III liga, gr. III sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Chorzów 3 9 3 0 0 11 4 7
2 MKS Kluczbork 3 9 3 0 0 7 3 4
3 Zagłębie II Lubin 2 6 2 0 0 7 1 6
4 ROW 1964 Rybnik 3 5 1 2 0 7 2 5
5 Stal Brzeg 3 4 1 1 1 9 4 5
6 Rekord Bielsko-Biała 2 4 1 1 0 3 2 1
7 Piast Żmigród 3 4 1 1 1 4 5 -1
8 Foto-Higiena Gać 3 4 1 1 1 4 6 -2
9 Ślęza Wrocław 1 3 1 0 0 4 1 3
10 LKS Goczałkowice Zdrój 2 3 1 0 1 5 3 2
11 Górnik II Zabrze 3 3 1 0 2 6 6 0
12 Polonia-Stal Świdnica 3 3 1 0 2 6 7 -1
13 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 1 0 1 0 1 1 0
14 Lechia Zielona Góra 1 1 0 1 0 1 1 0
15 Polonia Bytom 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Gwarek Tarnowskie Góry 1 0 0 0 1 0 4 -4
17 Miedź II Legnica 2 0 0 0 2 2 7 -5
18 Warta Gorzów Wielkopolski 3 0 0 0 3 3 11 -8
19 Polonia Nysa 3 0 0 0 3 2 14 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Brzeg 2 4 1 1 0 8 2 6
2 Ruch Chorzów 1 3 1 0 0 3 1 2
3 MKS Kluczbork 1 3 1 0 0 2 0 2
4 Zagłębie II Lubin 1 3 1 0 0 3 1 2
5 Rekord Bielsko-Biała 1 3 1 0 0 2 1 1
6 Górnik II Zabrze 2 3 1 0 1 6 4 2
7 ROW 1964 Rybnik 2 2 0 2 0 2 2 0
8 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 1 0 1 0 1 1 0
9 Piast Żmigród 1 0 0 0 1 0 3 -3
10 Foto-Higiena Gać 1 0 0 0 1 1 4 -3
11 Ślęza Wrocław 0 0 0 0 0 0 0 0
12 LKS Goczałkowice Zdrój 1 0 0 0 1 2 3 -1
13 Polonia-Stal Świdnica 2 0 0 0 2 3 6 -3
14 Lechia Zielona Góra 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Polonia Bytom 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Gwarek Tarnowskie Góry 1 0 0 0 1 0 4 -4
17 Miedź II Legnica 1 0 0 0 1 1 4 -3
18 Warta Gorzów Wielkopolski 1 0 0 0 1 1 3 -2
19 Polonia Nysa 2 0 0 0 2 1 7 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Chorzów 2 6 2 0 0 8 3 5
2 MKS Kluczbork 2 6 2 0 0 5 3 2
3 Piast Żmigród 2 4 1 1 0 4 2 2
4 Foto-Higiena Gać 2 4 1 1 0 3 2 1
5 Zagłębie II Lubin 1 3 1 0 0 4 0 4
6 ROW 1964 Rybnik 1 3 1 0 0 5 0 5
7 Ślęza Wrocław 1 3 1 0 0 4 1 3
8 LKS Goczałkowice Zdrój 1 3 1 0 0 3 0 3
9 Polonia-Stal Świdnica 1 3 1 0 0 3 1 2
10 Rekord Bielsko-Biała 1 1 0 1 0 1 1 0
11 Lechia Zielona Góra 1 1 0 1 0 1 1 0
12 Stal Brzeg 1 0 0 0 1 1 2 -1
13 Górnik II Zabrze 1 0 0 0 1 0 2 -2
14 Pniówek Pawłowice Śląskie 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Polonia Bytom 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Gwarek Tarnowskie Góry 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Miedź II Legnica 1 0 0 0 1 1 3 -2
18 Warta Gorzów Wielkopolski 2 0 0 0 2 2 8 -6
19 Polonia Nysa 1 0 0 0 1 1 7 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Warta Gorzów Wielkopolski

Gospodarze Wynik Goście Data
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 0 Warta Gorzów Wielkopolski 21 listopada 2020
