Jest stanowisko Cezarego Kuleszy odnośnie meczu reprezentacji Polski z reprezentacją Rosji. Jak czytamy we wpisie prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, "biało-czerwoni" nie zamierzają grać meczu barażowego z Rosją.


Cezary Kulesza w sobotę rano wydał komunikat dotyczący meczu reprezentacji Polski z reprezentacją Rosji. Jak czytamy we wpisie prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, w związku z eskalacją agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę, "biało-czerwoni" nie zamierzają rozegrać barażowego meczu z reprezentacją Rosji. Ponadto piłkarska centrala prowadzi rozmowy z federacjami Szwecji i Czech, aby przedstawić FIFA wspólne stanowisko.

Pełny komunikat Cezarego Kuleszy prezentujemy poniżej. 

Koniec ze słowami, czas na czyny! W związku z eskalacją agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę, reprezentacja Polski nie zamierza rozegrać barażowego meczu z rep. Rosji. To jedyna słuszna decyzja. Prowadzimy rozmowy z federacjami Szwecji i Czech, aby przedstawić FIFA wspólne stanowisko.


Foto: Wikipedia

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.