III liga, gr. IV sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wieczysta Kraków | 26 | 63 | 20 | 3 | 3 | 74 | 24 | 50 | |
2 | Siarka Tarnobrzeg | 26 | 53 | 16 | 5 | 5 | 49 | 22 | 27 | |
3 | Star Starachowice | 26 | 47 | 14 | 5 | 7 | 41 | 22 | 19 | |
4 | Avia Świdnik | 26 | 46 | 14 | 4 | 8 | 48 | 30 | 18 | |
5 | Podlasie Biała Podlaska | 26 | 42 | 11 | 9 | 6 | 39 | 24 | 15 | |
6 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 26 | 41 | 12 | 5 | 9 | 41 | 33 | 8 | |
7 | Chełmianka Chełm | 26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 46 | 46 | 0 | |
8 | Wiślanie Jaśkowice | 26 | 38 | 11 | 5 | 10 | 44 | 34 | 10 | |
9 | Unia Tarnów | 26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 43 | 42 | 1 | |
10 | Garbarnia Kraków | 26 | 35 | 9 | 8 | 9 | 39 | 43 | -4 | |
11 | Świdniczanka Świdnik | 26 | 34 | 9 | 7 | 10 | 34 | 40 | -6 | |
12 | Czarni Połaniec | 27 | 33 | 8 | 9 | 10 | 45 | 47 | -2 | |
13 | Wisłoka Dębica | 26 | 30 | 7 | 9 | 10 | 31 | 43 | -12 | |
14 | KS Wiązownica | 27 | 28 | 7 | 7 | 13 | 37 | 63 | -26 | |
15 | Podhale Nowy Targ | 26 | 25 | 5 | 10 | 11 | 28 | 34 | -6 | |
16 | Orlęta Radzyń Podlaski | 26 | 23 | 5 | 8 | 13 | 27 | 45 | -18 | |
17 | Karpaty Krosno | 26 | 19 | 4 | 7 | 15 | 17 | 50 | -33 | |
18 | Sokół Sieniawa | 26 | 17 | 5 | 2 | 19 | 27 | 68 | -41 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
III liga, gr. IV sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wieczysta Kraków | 13 | 37 | 12 | 1 | 0 | 50 | 9 | 41 | |
2 | Siarka Tarnobrzeg | 13 | 34 | 11 | 1 | 1 | 30 | 9 | 21 | |
3 | Star Starachowice | 13 | 27 | 8 | 3 | 2 | 26 | 6 | 20 | |
4 | Unia Tarnów | 13 | 23 | 7 | 2 | 4 | 27 | 16 | 11 | |
5 | Avia Świdnik | 13 | 22 | 7 | 1 | 5 | 23 | 13 | 10 | |
6 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 13 | 22 | 6 | 4 | 3 | 28 | 17 | 11 | |
7 | Podlasie Biała Podlaska | 13 | 21 | 6 | 3 | 4 | 21 | 14 | 7 | |
8 | Garbarnia Kraków | 13 | 21 | 6 | 3 | 4 | 24 | 20 | 4 | |
9 | Czarni Połaniec | 13 | 19 | 5 | 4 | 4 | 30 | 21 | 9 | |
10 | Chełmianka Chełm | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 17 | 22 | -5 | |
11 | Świdniczanka Świdnik | 13 | 17 | 4 | 5 | 4 | 20 | 23 | -3 | |
12 | Wiślanie Jaśkowice | 13 | 16 | 4 | 4 | 5 | 17 | 13 | 4 | |
13 | Wisłoka Dębica | 13 | 14 | 3 | 5 | 5 | 13 | 18 | -5 | |
14 | KS Wiązownica | 14 | 13 | 3 | 4 | 7 | 20 | 31 | -11 | |
15 | Podhale Nowy Targ | 13 | 10 | 2 | 4 | 7 | 14 | 23 | -9 | |
16 | Orlęta Radzyń Podlaski | 13 | 10 | 2 | 4 | 7 | 7 | 19 | -12 | |
17 | Sokół Sieniawa | 13 | 8 | 2 | 2 | 9 | 13 | 30 | -17 | |
18 | Karpaty Krosno | 13 | 7 | 1 | 4 | 8 | 8 | 18 | -10 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
III liga, gr. IV sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wieczysta Kraków | 13 | 26 | 8 | 2 | 3 | 24 | 15 | 9 | |
2 | Avia Świdnik | 13 | 24 | 7 | 3 | 3 | 25 | 17 | 8 | |
3 | Chełmianka Chełm | 13 | 23 | 7 | 2 | 4 | 29 | 24 | 5 | |
4 | Wiślanie Jaśkowice | 13 | 22 | 7 | 1 | 5 | 27 | 21 | 6 | |
5 | Podlasie Biała Podlaska | 13 | 21 | 5 | 6 | 2 | 18 | 10 | 8 | |
