III liga, gr. III sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Śląsk II Wrocław | 21 | 45 | 13 | 6 | 2 | 51 | 23 | 28 | |
2 | Rekord Bielsko-Biała | 21 | 45 | 14 | 3 | 4 | 50 | 22 | 28 | |
3 | MKS Kluczbork | 21 | 44 | 13 | 5 | 3 | 38 | 19 | 19 | |
4 | Górnik Polkowice | 21 | 35 | 10 | 5 | 6 | 36 | 31 | 5 | |
5 | Lechia Zielona Góra | 21 | 34 | 10 | 4 | 7 | 33 | 29 | 4 | |
6 | Karkonosze Jelenia Góra | 21 | 32 | 9 | 5 | 7 | 31 | 31 | 0 | |
7 | Górnik II Zabrze | 21 | 31 | 9 | 4 | 8 | 38 | 32 | 6 | |
8 | Ślęza Wrocław | 21 | 31 | 9 | 4 | 8 | 44 | 41 | 3 | |
9 | Pniówek Pawłowice | 21 | 30 | 8 | 6 | 7 | 33 | 34 | -1 | |
10 | LKS Goczałkowice Zdrój | 21 | 29 | 8 | 5 | 8 | 30 | 23 | 7 | |
11 | Gwarek Tarnowskie Góry | 21 | 26 | 7 | 5 | 9 | 28 | 31 | -3 | |
12 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 21 | 24 | 6 | 6 | 9 | 26 | 29 | -3 | |
13 | Unia Turza Śląska | 21 | 23 | 6 | 5 | 10 | 28 | 37 | -9 | |
14 | Odra Bytom Odrzański | 21 | 22 | 5 | 7 | 9 | 22 | 29 | -7 | |
15 | Warta Gorzów Wielkopolski | 21 | 22 | 5 | 7 | 9 | 27 | 45 | -18 | |
16 | Carina Gubin | 21 | 21 | 6 | 3 | 12 | 27 | 36 | -9 | |
17 | Raków II Częstochowa | 21 | 16 | 4 | 4 | 13 | 28 | 49 | -21 | |
18 | LZS Starowice Dolne | 21 | 12 | 2 | 6 | 13 | 19 | 48 | -29 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
III liga, gr. III sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Śląsk II Wrocław | 10 | 26 | 8 | 2 | 0 | 29 | 8 | 21 | |
2 | Rekord Bielsko-Biała | 11 | 25 | 8 | 1 | 2 | 26 | 10 | 16 | |
3 | MKS Kluczbork | 11 | 25 | 8 | 1 | 2 | 23 | 12 | 11 | |
4 | Karkonosze Jelenia Góra | 11 | 21 | 7 | 0 | 4 | 21 | 15 | 6 | |
5 | LKS Goczałkowice Zdrój | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 20 | 9 | 11 | |
6 | Górnik II Zabrze | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 21 | 15 | 6 | |
7 | Pniówek Pawłowice | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 22 | 16 | 6 | |
8 | Ślęza Wrocław | 11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 23 | 18 | 5 | |
9 | Lechia Zielona Góra | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 15 | 11 | 4 | |
10 | Gwarek Tarnowskie Góry | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 16 | 15 | 1 | |
11 | Odra Bytom Odrzański | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 10 | 11 | -1 | |
12 | Górnik Polkowice | 11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 21 | 22 | -1 | |
13 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 10 | 13 | 3 | 4 | 3 | 8 | 12 | -4 | |
14 | Warta Gorzów Wielkopolski | 11 | 12 | 2 | 6 | 3 | 15 | 21 | -6 | |
15 | Unia Turza Śląska | 10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 14 | 16 | -2 | |
16 | LZS Starowice Dolne | 11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 11 | 25 | -14 | |
17 | Carina Gubin | 10 | 9 | 2 | 3 | 5 | 13 | 16 | -3 | |
18 | Raków II Częstochowa | 10 | 7 | 1 | 4 | 5 | 10 | 19 | -9 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
