III liga, gr. IV sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 31 75 24 3 4 93 26 67
2 Siarka Tarnobrzeg 31 65 20 5 6 62 26 36
3 Star Starachowice 32 60 18 6 8 49 26 23
4 Avia Świdnik 32 57 17 6 9 58 37 21
5 Chełmianka Chełm 32 50 15 5 12 58 53 5
6 Wiślanie Jaśkowice 32 48 14 6 12 51 39 12
7 Podlasie Biała Podlaska 32 48 13 9 10 43 34 9
8 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 32 48 14 6 12 46 40 6
9 Czarni Połaniec 32 45 12 9 11 56 51 5
10 Garbarnia Kraków 32 42 11 9 12 44 54 -10
11 Wisłoka Dębica 32 42 11 9 12 40 52 -12
12 Świdniczanka Świdnik 32 40 10 10 12 36 43 -7
13 Podhale Nowy Targ 32 38 9 11 12 38 39 -1
14 KS Wiązownica 32 37 10 7 15 50 70 -20
15 Unia Tarnów 32 36 10 6 16 49 59 -10
16 Orlęta Radzyń Podlaski 32 23 5 8 19 28 56 -28
17 Sokół Sieniawa 32 23 7 2 23 35 88 -53
18 Karpaty Krosno 32 22 5 7 20 22 65 -43
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 16 46 15 1 0 64 10 54
2 Siarka Tarnobrzeg 15 40 13 1 1 36 9 27
3 Star Starachowice 16 36 11 3 2 31 8 23
4 Avia Świdnik 16 26 8 2 6 25 16 9
5 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 16 25 7 4 5 32 21 11
6 Czarni Połaniec 16 25 7 4 5 35 23 12
7 Garbarnia Kraków 16 25 7 4 5 27 23 4
8 Unia Tarnów 16 24 7 3 6 30 25 5
9 Wiślanie Jaśkowice 16 23 6 5 5 20 14 6
10 Podlasie Biała Podlaska 16 21 6 3 7 22 23 -1
11 Chełmianka Chełm 16 20 6 2 8 25 28 -3
12 Wisłoka Dębica 16 20 5 5 6 18 21 -3
13 Świdniczanka Świdnik 16 19 4 7 5 20 24 -4
14 Podhale Nowy Targ 16 19 5 4 7 22 25 -3
15 KS Wiązownica 16 19 5 4 7 27 33 -6
16 Sokół Sieniawa 16 11 3 2 11 18 36 -18
17 Orlęta Radzyń Podlaski 16 10 2 4 10 8 25 -17
18 Karpaty Krosno 16 7 1 4 11 10 24 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Avia Świdnik 16 31 9 4 3 33 21 12
2 Chełmianka Chełm 16 30 9 3 4 33 25 8
3 Wieczysta Kraków 15 29 9 2 4 29 16 13
4 Podlasie Biała Podlaska 16 27 7 6 3 21 11 10
5 Siarka Tarnobrzeg 16 25 7 4 5 26 17 9
6 Wiślanie Jaśkowice 16 25 8 1 7 31 25 6
7 Star Starachowice 16 24 7 3 6 18 18 0
8 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 16 23 7 2 7 14 19 -5
9 Wisłoka Dębica 16 22 6 4 6 22 31 -9
10 Świdniczanka Świdnik 16 21 6 3 7 16 19 -3
11 Czarni Połaniec 16 20 5 5 6 21 28 -7
12 Podhale Nowy Targ 16 19 4 7 5 16 14 2
13 KS Wiązownica 16 18 5 3 8 23 37 -14
14 Garbarnia Kraków 16 17 4 5 7 17 31 -14
15 Karpaty Krosno 16 15 4 3 9 12 41 -29
16 Orlęta Radzyń Podlaski 16 13 3 4 9 20 31 -11
17 Unia Tarnów 16 12 3 3 10 19 34 -15
18 Sokół Sieniawa 16 12 4 0 12 17 52 -35
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Unia Tarnów

Gospodarze Wynik Goście Data
Wiślanie Jaśkowice 0 - 0 Unia Tarnów 8 czerwca 2024
Unia Tarnów 0 - 0 Karpaty Krosno 1 czerwca 2024
Star Starachowice 3 - 2 Unia Tarnów 25 maja 2024
Unia Tarnów 2 - 3 Czarni Połaniec 18 maja 2024
Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Unia Tarnów 15 maja 2024
Unia Tarnów 1 - 1 Świdniczanka Świdnik 12 maja 2024
Podhale Nowy Targ 2 - 1 Unia Tarnów 4 maja 2024
Unia Tarnów 0 - 5 Wieczysta Kraków 27 kwietnia 2024
Wisłoka Dębica 2 - 1 Unia Tarnów 20 kwietnia 2024
Unia Tarnów 4 - 0 Sokół Sieniawa 13 kwietnia 2024
Unia Tarnów 2 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6 kwietnia 2024
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0 Unia Tarnów 30 marca 2024
Unia Tarnów 2 - 3 Podlasie Biała Podlaska 23 marca 2024
KS Wiązownica 2 - 2 Unia Tarnów 15 marca 2024
Unia Tarnów 2 - 3 Avia Świdnik 9 marca 2024
Chełmianka Chełm 1 - 2 Unia Tarnów 2 marca 2024
Unia Tarnów 2 - 1 Garbarnia Kraków 25 listopada 2023
Unia Tarnów 0 - 1 Wiślanie Jaśkowice 18 listopada 2023
Karpaty Krosno 1 - 1 Unia Tarnów 10 listopada 2023
Unia Tarnów 2 - 3 Star Starachowice 4 listopada 2023
Czarni Połaniec 1 - 2 Unia Tarnów 28 października 2023
Unia Tarnów 3 - 1 Siarka Tarnobrzeg 21 października 2023
Świdniczanka Świdnik 3 - 2 Unia Tarnów 14 października 2023
Unia Tarnów 2 - 1 Podhale Nowy Targ 7 października 2023
Wieczysta Kraków 6 - 1 Unia Tarnów 30 września 2023
Unia Tarnów 1 - 1 Wisłoka Dębica 23 września 2023
Sokół Sieniawa 0 - 4 Unia Tarnów 17 września 2023
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 0 Unia Tarnów 9 września 2023
Unia Tarnów 2 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 2 września 2023
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Unia Tarnów 26 sierpnia 2023
Unia Tarnów 2 - 2 KS Wiązownica 23 sierpnia 2023
Avia Świdnik 1 - 0 Unia Tarnów 19 sierpnia 2023
Unia Tarnów 3 - 0 Chełmianka Chełm 12 sierpnia 2023
Garbarnia Kraków 4 - 0 Unia Tarnów 4 sierpnia 2023

III liga, gr. IV sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartłomiej Korbecki Chełmianka Chełm 18
2 Kamil Orlik Siarka Tarnobrzeg 16
3 Manuel Torres Wieczysta Kraków 14
4 Maciej Jankowski Wieczysta Kraków 13
5 Wojciech Białek Avia Świdnik 12
6 Sebastian Kwaczreliszwili Sokół Sieniawa 12
7 Krystian Mroczek Chełmianka Chełm 11
8 Paweł Łysiak Wieczysta Kraków 11
9 Michał Fidziukiewicz Wieczysta Kraków 11
10 Michał Zuber Świdniczanka Świdnik 11
11 Adrian Paluchowski Avia Świdnik 11
12 Sebastian Rak KS Wiązownica 10
13 Arkadiusz Kasia KS Wiązownica 10
14 Tomasz Mucha Czarni Połaniec 9
15 Dominik Pisarek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9
16 Kacper Prusiński Siarka Tarnobrzeg 9
17 Denys Favorov Wieczysta Kraków 9
18 Piotr Łazarz Unia Tarnów 9
19 Rafał Michalik KS Wiązownica 8
20 Przemysław Śliwiński Star Starachowice 8
21 Tomasz Bała Wisłoka Dębica 8
22 Monsuru Adisa Wiślanie Jaśkowice 8
23 Łukasz Mazurek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 8
24 Michał Paluch Świdniczanka Świdnik 8
25 Błażej Radwanek Wiślanie Jaśkowice 7
26 Kōsei Iwao Siarka Tarnobrzeg 7
27 Jakub Karbownik Chełmianka Chełm 7
28 Mateusz Wyjadłowski Podlasie Biała Podlaska 7
29 Arleison Martinez Czarni Połaniec 7
30 Michal Klec Garbarnia Kraków 7
31 Bartłomiej Kiełbasa Sokół Sieniawa 6
32 Szymon Stanisławski Star Starachowice 6
33 Adrian Gębalski Czarni Połaniec 6
34 Krzysztof Zawiślak Wisłoka Dębica 6
35 Dawid Lisowski Siarka Tarnobrzeg 6
36 Dawid Dynarek Wiślanie Jaśkowice 6
37 Dominik Wardzała Unia Tarnów 6
38 Michał Wcisło Star Starachowice 6
39 Marcin Pigiel Podlasie Biała Podlaska 6
40 Jakub Bator Unia Tarnów 5
41 Dominik Cholewa Wiślanie Jaśkowice 5
42 Krystian Kardyś Czarni Połaniec 5
43 Mateusz Niedziałkowski Podhale Nowy Targ 5
44 Dawid Kiedrowicz Wieczysta Kraków 5
45 Michał Banik Czarni Połaniec 5
46 Tomasz Palonek Czarni Połaniec 5
47 Sergey Rusyan Podhale Nowy Targ 5
48 Mateusz Duda Garbarnia Kraków 5
49 Oliwier Soprych Unia Tarnów 5
50 Kacper Durda Garbarnia Kraków 5
51 Kamil Radulj Karpaty Krosno 5
52 Patryk Małecki Avia Świdnik 5
53 Mateusz Krasuski Wiślanie Jaśkowice 5
54 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 4
55 Marcin Kumorek Siarka Tarnobrzeg 4
56 Patryk Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 4
57 Arkadiusz Maj Avia Świdnik 4
58 Damian Bawor Czarni Połaniec 4
59 Jakub Zagórski Avia Świdnik 4
60 Karol Danielak Wieczysta Kraków 4
61 Michał Trąbka Wieczysta Kraków 4
62 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 4
63 Mateusz Sowiński Garbarnia Kraków 4
64 Jakub Knap Chełmianka Chełm 4
65 Szymon Rak Avia Świdnik 4
66 Wojciech Kalinowski Avia Świdnik 4
67 Adrian Szynka Star Starachowice 4
68 Michał Nawrot KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4
69 Christoph Knasmüllner Wieczysta Kraków 4
70 Grzegorz Janiczak KS Wiązownica 4
71 Szymon Kot Star Starachowice 4
72 Jakub Seweryn Wiślanie Jaśkowice 4
73 Bartosz Grasza Wisłoka Dębica 3
74 Dariusz Brągiel KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
75 Mateusz Hudzik Karpaty Krosno 3
76 Denys Demianenko Karpaty Krosno 3
77 Damian Lepiarz Podlasie Biała Podlaska 3
78 Bartłomiej Wiktor Czarni Połaniec 3
79 Kacper Maik Wisłoka Dębica 3
80 Michał Stasz Karpaty Krosno 3
81 Dmytro Sula Karpaty Krosno 3
82 Maciej Kołoczek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
83 Bartosz Zimnicki KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
84 Paweł Mróz Siarka Tarnobrzeg 3
85 Jakub Kobyliński Podlasie Biała Podlaska 3
86 Benedykt Piotrowski Unia Tarnów 3
87 Mateusz Jarzynka KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
88 Grzegorz Marszalik Wiślanie Jaśkowice 3
89 Artur Balicki Orlęta Radzyń Podlaski 3
90 Piotr Cichocki Siarka Tarnobrzeg 3
91 Michał Wiśniewski Wiślanie Jaśkowice 3
92 Piotr Piekarski Chełmianka Chełm 3
93 Oskar Mazgoła Sokół Sieniawa 3
94 Daniel Morys Garbarnia Kraków 3
95 Saša Živec Wieczysta Kraków 3
96 Konrad Handzlik Star Starachowice 3
97 Kacper Jakóbczyk Podlasie Biała Podlaska 3
98 Szymon Kamiński Podlasie Biała Podlaska 3
99 Przemysław Nalepka Wisłoka Dębica 3
100 Krystian Bociek Wiślanie Jaśkowice 3
101 Konrad Guca Czarni Połaniec 3
102 Hubert Antkowiak Podhale Nowy Targ 3
103 Piotr Kron Unia Tarnów 3
104 Denys Ostrowśkyj Orlęta Radzyń Podlaski 3
105 Roman Mykytyn Avia Świdnik 2