Piast Żmigród 0 - 0 Warta Gorzów Wielkopolski 29 sierpnia 2020
Piast Żmigród 2 - 0 Warta Gorzów Wielkopolski 13 kwietnia 2019
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie 16 marca 2019
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 2 Piast Żmigród 1 września 2018
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 0 Warta Gorzów Wielkopolski 11 sierpnia 2018

III liga, gr. III sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mariusz Idzik Ruch Chorzów 5
2 Bartosz Włodarczyk MKS Kluczbork 5
3 Marcin Przybylski Foto-Higiena Gać 3
4 Damian Celuch Stal Brzeg 3
5 Szymon Szymański Rekord Bielsko-Biała 3
6 Dominik Skiba Górnik II Zabrze 3
7 Marcin Niemczyk Stal Brzeg 2
8 Paweł Posmyk Warta Gorzów Wielkopolski 2
9 Michał Mokrzycki Ruch Chorzów 2
10 Piotr Ćwielong LKS Goczałkowice Zdrój 2
11 Jakub Kuczera ROW 1964 Rybnik 2
12 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 2
13 Łukasz Janoszka Ruch Chorzów 1
14 Dawid Ufir Warta Gorzów Wielkopolski 1
15 Łukasz Chodyga Polonia Nysa 1
16 Jakub Banach Stal Brzeg 1
17 Michał Szymczyk Stal Brzeg 1
18 Marcin Budnik Stal Brzeg 1
19 Mateusz Dychus Stal Brzeg 1
20 Daniel Stanclik Piast Żmigród 1
21 Szymon Sołtyński Piast Żmigród 1
22 Kamil Sosna Piast Żmigród 1
23 Ishmael Baidoo Górnik II Zabrze 1
24 Wojciech Sowa Polonia-Stal Świdnica 1
25 Norbert Jaszczak MKS Kluczbork 1
26 Patryk Paszkowski Polonia-Stal Świdnica 1
27 Sebastian Jaroszyński Polonia-Stal Świdnica 1
28 Robert Myrta Polonia-Stal Świdnica 1
29 Konrad Kasolik Ruch Chorzów 1
30 Damian Furczyk LKS Goczałkowice Zdrój 1
31 Marek Krotofil ROW 1964 Rybnik 1
32 Jarosław Baranśkyj ROW 1964 Rybnik 1
33 Marcin Wodecki ROW 1964 Rybnik 1
34 Rafał Adamski Miedź II Legnica 1
35 Jakub Rogalski Zagłębie II Lubin 1
36 Daniel Dudziński Zagłębie II Lubin 1
37 Bartłomiej Kłudka Zagłębie II Lubin 1
38 Marko Zawada Górnik II Zabrze 1
39 Bartłomiej Korbecki Górnik II Zabrze 1
40 Daniel Golus Polonia Nysa 1
41 Piotr Pacholski ROW 1964 Rybnik 1
42 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 1
43 Adam Borkowski Zagłębie II Lubin 1
44 Bartosz Zynek Zagłębie II Lubin 1
45 Kacper Lepczyński Zagłębie II Lubin 1
46 Błażej Czuban Zagłębie II Lubin 1
47 Piotr Samiec-Talar Ślęza Wrocław 1
48 Guilherme Da Silva Ślęza Wrocław 1
49 Arisco . Miedź II Legnica 1
50 Dawid Ogrodzki LKS Goczałkowice Zdrój 1
51 Kamil Witkowski MKS Kluczbork 1
52 Bartosz Marchewka LKS Goczałkowice Zdrój 1
53 Dorian Krakowski Polonia-Stal Świdnica 1
54 Wojciech Szuba Polonia-Stal Świdnica 1
55 Kacper Kawula Ruch Chorzów 1
56 Piotr Kwaśniewski Ruch Chorzów 1
57 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 1
58 Marek Miziniak Piast Żmigród 1