III liga, gr. III sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Polkowice | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 15 | 9 | 6 | |
2 | Rekord Bielsko-Biała | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 24 | 12 | 12 | |
3 | Śląsk II Wrocław | 11 | 19 | 5 | 4 | 2 | 22 | 15 | 7 | |
4 | MKS Kluczbork | 10 | 19 | 5 | 4 | 1 | 15 | 7 | 8 | |
5 | Lechia Zielona Góra | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 18 | 18 | 0 | |
6 | Ślęza Wrocław | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 21 | 23 | -2 | |
7 | Unia Turza Śląska | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 14 | 21 | -7 | |
8 | Górnik II Zabrze | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 17 | 17 | 0 | |
9 | Carina Gubin | 11 | 12 | 4 | 0 | 7 | 14 | 20 | -6 | |
10 | Karkonosze Jelenia Góra | 10 | 11 | 2 | 5 | 3 | 10 | 16 | -6 | |
11 | Pniówek Pawłowice | 11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 11 | 18 | -7 | |
12 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 18 | 17 | 1 | |
13 | Gwarek Tarnowskie Góry | 10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 12 | 16 | -4 | |
14 | Warta Gorzów Wielkopolski | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 12 | 24 | -12 | |
15 | LKS Goczałkowice Zdrój | 11 | 9 | 2 | 3 | 6 | 10 | 14 | -4 | |
16 | Raków II Częstochowa | 11 | 9 | 3 | 0 | 8 | 18 | 30 | -12 | |
17 | Odra Bytom Odrzański | 10 | 8 | 1 | 5 | 4 | 12 | 18 | -6 | |
18 | LZS Starowice Dolne | 10 | 2 | 0 | 2 | 8 | 8 | 23 | -15 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
Warta Gorzów Wielkopolski
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
Unia Turza Śląska | 0 - 0 | Warta Gorzów Wielkopolski | 8 czerwca 2024 |
Warta Gorzów Wielkopolski | 0 - 0 | Ślęza Wrocław | 1 czerwca 2024 |
Carina Gubin | 0 - 0 | Warta Gorzów Wielkopolski | 25 maja 2024 |
Warta Gorzów Wielkopolski | 0 - 0 | Rekord Bielsko-Biała | 18 maja 2024 |
Karkonosze Jelenia Góra | 0 - 0 | Warta Gorzów Wielkopolski | 15 maja 2024 |
Warta Gorzów Wielkopolski | 0 - 0 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 11 maja 2024 |
Lechia Zielona Góra | 0 - 0 | Warta Gorzów Wielkopolski | 4 maja 2024 |
Warta Gorzów Wielkopolski | 0 - 0 | Raków II Częstochowa | 27 kwietnia 2024 |
Pniówek Pawłowice | 0 - 0 | Warta Gorzów Wielkopolski | 20 kwietnia 2024 |
Warta Gorzów Wielkopolski | 0 - 0 | Śląsk II Wrocław | 13 kwietnia 2024 |
Górnik Polkowice | 0 - 0 | Warta Gorzów Wielkopolski | 6 kwietnia 2024 |
Warta Gorzów Wielkopolski | 0 - 0 | Gwarek Tarnowskie Góry | 30 marca 2024 |
Górnik II Zabrze | 0 - 0 | Warta Gorzów Wielkopolski | 23 marca 2024 |
Warta Gorzów Wielkopolski | 0 - 4 | MKS Kluczbork | 16 marca 2024 |
Odra Bytom Odrzański | 4 - 1 | Warta Gorzów Wielkopolski | 9 marca 2024 |
LKS Goczałkowice Zdrój | 3 - 2 | Warta Gorzów Wielkopolski | 2 marca 2024 |
Warta Gorzów Wielkopolski | 4 - 4 | LZS Starowice Dolne | 25 listopada 2023 |
Warta Gorzów Wielkopolski | 2 - 2 | Unia Turza Śląska | 18 listopada 2023 |
