III liga, gr. II sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lech II Poznań 34 75 23 6 5 86 33 53
2 Radunia Stężyca 34 69 21 6 7 75 37 38
3 KKS 1925 Kalisz 34 69 21 6 7 70 37 33
4 Kotwica Kołobrzeg 34 68 20 8 6 70 41 29
5 Mieszko Gniezno 34 61 19 4 11 74 53 21
6 Polonia Środa Wielkopolska 34 60 19 3 12 59 44 15
7 Świt Skolwin (Szczecin) 34 58 16 10 8 50 33 17
8 Bałtyk Gdynia 34 57 18 3 13 59 50 9
9 Sokół Kleczew 34 53 16 5 13 48 50 -2
10 KP Starogard Gdański 34 51 14 9 11 56 37 19
11 Pogoń II Szczecin 34 45 14 3 17 52 59 -7
12 Górnik Konin 34 41 12 5 17 46 56 -10
13 Bałtyk Koszalin 34 40 12 4 18 57 75 -18
14 Jarota Jarocin 34 38 10 8 16 37 50 -13
15 Gwardia Koszalin 34 33 10 3 21 35 71 -36
16 Chemik Bydgoszcz 34 30 9 3 22 38 66 -28
17 Wierzyca Pelplin 34 14 3 5 26 34 81 -47
18 Wda Świecie 34 8 1 5 28 20 93 -73
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lech II Poznań 17 45 14 3 0 50 11 39
2 Kotwica Kołobrzeg 17 42 13 3 1 42 16 26
3 KKS 1925 Kalisz 17 41 13 2 2 39 16 23
4 Bałtyk Gdynia 17 39 12 3 2 37 15 22
5 Mieszko Gniezno 17 37 12 1 4 43 18 25
6 Radunia Stężyca 17 35 11 2 4 40 17 23
7 Polonia Środa Wielkopolska 17 34 11 1 5 38 18 20
8 Świt Skolwin (Szczecin) 17 33 9 6 2 26 9 17
9 Sokół Kleczew 17 33 10 3 4 28 16 12
10 KP Starogard Gdański 17 28 8 4 5 33 20 13
11 Pogoń II Szczecin 17 24 7 3 7 31 26 5
12 Jarota Jarocin 17 22 6 4 7 21 18 3
13 Gwardia Koszalin 17 19 6 1 10 18 28 -10
14 Górnik Konin 17 18 5 3 9 25 30 -5
15 Bałtyk Koszalin 17 17 5 2 10 31 39 -8
16 Chemik Bydgoszcz 17 16 5 1 11 23 35 -12
17 Wierzyca Pelplin 17 9 2 3 12 19 37 -18
18 Wda Świecie 17 6 1 3 13 10 43 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radunia Stężyca 17 34 10 4 3 35 20 15
2 Lech II Poznań 17 30 9 3 5 36 22 14
3 KKS 1925 Kalisz 17 28 8 4 5 31 21 10
4 Kotwica Kołobrzeg 17 26 7 5 5 28 25 3
5 Polonia Środa Wielkopolska 17 26 8 2 7 21 26 -5
6 Świt Skolwin (Szczecin) 17 25 7 4 6 24 24 0
7 Mieszko Gniezno 17 24 7 3 7 31 35 -4
8 KP Starogard Gdański 17 23 6 5 6 23 17 6
9 Górnik Konin 17 23 7 2 8 21 26 -5
10 Bałtyk Koszalin 17 23 7 2 8 26 36 -10
11 Pogoń II Szczecin 17 21 7 0 10 21 33 -12
12 Sokół Kleczew 17 20 6 2 9 20 34 -14
13 Bałtyk Gdynia 17 18 6 0 11 22 35 -13
14 Jarota Jarocin 17 16 4 4 9 16 32 -16
15 Gwardia Koszalin 17 14 4 2 11 17 43 -26
16 Chemik Bydgoszcz 17 14 4 2 11 15 31 -16
17 Wierzyca Pelplin 17 5 1 2 14 15 44 -29
18 Wda Świecie 17 2 0 2 15 10 50 -40
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Wda Świecie

Gospodarze Wynik Goście Data
Wda Świecie 0 - 3 Pogoń II Szczecin 15 czerwca 2019
Gwardia Koszalin 3 - 0 Wda Świecie 8 czerwca 2019
Wda Świecie 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 1 czerwca 2019
Lech II Poznań 3 - 0 Wda Świecie 29 maja 2019
Wda Świecie 0 - 3 KKS 1925 Kalisz 25 maja 2019
Sokół Kleczew 3 - 0 Wda Świecie 18 maja 2019
Wda Świecie 0 - 3 KP Starogard Gdański 11 maja 2019
Mieszko Gniezno 3 - 0 Wda Świecie 4 maja 2019
Wda Świecie 0 - 3 Bałtyk Koszalin 1 maja 2019
