Niemoc "Stalówki" trwa. Porażka przed własną publicznością z Podlasiem Biała Podlaska

Ciężki okres w Stalowej Woli nadal trwa, tym razem podopieczni Łukasza Surmy, dla którego był to debiut na ławce trenerskiej musieli uznać wyższość Podlasia Biała Podlaska. 

więcej →

Łukasz Surma nowym trenerem Stali Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola ma nowego trenera. Opiekunem trzecioligowca został Łukasz Surma, który ostatnio prowadził trzecioligowy Piast Żmigród.

więcej →

Łukasz Surma może zostać nowym trenerem Stali Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola szuka nowego trenera. Trzecioligowca może objąć Łukasz Surma, który ostatnio pracował w Piaście Żmigród.

więcej →

Sensacja! Stal Stalowa Wola przegrała na wyjeździe z Wisłą Sandomierz

Do niemałej niespodzianki doszło w niedzielę przy Koseły 3a. Niżej notowana Wisła Sandomierz pokonała na własnym stadionie ekipę Stali Stalowa Wola, która jest jednym z kandydatów do awansu do eWinner...

więcej →

Oficjalnie: Łukasz Bereta nie jest już trenerem Stali Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola bez trenera. Jak poinformował oficjalny serwis internetowy klubu, trenerem trzecioligowca nie będzie już Łukasz Bereta, którego umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

więcej →

Remis Stali Stalowa Wola z Wisłoką Dębica! Zobaczcie zdjęcia z tego meczu

Cztery gole w Stalowej Woli. Kibice Stali nie mogli narzekać na nudę, bowiem zobaczyli pełen emocji mecz. Spotkanie z Wisłoką Dębica zakończyło się remisem.

więcej →

Dobre widowisko przy Hutniczej! Stal Stalowa Wola na remis z Wisłoką Dębica

Nudy w sobotę przy Hutniczej 10A nie było. Piłkarze Stali Stalowa Wola zremisowali z Wisłoką Dębica, a kibice zobaczyli cztery gole.

więcej →

Łukasz Bereta odejdzie ze Stali Stalowa Wola? "Zaproponowałem rozwiązanie umowy za porozumieniem stron"

Sensacyjne wieści dotarły z obozu Stali Stalowa Wola. Jak czytamy, Łukasz Bereta w rundzie wiosennej może nie poprowadzić trzecioligowca.

więcej →

Bartosz Marchewka nowym zawodnikiem Stali Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola przedstawiła kolejne wzmocnienie w zimowym okienku transferowym. Do zespołu prowadzonego przez Łukasza Beretę dołączył Bartosz Marchewka.

więcej →

Ivan Hladik nowym zawodnikiem Stali Stalowa Wola

Ivan Hladik podpisał półtoraroczny kontrakt ze Stalą Stalowa Wola. Ostatnio reprezentował barwy Puszczy Niepołomice w Fortuna I lidze.

więcej →

Lucjan Klisiewicz nie zagra na wiosnę w Stali Stalowa Wola

Umowa pomiędzy Lucjanem Klisiewiczem a Stalą Stalowa Wola została anulowana. 19-letni zawodnik był piłkarzem podkarpackiego klubu zaledwie 10 dni.

więcej →

Łukasz Kacprzycki wypożyczony do Stali Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola wypożyczyła piłkarza z eWinner 2 ligi. Na Hutniczą 10A trafił Łukasz Kacprzycki, który ostatnio występował w Wiśle Puławy.

więcej →

Vitor Freitas podpisał umowę ze Stalą Stalowa Wola

Ciekawego wzmocnienia dokonała Stal Stalowa Wola. Do trzecioligowca dołączył Vitor Freitas, który ostatnio występował w greckim AO Trikala.

więcej →

Jakub Persak został wypożyczony do WATKEM Korony Rzeszów

WATKEM Korona Rzeszów pozyskała piłkarza Apklan Resovii. Mowa tutaj o Jakubie Persaku, który do beniaminka 3 ligi gr. IV trafił na zasadzie wypożyczenia.

więcej →

Aurel Davidik nowym piłkarzem Stali Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola nie próżnuje. Tym razem ekipę "zielono-czarnych" wzmocnił Aurel Davidik, który ostatnio występował w MSK Povazska Bystrica.

więcej →

Lucjan Klisiewicz został wypożyczony do Stali Stalowa Wola

Napastnik dołączył do Stali Stalowa Wola. Mowa tutaj o Lucjanie Klisiewiczu, który został wypożyczony z pierwszoligowej Puszczy Niepołomice.

więcej →

Stal Stalowa Wola skróciła wypożyczenie Jakuba Persaka

Jakub Persak nie jest już piłkarzem Stali Stalowa Wola. Jak poinformował oficjalny serwis klubu, wypożyczenie obrońcy z Apklan Resovii zostało skrócone.

więcej →

Michał Nowak oraz Jakub Cukrowski w ŁKS-ie Probudex Łagów

Dwóch piłkarzy dołączyło do trzecioligowego ŁKS-u Probudex Łagów. Mowa tutaj o Michale Nowaku z Podlasia Biała Podlaska oraz Jakubie Cukrowskim ze Stali Stalowa Wola.

więcej →

Jakub Kądziołka i Kacper Wydra na testach w Stali Stalowa Wola

Dwóch graczy KS-u Wiązownica trenuje z czołową drużyną 3 ligi gr. IV. Mowa tutaj o Jakubie Kądziołce i Kacprze Wydrze, którzy są testowani przez ekipę Stali Stalowa Wola.

więcej →

Adrian Skrzyniak został wypożyczony do Stali Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola ma nowego piłkarza. Do ekipy dowodzonej przez Łukasza Beretę dołączył Adrian Skrzyniak, który ostatnio występował w Wólczance Wólka Pełkińska.

więcej →