Ślęza Wrocław | 4 - 1 | Warta Gorzów Wielkopolski | 11 listopada 2023 |
Warta Gorzów Wielkopolski | 2 - 1 | Carina Gubin | 4 listopada 2023 |
Rekord Bielsko-Biała | 3 - 0 | Warta Gorzów Wielkopolski | 28 października 2023 |
Warta Gorzów Wielkopolski | 1 - 1 | Karkonosze Jelenia Góra | 21 października 2023 |
KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 0 - 2 | Warta Gorzów Wielkopolski | 14 października 2023 |
Warta Gorzów Wielkopolski | 1 - 3 | Lechia Zielona Góra | 7 października 2023 |
Raków II Częstochowa | 0 - 1 | Warta Gorzów Wielkopolski | 30 września 2023 |
Warta Gorzów Wielkopolski | 1 - 3 | Pniówek Pawłowice | 23 września 2023 |
Śląsk II Wrocław | 5 - 0 | Warta Gorzów Wielkopolski | 16 września 2023 |
Warta Gorzów Wielkopolski | 0 - 0 | Górnik Polkowice | 9 września 2023 |
Gwarek Tarnowskie Góry | 0 - 3 | Warta Gorzów Wielkopolski | 2 września 2023 |
Warta Gorzów Wielkopolski | 1 - 1 | Górnik II Zabrze | 26 sierpnia 2023 |
MKS Kluczbork | 3 - 0 | Warta Gorzów Wielkopolski | 23 sierpnia 2023 |
Warta Gorzów Wielkopolski | 0 - 0 | Odra Bytom Odrzański | 20 sierpnia 2023 |
Warta Gorzów Wielkopolski | 3 - 2 | LKS Goczałkowice Zdrój | 12 sierpnia 2023 |
LZS Starowice Dolne | 2 - 2 | Warta Gorzów Wielkopolski | 5 sierpnia 2023 |
III liga, gr. III sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Daniel Świderski | Rekord Bielsko-Biała | 16 |
2 | Jakub Lutostański | Śląsk II Wrocław | 11 |
3 | Denis Matuszewski | Carina Gubin | 10 |
4 | Dawid Hanzel | Pniówek Pawłowice | 10 |
5 | Marcin Przybylski | MKS Kluczbork | 10 |
6 | Mateusz Baszak | Karkonosze Jelenia Góra | 9 |
7 | Przemysław Mycan | Lechia Zielona Góra | 9 |
8 | Paweł Wojciechowski | Ślęza Wrocław | 9 |
9 | Michał Nagrodzki | LKS Goczałkowice Zdrój | 8 |
10 | Jakub Ryś | Górnik Polkowice | 8 |
11 | Robert Pisarczuk | Ślęza Wrocław | 8 |
12 | Marcin Wodecki | Górnik II Zabrze | 7 |
13 | Kacper Kasprzak | Rekord Bielsko-Biała | 7 |
14 | Jakub Jezierski | Śląsk II Wrocław | 6 |
15 | Mateusz Kaczor | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 6 |
16 | Mikołaj Wawrzyniak | Ślęza Wrocław | 6 |
17 | Kamil Olek | Ślęza Wrocław | 6 |
18 | Mateusz Surożyński | Lechia Zielona Góra | 6 |
19 | Dawid Wojtyra | MKS Kluczbork | 5 |
20 | Alan Lubaski | Gwarek Tarnowskie Góry | 5 |
21 | Mateusz Kulig | Górnik II Zabrze | 5 |
22 | Kamil Walków | Odra Bytom Odrzański | 5 |
23 | Przemysław Marcjan | Ślęza Wrocław | 5 |
24 | Mateusz Chmarek | Górnik II Zabrze | 5 |
25 | Dawid Weis | Pniówek Pawłowice | 5 |
26 | Filip Waluś | Rekord Bielsko-Biała | 5 |
27 | Kacper Zaborski | Śląsk II Wrocław | 5 |
28 | Natan Wysiński | Unia Turza Śląska | 4 |
29 | Rafał Dzidek | Lechia Zielona Góra | 4 |
30 | Tomasz Matuszewski | Lechia Zielona Góra | 4 |
31 | Damian Warnecki | Pniówek Pawłowice | 4 |
32 | Tobiasz Mras | Raków II Częstochowa | 4 |
33 | Patryk Szwedzik | Śląsk II Wrocław | 4 |
34 | Emil Drozdowicz | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 4 |
35 | Kacper Bajerski | Górnik Polkowice | 4 |