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Wda Świecie 27 kwietnia 2019
Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Wda Świecie 13 kwietnia 2019
Jarota Jarocin 3 - 0 Wda Świecie 6 kwietnia 2019
Wda Świecie 0 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 30 marca 2019
Wierzyca Pelplin 3 - 0 Wda Świecie 23 marca 2019
Wda Świecie 0 - 3 Górnik Konin 15 marca 2019
Chemik Bydgoszcz 3 - 0 Wda Świecie 9 marca 2019
Pogoń II Szczecin 4 - 1 Wda Świecie 25 listopada 2018
Wda Świecie 2 - 2 Gwardia Koszalin 17 listopada 2018
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Wda Świecie 10 listopada 2018
Wda Świecie 0 - 5 Lech II Poznań 3 listopada 2018
KKS 1925 Kalisz 3 - 1 Wda Świecie 27 października 2018
Wda Świecie 4 - 5 Sokół Kleczew 20 października 2018
KP Starogard Gdański 2 - 1 Wda Świecie 16 października 2018
Wda Świecie 0 - 1 Mieszko Gniezno 6 października 2018
Bałtyk Koszalin 3 - 2 Wda Świecie 30 września 2018
Wda Świecie 0 - 2 Bałtyk Gdynia 22 września 2018
Radunia Stężyca 5 - 0 Wda Świecie 16 września 2018
Wda Świecie 2 - 2 Kotwica Kołobrzeg 8 września 2018
Wda Świecie 0 - 0 Jarota Jarocin 1 września 2018
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 2 Wda Świecie 25 sierpnia 2018
Wda Świecie 1 - 2 Wierzyca Pelplin 18 sierpnia 2018
Górnik Konin 2 - 2 Wda Świecie 15 sierpnia 2018
Wda Świecie 1 - 0 Chemik Bydgoszcz 11 sierpnia 2018
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 2 Wda Świecie 16 czerwca 2018
Wda Świecie 3 - 0 Pogoń II Szczecin 9 czerwca 2018
Wda Świecie 0 - 2 Górnik Konin 3 czerwca 2018
Energetyk Gryfino 0 - 3 Wda Świecie 31 maja 2018
Wda Świecie 0 - 3 Elana Toruń 26 maja 2018
GKS Przodkowo 2 - 1 Wda Świecie 19 maja 2018
Wda Świecie 1 - 5 Lech II Poznań 12 maja 2018
KKS 1925 Kalisz 2 - 1 Wda Świecie 5 maja 2018
Wda Świecie 1 - 4 Jarota Jarocin 1 maja 2018
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 3 Wda Świecie 28 kwietnia 2018
Wda Świecie 0 - 3 Bałtyk Gdynia 21 kwietnia 2018
Sokół Kleczew 4 - 0 Wda Świecie 14 kwietnia 2018
Wda Świecie 0 - 1 Wierzyca Pelplin 11 kwietnia 2018
Wda Świecie 1 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 8 kwietnia 2018
Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Wda Świecie 31 marca 2018
Wda Świecie 7 - 0 Unia Solec Kujawski 24 marca 2018
KP Starogard Gdański 3 - 1 Wda Świecie 17 marca 2018
Wda Świecie 1 - 2 Centra Ostrów Wielkopolski 25 listopada 2017
Pogoń II Szczecin 1 - 1 Wda Świecie 18 listopada 2017
Górnik Konin 4 - 2 Wda Świecie 11 listopada 2017
Wda Świecie 1 - 1 Energetyk Gryfino 4 listopada 2017
Elana Toruń 3 - 2 Wda Świecie 28 października 2017
Wda Świecie 3 - 2 GKS Przodkowo 21 października 2017
Lech II Poznań 1 - 2 Wda Świecie 14 października 2017
Wda Świecie 0 - 2 KKS 1925 Kalisz 7 października 2017
Jarota Jarocin 1 - 1 Wda Świecie 30 września 2017
Wda Świecie 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 23 września 2017
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Wda Świecie 16 września 2017
Wda Świecie 2 - 1 Sokół Kleczew 9 września 2017
