 -2
16 Podlasie Biała Podlaska 3 2 0 2 1 2 4 -2
17 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 2 0 2 3 9 14 -5
18 Wólczanka Wólka Pełkińska 4 0 0 0 4 1 10 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS Probudex Łagów 4 9 3 0 1 9 2 7
2 Cracovia II 4 9 3 0 1 8 4 4
3 Orlęta Radzyń Podlaski 5 9 2 3 0 11 4 7
4 Chełmianka Chełm 5 8 2 2 1 10 6 4
5 Podhale Nowy Targ 5 8 2 2 1 11 8 3
6 Unia Tarnów 4 7 2 1 1 9 6 3
7 Watkem Korona Rzeszów 4 7 2 1 1 7 5 2
8 Siarka Tarnobrzeg 3 5 1 2 0 7 6 1
9 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5 5 1 2 2 6 5 1
10 Wisłoka Dębica 5 5 1 2 2 5 8 -3
11 Stal Stalowa Wola 5 4 1 1 3 4 12 -8
12 Czarni Połaniec 3 4 1 1 1 4 5 -1
13 Podlasie Biała Podlaska 5 4 0 4 1 5 7 -2
14 Avia Świdnik 4 3 1 0 3 4 6 -2
15 Sokół Sieniawa 3 3 1 0 2 4 8 -4
16 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 3 1 0 3 5 5 0
17 Wólczanka Wólka Pełkińska 4 2 0 2 2 4 9 -5
18 Wisła Sandomierz 5 0 0 0 5 6 20 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Tomasovia Tomaszów Lubelski

Gospodarze Wynik Goście Data
Cracovia II 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 listopada 2021
ŁKS Probudex Łagów 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 13 listopada 2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Chełmianka Chełm 6 listopada 2021
Podhale Nowy Targ 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 października 2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Podlasie Biała Podlaska 24 października 2021
Wisła Sandomierz 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 17 października 2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Stal Stalowa Wola 10 października 2021
Avia Świdnik 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 października 2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Watkem Korona Rzeszów 25 września 2021
Unia Tarnów 2 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 września 2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Wólczanka Wólka Pełkińska 12 września 2021
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 września 2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 2 Czarni Połaniec 5 września 2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Wisłoka Dębica 29 sierpnia 2021
Sokół Sieniawa 0 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 sierpnia 2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 3 Siarka Tarnobrzeg 18 sierpnia 2021
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 sierpnia 2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 5 Cracovia II 7 sierpnia 2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 1 Lutnia Piszczac 19 czerwca 2021
Włodawianka Włodawa 0 - 7 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 czerwca 2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 - 0 Huragan Międzyrzec Podlaski 5 czerwca 2021
Powiślak Końskowola 2 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 czerwca 2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 - 0 Lublinianka Lublin 30 maja 2021
POM Iskra Piotrowice 0 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 23 maja 2021
Lutnia Piszczac 0 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 maja 2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 0 Włodawianka Włodawa 8 maja 2021
Huragan Międzyrzec Podlaski 1 - 6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 maja 2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 - 0 Powiślak Końskowola 28 kwietnia 2021
Lublinianka Lublin 0 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 kwietnia 2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 - 0 POM Iskra Piotrowice 18 kwietnia 2021
Kryształ Werbkowice 0 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 kwietnia 2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 - 1 Unia Białopole 27 marca 2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Huczwa Tyszowce 13 marca 2021
Gryf Gmina Zamość 0 - 6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 listopada 2020
Świdniczanka Świdnik 1 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 25 listopada 2020
Łada 1945 Biłgoraj 0 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 listopada 2020
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 - 0 Granit Bychawa 18 listopada 2020
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Grom Różaniec 15 listopada 2020
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 - 1 Unia Hrubieszów 4 listopada 2020
Victoria Żmudź 0 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 października 2020
Kłos Gmina Chełm 0 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 października 2020
Unia Białopole 1 - 5 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 października 2020
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Kryształ Werbkowice 27 września 2020
Huczwa Tyszowce 0 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 września 2020
Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 - 0 Łada 1945 Biłgoraj 13 września 2020
Grom Różaniec 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 września 2020
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Świdniczanka Świdnik 30 sierpnia 2020
Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 - 0 Gryf Gmina Zamość 23 sierpnia 2020
Granit Bychawa 0 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 sierpnia 2020
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Victoria Żmudź 12 sierpnia 2020
Unia Hrubieszów 1 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 sierpnia 2020
Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 - 0 Kłos Gmina Chełm 2 sierpnia 2020
