IV liga łódzka sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 24 | 56 | 17 | 5 | 2 | 56 | 16 | 40 | |
2 | Widzew II Łódź | 24 | 52 | 15 | 7 | 2 | 70 | 20 | 50 | |
3 | RKS Radomsko | 24 | 50 | 15 | 5 | 4 | 50 | 21 | 29 | |
4 | AKS SMS Łódź | 24 | 45 | 13 | 6 | 5 | 59 | 32 | 27 | |
5 | Polonia Piotrków Trybunalski | 24 | 43 | 13 | 4 | 7 | 51 | 35 | 16 | |
6 | Ceramika Opoczno | 24 | 42 | 13 | 3 | 8 | 44 | 35 | 9 | |
7 | Start Brzeziny | 24 | 37 | 11 | 4 | 9 | 33 | 30 | 3 | |
8 | Zjednoczeni Stryków | 24 | 35 | 10 | 5 | 9 | 47 | 45 | 2 | |
9 | ŁKS III Łódź | 24 | 34 | 10 | 4 | 10 | 52 | 50 | 2 | |
10 | Omega Kleszczów | 24 | 34 | 11 | 1 | 12 | 34 | 43 | -9 | |
11 | Warta Działoszyn | 24 | 31 | 10 | 1 | 13 | 46 | 55 | -9 | |
12 | Zryw Wygoda | 24 | 28 | 8 | 4 | 12 | 46 | 51 | -5 | |
13 | KS Kutno | 24 | 28 | 7 | 7 | 10 | 36 | 42 | -6 | |
14 | Orkan Buczek | 24 | 25 | 7 | 4 | 13 | 36 | 43 | -7 | |
15 | Boruta Zgierz | 24 | 25 | 7 | 4 | 13 | 33 | 45 | -12 | |
16 | Skalnik Sulejów | 24 | 23 | 6 | 5 | 13 | 32 | 50 | -18 | |
17 | Szczerbiec Wolbórz | 24 | 14 | 4 | 2 | 18 | 18 | 67 | -49 | |
18 | Włókniarz Zelów | 24 | 9 | 2 | 3 | 19 | 17 | 80 | -63 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga łódzka sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Widzew II Łódź | 12 | 30 | 9 | 3 | 0 | 39 | 9 | 30 | |
2 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 12 | 27 | 8 | 3 | 1 | 27 | 11 | 16 | |
3 | RKS Radomsko | 12 | 26 | 8 | 2 | 2 | 24 | 9 | 15 | |
4 | Ceramika Opoczno | 12 | 26 | 8 | 2 | 2 | 23 | 12 | 11 | |
5 | AKS SMS Łódź | 12 | 23 | 6 | 5 | 1 | 33 | 16 | 17 | |
6 | Start Brzeziny | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 19 | 15 | 4 | |
7 | Zjednoczeni Stryków | 12 | 22 | 7 | 1 | 4 | 32 | 26 | 6 | |
8 | ŁKS III Łódź | 12 | 22 | 7 | 1 | 4 | 31 | 19 | 12 | |
9 | Polonia Piotrków Trybunalski | 12 | 21 | 6 | 3 | 3 | 25 | 21 | 4 | |
10 | Omega Kleszczów | 12 | 21 | 7 | 0 | 5 | 16 | 15 | 1 | |
11 | Orkan Buczek | 12 | 19 | 5 | 4 | 3 | 24 | 17 | 7 | |
12 | Zryw Wygoda | 12 | 16 | 5 | 1 | 6 | 28 | 21 | 7 | |
13 | KS Kutno | 12 | 16 | 5 | 1 | 6 | 17 | 21 | -4 | |
14 | Warta Działoszyn | 12 | 15 | 5 | 0 | 7 | 27 | 31 | -4 | |
15 | Skalnik Sulejów | 12 | 11 | 2 | 5 | 5 | 13 | 23 | -10 | |
16 | Boruta Zgierz | 12 | 8 | 2 | 2 | 8 | 8 | 21 | -13 | |
17 | Szczerbiec Wolbórz | 12 | 5 | 1 | 2 | 9 | 9 | 32 | -23 | |
