IV liga lubuska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Gorzów Wielkopolski 7 19 6 1 0 20 4 16
2 Spójnia Ośno Lubuskie 7 16 5 1 1 16 9 7
3 Carina Gubin 7 15 5 0 2 18 8 10
4 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6 13 4 1 1 17 7 10
5 Polonia Słubice 7 13 4 1 2 18 9 9
6 Pogoń Skwierzyna 7 11 3 2 2 16 18 -2
7 Dąb Przybyszów 6 10 3 1 2 14 6 8
8 Meprozet Stare Kurowo 7 10 3 1 3 13 9 4
9 Czarni Żagań 7 10 3 1 3 14 12 2
10 KP Piast Iłowa 7 10 3 1 3 11 11 0
11 Korona Kożuchów 7 10 3 1 3 8 13 -5
12 Ilanka Rzepin 7 9 3 0 4 7 22 -15
13 Pogoń Świebodzin 7 6 2 0 5 11 19 -8
14 Syrena Zbąszynek 7 4 1 1 5 7 15 -8
15 TS Przylep (Zielona Góra) 7 2 0 2 5 10 16 -6
16 Tęcza Krosno Odrzańskie 7 0 0 0 7 3 25 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubuska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Gorzów Wielkopolski 4 10 3 1 0 10 2 8
2 Pogoń Skwierzyna 4 10 3 1 0 16 11 5
3 Carina Gubin 3 9 3 0 0 12 4 8
4 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3 9 3 0 0 12 2 10
5 Polonia Słubice 3 9 3 0 0 13 2 11
6 KP Piast Iłowa 4 7 2 1 1 6 5 1
7 Spójnia Ośno Lubuskie 3 6 2 0 1 5 2 3
8 Dąb Przybyszów 3 6 2 0 1 11 2 9
9 Meprozet Stare Kurowo 4 6 2 0 2 9 4 5
10 Czarni Żagań 4 6 2 0 2 8 6 2
11 Ilanka Rzepin 2 6 2 0 0 4 1 3
12 Korona Kożuchów 2 4 1 1 0 3 2 1
13 Syrena Zbąszynek 5 4 1 1 3 5 9 -4
14 Pogoń Świebodzin 3 3 1 0 2 5 6 -1
15 TS Przylep (Zielona Góra) 4 2 0 2 2 5 8 -3
16 Tęcza Krosno Odrzańskie 4 0 0 0 4 2 11 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubuska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Spójnia Ośno Lubuskie 4 10 3 1 0 11 7 4
2 Warta Gorzów Wielkopolski 3 9 3 0 0 10 2 8
3 Carina Gubin 4 6 2 0 2 6 4 2
4 Korona Kożuchów 5 6 2 0 3 5 11 -6
5 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3 4 1 1 1 5 5 0
6 Polonia Słubice 4 4 1 1 2 5 7 -2
7 Dąb Przybyszów 3 4 1 1 1 3 4 -1
8 Meprozet Stare Kurowo 3 4 1 1 1 4 5 -1
9 Czarni Żagań 3 4 1 1 1 6 6 0
10 KP Piast Iłowa 3 3 1 0 2 5 6 -1
11 Ilanka Rzepin 5 3 1 0 4 3 21 -18
12 Pogoń Świebodzin 4 3 1 0 3 6 13 -7
13 Pogoń Skwierzyna 3 1 0 1 2 0 7 -7
14 Syrena Zbąszynek 2 0 0 0 2 2 6 -4
15 TS Przylep (Zielona Góra) 3 0 0 0 3 5 8 -3
16 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 0 0 0 3 1 14 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Warta Gorzów Wielkopolski

Gospodarze Wynik Goście Data
Dąb Przybyszów 0 - 0 Warta Gorzów Wielkopolski 12 października 2019
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 1 TS Przylep (Zielona Góra) 6 września 2019
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 1 TS Przylep (Zielona Góra) 2 czerwca 2018
Dąb Przybyszów 4 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski 26 maja 2018
TS Przylep (Zielona Góra) 1 - 4 Warta Gorzów Wielkopolski 28 października 2017
Warta Gorzów Wielkopolski 5 - 0 Dąb Przybyszów 21 października 2017

IV liga lubuska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Paweł Timoszyk Pogoń Skwierzyna 8
2 Mateusz Hałambiec Carina Gubin 6
3 Łukasz Tabaka Spójnia Ośno Lubuskie 6
4 Fabian Tomaszewski Carina Gubin 5
5 Adrian Nowak KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5
6 Bartosz Skiba Dąb Przybyszów 4
7 Giovani Parizotto Polonia Słubice 4
8 Przemysław Begier Polonia Słubice 4
9 Marcin Żeno Pogoń Skwierzyna 4
10 Roman Hutyria KP Piast Iłowa 4
11 Kamil Ograbek KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4
12 Maciej Grochowski Korona Kożuchów 4
13 Patryk Podwyszyński Pogoń Świebodzin 4
14 Denis Matuszewski KP Piast Iłowa 3