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 Wda Świecie 3 września 2017
Wda Świecie 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 26 sierpnia 2017
Unia Solec Kujawski 3 - 5 Wda Świecie 23 sierpnia 2017
Wda Świecie 4 - 3 KP Starogard Gdański 19 sierpnia 2017
Wierzyca Pelplin 0 - 2 Wda Świecie 12 sierpnia 2017
Wda Świecie 1 - 3 Radomiak Radom 15 lipca 2017
Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Wda Świecie 18 czerwca 2017
Wda Świecie 1 - 0 Pogoń Lębork 15 czerwca 2017
Górnik Konin 3 - 2 Wda Świecie 10 czerwca 2017
Wda Świecie 3 - 0 Leśnik Manowo 3 czerwca 2017
Sokół Kleczew 2 - 2 Wda Świecie 27 maja 2017
Wda Świecie 4 - 1 KKS 1925 Kalisz 20 maja 2017
GKS Przodkowo 1 - 2 Wda Świecie 13 maja 2017
Wda Świecie 3 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 6 maja 2017
Wda Świecie 0 - 1 Gwardia Koszalin 3 maja 2017
Jarota Jarocin 3 - 1 Wda Świecie 29 kwietnia 2017
Wda Świecie 6 - 2 KS Chwaszczyno 22 kwietnia 2017
Lech II Poznań 1 - 0 Wda Świecie 12 kwietnia 2017
Wda Świecie 2 - 0 Pogoń II Szczecin 8 kwietnia 2017
Vineta Wolin 1 - 4 Wda Świecie 1 kwietnia 2017
Wda Świecie 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 25 marca 2017
Elana Toruń 2 - 1 Wda Świecie 18 marca 2017
Wda Świecie 2 - 2 Bałtyk Gdynia 11 marca 2017
Wda Świecie 2 - 2 Chemik Bydgoszcz 26 listopada 2016
Pogoń Lębork 1 - 5 Wda Świecie 19 listopada 2016
Wda Świecie 1 - 0 Górnik Konin 12 listopada 2016
Leśnik Manowo 0 - 4 Wda Świecie 5 listopada 2016
Wda Świecie 2 - 2 Sokół Kleczew 29 października 2016
KKS 1925 Kalisz 1 - 0 Wda Świecie 22 października 2016
Wda Świecie 2 - 2 GKS Przodkowo 15 października 2016
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 2 Wda Świecie 9 października 2016
Gwardia Koszalin 0 - 0 Wda Świecie 1 października 2016
Wda Świecie 1 - 0 Jarota Jarocin 24 września 2016
KS Chwaszczyno 5 - 3 Wda Świecie 17 września 2016
Wda Świecie 0 - 4 Lech II Poznań 10 września 2016
Pogoń II Szczecin 4 - 2 Wda Świecie 3 września 2016
Wda Świecie 1 - 0 Vineta Wolin 27 sierpnia 2016
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 3 Wda Świecie 21 sierpnia 2016
Wda Świecie 1 - 2 Elana Toruń 13 sierpnia 2016
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Wda Świecie 6 sierpnia 2016
Wda Świecie 1 - 2 Puszcza Niepołomice 23 lipca 2016
Wda Świecie 3 - 0 Rozwój Katowice 16 lipca 2016
Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 0 Wda Świecie 4 czerwca 2016
Wda Świecie 2 - 1 Pelikan Niechanowo 28 maja 2016
Wda Świecie 3 - 1 Nielba Wągrowiec 21 maja 2016
Jarota Jarocin 0 - 1 Wda Świecie 14 maja 2016
Wda Świecie 2 - 2 Sparta Brodnica 7 maja 2016
Warta Poznań 2 - 1 Wda Świecie 3 maja 2016
Wda Świecie 0 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 30 kwietnia 2016
Start Warlubie 0 - 1 Wda Świecie 23 kwietnia 2016
Wda Świecie 2 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska 16 kwietnia 2016
Lech II Poznań 2 - 1 Wda Świecie 13 kwietnia 2016
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Wda Świecie 9 kwietnia 2016