6 | Star Starachowice | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 15 | 16 | -1 | |
7 | Siarka Tarnobrzeg | 13 | 19 | 5 | 4 | 4 | 19 | 13 | 6 | |
8 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 13 | 16 | -3 | |
9 | Świdniczanka Świdnik | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 14 | 17 | -3 | |
10 | Wisłoka Dębica | 13 | 16 | 4 | 4 | 5 | 18 | 25 | -7 | |
11 | KS Wiązownica | 13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 17 | 32 | -15 | |
12 | Podhale Nowy Targ | 13 | 15 | 3 | 6 | 4 | 14 | 11 | 3 | |
13 | Garbarnia Kraków | 13 | 14 | 3 | 5 | 5 | 15 | 23 | -8 | |
14 | Czarni Połaniec | 14 | 14 | 3 | 5 | 6 | 15 | 26 | -11 | |
15 | Orlęta Radzyń Podlaski | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 20 | 26 | -6 | |
16 | Unia Tarnów | 13 | 12 | 3 | 3 | 7 | 16 | 26 | -10 | |
17 | Karpaty Krosno | 13 | 12 | 3 | 3 | 7 | 9 | 32 | -23 | |
18 | Sokół Sieniawa | 13 | 9 | 3 | 0 | 10 | 14 | 38 | -24 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
Garbarnia Kraków | 0 - 0 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 8 czerwca 2024 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 0 - 0 | Wiślanie Jaśkowice | 1 czerwca 2024 |
Karpaty Krosno | 0 - 0 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 24 maja 2024 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 0 - 0 | Star Starachowice | 18 maja 2024 |
Czarni Połaniec | 0 - 0 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 15 maja 2024 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 0 - 0 | Siarka Tarnobrzeg | 11 maja 2024 |
Świdniczanka Świdnik | 0 - 0 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 3 maja 2024 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 0 - 0 | Podhale Nowy Targ | 27 kwietnia 2024 |
Wieczysta Kraków | 4 - 1 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 20 kwietnia 2024 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 1 - 1 | Wisłoka Dębica | 13 kwietnia 2024 |
Unia Tarnów | 2 - 0 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 6 kwietnia 2024 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 3 - 0 | Sokół Sieniawa | 29 marca 2024 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 - 2 | Orlęta Radzyń Podlaski | 23 marca 2024 |
Podlasie Biała Podlaska | 1 - 0 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 16 marca 2024 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 3 - 3 | KS Wiązownica | 9 marca 2024 |
Avia Świdnik | 0 - 1 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 marca 2024 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 0 - 3 | Chełmianka Chełm | 24 listopada 2023 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 - 2 | Garbarnia Kraków | 18 listopada 2023 |
Wiślanie Jaśkowice | 0 - 1 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 11 listopada 2023 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 5 - 1 | Karpaty Krosno | 5 listopada 2023 |
Star Starachowice | 0 - 1 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 28 października 2023 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 - 1 | Czarni Połaniec | 21 października 2023 |
