III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłoka Dębica 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Siarka Tarnobrzeg 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Orlęta Radzyń Podlaski 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sokół Sieniawa 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Cracovia II 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ŁKS Probudex Łagów 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Czarni Połaniec 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Chełmianka Chełm 0 0 0 0 0 0 0 0
10 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Podhale Nowy Targ 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wólczanka Wólka Pełkińska 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Podlasie Biała Podlaska 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Unia Tarnów 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Wisła Sandomierz 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Stal Stalowa Wola 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Avia Świdnik 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłoka Dębica 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Siarka Tarnobrzeg 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Orlęta Radzyń Podlaski 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sokół Sieniawa 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Cracovia II 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ŁKS Probudex Łagów 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Czarni Połaniec 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Chełmianka Chełm 0 0 0 0 0 0 0 0
10 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Podhale Nowy Targ 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wólczanka Wólka Pełkińska 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Podlasie Biała Podlaska 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Unia Tarnów 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Wisła Sandomierz 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Stal Stalowa Wola 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Avia Świdnik 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłoka Dębica 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Siarka Tarnobrzeg 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Orlęta Radzyń Podlaski 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sokół Sieniawa 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Cracovia II 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ŁKS Probudex Łagów 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Czarni Połaniec 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Chełmianka Chełm 0 0 0 0 0 0 0 0
10 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Podhale Nowy Targ 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wólczanka Wólka Pełkińska 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Podlasie Biała Podlaska 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Unia Tarnów 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Wisła Sandomierz 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Stal Stalowa Wola 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Avia Świdnik 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Gospodarze Wynik Goście Data
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 września 2021
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 0 Cracovia II 18 sierpnia 2021
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 2 Cracovia II 13 marca 2021
Cracovia II 1 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 12 sierpnia 2020
Cracovia II 2 - 3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 25 maja 2016
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 2 Cracovia II 8 listopada 2015

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki