Radosne święta Wielkiej Nocy szykują się w Tarnobrzegu. Siarka pewnie pokonała Unię Tarnów i została nowym liderem 3 ligi gr. IV.

Siarka Tarnobrzeg nie miała najlepszych humorów przed sobotnią potyczką. Podopieczni Sławomira Majaka w środę przegrali z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, wobec czego w Wielką Sobotę chcieli się przełamać, a przede wszystkim spróbować wrócić na fotel lidera. "Siarkowcy" od początku lepiej się prezentowali na murawie i częściej atakowali.

"Zielono-czarno-żółci" stworzyli sobie także więcej okazji bramkowych. Siarka na prowadzenie wyszła w 31. minucie, a bramkarza Unii Tarnów pokonał Ivan Agudo. Tarnobrzeżanie dostali wiatru w żagle i po chwili było 2-0, a tym razem do siatki trafił Oleksandr Yatsenko. Popularne "Jaskółki" w kolejnych minutach próbowały zmniejszyć straty, jednak gospodarze dobrze prezentowali się na murawie.

Obraz gry w drugiej odsłonie nie uległ zmianie i nadal to gospodarze częściej atakowali. Kolejne gole dla Siarki były kwestią czasu. Ostatecznie jeszcze zespół z Tarnobrzega jeszcze zdobył trzy gole, a do siatki trafiali Kacper Józefiak, Oleksandr Yatsenko oraz Paweł Mróz. Unię stać było jedynie na honorowe trafienie, którego autorem był Kacper Nytko.

1-0 Ivan Agudo (31)
2-0 Oleksander Yatsenko (33)
3-0 Kacper Józefiak (64)
4-0 Oleksander Yatsenko (66)
4-1 Kacper Nytko (78)
5-1 Paweł Mróz (81)