Dzisiejszy dzień niewątpliwie upłynął pod znakiem losowania grup na przyszłoroczny turniej. Reprezentacja narodowa poznała rywali z którymi będzie się w fazie pucharowej.


Dziś w Bukareszcie odbyło się losowanie grup Mistrzostw Europy, które odbędą się w przyszłym roku. Będzie to całkiem nowa formuła rozgrywek, bowiem turniej zostanie rozegrany w kilku państwach. Reprezentacja Polski poznała rywali z którymi będzie się mierzyć.

Podopieczni Jerzego Brzęczka skrzyżują rękawice na pewno z Hiszpanią oraz Szwecją. Celowo nie ma czwartego rywala, bowiem ten jest jeszcze nieznany. Ostatnia drużyna zostanie wyłoniona w drodze baraży. Potencjalnymi przeciwnikami są Bośnia i Hercegowina, Irlandia Północną, Słowacja oraz Irlandia.

Reprezentacja Polski swoje mecze zagra 15 czerwca o godz. 18:00 w Dublinie ze zwycięzcą barażu B, 20 czerwca o godz. 21:00 w Bilbao z Hiszpanią i 24 czerwca o godz. 18:00 w Dublinie ze Szwecją. Ostatniego rywala poznamy 31 marca 2020 roku, bowiem wtedy zostaną rozegrane mecze finałowe.


Foto: Łukasz Grochala/ŁączyNasPiłka

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.