Warta Gorzów Wielkopolski sięgnęła po zagranicznego zawodnika

Drugim letnim transferem Warty Gorzów Wielkopolski został Jadel Musanhu. Urodzony w Anglii 19-letni zawodnik posiada Afrykańskie korzenie.

więcej →

MKS Kluczbork rozbił Wartę Gorzów Wielkopolski i utrzymał się w 3 lidze gr. III

MKS Kluczbork utrzymał się w 3 lidze gr. III. Zespół z województwa opolskiego w piątek pewnie pokonał Wartę Gorzów Wielkopolski i zapewnił sobie ligowy byt.

więcej →

Niespodzianka w Gorzowie Wielkopolskim! Warta ograła rezerwy Zagłębia Lubin

Warta Gorzów Wielkopolski potwierdziła wysoką formę w rundzie wiosennej. Zespół z województwa lubuskiego pokonał u siebie rezerwy Zagłębia Lubin.

więcej →

Osiem goli w Gorzowie Wielkopolskim! Warta pokonała Karkonosze Jelenia Góra

Aż osiem goli zobaczyli dziś kibice w Gorzowie Wielkopolskim. Miejscowa Warta ostatecznie jednak pokonała Karkonosze Jelenia Góra i jest na dobrej drodze do utrzymania w 3 lidze gr. III.

więcej →

[SKRÓT MECZU] LKS Goczałkowice Zdrój - Warta Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania przygotowanego przez CF Sport. W sobotnim spotkaniu na Panattoni Arenie LKS Goczałkowice Zdrój zremisował z Wartą Gorzów Wielkopolski 2:2 (1:1)

więcej →

[SKRÓT MECZU] Polonia Bytom - Warta Gorzów Wielkopolski 2:4 (2:1)

Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania pomiędzy Polonią Bytom a Wartą Gorzów Wielkopolski. Goście sprawili sporą niespodziankę, mimo dwubramkowej straty zdołali odwrócić losy spotkania i pokonać faworyzowanych gospodarzy.

więcej →

Adam Nowak zasilił szeregi Lechii Tomaszów Mazowiecki

Adam Nowak został nowym zawodnikiem Lechii Tomaszów Mazowiecki i będzie reprezentował zielono-czerwone barwy w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022 I grupy III ligi.

więcej →

Zawód w Bytomiu! Polonia przegrała na inaugurację z Wartą Gorzów Wielkopolski

Piłkarze Polonii Bytom o tym meczu będą chcieli z pewnością zapomnieć. Aspirujący do awansu do eWinner 2 ligi zespół z województwa śląskiego, uległ na własnym stadionie Warcie Gorzów Wielkopolski, mimo...

więcej →

Patrick Bergmann wypożyczony do Warty Gorzów Wielkopolski

Patrick Bergmann został wypożyczony z Legionovii Legionowo do Warty Gorzów Wielkopolski na rundę wiosenną.

więcej →

Trzech zawodników Budowalnych Murzynowo dołączyło do Warty Gorzów Wielkopolski

Piotr Bukowski, Dawid Ufir i Karol Gardzielewicz czyli trzech zawodników Budowalnych Murzynowo w zimowym okienku transferowym przeszło do Warty Gorzów Wielkopolski.

więcej →

Damian Szałas odchodzi z Warty Gorzów Wielkopolski

Damian Szałas jest kolejnym zawodnikiem, który opuszcza szeregi Warty Gorzów Wielkopolski. Sytuacja kadrowa klubu z województwa lubuskiego staję się z każdym dniem co raz gorsza.

więcej →

Kolejny zawodnik opuścił szeregi Warty Gorzów

Adam Nowak dołączył do grona zawodników, którzy po zimowej przerwie nie wrócili do treningów w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej.

więcej →

Wiktor Nahrebecki odchodzi z Warty Gorzów

Wiktor Nahrebecki zdecydował się na rozwiązanie kontraktu z Wartą Gorzów i stał się wolnym zawodnikiem.

więcej →

Mateusz Konefał wraca do Warty Gorzów

Mateusz Konefał wraca do Warty Gorzów i po raz kolejny będzie prowadził zespół jako trener.

więcej →

Mykola Dremlyuk oficjalnie nie jest już trenerem Warty Gorzów

Przygoda Ukraińskiego szkoleniowca w zespole Warty Gorzów Wielkopolski nie trwała zbyt długo, ale jak informuje klub, powodem rozstania nie są aspekty sportowe, a kondycja finansowa klubu.

więcej →

Zapraszamy do obejrzenia bramek z meczu 3 ligi grupy III, w którym Warta Gorzów Wielkopolski wysoko pokonała MKS Kluczbork aż 5:0. Poniżej materiał wideo.

więcej →

Rezerwy Zagłębia Lubin nie dały szans Warcie Gorzów Wielkopolski

Drugi garnitur Zagłębia Lubin był dziś bezlitosny dla rywala. Podopieczni Jarosława Krzyżanowskiego rozbili Wartę Gorzów Wielkopolski, której strzelili aż pięć goli.

więcej →

Ukraiński napastnik wzmacnia Wartę Gorzów Wielkopolski

Kolejny zawodnik opuszcza szeregi Olimpii Elbląg, tym razem wybór padł na 3 ligowca z grupy III - Wartę Gorzów Wielkopolski.

więcej →

Odra Wodzisław Śląski wywozi trzy punkty z Gorzowa Wielkopolskiego

Warta Gorzów uległa przed własną publicznością Odrze Wodzisław Śląski. Goście objęli prowadzenie przed przerwą, a piętnaście minut przed końcem drugiej połowy podwyższyli prowadzenie. Dublet w tym spotkaniu zdobył Chiliński.

więcej →

Skuteczna druga połowa dała trzy punkty Poloni Bytom

Polonia Bytom okazała się lepsze od miejscowej Warty Gorzów w piątkowym spotkaniu 3 ligi grupy III. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, lecz po zmianie stron goście pokazali swoje umiejętności...