36 | Patryk Tuszyński | MKS Kluczbork | 4 |
37 | Paweł Krauz | Warta Gorzów Wielkopolski | 4 |
38 | Artem Vaskov | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 4 |
39 | Killian Benvindo | Unia Turza Śląska | 4 |
40 | Krzysztof Kiklaisz | LKS Goczałkowice Zdrój | 4 |
41 | Sławomir Musiolik | Unia Turza Śląska | 4 |
42 | Miłosz Kurowski | Śląsk II Wrocław | 4 |
43 | Mariusz Idzik | Rekord Bielsko-Biała | 4 |
44 | Dominik Bronisławski | Karkonosze Jelenia Góra | 4 |
45 | Aleksander Tobolik | Górnik II Zabrze | 3 |
46 | Patryk Wiszniowski | MKS Kluczbork | 3 |
47 | Bartosz Skiba | Odra Bytom Odrzański | 3 |
48 | Mateusz Stawny | Śląsk II Wrocław | 3 |
49 | Dominik Radziemski | Karkonosze Jelenia Góra | 3 |
50 | Kacper Chmielewski | Karkonosze Jelenia Góra | 3 |
51 | Adam Setla | LZS Starowice Dolne | 3 |
52 | Ian . | LZS Starowice Dolne | 3 |
53 | Igor Lewandowski | Warta Gorzów Wielkopolski | 3 |
54 | Adrian Dziedzic | Górnik II Zabrze | 3 |
55 | Hubert Muszyński | Śląsk II Wrocław | 3 |
56 | Jan Borek | LKS Goczałkowice Zdrój | 3 |
57 | Mateusz Bodzioch | Unia Turza Śląska | 3 |
58 | Michał Gałecki | Unia Turza Śląska | 3 |
59 | Michał Rakowiecki | Gwarek Tarnowskie Góry | 3 |
60 | Mateusz Magdziak | Górnik Polkowice | 3 |
61 | Tomasz Walczak | Raków II Częstochowa | 3 |
62 | Kacper Będzieszak | Gwarek Tarnowskie Góry | 3 |
63 | Michał Skowron | LZS Starowice Dolne | 3 |
64 | Dawid Niedźwiedzki | Górnik II Zabrze | 3 |
65 | Gibi Embalo | Lechia Zielona Góra | 3 |
66 | Przemysław Siudak | Odra Bytom Odrzański | 3 |
67 | Nikolas Wroblewski | Gwarek Tarnowskie Góry | 3 |
68 | Łukasz Sierpina | Karkonosze Jelenia Góra | 3 |
69 | Mariusz Szuszkiewicz | Górnik Polkowice | 3 |
70 | Jakub Duda | Warta Gorzów Wielkopolski | 3 |
71 | Dominik Lewandowski | MKS Kluczbork | 3 |
72 | Mateusz Głowiński | Raków II Częstochowa | 3 |
73 | Przemysław Szkatuła | Pniówek Pawłowice | 3 |
74 | Marcel Zylla | Śląsk II Wrocław | 3 |
75 | Przemysław Brychlik | Unia Turza Śląska | 3 |
76 | Krystian Wenerski | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 2 |
77 | Jakub Wireński | Raków II Częstochowa | 2 |
78 | Mateusz Nazar | Carina Gubin | 2 |
79 | Przemysław Haraszkiewicz | Carina Gubin | 2 |
80 | Dominik Więcek | Carina Gubin | 2 |
81 | Michał Maj | MKS Kluczbork | 2 |
82 | Jakub Kaczmarek | Gwarek Tarnowskie Góry | 2 |
83 | Mateusz Flak | Gwarek Tarnowskie Góry | 2 |
84 | Oskar Wojtczak | Śląsk II Wrocław | 2 |
85 | Rafał Bielawski | Warta Gorzów Wielkopolski | 2 |
86 | Oliwer Jakuć | Ślęza Wrocław | 2 |
87 | Filip Baranowski | Górnik Polkowice | 2 |
88 | Karol Gardzielewicz | Warta Gorzów Wielkopolski | 2 |
89 | Leszek Nowosielski | LZS Starowice Dolne | 2 |
90 | Maciej Urbański | Odra Bytom Odrzański | 2 |
91 | Aleksander Wołczek | Śląsk II Wrocław | 2 |
92 | Cyprian Włodarczyk | Górnik II Zabrze | 2 |
93 | Mateusz Bąk | Gwarek Tarnowskie Góry | 2 |
94 | Daniel Kamiński | Rekord Bielsko-Biała | 2 |
95 | Jakub Łoboda | Carina Gubin | 2 |
