Polska niestety straciła już szanse na wyjście z grupy i stała się pierwszym zespołem, który odpadł z Euro 2024. Tymczasem Fortuna przygotowała promocję na mecz Polska - Francja. Za celny strzał Polaków możecie zgarnąć aż 300 zł bonusu.

- Przed naszą reprezentacją ostanie spotkanie grupowe, tym razem zagramy z Francją. Łatwo na pewno nie będzie, ale przynajmniej jeden celny strzał oddamy na pewno, prawda? - czytamny na stronie Fortuny, jednego z czołowych polskich firm bukmacherskich.
 
- Właśnie taką promocję przygotowaliśmy dla nowych graczy. Wystarczy, że postawisz minimum 2 zł na to, że nasza reprezentacja odda przynajmniej jeden strzał celny w meczu z Francją i jeśli tak się stanie to oprócz wygranej zgarniesz 300 zł na konto główne! Szczegóły poniżej.
 
Zastady są proste:
 
1) Rejestrujecie się w Fortunie klikając TUTAJ (przy okazji automatycznie korzystając z promocji dla nowych graczy - 330 PLN na start)
2) wpłacacie minimum 30 zł
3) za co najmniej 2 zł obstawiacie, że Polska odda co najmniej jeden celny strzał w meczu z Francją.
 
Jeśli Polska nie odda celnego strzału - ryzykujecie co najwyżej stratą 2 zł. Jeżeli jednak odda - oprócz wygranej dostajecie dodatkowe 300 zł od Fortuny.
 Czas obowiązywania promocji: 25.06.2024 do momentu rozpoczęcia meczu Francja vs Polska
Wymagany pierwszy depozyt: min. 30 zł
Wymagana stawka: min. 2 zł
Wymagany Zakład: Polska odda min. 1 celny strzał w meczu z Francją (zakład: 2.drużyna liczba strzałów w światło bramki, typ: Wiecej 0.5, numer zakładu: 11963420), kupon SOLO (tylko jedno zdarzenie na kuponie)
 
Uczestnictwo osób poniżej 18 lat w grach hazardowych jest zakazane. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Fortuna prowadzi działalność na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.