Umowa pomiędzy Lucjanem Klisiewiczem a Stalą Stalowa Wola została anulowana. 19-letni zawodnik był piłkarzem podkarpackiego klubu zaledwie 10 dni.

Lucjan Klisiewicz trafił do Stali Stalowa Wola na zasadzie wypożyczenia z Puszczy Niepołomice. Przygoda młodego zawodnika z "Stalówką" trwała zaledwie 10 dni, a wszystko przez obowiązujące przepisy PZPN. 

Rundę jesienną spędził na wypożyczeniu do czwartoligowej Watry Białka Tatrzańska, która występuje w IV lidze małopolskiej gr. wschodniej. W 12 spotkaniach 19-letni zawodnik zdobył 11 trafień oraz był najlepszym zawodnikiem swojego zespołu. 

Na przeszkodzie stanęły przepisy, w myśl których zawodnik w jednym sezonie nie może występować w barwach więcej niż dwóch klubów. Jak się okazało, Klisiewicz w sierpniu ubiegłego roku wystąpił w spotkaniu drużyny rezerw Puszczy w Regionalnym Pucharze Polski o czym Stal Stalowa Wola nie została poinformowana. 

Umowa wypożyczenia została anulowana i zawodnik powrócił do swojego macierzystego klubu.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.