Kłos Chełm 1 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 listopada 2019
Huragan Międzyrzec Podlaski 2 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 listopada 2019
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Sparta Rejowiec Fabryczny 3 listopada 2019
Włodawianka Włodawa 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 27 października 2019
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Lewart Lubartów 20 października 2019
Huczwa Tyszowce 1 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 13 października 2019
Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 - 0 Orlęta Łuków 6 października 2019
Powiślak Końskowola 2 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 29 września 2019
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Unia Hrubieszów 22 września 2019
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Victoria Żmudź 15 września 2019
Lublinianka Lublin 1 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 września 2019
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Górnik II Łęczna 1 września 2019
Łada 1945 Biłgoraj 3 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 sierpnia 2019
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Granit Bychawa 25 sierpnia 2019
Kryształ Werbkowice 1 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 sierpnia 2019
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Kłos Chełm 15 sierpnia 2019
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Łada 1945 Biłgoraj 15 czerwca 2019
Górnik II Łęczna 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 czerwca 2019
Kłos Chełm 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 czerwca 2019
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Lublinianka Lublin 26 maja 2019
Kryształ Werbkowice 1 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 maja 2019
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Hetman Zamość 12 maja 2019
Włodawianka Włodawa 1 - 5 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 maja 2019
Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 - 1 Start Krasnystaw 1 maja 2019
Lewart Lubartów 1 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 27 kwietnia 2019
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Victoria Żmudź 20 kwietnia 2019
Orlęta Łuków 0 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 14 kwietnia 2019
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 1 MKS Ryki 7 kwietnia 2019
Powiślak Końskowola 0 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 marca 2019
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Polesie Kock 24 marca 2019
Huczwa Tyszowce 2 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 listopada 2018
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 listopada 2018
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 - 1 Górnik II Łęczna 4 listopada 2018
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 0 Kłos Chełm 28 października 2018
Lublinianka Lublin 3 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 października 2018
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Kryształ Werbkowice 14 października 2018
Hetman Zamość 2 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 października 2018
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 1 Włodawianka Włodawa 30 września 2018
Start Krasnystaw 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 23 września 2018
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Lewart Lubartów 16 września 2018
Victoria Żmudź 5 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 września 2018
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Orlęta Łuków 2 września 2018
MKS Ryki 1 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 29 sierpnia 2018
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 1 Powiślak Końskowola 26 sierpnia 2018
Polesie Kock 1 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 19 sierpnia 2018
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Huczwa Tyszowce 15 sierpnia 2018
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 1 Łada 1945 Biłgoraj 9 czerwca 2018
Lewart Lubartów 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 czerwca 2018
Kłos Chełm 2 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 maja 2018
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 0 Roztocze Szczebrzeszyn 23 maja 2018
Górnik II Łęczna 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 maja 2018
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Hetman Zamość 13 maja 2018
Stal Kraśnik 6 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 maja 2018
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Sokół Adamów 1 maja 2018
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 - 1 Victoria Żmudź 22 kwietnia 2018
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 1 MKS Ryki 18 kwietnia 2018
3 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 kwietnia 2018
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Powiślak Końskowola 8 kwietnia 2018
Kryształ Werbkowice 1 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 31 marca 2018
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Lublinianka Lublin 25 marca 2018
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Kłos Chełm 19 listopada 2017
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 listopada 2017
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 2 Lewart Lubartów 5 listopada 2017
Roztocze Szczebrzeszyn 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 października 2017
