Stal Stalowa Wola bez trenera. Jak poinformował oficjalny serwis internetowy klubu, trenerem trzecioligowca nie będzie już Łukasz Bereta, którego umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.


Łukasz Bereta nie jest już trenerem Stali Stalowa Wola - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu. Jak poinformował trzecioligowiec, jego umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Podobnie uczynił także Łukasz Molek, asystent Berety. Do momentu wyboru nowego szkoleniowca, obowiązki dotychczasowego opiekuna "Stalówki" przejmie Maciej Gadowski.

Pełną treść komunikatu prezentujemy poniżej.

KOMUNIKAT ZARZĄDU 

STAL STALOWA WOLA P.S.A

W dniu 16.03.2022 r. Trener Łukasz Bereta złożył pisemny wniosek o rozwiązanie umowy za wzajemnym porozumieniem stron.

Zarząd Stal Stalowa Wola P.S.A. po konsultacji z Radą Nadzorczą postanowił przychylić się do prośby Trenera i z dniem dzisiejszym rozwiązał umowę na mocy porozumienia stron.

Równocześnie została rozwiązana umowa z asystentem trenera Łukaszem Molkiem

Decyzja o zmianach w sztabie szkoleniowym na starcie rundy wiosennej nie jest łatwa, jednakże Stal potrzebuje trenera zdeterminowanego do osiągnięcia celu postawionego przed drużyną.

Do momentu wyboru nowego szkoleniowca funkcję trenera zespołu Stali Stalowa Wola pełnił będzie dotychczasowy II trener – Maciej Gadowski.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.