18 | Włókniarz Zelów | 12 | 0 | 0 | 0 | 12 | 6 | 40 | -34 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga łódzka sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 12 | 29 | 9 | 2 | 1 | 29 | 5 | 24 | |
2 | RKS Radomsko | 12 | 24 | 7 | 3 | 2 | 26 | 12 | 14 | |
3 | Widzew II Łódź | 12 | 22 | 6 | 4 | 2 | 31 | 11 | 20 | |
4 | AKS SMS Łódź | 12 | 22 | 7 | 1 | 4 | 26 | 16 | 10 | |
5 | Polonia Piotrków Trybunalski | 12 | 22 | 7 | 1 | 4 | 26 | 14 | 12 | |
6 | Boruta Zgierz | 12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 25 | 24 | 1 | |
7 | Ceramika Opoczno | 12 | 16 | 5 | 1 | 6 | 21 | 23 | -2 | |
8 | Warta Działoszyn | 12 | 16 | 5 | 1 | 6 | 19 | 24 | -5 | |
9 | Start Brzeziny | 12 | 14 | 4 | 2 | 6 | 14 | 15 | -1 | |
10 | Zjednoczeni Stryków | 12 | 13 | 3 | 4 | 5 | 15 | 19 | -4 | |
11 | Omega Kleszczów | 12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 18 | 28 | -10 | |
12 | ŁKS III Łódź | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 21 | 31 | -10 | |
13 | Zryw Wygoda | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 18 | 30 | -12 | |
14 | KS Kutno | 12 | 12 | 2 | 6 | 4 | 19 | 21 | -2 | |
15 | Skalnik Sulejów | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 19 | 27 | -8 | |
16 | Szczerbiec Wolbórz | 12 | 9 | 3 | 0 | 9 | 9 | 35 | -26 | |
17 | Włókniarz Zelów | 12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 11 | 40 | -29 | |
18 | Orkan Buczek | 12 | 6 | 2 | 0 | 10 | 12 | 26 | -14 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
AKS SMS Łódź
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
Widzew II Łódź | 0 - 0 | AKS SMS Łódź | 22 czerwca 2024 |
AKS SMS Łódź | 0 - 0 | Boruta Zgierz | 15 czerwca 2024 |
Start Brzeziny | 0 - 0 | AKS SMS Łódź | 12 czerwca 2024 |
AKS SMS Łódź | 0 - 0 | Warta Działoszyn | 8 czerwca 2024 |
ŁKS III Łódź | 0 - 0 | AKS SMS Łódź | 1 czerwca 2024 |
AKS SMS Łódź | 0 - 0 | Szczerbiec Wolbórz | 29 maja 2024 |
Zjednoczeni Stryków | 0 - 0 | AKS SMS Łódź | 25 maja 2024 |
AKS SMS Łódź | 0 - 0 | Ceramika Opoczno | 18 maja 2024 |
Zryw Wygoda | 0 - 0 | AKS SMS Łódź | 11 maja 2024 |
AKS SMS Łódź | 0 - 0 | RKS Radomsko | 4 maja 2024 |
KS Kutno | 1 - 0 | AKS SMS Łódź | 27 kwietnia 2024 |
AKS SMS Łódź | 5 - 2 | Skalnik Sulejów | 20 kwietnia 2024 |
Włókniarz Zelów | 0 - 1 | AKS SMS Łódź | 10 kwietnia 2024 |
AKS SMS Łódź | 3 - 0 | Omega Kleszczów | 5 kwietnia 2024 |
AKS SMS Łódź | 1 - 1 | Polonia Piotrków Trybunalski | 30 marca 2024 |
Sokół Aleksandrów Łódzki | 3 - 1 | AKS SMS Łódź | 23 marca 2024 |
AKS SMS Łódź | 2 - 1 | Orkan Buczek | 17 marca 2024 |