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Górnik II Łęczna 15 października 2017
Hetman Zamość 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 października 2017
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Stal Kraśnik 1 października 2017
Sokół Adamów 1 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 września 2017
Victoria Żmudź 1 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 września 2017
Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 - 0 3 września 2017
Powiślak Końskowola 2 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 27 sierpnia 2017
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Kryształ Werbkowice 20 sierpnia 2017
Lublinianka Lublin 3 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 sierpnia 2017
MKS Ryki 1 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 sierpnia 2017
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Kryształ Werbkowice 17 czerwca 2017
Lublinianka Lublin 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 czerwca 2017
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Lewart Lubartów 3 czerwca 2017
LKS Milanów 0 - 9 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 maja 2017
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 - 0 Lutnia Piszczac 28 maja 2017
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 maja 2017
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 - 0 Włodawianka Włodawa 14 maja 2017
POM Iskra Piotrowice 2 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 maja 2017
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 - 1 Powiślak Końskowola 3 maja 2017
Stal Kraśnik 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 29 kwietnia 2017
Polesie Kock 2 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 23 kwietnia 2017
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 - 0 15 kwietnia 2017
Victoria Żmudź 1 - 5 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 kwietnia 2017
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Chełmianka Chełm 1 kwietnia 2017
Hetman Zamość 1 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 25 marca 2017
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Górnik II Łęczna 19 marca 2017
Kłos Chełm 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 marca 2017
Kryształ Werbkowice 1 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 listopada 2016
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Lublinianka Lublin 6 listopada 2016
Lewart Lubartów 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 października 2016
Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 - 1 LKS Milanów 23 października 2016
Lutnia Piszczac 1 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 października 2016
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 - 0 Łada 1945 Biłgoraj 9 października 2016
Włodawianka Włodawa 1 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 października 2016
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 - 0 POM Iskra Piotrowice 25 września 2016
Powiślak Końskowola 1 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 września 2016
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Stal Kraśnik 11 września 2016
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Polesie Kock 3 września 2016
0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 31 sierpnia 2016
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Victoria Żmudź 28 sierpnia 2016
Chełmianka Chełm 5 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 sierpnia 2016
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 3 Hetman Zamość 14 sierpnia 2016
Górnik II Łęczna 0 - 6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 sierpnia 2016
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 2 Kłos Chełm 7 sierpnia 2016
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 1 Polonia Przemyśl 4 czerwca 2016
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 maja 2016
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 4 Avia Świdnik 25 maja 2016
Orzeł Przeworsk 0 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 maja 2016
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Piast Tuczempy 15 maja 2016
Lublinianka Lublin 2 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 maja 2016
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 4 Wólczanka Wólka Pełkińska 3 maja 2016
Hetman Zamość 0 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 kwietnia 2016
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 4 Sokół Sieniawa 24 kwietnia 2016
Stal Rzeszów 2 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 kwietnia 2016
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 2 JKS Jarosław 17 kwietnia 2016
Izolator Boguchwała 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 kwietnia 2016
Chełmianka Chełm 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 kwietnia 2016
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Karpaty Krosno 26 marca 2016
Motor Lublin 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 19 marca 2016
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Resovia 15 listopada 2015
Lewart Lubartów 0 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 11 listopada 2015
Polonia Przemyśl 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 listopada 2015
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski 31 października 2015
Avia Świdnik 4 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 października 2015
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Orzeł Przeworsk 17 października 2015
Piast Tuczempy 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 października 2015