Siarka Tarnobrzeg | 2 - 0 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 14 października 2023 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 4 - 0 | Świdniczanka Świdnik | 7 października 2023 |
Podhale Nowy Targ | 2 - 2 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 30 września 2023 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 0 - 1 | Wieczysta Kraków | 22 września 2023 |
Wisłoka Dębica | 0 - 1 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 16 września 2023 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 3 - 0 | Unia Tarnów | 9 września 2023 |
Sokół Sieniawa | 1 - 3 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 września 2023 |
Orlęta Radzyń Podlaski | 0 - 2 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 27 sierpnia 2023 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 - 1 | Podlasie Biała Podlaska | 23 sierpnia 2023 |
KS Wiązownica | 2 - 0 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 18 sierpnia 2023 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 1 - 2 | Avia Świdnik | 12 sierpnia 2023 |
Chełmianka Chełm | 2 - 1 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 5 sierpnia 2023 |
III liga, gr. IV sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Bartłomiej Korbecki | Chełmianka Chełm | 15 |
2 | Manuel Torres | Wieczysta Kraków | 14 |
3 | Kamil Orlik | Siarka Tarnobrzeg | 14 |
4 | Sebastian Kwaczreliszwili | Sokół Sieniawa | 12 |
5 | Michał Zuber | Świdniczanka Świdnik | 11 |
6 | Adrian Paluchowski | Avia Świdnik | 11 |
7 | Michał Fidziukiewicz | Wieczysta Kraków | 10 |
8 | Maciej Jankowski | Wieczysta Kraków | 10 |
9 | Paweł Łysiak | Wieczysta Kraków | 9 |
10 | Piotr Łazarz | Unia Tarnów | 9 |
11 | Tomasz Mucha | Czarni Połaniec | 8 |
12 | Krystian Mroczek | Chełmianka Chełm | 8 |
13 | Arkadiusz Kasia | KS Wiązownica | 8 |
14 | Kacper Prusiński | Siarka Tarnobrzeg | 8 |
15 | Denys Favorov | Wieczysta Kraków | 8 |
16 | Sebastian Rak | KS Wiązownica | 7 |
17 | Mateusz Wyjadłowski | Podlasie Biała Podlaska | 7 |
18 | Dominik Pisarek | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 7 |
19 | Łukasz Mazurek | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 7 |
20 | Arleison Martinez | Czarni Połaniec | 7 |
21 | Michał Paluch | Świdniczanka Świdnik | 7 |
22 | Michal Klec | Garbarnia Kraków | 7 |
23 | Jakub Karbownik | Chełmianka Chełm | 6 |
24 | Błażej Radwanek | Wiślanie Jaśkowice | 6 |
25 | Dawid Dynarek | Wiślanie Jaśkowice | 6 |
26 | Dominik Wardzała | Unia Tarnów | 6 |
27 | Monsuru Adisa | Wiślanie Jaśkowice | 6 |
28 | Przemysław Śliwiński | Star Starachowice | 6 |
29 | Michał Wcisło | Star Starachowice | 6 |
30 | Marcin Pigiel | Podlasie Biała Podlaska | 6 |
31 | Wojciech Białek | Avia Świdnik | 6 |
32 | Mateusz Duda | Garbarnia Kraków | 5 |
33 | Oliwier Soprych | Unia Tarnów | 5 |
34 | Krzysztof Zawiślak | Wisłoka Dębica | 5 |
35 | Kacper Durda | Garbarnia Kraków | 5 |
36 | Adrian Gębalski | Czarni Połaniec | 5 |
37 | Kamil Radulj | Karpaty Krosno | 5 |