AKS SMS Łódź | 2 - 2 | Widzew II Łódź | 18 listopada 2023 |
Boruta Zgierz | 0 - 2 | AKS SMS Łódź | 11 listopada 2023 |
AKS SMS Łódź | 2 - 1 | Start Brzeziny | 4 listopada 2023 |
Warta Działoszyn | 1 - 4 | AKS SMS Łódź | 28 października 2023 |
AKS SMS Łódź | 6 - 2 | ŁKS III Łódź | 21 października 2023 |
Szczerbiec Wolbórz | 0 - 5 | AKS SMS Łódź | 14 października 2023 |
AKS SMS Łódź | 1 - 1 | Zjednoczeni Stryków | 7 października 2023 |
Ceramika Opoczno | 3 - 1 | AKS SMS Łódź | 30 września 2023 |
RKS Radomsko | 1 - 1 | AKS SMS Łódź | 16 września 2023 |
AKS SMS Łódź | 3 - 3 | Zryw Wygoda | 13 września 2023 |
AKS SMS Łódź | 1 - 1 | KS Kutno | 9 września 2023 |
Skalnik Sulejów | 2 - 4 | AKS SMS Łódź | 6 września 2023 |
AKS SMS Łódź | 7 - 1 | Włókniarz Zelów | 2 września 2023 |
Omega Kleszczów | 0 - 2 | AKS SMS Łódź | 25 sierpnia 2023 |
Polonia Piotrków Trybunalski | 3 - 1 | AKS SMS Łódź | 19 sierpnia 2023 |
AKS SMS Łódź | 0 - 1 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 16 sierpnia 2023 |
Orkan Buczek | 2 - 4 | AKS SMS Łódź | 13 sierpnia 2023 |
IV liga łódzka sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Adam Patora | Zjednoczeni Stryków | 15 |
2 | Krystian Białas | Zryw Wygoda | 12 |
3 | Patryk Pietrasiak | AKS SMS Łódź | 11 |
4 | Marcin Kacela | KS Kutno | 11 |
5 | Oleksii Naidyshak | Sokół Aleksandrów Łódzki | 10 |
6 | Jakub Szlaski | Skalnik Sulejów | 10 |
7 | Mateusz Lubczyński | Start Brzeziny | 9 |
8 | Konrad Niedzielski | Widzew II Łódź | 9 |
9 | Mateusz Jakubiak | Polonia Piotrków Trybunalski | 9 |
10 | Juliusz Molis | RKS Radomsko | 9 |
11 | Cezary Dominiak | Ceramika Opoczno | 8 |
12 | Wiktor Płaneta | RKS Radomsko | 8 |
13 | Kacper Piotrowski | Polonia Piotrków Trybunalski | 8 |
14 | Bartłomiej Trzeboński | Omega Kleszczów | 8 |
15 | Radosław Kuciński | Zryw Wygoda | 8 |
16 | Paweł Drągowski | Warta Działoszyn | 7 |
17 | Mateusz Misiak | Boruta Zgierz | 7 |
18 | Daniel Tanżyna | Widzew II Łódź | 7 |
19 | Adam Banasiak | Ceramika Opoczno | 7 |
20 | Michał Lewandowski | Orkan Buczek | 7 |
21 | Michał Wolinowski | Sokół Aleksandrów Łódzki | 7 |
22 | Kacper Rutkowski | Polonia Piotrków Trybunalski | 7 |
23 | Bartosz Machaj | RKS Radomsko | 7 |
24 | Damian Głowacki | Polonia Piotrków Trybunalski | 6 |
25 | Michał Wrzesiński | AKS SMS Łódź | 6 |
26 | Wojciech Skawiński | Zjednoczeni Stryków | 6 |
27 | Grzegorz Brochocki | Zryw Wygoda | 6 |
28 | Jardel Muniz Cruz | Sokół Aleksandrów Łódzki | 6 |
29 | Adam Kajszczak | ŁKS III Łódź | 6 |
