Piłkarze Siarki Tarnobrzeg wykorzystali potknięcie rezerw Cracovii i wskoczyły na fotel lidera 3 ligi gr. IV. Podopieczni Sławomira Majaka pewnie pokonali Tomasovię Tomaszów Lubelski.

Mecz doskonale zaczął się dla Siarki Tarnobrzeg. Podopieczni Sławomira Majaka w 3. minucie otrzymali rzut karny za faul na Bartoszu Sulkowskim. Do "jedenastki" podszedł Marcin Stefanik, który po chwili cieszył się z gola. "Siarkowcy" ani myśleli się zatrzymywać i niespełna dziesięć minut później było już 2-0, a tym razem bramkarza Tomasovii Tomaszów Lubelski pokonał Sulkowski.

Piłkarze "zielono-czarno-żółtych" w kolejnych minutach kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Beniaminek 3 ligi gr. IV próbował nawiązać walkę z wyżej notowanym rywalem, ale ten nie dał sobie wbić gola. Po zmianie stron, nadal stroną przeważającą była Siarka, która w 57. minucie podwyższyła na 3-0 za sprawą Kamila Adamka. Tomasovia w starała się jeszcze zdobyć chociażby honorowego gola, ale ostatecznie wynik nie uległ już zmianie.

Siarka Tarnobrzeg - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 (2-0)

1-0 Marcin Stefanik (4-rzut karny)

2-0 Bartosz Sulkowski (13)

3-0 Kamil Adamek (57)