38 | Patryk Małecki | Avia Świdnik | 5 |
39 | Mateusz Krasuski | Wiślanie Jaśkowice | 5 |
40 | Tomasz Palonek | Czarni Połaniec | 4 |
41 | Tomasz Bała | Wisłoka Dębica | 4 |
42 | Szymon Stanisławski | Star Starachowice | 4 |
43 | Szymon Rak | Avia Świdnik | 4 |
44 | Sergey Rusyan | Podhale Nowy Targ | 4 |
45 | Jakub Bator | Unia Tarnów | 4 |
46 | Kōsei Iwao | Siarka Tarnobrzeg | 4 |
47 | Wojciech Kalinowski | Avia Świdnik | 4 |
48 | Adrian Szynka | Star Starachowice | 4 |
49 | Dawid Lisowski | Siarka Tarnobrzeg | 4 |
50 | Dominik Cholewa | Wiślanie Jaśkowice | 4 |
51 | Michał Nawrot | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 4 |
52 | Bartłomiej Kiełbasa | Sokół Sieniawa | 4 |
53 | Christoph Knasmüllner | Wieczysta Kraków | 4 |
54 | Grzegorz Janiczak | KS Wiązownica | 4 |
55 | Michał Banik | Czarni Połaniec | 4 |
56 | Rafał Michalik | KS Wiązownica | 4 |
57 | Szymon Kot | Star Starachowice | 4 |
58 | Jakub Seweryn | Wiślanie Jaśkowice | 4 |
59 | Krystian Kardyś | Czarni Połaniec | 3 |
60 | Maciej Kołoczek | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 3 |
61 | Damian Bawor | Czarni Połaniec | 3 |
62 | Bartosz Zimnicki | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 3 |
63 | Dawid Kiedrowicz | Wieczysta Kraków | 3 |
64 | Paweł Mróz | Siarka Tarnobrzeg | 3 |
65 | Jakub Kobyliński | Podlasie Biała Podlaska | 3 |
66 | Benedykt Piotrowski | Unia Tarnów | 3 |
67 | Mateusz Jarzynka | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 3 |
68 | Grzegorz Marszalik | Wiślanie Jaśkowice | 3 |
69 | Arkadiusz Maj | Avia Świdnik | 3 |
70 | Artur Balicki | Orlęta Radzyń Podlaski | 3 |
71 | Jakub Zagórski | Avia Świdnik | 3 |
72 | Piotr Cichocki | Siarka Tarnobrzeg | 3 |
73 | Michał Wiśniewski | Wiślanie Jaśkowice | 3 |
74 | Piotr Piekarski | Chełmianka Chełm | 3 |
75 | Oskar Mazgoła | Sokół Sieniawa | 3 |
76 | Daniel Morys | Garbarnia Kraków | 3 |
77 | Saša Živec | Wieczysta Kraków | 3 |
78 | Konrad Handzlik | Star Starachowice | 3 |
79 | Kacper Jakóbczyk | Podlasie Biała Podlaska | 3 |
80 | Szymon Kamiński | Podlasie Biała Podlaska | 3 |
81 | Jakub Knap | Chełmianka Chełm | 3 |
82 | Patryk Szymala | Orlęta Radzyń Podlaski | 3 |
83 | Przemysław Nalepka | Wisłoka Dębica | 3 |
84 | Krystian Bociek | Wiślanie Jaśkowice | 3 |
85 | Konrad Guca | Czarni Połaniec | 3 |
86 | Damian Łanucha | Wisłoka Dębica | 3 |
87 | Hubert Antkowiak | Podhale Nowy Targ | 3 |
88 | Piotr Kron | Unia Tarnów | 3 |
89 | Denys Ostrowśkyj | Orlęta Radzyń Podlaski | 3 |
90 | Konrad Misztal | Siarka Tarnobrzeg | 2 |
91 | Rafał Kursa | Avia Świdnik | 2 |
92 | Miłosz Kutyła | Świdniczanka Świdnik | 2 |
93 | Karol Rycaj | Orlęta Radzyń Podlaski | 2 |
94 | Karol Smajdor | Podhale Nowy Targ | 2 |
95 | Michał Mak | Wieczysta Kraków | 2 |
96 | Mateusz Sowiński | Garbarnia Kraków | 2 |
97 | Damian Lepiarz | Podlasie Biała Podlaska | 2 |
98 | Patryk Czułowski | Świdniczanka Świdnik | 2 |
99 | Szymon Kaliniec | Siarka Tarnobrzeg | 2 |
100 | Mateusz Chyła | Orlęta Radzyń Podlaski | 2 |
101 | Jarosław Kosieradzki | Podlasie Biała Podlaska | 2 |