96 | Arkadiusz Piech | Górnik Polkowice | 2 |
97 | Wojciech Wenglorz | Unia Turza Śląska | 2 |
98 | Gabriel Draczyński | Odra Bytom Odrzański | 2 |
99 | Alefe lima Santos | Ślęza Wrocław | 2 |
100 | Kamil Herman | Pniówek Pawłowice | 2 |
101 | Szymon Zielonka | Raków II Częstochowa | 2 |
102 | Bartłomiej Rakowski | LZS Starowice Dolne | 2 |
103 | Michał Nadolski | LKS Goczałkowice Zdrój | 2 |
104 | Jacek Wuwer | LKS Goczałkowice Zdrój | 2 |
105 | Kamil Komandera | LKS Goczałkowice Zdrój | 2 |
106 | Michał Płonka | MKS Kluczbork | 2 |
107 | Mateusz Szatkowski | Pniówek Pawłowice | 2 |
108 | Bartosz Rutkowski | Carina Gubin | 2 |
109 | Rafał Karmelita | Górnik Polkowice | 2 |
110 | Dawid Lipniak | LKS Goczałkowice Zdrój | 2 |
111 | Jewhenij Biłokiń | Górnik Polkowice | 2 |
112 | Jewhenij Bełycz | Odra Bytom Odrzański | 2 |
113 | Miłosz Jóźwiak | Odra Bytom Odrzański | 2 |
114 | Kacper Strzelecki | Lechia Zielona Góra | 2 |
115 | Gabriel Afonso | Ślęza Wrocław | 2 |
116 | Norbert Barczak | Górnik II Zabrze | 2 |
117 | Łukasz Kopeć | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 2 |
118 | Kacper Staszkowian | Carina Gubin | 2 |
119 | Mateusz Popczyk | Unia Turza Śląska | 2 |
120 | Karol Fryzowicz | Górnik Polkowice | 2 |
121 | Patryk Malamis | Raków II Częstochowa | 2 |
122 | Daniel Iwanek | Rekord Bielsko-Biała | 2 |
123 | Patryk Jurczyński | Raków II Częstochowa | 2 |
124 | Jehor Macenko | Śląsk II Wrocław | 2 |
125 | Dawid Cieśla | Odra Bytom Odrzański | 2 |
126 | Maciej Mańka | Rekord Bielsko-Biała | 2 |
127 | Maksym Iwanowicz | Lechia Zielona Góra | 1 |
128 | Jakub Kołodenny | Lechia Zielona Góra | 1 |
129 | Piotr Nocoń | Raków II Częstochowa | 1 |
130 | Serhij Mołoczko | LZS Starowice Dolne | 1 |
131 | Piotr Łazarz | Górnik Polkowice | 1 |
132 | Mateusz Kluzek | Ślęza Wrocław | 1 |
133 | Adrian Łuszkiewicz | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 1 |
134 | Damian Grudnik | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 1 |
135 | Maciej Pałaszewski | Karkonosze Jelenia Góra | 1 |
136 | Dominik Klimkiewicz | Unia Turza Śląska | 1 |
137 | Adam Mesjasz | Raków II Częstochowa | 1 |
138 | Wiktor Wawrzyniak | Odra Bytom Odrzański | 1 |
139 | Damian Stachurski | Odra Bytom Odrzański | 1 |
140 | Kamil Szymura | Pniówek Pawłowice | 1 |
141 | Kacper Poczwardowski | Górnik Polkowice | 1 |
142 | Kacper Dachnowski | LZS Starowice Dolne | 1 |
143 | Dawid Rachel | MKS Kluczbork | 1 |
144 | Dawid Morcinek | Pniówek Pawłowice | 1 |
145 | Kacper Capiga | Górnik II Zabrze | 1 |
146 | Maksymilian Nowak | MKS Kluczbork | 1 |
147 | Piotr Majerczyk | Warta Gorzów Wielkopolski | 1 |
148 | Kacper Joachim | Gwarek Tarnowskie Góry | 1 |
149 | Bartłomiej Twarkowski | Rekord Bielsko-Biała | 1 |
150 | Kacper Nowakowski | Raków II Częstochowa | 1 |
151 | Miłosz Kozik | Ślęza Wrocław | 1 |
152 | Maksymilian Hrabski | Warta Gorzów Wielkopolski | 1 |
153 | Piotr Wyroba | Rekord Bielsko-Biała | 1 |