106 Mateusz Boczuliński Chełmianka Chełm 2
107 Maciej Tonia KS Wiązownica 2
108 Franciszek Wróblewski Sokół Sieniawa 2
109 Filip Jakubowski Podhale Nowy Targ 2
110 Tomasz Tymosiak Podhale Nowy Targ 2
111 Michał Opalski Garbarnia Kraków 2
112 Moustafa Hamed Podhale Nowy Targ 2
113 Krystian Szymocha Siarka Tarnobrzeg 2
114 Jakub Głaz Star Starachowice 2
115 Jakub Tabor KS Wiązownica 2
116 Paweł Uliczny Avia Świdnik 2
117 Jakub Wojcik Czarni Połaniec 2
118 Jakub Gut Unia Tarnów 2
119 Konrad Kasolik Wieczysta Kraków 2
120 Sebastian Fedan Sokół Sieniawa 2
121 Tomasz Swędrowski Wieczysta Kraków 2
122 Michał Kobiałka Chełmianka Chełm 2
123 Dominik Stępień Chełmianka Chełm 2
124 Roman Miroshnyk Podhale Nowy Targ 2
125 Konrad Misztal Siarka Tarnobrzeg 2
126 Rafał Kursa Avia Świdnik 2
127 Miłosz Kutyła Świdniczanka Świdnik 2
128 Karol Rycaj Orlęta Radzyń Podlaski 2
129 Karol Smajdor Podhale Nowy Targ 2
130 Michał Mak Wieczysta Kraków 2
131 Patryk Czułowski Świdniczanka Świdnik 2
132 Szymon Kaliniec Siarka Tarnobrzeg 2
133 Mateusz Chyła Orlęta Radzyń Podlaski 2
134 Adam Nowak Chełmianka Chełm 2
135 Michał Pazdan Wieczysta Kraków 2
136 Patryk Serafin KS Wiązownica 2
137 Tomasz Zając Avia Świdnik 2
138 Kacper Rojkowicz Unia Tarnów 2
139 Adrian Rakowski Wiślanie Jaśkowice 2
140 Jan Mróz Sokół Sieniawa 2
141 Bartosz Żurek Garbarnia Kraków 2
142 Wesley Omuru KS Wiązownica 2
143 Łukasz Siedlik Wisłoka Dębica 2
144 Mateusz Kompanicki Świdniczanka Świdnik 2
145 Bartosz Bajorek Unia Tarnów 2
146 Jaba Pkhakadze Karpaty Krosno 2
147 Igor Szczygieł Orlęta Radzyń Podlaski 2
148 Mateusz Podstolak Podlasie Biała Podlaska 2
149 Franciszek Lipka KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
150 Kornel Rębisz KS Wiązownica 2
151 Marcin Michota Podhale Nowy Targ 2
152 Mikołaj Nawrocki Świdniczanka Świdnik 2
153 Miłosz Pacek Podlasie Biała Podlaska 2
154 Piotr Mikos Star Starachowice 2
155 Oskar Łąk Czarni Połaniec 2
156 Krzysztof Salak Podlasie Biała Podlaska 2
157 Damian Mężyk KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
158 Jarosław Lis KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
159 Maciej Hajdara Podhale Nowy Targ 2
160 Bartosz Sulkowski Siarka Tarnobrzeg 2
161 Feliks Grzybowski Garbarnia Kraków 2
162 Daniel Cieśla KS Wiązownica 1
163 Mateusz Wójcik KS Wiązownica 1
164 Szymon Mida Unia Tarnów 1
165 Filip Hryniewicz Star Starachowice 1
166 Patryk Moskiewicz Garbarnia Kraków 1
167 Michał Stachera Wiślanie Jaśkowice 1
168 Przemysław Maj Czarni Połaniec 1
169 Igor Kierys Czarni Połaniec 1
170 Kamil Ogorzały Podhale Nowy Targ 1
171 Patryk Duda Podhale Nowy Targ 1
172 Dorian Gądek Wiślanie Jaśkowice 1
173 Bartosz Kutrzeba Garbarnia Kraków 1
174 Patryk Kołodziej Wiślanie Jaśkowice 1
175 Thibault Moulin Wieczysta Kraków 1
176 Dawid Więckowski Sokół Sieniawa 1
177 Adam Habas Garbarnia Kraków 1
178 Kornel Kordas KS Wiązownica 1
179 Arleison Martinez Sokół Sieniawa 1
180 Mikołaj Jeż Sokół Sieniawa 1
181 Piotr Lisowski Siarka Tarnobrzeg 1