102 | Adam Nowak | Chełmianka Chełm | 2 |
103 | Bartosz Grasza | Wisłoka Dębica | 2 |
104 | Michał Pazdan | Wieczysta Kraków | 2 |
105 | Patryk Serafin | KS Wiązownica | 2 |
106 | Tomasz Zając | Avia Świdnik | 2 |
107 | Kacper Rojkowicz | Unia Tarnów | 2 |
108 | Adrian Rakowski | Wiślanie Jaśkowice | 2 |
109 | Jan Mróz | Sokół Sieniawa | 2 |
110 | Bartosz Żurek | Garbarnia Kraków | 2 |
111 | Wesley Omuru | KS Wiązownica | 2 |
112 | Michał Stasz | Karpaty Krosno | 2 |
113 | Łukasz Siedlik | Wisłoka Dębica | 2 |
114 | Mateusz Niedziałkowski | Podhale Nowy Targ | 2 |
115 | Dariusz Brągiel | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 |
116 | Mateusz Kompanicki | Świdniczanka Świdnik | 2 |
117 | Bartosz Bajorek | Unia Tarnów | 2 |
118 | Jaba Pkhakadze | Karpaty Krosno | 2 |
119 | Igor Szczygieł | Orlęta Radzyń Podlaski | 2 |
120 | Dmytro Sula | KS Wiązownica | 2 |
121 | Mateusz Podstolak | Podlasie Biała Podlaska | 2 |
122 | Kacper Maik | Wisłoka Dębica | 2 |
123 | Franciszek Lipka | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 |
124 | Marcin Kumorek | Siarka Tarnobrzeg | 2 |
125 | Szymon Mida | Unia Tarnów | 2 |
126 | Kornel Rębisz | KS Wiązownica | 2 |
127 | Marcin Michota | Podhale Nowy Targ | 2 |
128 | Mikołaj Nawrocki | Świdniczanka Świdnik | 2 |
129 | Miłosz Pacek | Podlasie Biała Podlaska | 2 |
130 | Piotr Mikos | Star Starachowice | 2 |
131 | Mateusz Hudzik | Karpaty Krosno | 2 |
132 | Bartłomiej Wiktor | Czarni Połaniec | 2 |
133 | Oskar Łąk | Czarni Połaniec | 2 |
134 | Krzysztof Salak | Podlasie Biała Podlaska | 2 |
135 | Damian Mężyk | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 |
136 | Jarosław Lis | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 |
137 | Maciej Hajdara | Podhale Nowy Targ | 2 |
138 | Bartosz Sulkowski | Siarka Tarnobrzeg | 2 |
139 | Feliks Grzybowski | Garbarnia Kraków | 2 |
140 | Jakub Gut | Unia Tarnów | 1 |
141 | Michał Bogacz | Wisłoka Dębica | 1 |
142 | Franciszek Wróblewski | Sokół Sieniawa | 1 |
143 | Jakub Czajkowski | Sokół Sieniawa | 1 |
144 | Kamil Rozmus | Avia Świdnik | 1 |
145 | Jakub Szymala | Świdniczanka Świdnik | 1 |
146 | Roman Miroshnyk | Podhale Nowy Targ | 1 |
147 | Tomasz Swędrowski | Wieczysta Kraków | 1 |
148 | Karol Danielak | Wieczysta Kraków | 1 |
149 | Michał Kobiałka | Chełmianka Chełm | 1 |
150 | Robert Ożóg | Wiślanie Jaśkowice | 1 |
151 | Mateusz Nowak | Garbarnia Kraków | 1 |
152 | Konrad Kasolik | Wieczysta Kraków | 1 |
153 | Denys Demianenko | Karpaty Krosno | 1 |
154 | Jakub Głaz | Star Starachowice | 1 |
155 | Paweł Uliczny | Avia Świdnik | 1 |
156 | Moustafa Hamed | Podhale Nowy Targ | 1 |
157 | Dawid Kośmider | Star Starachowice | 1 |
158 | Krystian Szymocha | Siarka Tarnobrzeg | 1 |
159 | Jakub Szczypek | Orlęta Radzyń Podlaski | 1 |
160 | Mateusz Boczuliński | Chełmianka Chełm | 1 |
161 | Mateusz Stryjewski | Avia Świdnik | 1 |
162 | Mateusz Geniec | Wisłoka Dębica | 1 |
163 | Tomasz Tymosiak | Podhale Nowy Targ | 1 |
164 | Piotr Stefański | Star Starachowice | 1 |
165 | Yevgeniy Mogil | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 1 |