30 | Bartłomiej Madaj | Warta Działoszyn | 6 |
31 | Daniel Mąka | Widzew II Łódź | 6 |
32 | Bartosz Bujalski | KS Kutno | 5 |
33 | Przemysław Szewczyk | Omega Kleszczów | 5 |
34 | Dominik Pecyna | Ceramika Opoczno | 5 |
35 | Kacper Popławski | ŁKS III Łódź | 5 |
36 | Cezary Stefańczyk | Warta Działoszyn | 5 |
37 | Wojciech Pawlak | Sokół Aleksandrów Łódzki | 5 |
38 | Szymon Młynarczyk | Zjednoczeni Stryków | 5 |
39 | Alan Siwek | ŁKS III Łódź | 5 |
40 | Igor Tomaszewski | Zryw Wygoda | 4 |
41 | Kamil Tlaga | Widzew II Łódź | 4 |
42 | Mateusz Kempski | Widzew II Łódź | 4 |
43 | Mateusz Roczek | Omega Kleszczów | 4 |
44 | Joachim Pabjańczyk | Boruta Zgierz | 4 |
45 | Bartłomiej Szadkowski | Start Brzeziny | 4 |
46 | Łukasz Dynel | ŁKS III Łódź | 4 |
47 | Stanisław Białkowski | Włókniarz Zelów | 4 |
48 | Aleksander Cieślik | Szczerbiec Wolbórz | 4 |
49 | Kamil Cupriak | Zjednoczeni Stryków | 4 |
50 | Adrian Kralkowski | AKS SMS Łódź | 4 |
51 | Karol Chmielewski | Boruta Zgierz | 4 |
52 | Kamil Andrzejkiewicz | Widzew II Łódź | 4 |
53 | Mateusz Kaflowski | Orkan Buczek | 4 |
54 | Łukasz Włodarczyk | AKS SMS Łódź | 4 |
55 | Grzegorz Kowalski | Orkan Buczek | 3 |
56 | Bartosz Frątczak | KS Kutno | 3 |
57 | Mateusz Miarka | Omega Kleszczów | 3 |
58 | Hubert Berłowski | Orkan Buczek | 3 |
59 | Jan Jędrzejczak | Boruta Zgierz | 3 |
60 | Ignacy Ogłoziński | Ceramika Opoczno | 3 |
61 | Artur Gieraga | AKS SMS Łódź | 3 |
62 | Konrad Bełdziński | Zjednoczeni Stryków | 3 |
63 | Daniel Lisowski | Warta Działoszyn | 3 |
64 | Igor Kania | Sokół Aleksandrów Łódzki | 3 |
65 | Dominik Głowiński | KS Kutno | 3 |
66 | Krystian Nagieł | Warta Działoszyn | 3 |
67 | Przemysław Graliński | Warta Działoszyn | 3 |
68 | Szymon Rosiak | Włókniarz Zelów | 3 |
69 | Kamil Cybulski | Widzew II Łódź | 3 |
70 | Michał Bańczyk | Szczerbiec Wolbórz | 3 |
71 | Patryk Banasiak | AKS SMS Łódź | 3 |
72 | Michał Orzechowski | AKS SMS Łódź | 2 |
73 | Jeremiasz Góralczyk | RKS Radomsko | 2 |
74 | Marcel Żegota | Polonia Piotrków Trybunalski | 2 |
75 | Vinícius Ferreira Dias | RKS Radomsko | 2 |
76 | Maciej Witczak | Skalnik Sulejów | 2 |
77 | Paweł Kowalczyk | Ceramika Opoczno | 2 |
78 | Damian Szczepański | Boruta Zgierz | 2 |
79 | Tomasz Dąbrowski | KS Kutno | 2 |
80 | Krzysztof Łukasik | Ceramika Opoczno | 2 |
81 | Karol Pawlikowski | Sokół Aleksandrów Łódzki | 2 |
82 | Ernest Kurzawa | Widzew II Łódź | 2 |
83 | Erwin Kołodziejczyk | Ceramika Opoczno | 2 |
84 | Dawid Flaszka | RKS Radomsko | 2 |