Wda Świecie 2 - 0 Elana Toruń 2 kwietnia 2016
Wda Świecie 3 - 1 KKS 1925 Kalisz 19 marca 2016
Unia Swarzędz 0 - 5 Wda Świecie 13 marca 2016
Wda Świecie 1 - 1 Sokół Kleczew 14 listopada 2015
Wda Świecie 4 - 2 Centra Ostrów Wielkopolski 11 listopada 2015
Pelikan Niechanowo 0 - 1 Wda Świecie 7 listopada 2015
Nielba Wągrowiec 1 - 2 Wda Świecie 31 października 2015
Wda Świecie 1 - 1 Jarota Jarocin 24 października 2015
Sparta Brodnica 0 - 0 Wda Świecie 17 października 2015
Wda Świecie 0 - 5 Warta Poznań 10 października 2015
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 - 0 Wda Świecie 7 października 2015
Wda Świecie 0 - 0 Start Warlubie 26 września 2015
Kujawianka Izbica Kujawska 0 - 2 Wda Świecie 19 września 2015
Wda Świecie 1 - 4 Zagłębie Sosnowiec 15 września 2015
Wda Świecie 2 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 12 września 2015
Elana Toruń 0 - 0 Wda Świecie 5 września 2015
Wda Świecie 0 - 4 Lech II Poznań 29 sierpnia 2015
KKS 1925 Kalisz 0 - 1 Wda Świecie 22 sierpnia 2015
Wda Świecie 0 - 3 Unia Swarzędz 16 sierpnia 2015
Wda Świecie 0 - 1 Korona Kielce 11 sierpnia 2015
Sokół Kleczew 2 - 0 Wda Świecie 8 sierpnia 2015
Wda Świecie 1 - 0 Legionovia Legionowo 25 lipca 2015
Wda Świecie 3 - 0 Limanovia Limanowa 18 lipca 2015
Wda Świecie 3 - 1 Pogoń Mogilno 7 czerwca 2015
Chełminianka Chełmno 2 - 1 Wda Świecie 4 czerwca 2015
Wda Świecie 0 - 1 Warta Poznań 30 maja 2015
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 Wda Świecie 23 maja 2015
Wda Świecie 3 - 1 Victoria Września 20 maja 2015
Włocłavia Włocławek 0 - 7 Wda Świecie 16 maja 2015
Wda Świecie 1 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 13 maja 2015
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 - 2 Wda Świecie 9 maja 2015
Wda Świecie 0 - 2 Sokół Kleczew 2 maja 2015
Start Warlubie 1 - 0 Wda Świecie 29 kwietnia 2015
Wda Świecie 1 - 1 Nielba Wągrowiec 25 kwietnia 2015
Unia Solec Kujawski 0 - 1 Wda Świecie 18 kwietnia 2015
Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 0 Wda Świecie 11 kwietnia 2015
Wda Świecie 0 - 1 Sparta Brodnica 4 kwietnia 2015
Jarota Jarocin 2 - 1 Wda Świecie 29 marca 2015
Wda Świecie 1 - 2 Lech II Poznań 21 marca 2015
Unia Swarzędz 2 - 2 Wda Świecie 22 listopada 2014
Pogoń Mogilno 3 - 1 Wda Świecie 15 listopada 2014
Wda Świecie 3 - 1 Chełminianka Chełmno 11 listopada 2014
Warta Poznań 1 - 1 Wda Świecie 8 listopada 2014
Wda Świecie 3 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 2 listopada 2014
Victoria Września 1 - 0 Wda Świecie 25 października 2014
Wda Świecie 5 - 0 Włocłavia Włocławek 18 października 2014
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 1 Wda Świecie 11 października 2014
Wda Świecie 3 - 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 października 2014
Sokół Kleczew 0 - 0 Wda Świecie 27 września 2014
Wda Świecie 0 - 0 Start Warlubie 20 września 2014
Nielba Wągrowiec 0 - 5 Wda Świecie 13 września 2014
Wda Świecie 3 - 0 Unia Solec Kujawski 10 września 2014