182 Kacper Jodłowski Siarka Tarnobrzeg 1
183 Ezana Kahsay Podlasie Biała Podlaska 1
184 Kyrylo Senko KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
185 Adrian Kajpust Garbarnia Kraków 1
186 Michał Bogacz Wisłoka Dębica 1
187 Jakub Czajkowski Sokół Sieniawa 1
188 Kamil Rozmus Avia Świdnik 1
189 Jakub Szymala Świdniczanka Świdnik 1
190 Robert Ożóg Wiślanie Jaśkowice 1
191 Mateusz Nowak Garbarnia Kraków 1
192 Dawid Kośmider Star Starachowice 1
193 Jakub Szczypek Orlęta Radzyń Podlaski 1
194 Mateusz Stryjewski Avia Świdnik 1
195 Mateusz Geniec Wisłoka Dębica 1
196 Piotr Stefański Star Starachowice 1
197 Yevgeniy Mogil KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
198 Arkadiusz Lewiński Wiślanie Jaśkowice 1
199 Szymon Bednarz Wisłoka Dębica 1
200 Vitaliy Tkachuk Unia Tarnów 1
201 Dawid Sojda Unia Tarnów 1
202 Volodymyr Bobrov Chełmianka Chełm 1
203 Jakub Bartoszek Świdniczanka Świdnik 1
204 Przemysław Koszel Orlęta Radzyń Podlaski 1
205 Ilya Tymoshenko KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
206 Jacek Góralski Wieczysta Kraków 1
207 Karol Dziedzic Garbarnia Kraków 1
208 Grzegorz Płatek Podhale Nowy Targ 1
209 Adrian Kozarzewski Podhale Nowy Targ 1
210 Krzysztof Wicki Siarka Tarnobrzeg 1
211 Grzegorz Gawle Karpaty Krosno 1
212 Michał Czekaj Garbarnia Kraków 1
213 Kacper Wiatrak Chełmianka Chełm 1
214 Marcel Myszka Avia Świdnik 1
215 Maciej Orzechowski Podlasie Biała Podlaska 1
216 Franck Djoulou Karpaty Krosno 1
217 Marcin Kaczor Sokół Sieniawa 1
218 Mateusz Pielach Świdniczanka Świdnik 1
219 Filip Karmański Podhale Nowy Targ 1
220 Dominik Cabała Wisłoka Dębica 1
221 Jurij Batiuszyn Sokół Sieniawa 1
222 Klim Morenkov Świdniczanka Świdnik 1
223 Arkadiusz Korolczuk Orlęta Radzyń Podlaski 1
224 Jan Bożym Orlęta Radzyń Podlaski 1
225 Dawid Król Karpaty Krosno 1
226 Adrian Bielka Avia Świdnik 1
227 Jakub Sutor Garbarnia Kraków 1
228 Maciej Żądło Czarni Połaniec 1
229 Adrian Popiołek Avia Świdnik 1
230 Hubert Kotowicz Świdniczanka Świdnik 1
231 Adrian Duchnowski Orlęta Radzyń Podlaski 1
232 Michał Musik KS Wiązownica 1
233 Bartłomiej Purcha Podhale Nowy Targ 1
234 Kacper Żebrowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
235 Jakub Kałaska Czarni Połaniec 1
236 Paweł Ofiara Chełmianka Chełm 1
237 Paweł Zdyb KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
238 Adrian Dziedzic Garbarnia Kraków 1
239 Marcin Bacza KS Wiązownica 1
240 Włodzimierz Puton Star Starachowice 1
241 Szymon Feret Siarka Tarnobrzeg 1
242 Jakub Bąk Wieczysta Kraków 1
243 Dimitros Kalamvokis Siarka Tarnobrzeg 1
244 Kacper Ambrozik Star Starachowice 1
245 Jakub Siedlecki Wisłoka Dębica 1
246 Bartosz Krzysztofek Siarka Tarnobrzeg 1
247 Mateusz Grzybowski Garbarnia Kraków 1
248 Bartłomiej Kafel Avia Świdnik 1
249 Maciej Kurowski Podlasie Biała Podlaska 1
250 Przemysław Bargiel Wieczysta Kraków 1
251 Tomasz Andrzejuk Podlasie Biała Podlaska 1
252 Michał Koźlik Świdniczanka Świdnik 1