85 | Sebastian Zalepa | Orkan Buczek | 2 |
86 | Kacper Chłądzyński | Boruta Zgierz | 2 |
87 | Szymon Kosma | Zjednoczeni Stryków | 2 |
88 | Dariusz Gmosiński | Sokół Aleksandrów Łódzki | 2 |
89 | Dawid Marcinkowski | Skalnik Sulejów | 2 |
90 | Piotr Białousko | Boruta Zgierz | 2 |
91 | Bartosz Bargiel | Polonia Piotrków Trybunalski | 2 |
92 | Marcin Zimoń | Zjednoczeni Stryków | 2 |
93 | Dariusz Dutkiewicz | Skalnik Sulejów | 2 |
94 | Kajetan Misztalski | RKS Radomsko | 2 |
95 | Szymon Kunat | Włókniarz Zelów | 2 |
96 | Patryk Sławiński | Polonia Piotrków Trybunalski | 2 |
97 | Karol Korski | AKS SMS Łódź | 2 |
98 | Mateusz Śliwka | Skalnik Sulejów | 2 |
99 | Bartłomiej Rygała | Omega Kleszczów | 2 |
100 | Tomasz Bąkowicz | Skalnik Sulejów | 2 |
101 | Damian Knera | Start Brzeziny | 2 |
102 | Jakub Piotrowski | Polonia Piotrków Trybunalski | 2 |
103 | Błażej Kaliski | Włókniarz Zelów | 2 |
104 | Kacper Dziuba | Sokół Aleksandrów Łódzki | 2 |
105 | Damian Bierzyński | Sokół Aleksandrów Łódzki | 2 |
106 | Adrian Malicki | Orkan Buczek | 2 |
107 | Filip Zawiasa | Ceramika Opoczno | 2 |
108 | Dominik Piekut | Ceramika Opoczno | 2 |
109 | Patryk Niciak | Orkan Buczek | 1 |
110 | Krystian Rutkowski | Zryw Wygoda | 1 |
111 | Jakub Dregier | Orkan Buczek | 1 |
112 | Dominik Cukiernik | Orkan Buczek | 1 |
113 | Paweł Zawistowski | AKS SMS Łódź | 1 |
114 | Filip Przybułek | Widzew II Łódź | 1 |
115 | Wojciech Wiktorowicz | Ceramika Opoczno | 1 |
116 | Paweł Bańczyk | RKS Radomsko | 1 |
117 | Marcin Kozłowski | Widzew II Łódź | 1 |
118 | Daniel Chwałowski | Widzew II Łódź | 1 |
119 | Adrian Marcioch | Orkan Buczek | 1 |
120 | Kamil Pluta | Boruta Zgierz | 1 |
121 | Damian Pokorski | Widzew II Łódź | 1 |
122 | Mateusz Gołda | RKS Radomsko | 1 |
123 | Patryk Miarka | Zjednoczeni Stryków | 1 |
124 | Adrian Golec | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
125 | Bartosz Wiśniewski | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
126 | Adrian Ociepa | Omega Kleszczów | 1 |
127 | Marcin Juraś | Zjednoczeni Stryków | 1 |
128 | Kacper Trenkner | Sokół Aleksandrów Łódzki | 1 |
129 | Szymon Kuna | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
130 | Arkadiusz Świętosławski | Sokół Aleksandrów Łódzki | 1 |
131 | Krzysztof Skawiński | Zjednoczeni Stryków | 1 |
132 | Kamil Augustyn | Polonia Piotrków Trybunalski | 1 |
133 | Krystian Starczewski | KS Kutno | 1 |
134 | Jan Jakubczak | ŁKS III Łódź | 1 |