166 | Arkadiusz Lewiński | Wiślanie Jaśkowice | 1 |
167 | Szymon Bednarz | Wisłoka Dębica | 1 |
168 | Vitaliy Tkachuk | Unia Tarnów | 1 |
169 | Dawid Sojda | Unia Tarnów | 1 |
170 | Volodymyr Bobrov | Chełmianka Chełm | 1 |
171 | Jakub Tabor | KS Wiązownica | 1 |
172 | Jakub Bartoszek | Świdniczanka Świdnik | 1 |
173 | Przemysław Koszel | Orlęta Radzyń Podlaski | 1 |
174 | Ilya Tymoshenko | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 1 |
175 | Jacek Góralski | Wieczysta Kraków | 1 |
176 | Karol Dziedzic | Garbarnia Kraków | 1 |
177 | Grzegorz Płatek | Podhale Nowy Targ | 1 |
178 | Adrian Kozarzewski | Podhale Nowy Targ | 1 |
179 | Filip Jakubowski | Podhale Nowy Targ | 1 |
180 | Krzysztof Wicki | Siarka Tarnobrzeg | 1 |
181 | Grzegorz Gawle | Karpaty Krosno | 1 |
182 | Michał Czekaj | Garbarnia Kraków | 1 |
183 | Kacper Wiatrak | Chełmianka Chełm | 1 |
184 | Marcel Myszka | Avia Świdnik | 1 |
185 | Maciej Orzechowski | Podlasie Biała Podlaska | 1 |
186 | Franck Djoulou | Karpaty Krosno | 1 |
187 | Roman Mykytyn | Avia Świdnik | 1 |
188 | Marcin Kaczor | Sokół Sieniawa | 1 |
189 | Mateusz Pielach | Świdniczanka Świdnik | 1 |
190 | Michał Opalski | Garbarnia Kraków | 1 |
191 | Filip Karmański | Podhale Nowy Targ | 1 |
192 | Dominik Cabała | Wisłoka Dębica | 1 |
193 | Jurij Batiuszyn | Sokół Sieniawa | 1 |
194 | Klim Morenkov | Świdniczanka Świdnik | 1 |
195 | Arkadiusz Korolczuk | Orlęta Radzyń Podlaski | 1 |
196 | Jan Bożym | Orlęta Radzyń Podlaski | 1 |
197 | Dawid Król | Karpaty Krosno | 1 |
198 | Dominik Stępień | Chełmianka Chełm | 1 |
199 | Adrian Bielka | Avia Świdnik | 1 |
200 | Jakub Sutor | Garbarnia Kraków | 1 |
201 | Maciej Żądło | Czarni Połaniec | 1 |
202 | Adrian Popiołek | Avia Świdnik | 1 |
203 | Hubert Kotowicz | Świdniczanka Świdnik | 1 |
204 | Adrian Duchnowski | Orlęta Radzyń Podlaski | 1 |
205 | Michał Musik | KS Wiązownica | 1 |
206 | Bartłomiej Purcha | Podhale Nowy Targ | 1 |
207 | Kacper Żebrowski | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 1 |
208 | Jakub Kałaska | Czarni Połaniec | 1 |
209 | Paweł Ofiara | Chełmianka Chełm | 1 |
210 | Paweł Zdyb | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 1 |
211 | Adrian Dziedzic | Garbarnia Kraków | 1 |
212 | Kornel Kordas | KS Wiązownica | 1 |
213 | Marcin Bacza | KS Wiązownica | 1 |
214 | Włodzimierz Puton | Star Starachowice | 1 |
215 | Jakub Wojcik | Czarni Połaniec | 1 |
216 | Szymon Feret | Siarka Tarnobrzeg | 1 |
217 | Maciej Tonia | KS Wiązownica | 1 |
218 | Jakub Bąk | Wieczysta Kraków | 1 |
219 | Dimitros Kalamvokis | Siarka Tarnobrzeg | 1 |
220 | Kacper Ambrozik | Star Starachowice | 1 |
221 | Jakub Siedlecki | Wisłoka Dębica | 1 |
222 | Bartosz Krzysztofek | Siarka Tarnobrzeg | 1 |
223 | Mateusz Grzybowski | Garbarnia Kraków | 1 |
224 | Bartłomiej Kafel | Avia Świdnik | 1 |
225 | Maciej Kurowski | Podlasie Biała Podlaska | 1 |
226 | Przemysław Bargiel | Wieczysta Kraków | 1 |
227 | Tomasz Andrzejuk | Podlasie Biała Podlaska | 1 |
228 | Michał Koźlik | Świdniczanka Świdnik | 1 |