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 3 Lublinianka Lublin 4 października 2015
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 26 września 2015
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Hetman Zamość 20 września 2015
Sokół Sieniawa 2 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 13 września 2015
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Stal Rzeszów 9 września 2015
JKS Jarosław 4 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 września 2015
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Izolator Boguchwała 30 sierpnia 2015
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Chełmianka Chełm 26 sierpnia 2015
Karpaty Krosno 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 sierpnia 2015
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Motor Lublin 15 sierpnia 2015
Resovia 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 sierpnia 2015
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Lewart Lubartów 9 sierpnia 2015
Motor Lublin 4 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 czerwca 2015
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Izolator Boguchwała 30 maja 2015
Wólczanka Wólka Pełkińska 6 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 23 maja 2015
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Chełmianka Chełm 20 maja 2015
Resovia 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 maja 2015
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 3 Avia Świdnik 9 maja 2015
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 JKS Jarosław 2 maja 2015
Karpaty Krosno 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 25 kwietnia 2015
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Lublinianka Lublin 18 kwietnia 2015
Sokół Sieniawa 4 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 kwietnia 2015
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 0 Wisłoka Dębica 11 kwietnia 2015
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 kwietnia 2015
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Stal Rzeszów 29 marca 2015
Orzeł Przeworsk 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 marca 2015
Podlasie Biała Podlaska 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 14 marca 2015
Hetman Żółkiewka 1 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 listopada 2014
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Stal Kraśnik 16 listopada 2014
Izolator Boguchwała 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 listopada 2014
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska 2 listopada 2014
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Motor Lublin 29 października 2014
Chełmianka Chełm 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 26 października 2014
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 1 Resovia 19 października 2014
Avia Świdnik 2 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 11 października 2014
JKS Jarosław 2 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 października 2014
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 1 Karpaty Krosno 28 września 2014
Lublinianka Lublin 2 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 września 2014
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Sokół Sieniawa 13 września 2014
Wisłoka Dębica 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 września 2014
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 7 września 2014
Stal Rzeszów 5 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 sierpnia 2014
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Orzeł Przeworsk 24 sierpnia 2014
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Podlasie Biała Podlaska 17 sierpnia 2014
Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 - 3 Hetman Żółkiewka 13 sierpnia 2014
Stal Kraśnik 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 sierpnia 2014
Hetman Zamość 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 czerwca 2014
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 3 Karpaty Krosno 1 czerwca 2014
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 maja 2014
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Orzeł Przeworsk 18 maja 2014
Lublinianka Lublin 1 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 14 maja 2014
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Izolator Boguchwała 11 maja 2014
Avia Świdnik 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 maja 2014
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Polonia Przemyśl 1 maja 2014
Chełmianka Chełm 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 27 kwietnia 2014
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Stal Kraśnik 19 kwietnia 2014
Resovia 2 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 kwietnia 2014
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Ekoball Stal Sanok 13 kwietnia 2014
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 kwietnia 2014
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Omega Stary Zamość 2 kwietnia 2014
Sokół Sieniawa 1 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 23 marca 2014
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 JKS Jarosław 17 listopada 2013
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Hetman Zamość 10 listopada 2013
Karpaty Krosno 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 26 października 2013
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Podlasie Biała Podlaska 20 października 2013
Orzeł Przeworsk 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 października 2013
