Piotr Bukowski, Dawid Ufir i Karol Gardzielewicz czyli trzech zawodników Budowalnych Murzynowo w zimowym okienku transferowym przeszło do Warty Gorzów Wielkopolski. 

Piotr Bukowski jest wychowankiem UKS SMS Łódź, skąd trafił w 2017 do KS Paradyż, oprócz tego był zawodnikiem m.in Lechii Tomaszów Mazowiecki, czy rezerw Lecha Poznań. W rundzie jesiennej strzegł bramki Budowalnych Murzynowo w 4 lidze lubuskiej.

Dawid Ufir jest wychowankiem Warty Gorzów Wielkopolski, więc dla 22-letniego napastnika jest to powrót do macierzystego klubu. W Warcie spędził blisko 5 lat, w sezonie 2019/20 wywalczył z zespołem awans do III ligi będąc jednym z najskuteczniejszych zawodników. Ostatni rok spędził w Budowlanych Murzynowo.

Karol Gardzielewicz pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego, jest wychowankiem Piasta Karnin. Mimo młodego wieku posiada już doświadczenie na szczeblu centralnym w Polsce. Występował m.in w Warcie Poznań, Chojniczance Chojnice czy Miedzi Legnica

Źródło: Warta Gorzów Wielkopolski

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.