Wda Świecie 2 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 6 września 2014
Sparta Brodnica 3 - 2 Wda Świecie 30 sierpnia 2014
Wda Świecie 0 - 2 Jarota Jarocin 23 sierpnia 2014
Lech II Poznań 0 - 1 Wda Świecie 17 sierpnia 2014
Wda Świecie 2 - 0 Unia Swarzędz 9 sierpnia 2014
Wda Świecie 2 - 0 Notecianka Pakość 7 czerwca 2014
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Wda Świecie 31 maja 2014
Wda Świecie 4 - 0 Grom Plewiska 28 maja 2014
Cuiavia Inowrocław 3 - 2 Wda Świecie 24 maja 2014
Wda Świecie 2 - 1 Pogoń Mogilno 17 maja 2014
Nielba Wągrowiec 1 - 1 Wda Świecie 10 maja 2014
Wda Świecie 0 - 1 Unia Solec Kujawski 4 maja 2014
Elana Toruń 0 - 1 Wda Świecie 30 kwietnia 2014
Wda Świecie 0 - 0 Polonia 1912 Leszno 26 kwietnia 2014
Sokół Kleczew 0 - 0 Wda Świecie 19 kwietnia 2014
Wda Świecie 1 - 0 Start Warlubie 16 kwietnia 2014
Lech II Poznań 5 - 2 Wda Świecie 12 kwietnia 2014
Wda Świecie 3 - 2 GKS Dopiewo 5 kwietnia 2014
Unia Swarzędz 3 - 0 Wda Świecie 29 marca 2014
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 Wda Świecie 22 marca 2014
Wda Świecie 1 - 1 Włocłavia Włocławek 15 marca 2014
Fogo Luboń 0 - 1 Wda Świecie 23 listopada 2013
Notecianka Pakość 0 - 4 Wda Świecie 16 listopada 2013
Wda Świecie 1 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 10 listopada 2013
Grom Plewiska 1 - 3 Wda Świecie 2 listopada 2013
Wda Świecie 3 - 0 Cuiavia Inowrocław 26 października 2013
Pogoń Mogilno 2 - 4 Wda Świecie 19 października 2013
Wda Świecie 0 - 0 Nielba Wągrowiec 12 października 2013
Unia Solec Kujawski 0 - 1 Wda Świecie 5 października 2013
Wda Świecie 5 - 2 Elana Toruń 28 września 2013
Polonia 1912 Leszno 3 - 0 Wda Świecie 21 września 2013
Wda Świecie 0 - 2 Sokół Kleczew 14 września 2013
Start Warlubie 2 - 1 Wda Świecie 7 września 2013
Wda Świecie 5 - 2 Lech II Poznań 31 sierpnia 2013
GKS Dopiewo 2 - 4 Wda Świecie 24 sierpnia 2013
Wda Świecie 3 - 2 Unia Swarzędz 18 sierpnia 2013
Wda Świecie 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 15 sierpnia 2013
Włocłavia Włocławek 3 - 2 Wda Świecie 10 sierpnia 2013
Wda Świecie 2 - 0 Fogo Luboń 3 sierpnia 2013
Wda Świecie 0 - 3 Radunia Stężyca

III liga, gr. II sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Dawid Retlewski Kotwica Kołobrzeg 31
2 Hubert Antkowiak KKS 1925 Kalisz 20
3 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 19
4 Paweł Łysiak Bałtyk Koszalin 15
5 Tomasz Bzdęga Mieszko Gniezno 14
6 Radosław Stępień Radunia Stężyca 13
7 Mateusz Żebrowski KKS 1925 Kalisz 12
8 Krzysztof Bartoszak Polonia Środa Wielkopolska 12
9 Krzysztof Kołodziej Lech II Poznań 12
10 Kacper Łazaj KP Starogard Gdański 11
11 Adam Konieczny Mieszko Gniezno 11
12 Michał Marczak Bałtyk Gdynia 11
13 Robert Tunkiewicz KKS 1925 Kalisz 10
14 Dominik Drzewiecki Gwardia Koszalin 10
15 Hubert Sobol Lech II Poznań 10
16 Filip Sosnowski KP Starogard Gdański 9
17 Ivan Gonzalez KKS 1925 Kalisz 9
18 Szymon Maziarz Chemik Bydgoszcz 9
19 Taras Jaworśkyj Górnik Konin 9
20 Gracjan Goździk Mieszko Gniezno 9