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Lublinianka Lublin 6 października 2013
Izolator Boguchwała 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 września 2013
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Avia Świdnik 22 września 2013
Polonia Przemyśl 0 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 września 2013
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 1 Chełmianka Chełm 15 września 2013
Stal Kraśnik 2 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 września 2013
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Resovia 4 września 2013
Ekoball Stal Sanok 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 31 sierpnia 2013
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski 25 sierpnia 2013
Omega Stary Zamość 1 - 7 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 sierpnia 2013
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 3 Sokół Sieniawa 15 sierpnia 2013
JKS Jarosław 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 sierpnia 2013
Orzeł Przeworsk 1 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 29 czerwca 2013
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 - 1 Orlęta Łuków 22 czerwca 2013
Unia Nowa Sarzyna 0 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 19 czerwca 2013
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 - 0 Podlasie Biała Podlaska 16 czerwca 2013
Izolator Boguchwała 3 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 czerwca 2013
Lublinianka Lublin 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 czerwca 2013
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Czarni Jasło 29 maja 2013
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Karpaty Krosno 26 maja 2013
Ekoball Stal Sanok 1 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 maja 2013
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Chełmianka Chełm 12 maja 2013
Stal Kraśnik 2 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 maja 2013
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Polonia Przemyśl 1 maja 2013
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski 28 kwietnia 2013
Avia Świdnik 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 kwietnia 2013
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Stal Mielec 14 kwietnia 2013
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 0 Orzeł Przeworsk 4 listopada 2012
Orlęta Łuków 0 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 października 2012
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Lublinianka Lublin 21 października 2012
Karpaty Krosno 2 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 13 października 2012
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Ekoball Stal Sanok 7 października 2012
Chełmianka Chełm 1 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 września 2012
Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 - 1 Stal Kraśnik 23 września 2012
Polonia Przemyśl 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 września 2012
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 września 2012
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Avia Świdnik 2 września 2012
Stal Mielec 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 29 sierpnia 2012
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Unia Nowa Sarzyna 26 sierpnia 2012
Podlasie Biała Podlaska 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 sierpnia 2012
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Izolator Boguchwała 15 sierpnia 2012
Czarni Jasło 2 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 11 sierpnia 2012
Strumyk Malawa 2 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 czerwca 2012
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 1 Karpaty Krosno 2 czerwca 2012
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 maja 2012
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Unia Nowa Sarzyna 27 maja 2012
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Stal Kraśnik 20 maja 2012
Polonia Przemyśl 3 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 maja 2012
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Avia Świdnik 6 maja 2012
Stal Mielec 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 maja 2012
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Chełmianka Chełm 29 kwietnia 2012
KS Zaczernie 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 kwietnia 2012
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 15 kwietnia 2012
Ekoball Stal Sanok 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 kwietnia 2012
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 1 kwietnia 2012
Izolator Boguchwała 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 marca 2012
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Siarka Tarnobrzeg 18 marca 2012
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Strumyk Malawa 13 listopada 2011
Karpaty Krosno 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 listopada 2011
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Podlasie Biała Podlaska 30 października 2011
Unia Nowa Sarzyna 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 października 2011
Stal Kraśnik 4 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 października 2011
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Polonia Przemyśl 9 października 2011
Avia Świdnik 0 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 października 2011
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Stal Mielec 25 września 2011
Chełmianka Chełm 2 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 września 2011
