Adrian Skrzyniak został wypożyczony do Stali Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola ma nowego piłkarza. Do ekipy dowodzonej przez Łukasza Beretę dołączył Adrian Skrzyniak, który ostatnio występował w Wólczance Wólka Pełkińska.

więcej →

Piotr Grober w rundzie wiosennej nie będzie grał w Stali Stalowa Wola

Kolejny piłkarz odszedł ze Stali Stalowa Wola. Tym razem mowa o Piotrze Groberze, który do ekipy z województwa podkarpackiego trafił przed sezonem 2021/22.

więcej →

Jakub Jakimiuk w rundzie wiosennej nie będzie grał w Stali Stalowa Wola

Jakub Jakimiuk odszedł ze Stali Stalowa Wola. Napastnik na Hutniczą 10A trafił przed sezonem 2021/22.

więcej →

Krystian Żelisko został wypożyczony do Lewarta Lubartów

22-letni napastnik w rundzie wiosennej sezonu 2021/22 nie będzie reprezentował barw Stali Stalowa Wola. Jak poinformował oficjalny serwis klubu, zawodnik został wypożyczony do Lewarta Lubartów.

więcej →

Aboubacar Conde i Adrian Knurovsky odeszli ze Stali Stalowa Wola

Dwóch piłkarzy odeszło ze Stali Stalowa Wola. Jak poinformował oficjalny serwis internetowy klubu, w rundzie wiosennej w ekipie "zielono-czarnych" nie będą występować Aboubacar Conde i Adrian Knurovsky.

więcej →

Stal Stalowa Wola po pierwszym treningu

Piłkarze Stali Stalowa Wola rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2021/22. W pierwszym treningu "zielono-czarnych" udział wzięło 25 zawodników.

więcej →

Tomasz Wietecha przedłużył umowę ze Stalą Stalowa Wola

Świetne informacje dla fanów Stali Stalowa Wola. Jak poinformował klub, nową umowę podpisał Tomasz Wietecha, żywa legenda "Stalówki".

więcej →

Sylwia Wojdyła nowym rzecznikiem prasowym Stali Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola ogłosiła nazwisko rzecznika prasowego. Została nim Sylwia Wojdyła, absolwentka aktorstwa w Krakowskiej Szkole Artystycznej oraz logopedii na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej.

więcej →

Bartosz Pioterczak będzie testowany w Dinamie Zagrzeb

Ogromne wyróżnienie dla zawodnika Stali Stalowa Wola. Bartosz Pioterczak, bo o nim mowa, uda się w styczniu na testy do Dinama Zagrzeb.

więcej →

Michał Biskup został nowym zawodnikiem Stali Stalowa Wola

Trzecioligowa Stal Stalowa Wola nie próżnuje i już teraz zaczęła budowanie kadry na wiosnę. Do ekipy Łukasza Berety dołączył Michał Biskup, który został wypożyczony z Ruchu Chorzów.

więcej →

Lista transferowa Stali Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola przedstawiła listę transferową na której znalazło się czterech zawodników, którzy nie są uwzględniani w planach na rundę wiosenną.

więcej →

Stal Stalowa Wola na zakończenie rundy przegrała z Avią Świdnik

Piłkarze Stali Stalowa Wola porażką zakończyli zmagania w 2021 roku. Podopieczni Łukasza Berety przegrali z Avią Świdnik, a bramkę dla niej zdobył Wojciech Białek, który w przeszłości grał w "Stalówce".

więcej →

WIDEO: Skrót meczu Unia Tarnów - Stal Stalowa Wola 0:3 (0:0)

Zapraszamy państwa do obejrzenia bramek z meczu 16. kolejki 3 ligi grupy IV w którym Unia Tarnów podejmowała Stal Stalowa Wola. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 3:0 po skutecznej drugiej...

więcej →

Stal Stalowa Wola ograła na wyjeździe Unię Tarnów! Dublet Daniela Świderskiego

Stal Stalowa Wola odkupiła winy za zeszłotygodniową porażkę i tym razem ugrała komplet "oczek". Podopieczni Łukasza Berety ograli na wyjeździe Unię Tarnów, a dublet ustrzelił Daniel Świderski.

więcej →

Stal Stalowa Wola przegrała z Wólczanką Wólka Pełkińska

Niespodzianka przy Hutniczej 10A. Piłkarze Stali Stalowa Wola sensacyjnie przegrali z Wólczanką Wólka Pełkińska, która przełamała się po serii porażek.

więcej →

Stal Stalowa Wola skromnie pokonała KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Piłkarze Stali Stalowa Wola odnieśli kolejne zwycięstwo w 3 lidze gr. IV. Podopieczni Łukasza Berety tym razem skromnie pokonali na wyjeździe KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

więcej →

Stal Stalowa Wola bez większych problemów pokonała Czarnych Połaniec

Trzecioligowa Stal Stalowa Wola odniosła trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu. Podopieczni Łukasza Berety tym razem pewnie pokonali Czarnych Połaniec.

więcej →

Dzianis Parechyn oraz Łukasz Molek w sztabie szkoleniowym Stali Stalowa Wola

Do sztabu szkoleniowego trzecioligowej Stali Stalowa Wola dołączyło dwóch nowych współpracowników. Znaleźli się w nim Dzianis Parechyn oraz Łukasz Molek.

więcej →

Siarka Tarnobrzeg wygrała ze Stalą Stalowa Wola w derbach Podkarpacia

Siarka Tarnobrzeg nadal na prowadzeniu w 3 lidze gr. IV. Podopieczni Sławomira Majaka pokonali odwiecznego rywala i tym samym wciąż są niepokonani. Wygrana ze Stalą Stalowa Wola jednak nie przyszła...

więcej →

Łukasz Bereta oficjalnie nowym trenerem Stali Stalowa Wola

Trzecioligowa Stal Stalowa Wola ma nowego trenera. Jak poinformował oficjalny serwis internetowy klubu, nowym szkoleniowcem "Stalówki" został Łukasz Bereta.

więcej →