Reprezentacja Polski pokonała Szwecję i awansowała na Mundial! Zobacz zdjęcia z tego meczu

Piłkarze reprezentacji Polski we wtorek zmierzyli się ze Szwecją. Stawką tego spotkania był awans na Mistrzostwa Świata w Katarze. Ten wywalczyli "biało-czerwoni", którzy wygrali 2-0. Autorem zdjęć jest Patryk Górecki.

więcej →

Reprezentacja Polski awansowała na Mistrzostwa Świata w Katarze

Piłkarze reprezentacji Polski odnieśli ogromny sukces. Podopieczni Czesława Michniewicza w decydującym meczu, pokonali Szwecję i awansowali na Mistrzostwa Świata w Katarze.

więcej →

Baraże o MŚ na żywo: Polska - Szwecja [TRANSMISJA ONLINE]

Transmisję na żywo z finału baraży o awans do Mistrzostwa Świata pomiędzy Polską a Szwecją możecie oglądać za darmo w internecie. Początek meczu 29 marca o godz. 20:45.

więcej →

Baraże o awans na MŚ: Polska - Szwecja [KADRY ZESPOŁÓW]

Zobaczcie jak będzie wyglądał skład reprezentacji Polski na dzisiejszy mecz barażowy ze Szwecją. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie o godz. 20:45. Stawką jest awans na Mistrzostwa Świata...

więcej →

Komunikat Cezarego Kuleszy odnośnie meczu reprezentacji Polski z reprezentacją Rosji

Jest stanowisko Cezarego Kuleszy odnośnie meczu reprezentacji Polski z reprezentacją Rosji. Jak czytamy we wpisie prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, "biało-czerwoni" nie zamierzają grać meczu barażowego z Rosją.

więcej →

Oświadczenie federacji piłkarskich Polski, Czech oraz Szwecji

W związku z obecną sytuacją, federacje piłkarskie Polski, Czech oraz Szwecji wydały oświadczenie. Domagają się w nim niezwłocznej reakcji FIFA i UEFA.

więcej →

Piłkarska reprezentacja Polski poznała rywali w walce o awans na Mistrzostwa Świata w Katarze

Przed nami baraże o awans na Mistrzostwa Świata w Katarze. Dziś odbyło się losowanie par. Reprezentacja Polski w półfinale zmierzy się z Rosją.

więcej →

Wylosowano grupy na Mistrzostwa Europy w 2020 roku

Dzisiejszy dzień niewątpliwie upłynął pod znakiem losowania grup na przyszłoroczny turniej. Reprezentacja narodowa poznała rywali z którymi będzie się w fazie pucharowej.

więcej →