Selekcjoner Reprezentacji Polski ogłosił powołania na październikowe mecze z Łotwą i Macedonią Północną. Nową twarzą w kadrze jest osoba Radosława Majeckiego, który aktualnie jest bramkarzem Legii Warszawa.


Jerzy Brzęczek ogłosił powołania na październikowe mecze z Łotwą i Macedonią Północną. Do kadry wrócił Przemysław Frankowski, a nową twarzą jest Radosław Majecki, bramkarz Legii Warszawa. Zabrakło miejsca dla Michała Pazdana i Jakuba Błaszczykowskiego.

Mecz z Łotwą odbędzie się 10 października o godzinie 20:45 w Rydze, zaś trzy dni później Reprezentacja Polski o godzinie 20:45 na PGE Narodowym podejmie Macedonię Północną. 


Poniżej pełna lista powołanych piłkarzy.

Bramkarze: Radosław Majecki, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny

Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Thiago Cionek, Kamil Glik, Tomasz Kędziora, Artur Jędrzejczyk, Arkadiusz Reca, Maciej Rybus

Pomocnicy: Krystian Bielik, Przemysław Frankowski, Jacek Góralski, Kamil Grosicki, Damian Kądzior, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Sebastian Szymański, Piotr Zieliński

Napastnicy: Dawid Kownacki, Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek 


Foto: Łukasz Grochala/ŁączyNasPiłka

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.