135 | Andrzej Dolot | Orkan Buczek | 1 |
136 | Kacper Konstańczuk | Orkan Buczek | 1 |
137 | Jakub Miziołek | Zjednoczeni Stryków | 1 |
138 | Jakub Kmita | Skalnik Sulejów | 1 |
139 | Peter Sobera | Warta Działoszyn | 1 |
140 | Krzysztof Felczak | KS Kutno | 1 |
141 | Krystian Stolarczyk | Orkan Buczek | 1 |
142 | Aleksander Iwańczyk | ŁKS III Łódź | 1 |
143 | Igor Lambrecht | ŁKS III Łódź | 1 |
144 | Wiktor Sujecki | Boruta Zgierz | 1 |
145 | Hugo Ista | ŁKS III Łódź | 1 |
146 | Bartosz Wudkiewicz | Zryw Wygoda | 1 |
147 | Piotr Tazbir | Polonia Piotrków Trybunalski | 1 |
148 | Tomasz Wudkiewicz | Zryw Wygoda | 1 |
149 | Filip Zatorski | Omega Kleszczów | 1 |
150 | Eryk Ignatowski | Start Brzeziny | 1 |
151 | Wiktor Dunajski | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
152 | Kamil Jaworski | Ceramika Opoczno | 1 |
153 | Dominik Najderek | Widzew II Łódź | 1 |
154 | Remigiusz Waszak | Zjednoczeni Stryków | 1 |
155 | Kacper Kapeliński | Boruta Zgierz | 1 |
156 | Sebastian Miązek | Skalnik Sulejów | 1 |
157 | Adrian Pęgowski | KS Kutno | 1 |
158 | Wiktor Kościuk | ŁKS III Łódź | 1 |
159 | Mateusz Boras | Warta Działoszyn | 1 |
160 | Bartosz Wilkoszewski | Warta Działoszyn | 1 |
161 | Jakub Westwal | ŁKS III Łódź | 1 |
162 | Michał Piróg | Włókniarz Zelów | 1 |
163 | Emil Rulewicz | AKS SMS Łódź | 1 |
164 | Mateusz Jaszczak | Polonia Piotrków Trybunalski | 1 |
165 | Aleksander Jończyk | Sokół Aleksandrów Łódzki | 1 |
166 | Wiktor Preuss | Widzew II Łódź | 1 |
167 | Dawid Owczarek | Widzew II Łódź | 1 |
168 | Lamine Coulibaly | ŁKS III Łódź | 1 |
169 | Kacper Figurski | Boruta Zgierz | 1 |
170 | Mateusz Kuśmierczyk | Zjednoczeni Stryków | 1 |
171 | Mateusz Maryniak | KS Kutno | 1 |
172 | Oliwier Niklas | Zryw Wygoda | 1 |
173 | Jan Jaszczak | Włókniarz Zelów | 1 |
174 | Kacper Górski | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
175 | Łukasz Rakowski | Orkan Buczek | 1 |
176 | Michał Drogosz | Boruta Zgierz | 1 |
177 | Oskar Osiński | Boruta Zgierz | 1 |
178 | Oskar Pióro | Polonia Piotrków Trybunalski | 1 |
179 | Adrian Gaugier | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
180 | Jakub Ślawski | Skalnik Sulejów | 1 |
181 | Konrad Puchalski | Skalnik Sulejów | 1 |
182 | Łukasz Ściślewski | Zjednoczeni Stryków | 1 |
183 | Iwo Misztalski | ŁKS III Łódź | 1 |
184 | Antoni Młynarczyk | ŁKS III Łódź | 1 |
185 | Damian Mospinek | Start Brzeziny | 1 |
186 | Łukasz Plichta | Widzew II Łódź | 1 |
187 | Oliwier Siuda | RKS Radomsko | 1 |