Ivan Hladik podpisał półtoraroczny kontrakt ze Stalą Stalowa Wola. Ostatnio reprezentował barwy Puszczy Niepołomice w Fortuna I lidze.

Ivan Hladik swoją piłkarską karierę rozpoczął w miejscowym MFK Stara Tura, skąd trafił do Spartaka Myjava, Sparty Trencin a następnie do FC Senica. W 2016  przeszedł do Spartaka Trnava, z którym w sezonie 2017/18 świętował Mistrzostwo Słowacji. Rok później mógł się również cieszyć ze zdobycia Pucharu swojego kraju. W latach 2019-2020 reprezentował litewski klub Suduva Marijampol, z którym to zdobył Mistrzostwo, Puchar oraz Superpuchar kraju. Z Litwy Ivan Hladik przeniósł sie po Polski, do występującej w Fortuna I lidze Puszczy Niepołomice, w której rozegrał 28 spotkań na pierwszoligowych boiskach.

Dodatkowo Słowacki zawodnik ma na swoim koncie występy w rozgrywkach międzynarodowych - eliminacje do Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Oprócz tego występował także w młodzieżowych drużynach narodowych swojego kraju - łącznie 27 oficjalnych spotkań oraz 6 towarzyskich. 

Źródło / Foto: Stal Stalowa Wola

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.