21 Artur Formela Radunia Stężyca 8
22 Sebastian Deja Kotwica Kołobrzeg 8
23 Hubert Turski Pogoń II Szczecin 8
24 Sebastian Bartlewski Bałtyk Gdynia 8
25 Rafał Jankowski KP Starogard Gdański 8
26 Karol Maliszewski Wda Świecie 8
27 Adam Duda Bałtyk Gdynia 8
28 Daniel Kraska KP Starogard Gdański 7
29 Damian Pawlak Mieszko Gniezno 7
30 Przemysław Szur Kotwica Kołobrzeg 7
31 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 7
32 Eryk Kryg Lech II Poznań 7
33 Dawid Przybyszewski Górnik Konin 7
34 Dawid Klawikowski Radunia Stężyca 7
35 Patryk Jarantowicz KKS 1925 Kalisz 7
36 Mateusz Łuczak Radunia Stężyca 6
37 Jakub Dębowski Sokół Kleczew 6
38 Szymon Emche Świt Skolwin (Szczecin) 6
39 Adrian Szynka Kotwica Kołobrzeg 6
40 Dawid Wolny Kotwica Kołobrzeg 6
41 Sebastian Ginter Gwardia Koszalin 6
42 Jakub Groszkowski Sokół Kleczew 6
43 Krzysztof Wolkiewicz Mieszko Gniezno 6
44 Mateusz Majer Górnik Konin 6
45 Jakub Antosik Sokół Kleczew 6
46 Adrian Benedyczak Pogoń II Szczecin 6
47 Krzysztof Iwanowski Radunia Stężyca 6
48 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 6
49 Mateusz Molewski Mieszko Gniezno 6
50 Krystian Krauze Bałtyk Koszalin 6
51 Jakub Apolinarski Polonia Środa Wielkopolska 6
52 Mikołaj Łopatka Jarota Jarocin 5
53 Marcin Trojanowski Kotwica Kołobrzeg 5
54 Wojciech Mielcarek Chemik Bydgoszcz 5
55 Jakub Binerowski Wierzyca Pelplin 5
56 Dariusz Dudka Lech II Poznań 5
57 Piotr Siekirka Chemik Bydgoszcz 5
58 Gracjan Kuśmierek Kotwica Kołobrzeg 5
59 Filip Sobiecki Bałtyk Gdynia 5
60 Michał Wolinowski Sokół Kleczew 5
61 Piotr Skrobosiński Polonia Środa Wielkopolska 5
62 Radosław Mikołajczak Mieszko Gniezno 5
63 Adam Gajda Polonia Środa Wielkopolska 5
64 Mikołaj Pingot Sokół Kleczew 5
65 Paweł Tomczyk Lech II Poznań 5
66 Michał Szubert Gwardia Koszalin 5
67 Kamil Żylski Radunia Stężyca 4
68 Krystian Sobieraj Górnik Konin 4
69 Hieronim Gierszewski Wierzyca Pelplin 4
70 Michał Górzyński Polonia Środa Wielkopolska 4
71 Piotr Karasiński Radunia Stężyca 4
72 Mateusz Ławniczak Mieszko Gniezno 4
73 Maciej Kot Chemik Bydgoszcz 4
74 Paweł Wojowski Radunia Stężyca 4
75 Oskar Kalenik Pogoń II Szczecin 4
76 Łukasz Włodarczyk Bałtyk Koszalin 4
77 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 4
78 Dawid Gruchała-Węsierski Bałtyk Koszalin 4
79 Maciej Żurawski Pogoń II Szczecin 4
80 Rafał Kosznik Radunia Stężyca 4
81 Maciej Wyganowski Świt Skolwin (Szczecin) 4
82 Patryk Bil Świt Skolwin (Szczecin) 4
83 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 4
84 Jakub Wilk Polonia Środa Wielkopolska 4
85 Tomasz Kaczmarek Lech II Poznań 4
86 Wojciech Zyska KP Starogard Gdański 4
87 Michał Ciarkowski Kotwica Kołobrzeg 4
88 Tomasz Bejuk Radunia Stężyca 4
89 Filip Marchwiński Lech II Poznań 4
90 Jakub Biskup Bałtyk Gdynia 3
91 Damian Buczma Polonia Środa Wielkopolska 3
92 Maciej Adamczewski Górnik Konin 3
93 Jan Paczyński Sokół Kleczew 3
94 Jędrzej Ludwiczak Jarota Jarocin 3
95 Dawid Janicki Chemik Bydgoszcz 3
96 Paweł Tupaj Lech II Poznań 3