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 2 KS Zaczernie 11 września 2011
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 września 2011
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Ekoball Stal Sanok 31 sierpnia 2011
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 sierpnia 2011
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 0 Izolator Boguchwała 21 sierpnia 2011
Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 13 sierpnia 2011
Chełmianka Chełm 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 25 czerwca 2011
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 2 Unia Nowa Sarzyna 18 czerwca 2011
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 11 czerwca 2011
Ekoball Stal Sanok 4 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 czerwca 2011
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Stal Mielec 28 maja 2011
Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 maja 2011
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 1 Polonia Przemyśl 14 maja 2011
Stal Poniatowa 1 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 maja 2011
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 1 Podlasie Biała Podlaska 1 maja 2011
Olender Sól 0 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 23 kwietnia 2011
Wisła Puławy 3 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 kwietnia 2011
Karpaty Krosno 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 kwietnia 2011
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 0 Izolator Boguchwała 3 kwietnia 2011
Avia Świdnik 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 26 marca 2011
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Górnik II Łęczna 19 marca 2011
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 3 Chełmianka Chełm 7 listopada 2010
Unia Nowa Sarzyna 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 października 2010
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 26 października 2010
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Ekoball Stal Sanok 17 października 2010
Stal Mielec 2 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 października 2010
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 2 Siarka Tarnobrzeg 2 października 2010
Polonia Przemyśl 4 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 25 września 2010
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Stal Poniatowa 18 września 2010
Podlasie Biała Podlaska 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 września 2010
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 2 Olender Sól 12 września 2010
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Wisła Puławy 5 września 2010
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Karpaty Krosno 1 września 2010
Izolator Boguchwała 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 sierpnia 2010
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Avia Świdnik 22 sierpnia 2010
Górnik II Łęczna 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 sierpnia 2010
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Spartakus Szarowola 20 czerwca 2010
Górnik II Łęczna 2 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 czerwca 2010
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 1 Stal Poniatowa 6 czerwca 2010
Avia Świdnik 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 czerwca 2010
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Izolator Boguchwała 30 maja 2010
Unia Nowa Sarzyna 1 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 23 maja 2010
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Stal Mielec 15 maja 2010
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Wisła Puławy 12 maja 2010
Stal Kraśnik 2 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 maja 2010
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Podlasie Biała Podlaska 2 maja 2010
Karpaty Krosno 1 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 kwietnia 2010
Wisłoka Dębica 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 kwietnia 2010
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Siarka Tarnobrzeg 31 marca 2010
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 marca 2010
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Ekoball Stal Sanok 21 marca 2010
Spartakus Szarowola 1 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 11 listopada 2009
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Górnik II Łęczna 8 listopada 2009
Stal Poniatowa 1 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 31 października 2009
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 1 Avia Świdnik 25 października 2009
Izolator Boguchwała 5 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 października 2009
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Unia Nowa Sarzyna 11 października 2009
Stal Mielec 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 października 2009
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Stal Kraśnik 27 września 2009
Podlasie Biała Podlaska 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 19 września 2009
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Wisłoka Dębica 13 września 2009
Wisła Puławy 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 września 2009
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 1 Karpaty Krosno 30 sierpnia 2009
Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 sierpnia 2009
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 15 sierpnia 2009
Ekoball Stal Sanok 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 sierpnia 2009

