Wylosowano grupy na Mistrzostwa Europy w 2020 roku

Dzisiejszy dzień niewątpliwie upłynął pod znakiem losowania grup na przyszłoroczny turniej. Reprezentacja narodowa poznała rywali z którymi będzie się w fazie pucharowej.

więcej →

Polska skromnie pokonała Serbię

Podopieczni Czesława Michniewicza wykonali zadanie i pokonali reprezentację Serbii. Jedynego gola dla Polski zdobył w 79. minucie Mateusz Bogusz.

więcej →

Polska uległa Holandii w ramach Elite League U-21

Podopieczni Jacka Magiery na stadionie w Kalisze ulegli reprezentacji Holandii w ramach turnieju Elite League U-21. Bramki dla Pomarańczowych zdobywali Zakaria Aboukhlal oraz Jurgen Ekkelenkamp.

więcej →

Polska przegrała z Albanią na wyjeździe

Kadra reprezentacji Polski do lat 19, prowadzona przez Bartłomieja Zalewskiego uległa rówieśnikom z Albanii. Biało-czerwoni w 81. minucie zdobyli kontaktowego gola, jednak nie zdołali powalczyć o korzystny rezultat.

więcej →

Polska wygrała z Macedonią Północną i awansowała do Mistrzostw Europy

Podopieczni Jerzego Brzęczka wykonali zadanie i pokonali Macedonię Północną 2-0. Reprezentacja Polski dzięki wygranej awansowała na Mistrzostwa Europy, a gole w tym meczu zdobywali Przemysław Frankowski i Arkadiusz Milik.

więcej →

Anglia pokonała Polskę w meczu towarzyskim

Podopieczni Bartłomieja Zalewskiego w towarzyskiej potyczce ulegli rówieśnikom z Anglii. Przyjezdni w całym meczu zdobyli cztery gole, jednak wynik już w 7. minucie otworzył Bartosz Białek.

więcej →

Polska zremisowała z Rosją na wyjeździe

Podopieczni Czesława Michniewicza ugrali punkt na trudnym terenie, jednak po meczu mogą czuć niedosyt. Polska straciła gola w samej końcówce spotkania, a do siatki trafił Magomied-Szapi Sulejmanow.

więcej →

Pewna wygrana Polski z Łotwą na wyjeździe

Podopieczni Jerzego Brzęczka zrobili swoje i przywieźli z Rygi komplet punktów. Hat-tricka dla Polski ustrzelił Robert Lewandowski.

więcej →

Polska pokonała Niemcy w Elite League U-21

Podopieczni Jacka Magiery rozegrali świetny mecz przeciwko naszym zachodnim sąsiadom i ostatecznie cieszyli się ze zwycięstwa. Gospodarze do przerwy prowadzili 3-2, jednak nasza drużyna zdołała przechylić szalę na swoją korzyść.

więcej →

Powołania na mecze z Łotwą i Macedonią Północną

Selekcjoner Reprezentacji Polski ogłosił powołania na październikowe mecze z Łotwą i Macedonią Północną. Nową twarzą w kadrze jest osoba Radosława Majeckiego, który aktualnie jest bramkarzem Legii Warszawa.

więcej →

Powołania na mecze ze Słowenią i Austrią

Selekcjoner Reprezentacji Polski ogłosił powołania na wrześniowe mecze ze Słowenią i Austrią. Nową twarzą w kadrze jest osoba Krystiana Bielika oraz Roberta Gumnego.

więcej →

Opolszczyzna. Ponad 60 drużyn na turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” [GALERIA]

Ponad 60 drużyn z całego województwa opolskiego rywalizowało podczas finału wojewódzkiego turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. W Brzegu o etap ogólnopolski walczyły najlepsze ekipy z 11 powiatów i...