97 Michał Graczyk Pogoń II Szczecin 3
98 Paweł Krawiec Świt Skolwin (Szczecin) 3
99 Jakub Letniowski Bałtyk Gdynia 3
100 Mateusz Żytko KKS 1925 Kalisz 3
101 Jakub Kamiński Lech II Poznań 3
102 Mateusz Górny Bałtyk Koszalin 3
103 Norbert Grzelak Sokół Kleczew 3
104 Maciej Gregorek Bałtyk Koszalin 3
105 Adam Frączczak Pogoń II Szczecin 3
106 Ivan Vidal KKS 1925 Kalisz 3
107 Bartosz Bartkowiak Lech II Poznań 3
108 Jędrzej Kujawa Polonia Środa Wielkopolska 3
109 Maciej Gajos Lech II Poznań 3
110 Mikołaj Panowicz Mieszko Gniezno 3
111 Miłosz Kowalski Jarota Jarocin 3
112 Jakub Smektała Sokół Kleczew 3
113 Michał Steinke Mieszko Gniezno 3
114 Michał Wohlert KP Starogard Gdański 3
115 Stanisław Wawrzynowicz Pogoń II Szczecin 3
116 Przemysław Kostuch Bałtyk Gdynia 3
117 Wojciech Ernest Wda Świecie 3
118 Piotr Wojtasiak Kotwica Kołobrzeg 3
119 Piotr Skokowski Jarota Jarocin 3
120 Arkadiusz Korpalski Bałtyk Gdynia 2
121 Wiktor Patrzykąt Górnik Konin 2
122 Krzysztof Garczewski Bałtyk Gdynia 2
123 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 2
124 Dawid Krzyżaniak Pogoń II Szczecin 2
125 Sebastian Kaczyński Górnik Konin 2
126 Luiz Henriquez Polonia Środa Wielkopolska 2
127 Dawid Idzikowski Jarota Jarocin 2
128 Sebastian Nagel Świt Skolwin (Szczecin) 2
129 Mateusz Czapłygin Bałtyk Koszalin 2
130 Jakub Mrozik Wierzyca Pelplin 2
131 Mateusz Gawlik KKS 1925 Kalisz 2
132 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 2
133 Dawid Śnieg Górnik Konin 2
134 Oskar Szczepanik Świt Skolwin (Szczecin) 2
135 Vernon De Marco Lech II Poznań 2
136 Krystian Pawlak Polonia Środa Wielkopolska 2
137 Soufian Benyamina Pogoń II Szczecin 2
138 Przemysław Czerwiński Bałtyk Gdynia 2
139 Bernard Powszuk KP Starogard Gdański 2
140 Igor Jurga Polonia Środa Wielkopolska 2
141 Marcel Wędrychowski Pogoń II Szczecin 2
142 Adrian Kaliszan Mieszko Gniezno 2
143 Piotr Kieruzel Kotwica Kołobrzeg 2
144 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 2
145 Szymon Piekarski Jarota Jarocin 2
146 Łukasz Szymański Kotwica Kołobrzeg 2
147 Radosław Regliński Wierzyca Pelplin 2
148 Bartosz Czerwiński Wda Świecie 2
149 Dawid Radomski Mieszko Gniezno 2
150 Krystian Przyborowski Gwardia Koszalin 2
151 Dawid Błanik Pogoń II Szczecin 2
152 Iker Guarrotxena Pogoń II Szczecin 2
153 Jeremiasz Grela Górnik Konin 2
154 Maciej Orłowski Lech II Poznań 2
155 Marcin Radzewicz KKS 1925 Kalisz 2
156 Andrzej Kaszuba Radunia Stężyca 2
157 Krzysztof Bułka Gwardia Koszalin 2
158 Jakub Kłosowski Radunia Stężyca 2
159 Sebastian Kowalczyk Pogoń II Szczecin 2
160 Rafał Gutowski Kotwica Kołobrzeg 2
161 Marcin Maćkowiak Lech II Poznań 1
162 Sebastian Antas Górnik Konin 1
163 Hubert Górka Bałtyk Koszalin 1
164 Marcel Koziorowski Sokół Kleczew 1
165 Mateusz Dunaj Jarota Jarocin 1
166 Mateusz Kaczmarek Wierzyca Pelplin 1
167 Marcin Tomaszewski Mieszko Gniezno 1
168 Mateusz Kosacki Świt Skolwin (Szczecin) 1
169 Beniamin Wrembel Jarota Jarocin 1
170 Damian Rysiewski KP Starogard Gdański 1