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Stefanik Siarka Tarnobrzeg 10
2 Damian Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 8
3 Artur Piróg ŁKS Probudex Łagów 6
4 Adrian Gębalski Czarni Połaniec 6
5 Adam Imiela ŁKS Probudex Łagów 6
6 Ezana Kashay Chełmianka Chełm 5
7 Wojciech Białek Avia Świdnik 5
8 Artur Biały Unia Tarnów 5
9 Błażej Radwanek Wisłoka Dębica 5
10 Filip Piszczek Cracovia II 4
11 Arkadiusz Maj Orlęta Radzyń Podlaski 4
12 Szymon Rak Wisła Sandomierz 4
13 Jakub Myszor Cracovia II 4
14 Mateusz Jędryas Watkem Korona Rzeszów 4
15 Patryk Serafin Podhale Nowy Targ 4
16 Tomasz Palonek Wisłoka Dębica 4
17 Paweł Piątek Watkem Korona Rzeszów 4
18 Viktor Putin Unia Tarnów 3
19 Daniel Świderski Stal Stalowa Wola 3
20 Michał Wiśniewski Cracovia II 3
21 Olaf Nowak Podhale Nowy Targ 3
22 Kamil Radulj Stal Stalowa Wola 3
23 Paweł Myśliwiecki Chełmianka Chełm 2
24 Krzysztof Zawiślak Siarka Tarnobrzeg 2
25 Bartłomiej Poleszak Avia Świdnik 2
26 Jan Bożym Orlęta Radzyń Podlaski 2
27 Mateusz Chyła Orlęta Radzyń Podlaski 2
28 Iván Agudo Siarka Tarnobrzeg 2
29 Oskar Majda KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
30 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 2
31 Grzegorz Płatek Podhale Nowy Targ 2
32 Kamil Matofij Wisłoka Dębica 2
33 Łukasz Mazurek Chełmianka Chełm 2
34 Dawid Brzozowski Chełmianka Chełm 2
35 Patryk Kapuściński Podhale Nowy Targ 2
36 Krzysztof Salak Podlasie Biała Podlaska 2
37 Mateusz Stańczyk Wisła Sandomierz 2
38 Adrian Szynka Podhale Nowy Targ 2
39 Michał Rakoczy Cracovia II 2
40 Łukasz Siedlik Wisłoka Dębica 2
41 Kacper Józefiak Siarka Tarnobrzeg 2
42 Karol Rycaj Orlęta Radzyń Podlaski 2
43 Piotr Cichocki ŁKS Probudex Łagów 2
44 Sebastian Kaczyński Sokół Sieniawa 2
45 Kamil Słoma Wisłoka Dębica 2
46 Dawid Sojda Unia Tarnów 2
47 Maciej Filipowicz Orlęta Radzyń Podlaski 2
48 Radosław Sylwestrzak KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
49 Mateusz Kantor Watkem Korona Rzeszów 2
50 Mateusz Mianowany Podhale Nowy Targ 1
51 Bartosz Zbiciak Chełmianka Chełm 1
52 Patryk Dorosz Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
53 Gabriel Kieroński Unia Tarnów 1
54 Jakub Jakimiuk Stal Stalowa Wola 1
55 Michał Gałecki KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
56 Mateusz Jarzynka Podlasie Biała Podlaska 1
57 Michał Budzyński Chełmianka Chełm 1
58 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 1
59 Patryk Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 1
60 Patryk Słotwiński Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
61 Mateusz Podstolak Wólczanka Wólka Pełkińska 1
62 Jakub Lorek Wólczanka Wólka Pełkińska 1
63 Damian Karwacki Watkem Korona Rzeszów 1
64 Michał Nawrot KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
65 Igor Woś Czarni Połaniec 1
66 Damian Lepiarz Podhale Nowy Targ 1
67 Łukasz Furtak Podhale Nowy Targ 1
68 Tomasz Persona KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
69 Adrian Kajpust Unia Tarnów 1
70 Karol Nieckarz Watkem Korona Rzeszów 1
71 Dominik Pikiel Sokół Sieniawa 1
72 Dariusz Brągiel KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
73 Dawid Gruchała-Węsierski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
74 Dominik Smykowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
75 Adam Kramarz Czarni Połaniec 1
76 Lukáš Bielák Podhale Nowy Targ 1
77 Kamil Bełczowski Wisła Sandomierz 1
78 Maciej Tonia Podhale Nowy Targ 1
79 Wojciech Jarzynka Podlasie Biała Podlaska 1
80 Sebastian Fedan Wisłoka Dębica 1
81 Krystian Wójcik Chełmianka Chełm 1
82 Jakub Czarniecki Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
83 Maciej Wojtak Stal Stalowa Wola 1
84 Patryk Zaucha Cracovia II 1
85 Mateusz Ozimek ŁKS Probudex Łagów 1
86 Filip Krępa Czarni Połaniec 1
87 Marcin Sierczyński Unia Tarnów 1
88 Sebastian Jacak Unia Tarnów 1
89 Amarildo Balotelli ŁKS Probudex Łagów 1
90 Kacper Nytko Unia Tarnów 1
91 Arkadiusz Smoła Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
92 Wiktor Rękas Sokół Sieniawa 1
93 Jakub Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
94 Konrad Kowal Wólczanka Wólka Pełkińska 1
95 Sebastian Taranek Wisła Sandomierz 1
96 Kacper Pietrzyk Stal Stalowa Wola 1
97 Marcel Tyl Siarka Tarnobrzeg 1
98 Luigi D'Apollonio Siarka Tarnobrzeg 1
99 Maciej Maślany Watkem Korona Rzeszów 1
100 Sławomir Duda Stal Stalowa Wola 1
101 Szymon Feret Sokół Sieniawa 1
102 Bartosz Grasza Sokół Sieniawa 1
103 Paweł Mróz Siarka Tarnobrzeg 1
104 Dawid Bałdyga Siarka Tarnobrzeg 1
105 Arkadiusz Korolczuk Orlęta Radzyń Podlaski 1
106 Kamil Ogorzały Cracovia II 1
107 Jakub Kapsa ŁKS Probudex Łagów 1
108 Grzegorz Bonin Chełmianka Chełm 1
109 Kamil Kocoł Podlasie Biała Podlaska 1
110 Mateusz Kompanicki Avia Świdnik 1
111 Paweł Uliczny Avia Świdnik 1
112 Rafał Kursa Avia Świdnik 1
113 Daniel Jodar Ruiz ŁKS Probudex Łagów 1
114 Kamil Hul Czarni Połaniec 1
115 Bartosz Biś Unia Tarnów 1
116 Patryk Orlik Unia Tarnów 1
117 Oliver Janso Podhale Nowy Targ 1
118 Aleksander Drobot Stal Stalowa Wola 1
119 Patryk Zygmunt Wisłoka Dębica 1
120 Szymon Jopek Stal Stalowa Wola 1
121 Adrian Dziubiński Chełmianka Chełm 1
122 Ruslan Marushka Wólczanka Wólka Pełkińska 1
123 Michał Bierzało Siarka Tarnobrzeg 1
124 Oleksandr Yatsenko Siarka Tarnobrzeg 1
125 Paweł Rogala Siarka Tarnobrzeg 1
126 Piotr Ćwik Orlęta Radzyń Podlaski 1
127 Szymon Rygiel Watkem Korona Rzeszów 1
128 Daniel Pawłowski Wólczanka Wólka Pełkińska 1
129 Przemysław Kanarek Chełmianka Chełm 1
130 Erwin Bahonko Podlasie Biała Podlaska 1
131 Kacper Nowicki Cracovia II 1
132 Ferreira Rivaldo Cracovia II 1
133 Mateusz Supryn Cracovia II 1