154 | Norbert Leśniak | LZS Starowice Dolne | 1 |
155 | Bartosz Włodarczyk | MKS Kluczbork | 1 |
156 | Szymon Nocoń | Rekord Bielsko-Biała | 1 |
157 | Konrad Przybylski | Warta Gorzów Wielkopolski | 1 |
158 | Wojciech Kurlapski | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 1 |
159 | Oliwier Macała | Górnik Polkowice | 1 |
160 | Tomasz Musioł | Pniówek Pawłowice | 1 |
161 | Radosław Sylwestrzak | Lechia Zielona Góra | 1 |
162 | Mateusz Pawlak | Górnik II Zabrze | 1 |
163 | Filipe Nascimento | Górnik II Zabrze | 1 |
164 | Jakub Kasperowicz | Pniówek Pawłowice | 1 |
165 | Szymon Drewniak | Górnik Polkowice | 1 |
166 | Marcel Ratajski | Karkonosze Jelenia Góra | 1 |
167 | Jakub Załucki | Gwarek Tarnowskie Góry | 1 |
168 | Dawid Matuszewski | Śląsk II Wrocław | 1 |
169 | Dawid Ufir | Warta Gorzów Wielkopolski | 1 |
170 | Mariusz Magiera | LKS Goczałkowice Zdrój | 1 |
171 | Remigiusz Flasz | LKS Goczałkowice Zdrój | 1 |
172 | Szymon Lewkot | Śląsk II Wrocław | 1 |
173 | Kacper Tokarz | Karkonosze Jelenia Góra | 1 |
174 | Mateusz Jaros | Karkonosze Jelenia Góra | 1 |
175 | Mateusz Szela | Carina Gubin | 1 |
176 | Paweł Niemienionek | Karkonosze Jelenia Góra | 1 |
177 | Oliwier Micek | Warta Gorzów Wielkopolski | 1 |
178 | Mateusz Pańkowski | Rekord Bielsko-Biała | 1 |
179 | Mateusz Mączyński | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 1 |
180 | Lawrence Ennali | Górnik II Zabrze | 1 |
181 | Michał Pojasek | Karkonosze Jelenia Góra | 1 |
182 | Mikołaj Milewski | Karkonosze Jelenia Góra | 1 |
183 | Konrad Grzymisławski | Odra Bytom Odrzański | 1 |
184 | Maciej Kolasa | Pniówek Pawłowice | 1 |
185 | Marko Zawada | MKS Kluczbork | 1 |
186 | Krystian Kowalczyk | LZS Starowice Dolne | 1 |
187 | Adrian Marchel | Warta Gorzów Wielkopolski | 1 |
188 | Konrad Kareta | Rekord Bielsko-Biała | 1 |
189 | Sebastian Żukowski | Odra Bytom Odrzański | 1 |
190 | Neison Antunes pereira | MKS Kluczbork | 1 |
191 | Krzysztof Wingralek | Górnik Polkowice | 1 |
192 | Oliwier Długosz | Raków II Częstochowa | 1 |
193 | Jakub Trojanowski | MKS Kluczbork | 1 |
194 | Miłosz Rogula | Górnik II Zabrze | 1 |
195 | Błażej Czuban | Gwarek Tarnowskie Góry | 1 |
196 | Piotr Chodziutko | LZS Starowice Dolne | 1 |
197 | Tomasz Okulicki | Raków II Częstochowa | 1 |
198 | Hubert Konstanty | Carina Gubin | 1 |
199 | Nikodem Siudak | Karkonosze Jelenia Góra | 1 |
200 | Maciej Kazimierowicz | LKS Goczałkowice Zdrój | 1 |
201 | Kamil Antosiak | Carina Gubin | 1 |
202 | Łukasz Tumala | Lechia Zielona Góra | 1 |
203 | Igor Bambecki | Lechia Zielona Góra | 1 |
204 | Oliwer Siwozad | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 1 |
205 | Bartłomiej Gajda | Warta Gorzów Wielkopolski | 1 |
206 | Elorhan . | LKS Goczałkowice Zdrój | 1 |
207 | Dominik Szala | Górnik II Zabrze | 1 |
208 | Tomasz Nowak | Rekord Bielsko-Biała | 1 |
209 | Jehor Szarabura | Śląsk II Wrocław | 1 |
210 | Kacper Zielski | Raków II Częstochowa | 1 |
211 | Jakub Cierpiał | Raków II Częstochowa | 1 |