171 Bartłomiej Putno Bałtyk Koszalin 1
172 Oskar Furst Pogoń II Szczecin 1
173 Jakub Paprzycki Pogoń II Szczecin 1
174 Krzysztof Matuszak Jarota Jarocin 1
175 Miłosz Manuszewski Wierzyca Pelplin 1
176 Piotr Wujec Polonia Środa Wielkopolska 1
177 Keisuke Naka Gwardia Koszalin 1
178 Todor Trajanow KKS 1925 Kalisz 1
179 Dawid Zielinski Świt Skolwin (Szczecin) 1
180 Beniamin Czajka Chemik Bydgoszcz 1
181 Filip Szymczak Lech II Poznań 1
182 Oliwier Kowalik Kotwica Kołobrzeg 1
183 Adam Męcfel Jarota Jarocin 1
184 Jakub Nowak Jarota Jarocin 1
185 Marcin Lis KKS 1925 Kalisz 1
186 Michał Żyro Pogoń II Szczecin 1
187 Łukasz Norkowski Lech II Poznań 1
188 Patryk Regulski Wierzyca Pelplin 1
189 Adrian Chopcia Polonia Środa Wielkopolska 1
190 Dawid Kisły Bałtyk Koszalin 1
191 Maciej Meler Wierzyca Pelplin 1
192 Władysław Dorosz Kotwica Kołobrzeg 1
193 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 1
194 Paweł Błaszczak Górnik Konin 1
195 Igor Jankowski Bałtyk Gdynia 1
196 Timur Żamaletdinow Lech II Poznań 1
197 Dimitris Goutas Lech II Poznań 1
198 Tymoteusz Klupś Lech II Poznań 1
199 Charles Nwaogu Świt Skolwin (Szczecin) 1
200 Mateusz Skrzypczak Lech II Poznań 1
201 Volodymyr Kostevych Lech II Poznań 1
202 Marczuk Paweł Pogoń II Szczecin 1
203 Kacper Kozłowski Pogoń II Szczecin 1
204 Robert Kawałek Chemik Bydgoszcz 1
205 Oskar Nowak Lech II Poznań 1
206 Piotr Tomasik Lech II Poznań 1
207 Dawid Tomczak Wda Świecie 1
208 Michał Żurowski Wda Świecie 1
209 Szymon Ćwiek Górnik Konin 1
210 Mihai Radut Lech II Poznań 1
211 Patryk Adamczuk Świt Skolwin (Szczecin) 1
212 Bartosz Świderski Górnik Konin 1
213 Dawid Pisuła Jarota Jarocin 1
214 Jakub Janasik Bałtyk Koszalin 1
215 Radosław Barabasz Jarota Jarocin 1
216 Krzysztof Lisiak Bałtyk Koszalin 1
217 Jakub Czapliński Jarota Jarocin 1
218 Aleks Sieradzki Górnik Konin 1
219 Norbert Dondera Gwardia Koszalin 1
220 Paweł Bednarski Gwardia Koszalin 1
221 Bartłomiej Danowski Wierzyca Pelplin 1
222 Dominik Konieczny Wierzyca Pelplin 1
223 Michał Przybyła Kotwica Kołobrzeg 1
224 Kamil Lichmański Bałtyk Koszalin 1
225 Szymon Zgarda Polonia Środa Wielkopolska 1
226 Rafał Majtyka Gwardia Koszalin 1
227 Krzysztof Krakowiak KP Starogard Gdański 1
228 Marcin Budnik Wierzyca Pelplin 1
229 Thomas Rogne Lech II Poznań 1
230 Paweł Szołtys KP Starogard Gdański 1
231 Mateusz Stefaniak KKS 1925 Kalisz 1
232 Aleks Silski Gwardia Koszalin 1
233 Radosław Mik Chemik Bydgoszcz 1
234 Krzysztof Filipowicz Świt Skolwin (Szczecin) 1
235 Karol Zieliński Bałtyk Gdynia 1
236 Rafał Więckowski Chemik Bydgoszcz 1
237 Adam Kacprzak Chemik Bydgoszcz 1
238 Tomasz Koziorowski Sokół Kleczew 1
239 Wiktor Witt Kotwica Kołobrzeg 1
240 Maciej Gaszka Kotwica Kołobrzeg 1
241 Karol Szopiński Wierzyca Pelplin 1
242 Piotr Kręcki Bałtyk Gdynia 1
243 Tomasz Prejs Chemik Bydgoszcz 1
244 Adrian Wysiecki Radunia Stężyca 1
245 Patryk Jachemek Bałtyk Koszalin 1
246 Daniel Gałach Gwardia Koszalin 1
247 Daniel Michalski Chemik Bydgoszcz 1
248 Marcin Wasielewski Lech II Poznań 1