15 Patryk Nowaczewski Polonia Słubice 3
16 Tomasz Szwiec Meprozet Stare Kurowo 3
17 Sebastian Surmaj Warta Gorzów Wielkopolski 3
18 Patryk Jasiak TS Przylep (Zielona Góra) 3
19 Michał Przybyła Warta Gorzów Wielkopolski 3
20 Nikodem Rafalik Pogoń Świebodzin 3
21 Dawid Ufir Warta Gorzów Wielkopolski 3
22 Paweł Dulat Syrena Zbąszynek 3
23 Oleksandr Moskalyk Meprozet Stare Kurowo 3
24 Luiz eduardo Franca silva Polonia Słubice 2
25 Tomasz Urban Czarni Żagań 2
26 Henryk Kurdykowski Spójnia Ośno Lubuskie 2
27 Andrzej Pawłowski Ilanka Rzepin 2
28 Paweł Cierech Carina Gubin 2
29 Marcin Piec Carina Gubin 2
30 Maciej Sanocki Meprozet Stare Kurowo 2
31 Miłosz Tataj Pogoń Skwierzyna 2
32 Maciej Brzeźniak TS Przylep (Zielona Góra) 2
33 Dariusz Łojko Czarni Żagań 2
34 Janusz Szkarpat Czarni Żagań 2
35 Marcel Kasprzak Warta Gorzów Wielkopolski 2
36 Mateusz Tkacz Korona Kożuchów 2
37 Paweł Wojtysiak Syrena Zbąszynek 2
38 Piotr Przywitowski Meprozet Stare Kurowo 2
39 Kacper Oberc Dąb Przybyszów 2
40 Paweł Wieczorek Dąb Przybyszów 2
41 Michał Sawiak Ilanka Rzepin 2
42 Krystian Chruścicki Czarni Żagań 2
43 Łukasz Zakrzewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
44 Morgan cyril Janvier Polonia Słubice 2
45 Adrian Kręc Dąb Przybyszów 2
46 Marek Buszczak Spójnia Ośno Lubuskie 2
47 Mateusz Buganik Korona Kożuchów 1
48 Michał Dyc Spójnia Ośno Lubuskie 1
49 Dominik Skrzyński Carina Gubin 1
50 Andrzej Ciepielowski Czarni Żagań 1
51 Mateusz Krasiński Spójnia Ośno Lubuskie 1
52 Heham Aivazian Spójnia Ośno Lubuskie 1
53 Mateusz Szczurek Spójnia Ośno Lubuskie 1
54 Mateusz Reus Korona Kożuchów 1
55 Alan Błajewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
56 Paweł Posmyk Warta Gorzów Wielkopolski 1
57 Piotr Piwowarski TS Przylep (Zielona Góra) 1
58 Robert Kobrzycki TS Przylep (Zielona Góra) 1
59 Wiktor Witt Warta Gorzów Wielkopolski 1
60 Szymon Poźniak Tęcza Krosno Odrzańskie 1
61 Bartosz Jóźwiak Syrena Zbąszynek 1
62 Gracjan Lewicki Syrena Zbąszynek 1
63 Dawid Śliwiński Pogoń Świebodzin 1
64 Norbert Szugzdzinis Meprozet Stare Kurowo 1
65 Artur Siwy Dąb Przybyszów 1
66 Damian Koppenhagen Dąb Przybyszów 1
67 Daniel Stadie Polonia Słubice 1
68 Przemysław Haraszkiewicz Carina Gubin 1
69 Radosław Pietrzak Pogoń Świebodzin 1
70 Przemysław Maciąg Tęcza Krosno Odrzańskie 1
71 Mateusz Świtała Pogoń Świebodzin 1
72 Marcin Jankowski Czarni Żagań 1
73 Mamoru Tsuchiya Warta Gorzów Wielkopolski 1
74 Norbert Pawłowicz Polonia Słubice 1
75 Filip Zmyślony Pogoń Skwierzyna 1
76 Maciej Łodyga Spójnia Ośno Lubuskie 1
77 Andrzej Bagiński KP Piast Iłowa 1
78 Krystian Seredyński TS Przylep (Zielona Góra) 1
79 Kamil Pawlak Pogoń Świebodzin 1
80 Kacper Koppenhagen Dąb Przybyszów 1
81 Wojciech Kurlapski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
82 Mateusz Klimczak Ilanka Rzepin 1
83 Jan Zioła TS Przylep (Zielona Góra) 1
84 Michał Sucharek TS Przylep (Zielona Góra) 1
85 Emmanuel Ohagwu KP Piast Iłowa 1
86 Kamil Chałupka Dąb Przybyszów 1
87 Damian Szałas Warta Gorzów Wielkopolski 1
88 Dominik Zakrzewski Warta Gorzów Wielkopolski 1
89 Kacper Kuleczka Czarni Żagań 1
90 Dawid Robaszkiewicz Czarni Żagań 1
91 Mateusz Torbiczuk Spójnia Ośno Lubuskie 1
92 Wojciech Wypych Czarni Żagań 1
93 Rafał Gronostaj Polonia Słubice 1
94 Wojciech Spiliszewski Meprozet Stare Kurowo 1
95 Ivan Kozak Meprozet Stare Kurowo 1
96 Lucas De Lima soares Ilanka Rzepin 1
97 Mateusz Pietruszyński Ilanka Rzepin 1
98 Hubert Babicz Tęcza Krosno Odrzańskie 1